____...Koshaolin... X-X KrecikGKS
_____._Piotrek89 X-X michal697
_._marky_ramone X-X Ciacho
______..__mackal X-X wasiak

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Nie 20:34, 03 Lut 2008, w całości zmieniany 13 razy
Pon 0:00, 28 Sty 2008 Zobacz profil autora
Adam.zip

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 1677

Skąd: Łódź

Zaczynamy! Pamiętajcie, że liczy się każda bramka, w ostatecznym rozrachunku mogą liczyć się niuanse. Najlepsza 4 otrzyma szansę wystąpienia w przyszłym sezonie z naszymi kolegami z Elite, stawka jest wysoka, a więc nie oszczędzajmy padów i klawiatur radosny.
Przed rozegraniem meczów proszę Was o ponowne zapoznanie się z [link widoczny dla zalogowanych]. Pamiętajcie o tym, że gospodarz dodaje wyniki wraz z opisem meczu. Inne posty będą usuwane. W swoich relacjach używajcie najnowszej produkcji PawłaMariana - paczka flag [WEOL 2.1] . Im więcej szczegółów tym lepiej. Elita nie próżnowała w tym zakresie, a więc nie widzę powodu dla którego musielibyśmy im ustępować. Zapisujcie swoje piękne bramki, do naszej ligowej kompilacji, kierujcie się z nimi do tego tematu.
W przypadku pojawienia się chęci odniesienia się do danego opisu/relacji spotkania, wystarczy zacytować fragment z tego wątku i skierować się do Off-topic dotyczący Pro League. Dzięki temu ułatwicie mi prace.

Wystarczy już wykładu Wink. Czas na grę Wink. Powodzenia!

Gole: Streller, Frei - 2 i Cabanas

Co tu dużo pisać, wynik mówi wszystko. KrecikGKS był poprostu lepszy. W strzałach 2-11 dla niego. Mimo treningów, nijak nie mogę znaleźć taktyki i dopasować stylu gry dla Belgii....

Ostatnio zmieniony przez Kakaesiak dnia Pon 16:22, 28 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 16:21, 28 Sty 2008 Zobacz profil autora
KrecikGKS

Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 582

Skąd: GKS Bełchatów

KrecikGKS 3:0 Dzidzi
Po mojej ostatniej przerwie przed ligą gdy wróciłem to grałem bardzo przeciętnie już sam nie wiem co sobą teraz prezentuję gram w kratkę a potrafię wygrywać co najważniejsze.Krzyże rozpoczynają mecz defensywniej od przeciwnika (ja 4-4-2 b dzidzi 4-4-2 a) i już powinni-mogli być skarceni,Dzidzi ruszył z impetem,którego wystarczyło mu do ok.38 minuty gdy wystąpił lost..przed tą nie planowaną przerwą Dzidzi rozgrywa mecz ja staram się tylko kontrować przy czym tworzę sobie jedną setkę ale Streller trafia w golkipera gości.Po tej przerwie to ja kontroluję mecz gracze ze Skandynawii jakby trochę zagubieni nie dają sobie rady ze Szwajcarami.Pierwsza bramka to strzał za pola karnego Barnetty poprzeczka,finlandzki bramkarz tylko odprowadził piłkę wzrokiem piłkę miał przy nodze Hyppia ale wyraźnie przysnął i Streller na wślizgu zdobywa bramkę.Cały czas mecz toczy się właściwie do jednej bramki,drugą bramkę zdobywa Streller po strzale zza pola karnego 2:0 na tablicy wyników euforia wśród Helwetów.Hat-rickiem popisuję się Streller po zagraniu za plecy obrońców przez H.Yakina i jest 3-0 Cóż za mecz wielkiego dosłownie gracza szwajcarskiego.Strzały w 2 połowie to 9-1 dla Czerwonych.Dzidzi próbuję coś z wolnego.Gdyby nie ten lost i rozkojarzenie graczy w biało-niebieskich strojach mogło być ciężko.Dzięki pozdro

Rafal62174:4mauger_ht

niezły meczyk, otwarty z obu stron, sytuacji bramkowych nie było duzo, ale emocji napewno wiele, po pierwszej połowie 0:2 ale taktyki pozostają te same, i co się zaczyna, zaczyna się strzelanie Szkotów, 1,2,3,4 i mamy 4:2 na 12min przed koncem i rzut rożny dla Norwegów, wrzytka i......GOL! już tylko 4:3 , praktycznie ostatnia akcja meczu, wykop na pałe, i co robi mój obrońca :/ , aż żal w to uwierzyć ale zgrywa piłkę prosto pod nogi Carewa a ten przemierza 5-8m i pewnie strzela bramkę, mecz naprawdę stał na wysokim poziomie, dzięki i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Pon 18:03, 28 Sty 2008, w całości zmieniany 3 razy

Strzały 8-8

Mecz rozpoczął się od moich dwóch niezłych akcji, lecz to Rafał pierwszy wyszedł na prowadzenie. Chciałem szybko wyrównać, ale nie mogłem przebić się przez solidną szkocką obronę. I połowa zakończyła się takim rezultatem. W drugiej odsłonie zmieniłem ustawienie na ofensywniejsze i szybko wyrównałem, potem cisnąłem Rafała a on wychodził z kontr. Miałem dwie świetne akcje, lecz raz piłka zatrzymała się przy obrońcy stojącym przy słupku, a raz na samym słupku. Uważam, że nie miałem szczęścia w tym meczu.

P.S Oczywiście podczas gry występowały standardowe "przycięcia", które ostatnio cały czas towarzyszą podczas meczów.

Przebieg spotkania:
Od początku spotkania Finowie chcieli zetrzec porażkę z Szwajcarami.
Rzucili sie od pierwszych minut lecz nic to nie dawało.
Pierwszą bramke strzela Litmanen i jest to jedyna bramka tego meczu.
Pod koniec drugiej połowy było dużo sytuacji z obu stron lecz słaba skutecznośc Finów i Izraelczyków nie mogła dawac meczu obfitego w bramki.
Ważne zwycięstwo Skandynawów które daje troche pocieszenia w ich szeregi

Dzięki za mecz i powodzenia w dalszych kolejkach Wink

Statystyka strzałów:
11:07 na korzyśc Finów.

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Wto 22:15, 29 Sty 2008, w całości zmieniany 14 razy

___________________________________15-7

Do tego meczu podszedłem bardzo zmotywowany, ponieważ ciągle miałem w głowię porażkę z dzidzim w meczu klanowym. Początek meczu nie opiewał optymizmem na dobre widowisko meczu, ponieważ oboje chcieliśmy poznać siłę drużyny rywala. Koło 28 minuty udaje mi się przeprowadzić szybką akcję kiedy to Keith Gillespie wypuścił piłkę na dobieg do Davida Healy i jemu już się udało bez większych problemów ustanowić wynik spotkania w tym momencie na 1:0. Do przerwy trwały akcje z obu stron, ale nikomu nie udało się czegoś ustrzelić. II połowa zaczęła się tak samo powolnie jak pierwsza i znowu mi się udaje strzelić bramkę. A zdobył ja ten sam zawodni co poprzednio czyli David Healy. I( w tym momencie Irlandczycy prowadzili już 2:0. CO chyba poddenerwowało jednego z zawodników Finlandii, który po brzydkim faulu został usunięty z boiska. Co dało przewagę Irlandczyka, którzy po dwóch główkach Kyle Lafferty wygrali spotkanie 4:0.

dzięki za mecz i powodzenia...

Kolejka 2

_________michal697 0:1 ...Koshaolin...
______________________._____________6-3

Ehh...
Prawie cały mecz rozgrywany w środkowej części pola gry, co można zauważyć po małej liczbie strzałów na bramkę, które po pierwszej połowie wynosiły 2:0 dla mnie. Nie ma co za dużo opisywać tego meczu bo z obu stron były sporadyczne akcje, gdyż oboje zagraliśmy bardzo dobrze w obronie. Chociaż nie powiem parę sytuacji do strzelenia bramki było. Koshaolinowi udało się strzelić bramkę w lost time i to on gromadzi 3 pkt. po tym spotkaniu. No nic trzeba czekać do rewanżu, żeby mu sie odgryźć.

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Wto 21:24, 29 Sty 2008, w całości zmieniany 5 razy

fObber 0 - 1 Grzechu92

Dobry mecz w wykonaniu Grzecha.....ale to ja moglem pierwszy wyjsc na prowadzenie po bledzie bramkarza Gwineiczykow, Kanoute z lekkiego kata nie strzela do pustej bramki......"nie wykorzystane sytuacje sie mszcza"....w tym przypadku to powiedzenie sie spelnilo i Grzechu strzela bramke na wage 3 pkt.....Jeszcze w drugiej polowie staralem sie doprowadzic chociazby do remisu, ale rywal byl skoncentrowany i nie dal sie zaskoczyc.....mimo porazki nawet zadowolony jestem z mojej ekipy, lecz zawsze jest ten niedosyt.. Mysle, ze w nastepnych kolejkach bedzie juz tylko lepiej... dzieki i powodzenia dalej Grzechu92...
Pon 21:35, 28 Sty 2008 Zobacz profil autora
Piotrek89

Posty: 851

Kolejka 4

Piotrek89 1-1 michal697

I połowa to zdecydowana dominacja Angoli, która stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji, ale albo celowniki napastników angolskich były źle ustawione , albo na drodze do siatki stał słupek. Po pierwszej połowie 6-1 w strzałach.
Druga połowa była już bardziej wyrównana, z lekkim wskazaniem na Angole, lecz tym razem Irlandia dużo lepiej zagrała w obronie, nie pozwalała rozwinąć skrzydeł rywalowi. Po usilnych staraniach wreszcie zdobyłem gola , głową strzelił Akwa. Zostało około 15 min , Michał wziął się do roboty, próbował stworzyć bramkową akcję ale wszystko kończyło się na obrońcach. W loss time po.. hm wypuszczeniu między dwóch obrońców zdobył bramkę wyrównującą.

Statystyka strzałów po 90imn
9-5

Zabrakło mi w tym meczu przede wszystkim szczęścia, mam nadzieje, że w następnych kolejkach mi ono dopisze.

s-m-o-l-u-ch 3-0 wasiak

Mecz zaczyna się od nieudanych prób składania ataków pozycyjnych przez drużynę Konga. Początkowo zawodnicy Iraku szybko po odbiorze piłki wybijają ją do przodu, jednak z czasem ośmielają się i sami zaczynają konstruować akcje. To oni właśnie wypracowują sobie pierwszą dogodną sytuację, dobre prostopadłe podanie, jednak piłka mija słupek bramki z zewnętrznej strony. Cała pierwsza połowa to wymiana niezbyt groźnych ciosów przez obie drużyny. Pod koniec meczu bardzo dobrą sytuację marnuje Irak. W drugiej połowy do ataku rusza drużyna Konga. Szturm pod bramką Iraku trwający od 12 do 18 minuty, kończy się bramką po wrzutce i strzale z głowy. Chwilę później fatalny błąd obrońcy i Kongo podwyższa na 2-0. Irak próbuje gonić wynik, z miernym skutkiem. W ostatnich 15 minutach wynik na 3-0 ustala strzałem zza 16 metrów gwiazda Konga Nonda.
Dzięki, powodzenia w następnych meczach i do rewanżu.

Strzały: 7-7

Po 2 kolejnych zwyceistwach bylem pelen optymizmu przed tym meczem. Liczylem na komplet punktow. Lecz od poczatku meczu to Kakaesiak atakowal i pilka mijala moje slupki raz z prawej a raz z lewej strony. Niewykorzystane sytuacje sie mszcza i Kakaesiak doswiadczyl tego, gdy po skladnej akcji pakuje pilke do bramki z 16 metra. Pozniej juz tylko pojedyncze akcje z jednej i z drugiej strony.

KOLEJKA 3

wasiak 3 : 1 ArekŁKS

Wynik niestety nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Swoim zawodnikom postawilem raczej zadanie obrony i szukanie okazji z kontr. Pierwsza bramka pada po bledzie Arka, ktory traci pilke w swoim polu karnym. Na 2:0 podwyzszam z rzutu roznego i na prawde zaczynalem wierzyc, ze mozna wywiezc 3 pkt z tego meczu. Arekłks od poczatku meczu atakowal i mial mase sytuacji lecz dopiero w koncowce udało mu się strzelić bramke na 2:1. Widac, ze chcial zagrac o wiecej i zmienil odrazu taktyke na 4-3-3. Niestety kolejny bład Arka i juz wiedziałem, ze nie oddam mu zadnego punktu. Mecz konczy sie wynikiem 3:1.

Ostatnio zmieniony przez wasiak dnia Wto 15:27, 29 Sty 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 11:39, 29 Sty 2008 Zobacz profil autora
mackal

Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 1181

4 kolejka
mackal 0:2 wasiak

Nie tak sobie wyobrażałem debiut w lidze.
No,ale cóż porażka też wchodziła w rachubę.
W strzałach 8:8
W pierwszej połowie zagrałem jakoś niemrawo i ospale.Rywal raczej kontrolował grę.Do przerwy 0:0.
W drugiej połowie wasiak strzela mi 2 gole po fatalnych błędach w obronie.
2 bramka była dość kuriozalna ,bo mój bramkarz puścił gola ,którego nie powinno być(szmata).
W 2 połowie miałem o wiele więcej sytuacji podbramkowych lecz niestety atak się nie popisał i posyłał piłki obok słupka.
O zwycięstwie zadecydowały niuanse,lepsza skuteczność rywala oraz bardzo defensywne ustawienie
5+1 w obronie(co powodowały ogromne trudności w konstruowaniu sytuacji podbramkowych).Remis byłby najbardziej sprawiedliwy,no ale cóż nie zawsze wygrywa lepszy.

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Wto 13:29, 29 Sty 2008, w całości zmieniany 4 razy

Adam.zip 1:2 fobber

Powiem szczerze jestem w wielkim kryzysie. Nie konstruuje składnych akcji, nie wiem co się dzieje w czasie gry, zerowy przegląd boiska i fatalne błędy w obronie. Dodatkowo całkowicie nie potrafię się przyzwyczaić do Koreańczyków, brakuje wzrostu wśród graczy, przez co nie wygrywam żadnego pojedynku główkowego, a środkowi obrońcy są strasznie wolni. Grywałem swoją drużyną już dużo sparingów i nadal jestem w punkcie startu.
Ale do rzeczy. Już w 8 minucie fobber z 20 metrów oddaje strzał z rzutu wolnego tuz przy słupku. Było to dla mnie pierwsze ostrzeżenie.. jednakże dalej prezentowałem marny poziom, odbierałem rywalowi piłkę, tylko po to, by zaraz wpaść na następnego zawodnika Mali i zwiększyć przewagę piłkarzy rywala pod swoją bramką. Niebawem oponent oddaje celny strzał, okoliczności nie przytoczę, gdyż nie pamiętam, chyba emocje wzięły górę i nastąpiło wypchniecie z mojej pamięci niemiłych doznać. Po tym fakcie szybko wprowadziłem zmiany w ustawieniach piłkarzy. Zawsze gram ofensywnie, ale teraz kompletnie zaszalałem Wink. Statystyka strzałów 2-6 po pierwszej połowie.
Podczas drugiej odsłony sytuacja zbytnio się nie zmieniła, szybko straciłem bramkę po karygodnym błędzie w swoim polu karnym. Z czasem zaczynałem dochodzić do głosu, a właściwie przejąłem inicjatywę. Akcję wyglądały obiecująco, jednak nadal bałem się oddawać strzały z dystansu. Łapałem się na tym, że próbuje wbiec do bramki przeciwnika. 20 minut przed zakończeniem wróciła nadzieja. Mój prawy napastnik podaje w gąszcz środka pola, tam dopada do niej mój skośnooki, udaje mu się zgubić rosłego afrykańca i strzelam swoją pierwszą bramkę w Lidze. Tuż przed końcem miałem jeszcze dogodną sytuację na wyrównanie, jednakże myślę, że ta bramka z całego przebiegu gry nie należała mi się.
Podsumowując, jeżeli w następnej tygodniu się nie otrząsnę, to mogę witać Regular.

Dziękuje za grę.

Ostatnio zmieniony przez Adam.zip dnia Wto 19:42, 29 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:41, 29 Sty 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 246

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Israel) - Piotrek89 (Angola) 2:3 (1:1)

Mecz był w miarę wyrównany, Piotrek strzela bramkę a ja za chwile odrabiam. Trochę niewykorzystanych akcji z obydwu stron. Wszystko było by ok żeby nie bramka która wpadła w 90 minucie.... załamka

EloZiomKonin (Israel) - Marky Ramone (Honduras) 2:2 (1:1)

Mecz z moja przewagą dużo sytuacji ale mało bramek, dla piłkarzy z Izraelu to zbyt wygórowane zadanie. Gdy już wszyscy myśleli, że mecz się zakończy zwycięstwem Izraelu kolejny tracę bramkę w ostatniej akcji meczu... to jest jakieś fatum, pier... izrael, banda zyzoli którzy nie potrafią kopnąć nawet piłki.
Chętnie zamienie się z kimś na team, nawet na Irak :-P

ale się teraz rozpisałem ludzie, mam nadzieje że to wystarczy do tego żeby mnie nie wywalili... ufff....

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Wto 21:22, 29 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 20:42, 29 Sty 2008 Zobacz profil autora

Posty: 773

KOLEJKA 1

...Koshaolin... 2 - 2 Adam.zip

Mecz wyrównany, a nawet czasami z przewagą drużyny Korei. Pierwsza połowa toczyła się głównie w środkowej części boiska. Do 30 minuty mecz był nudny jak ''matematyka w liceum'' (tekst zaczerpnięty od jednego z komentatorów) W ostatnich 15 minutach pierwszej połowy obie drużyny wreszcie stworzyły dość dobre sytuacje podbramkowe. Pierwszą bramkę w tym meczu strzela reprezentacja Maroka, która zdobywa gola po dośrodkowaniu któregoś z pomocników bramkarz wybija piłkę przed siebie wprost na nogę Y.Hadji który uderza piłkę do pustej bramki. Nie minęła minuta, a mamy już remis. Bardzo szybka odpowiedz Korei ale to jeszcze nie koniec emocji w tej połowie ponieważ bramkę do szatni strzela Maroko po ładnym rajdzie prawą flanką Boukhari'ego i strzale w długi róg bramki. Strzały na koniec pierwszej połowy wyglądały następująco: 3:2 na korzyść Maroka. Po pierwszej połowie można zaobserwować bardzo dobrą skuteczność obu zespołów. Początek drugiej połowy to ataki Korei, która bardzo szybko chciała doprowadzić do remisu. Później przez około 10 minut gra toczyła się w środku pola. Końcówka meczu należała do Korei, która stworzyła sobie kilka bardzo dobrych sytuacji podbramkowych lecz mój bramkarz kapitalnie bronił. Dopiero w 38 minucie meczu udaje się rywalowi doprowadzić do remisu. Mimo kilku dobrych okazji z obu stron wynik nie ulega zmianie. Strzały: 9:5 na korzyść Korei.

Dzięki za grę i powodzenia dalej.

Wto 20:58, 29 Sty 2008 Zobacz profil autora
Kakaesiak

Posty: 183

Kakaesiak 1 - 0 Grzehu92

Pierwsze 3 punkty !

Po fatalnym meczu z KrecikiemGKS i niezłym z wasiakiem(mimo dobrej gry bez chociaż 1 pkt) nareszcie zwycięstwo!

Od początku mecz wyrównany, ataki z jednej jak i z drugiej strony. W pierszej połowie dopisało mi trochę szczęście, gdy po strzale Grzeha z rzutu wolnego piłka trafiła w słupek.
W drugiej połowie gra wygląda podobnie. Przez ostatnie 5 minut szturmuje bramkę Gwinejczyków, czego wynikiem był gol w dosłownie ostatniej sekundzie meczu i cenne 3 pkt na moim koncie !

Spotkanie unieważnione z racji rezygnacji Grzeha92
edit by Adam.zip

Ostatnio zmieniony przez Kakaesiak dnia Wto 21:39, 29 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz

Ciacho 0 - 1 fobber

Zero koncepcji na grę i do tego czułem się jakbym grał w 10 fpsach nie wiem co jest ;/ co do meczu to nic ciekawego ja starałem sie coś tworzyć a fobber kontratakował i po jednym błędzie strzelił bramkę na 1-0. Dzięki i powodzenia dalej

Drużyna Adama,Zipa

Od pierwszych minut oba zespoły chciały udowodnic że liczą sie dla nich tylko 3 pkt.Pierwszy atak Finów i......bramka.Błąd bramkarza który wyszedł do piłki wykorzystuje Kuqi i strzela do pustej bramki.Uspokojenie meczu przez Finów przez dłuższy czas spotkania.
Jednak przed przerwą korea strzela bramke na remis.Bramkarz Finów-Jaskalainen pakuje piłke do własnej bramki , lecz na liste strzelców zostaje wpisany-Chun Soo.
Do przerwy 1:1/
Druga połowa zaczyna sie od ataków Finów,lecz tego dnia obrona Korei była bardzo trudna do przejścia,lecz to tylko do czasu.
W 78 minucie meczu najlepszy zawodnik dzisiejszego meczu-Kuqi oddaje strzał nie do obrony.Skandynawowie już myślami byli w szatni , gdy strzelec pierwszej bramki Chun Soo oddaje ostatni strzał w meczu i niestety mamy 2:2.

Podsumując mecz-Z przebiegu meczu lekkie wskazanie na Koree lecz pod względem rozgrywania piłki i szczęścia dla Finów.

08:11 na korzyśc Korei.

Wto 22:15, 29 Sty 2008 Zobacz profil autora
fobber

Posty: 221

Kolejka 4.

fObber 1 - 4 Rafal6217

Mecz czwartej kolejki pomiedzy fObber'em a Rafal'em zapowiadal sie niezwykle ciekawie....po wystepach w expressach, myslalem ze wlasnie w tym, jak i w turowych meczach padnie remis...od poczatku konstruowalem dobre akcje i Rafal nie byl wstanie oddac strzalu....pod koniec 1 pol. szybka akcja rafala i pierwszy strzal okazal sie celnym....do przerwy 0-1

Strzaly: 3-1

w drugiej polowce szybko trace bramke po dosrodkowaniu z lewego skrzydla...i mecz wymykal mi sie spod kontroli...po chwili bramka na 0-3....dobicie......jakies 25 min do konca meczu musielismy zmienic serv'a ze wzgledu na OOS i postanowilem ustawic zawodnikow nie co wyzej....ciagle ataki... i wkoncu bramka 1-3....ale to bylo wszystko na co mnie bylo dzis stac.....pod koniec jeszcze rafal dobija mnie na 1-4....

w tym meczu zadecydowala skutecznosc....oddajac 5 strzalow 4 znalazly droge do bramki.....

dzieki i powodzenia dalej Rafal6217

Ostatnio zmieniony przez fobber dnia Wto 22:30, 29 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:29, 29 Sty 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)