____________lukas15 - michu
____________rogas - Bany
____________JaneKCK - soniak

Powodzenia życzymy Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pon 22:22, 31 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy

Mecz z przewagą micha.To co zaprezentowałem w tym meczu to poprostu żal.pl
Miałem na początku okazje żeby strzelić bramke lecz dobrze spisywali sie obrońcy rywala.Dwie bramki jedna z dupy druga farciarska od słupka ustawiły mecz.Jeszce kiedy sie łudziłem że może być remis dostałem czerwoną kartke i już prysło marzenie o 1 punkcie.Później to już przeciwnik wykorzystał przewage i mnie wypunktował dosć łatwo. Jeszcze pod koniec meczu miałem okazje ale z 16 metrów znakomicie obronił bramkarz kitańców szczęśliwy

Prz3m4s 1:1 50ml

Mogły być 3 punkty. Mecz generalnie wydaje mi się, że z moją przewagą, miałem dużo groźniejsze sytuacje niż przeciwnik, ale niestety nie potrafiłem ich wykorzystać. Przeciwnik strzela wyrównującą bramkę w 88 minucie. W strzałach 6:8.

Kolejka 37

Prz3m4s 1:1 Shatko

Tutaj całkowicie na odwrót, raczej nie zasługiwałem na remis. Shatko kontroluje mecz, ale nie potrafi wykorzystać swoich sytuacji, ja natomiast na początku 2 połowy wykorzystałem jedną z nielicznych okazji, i udało mi się dowieść remis do końca. W strzałach 3:9.

_________________________________0:3

Nie pamiętam już meczu, bo został rozegrany w zeszłą środę z powodu możliwego braku czasu przeciwnika w tym tygodniu.

Posty: 2635

[link widoczny dla zalogowanych] - i wszystko jasne.

kaberlem(Maroko) - 50ml(Szwajcaria) 1:4

Na początku przeciwnik zaatakowal. Później mecz się wyrównał ale to 50 ml zdobyl 1 bramke. Chwile poxniej bylo juz 2:0. W niedlugim czasie strzelilem kontaktowa bramke i tak sie skonczyla 1 polowa. W 2 polowie ja caly atakowalem a przeciwnik strzelal bramki. Wykorzystywal swietnie wszysttkie swoje okazje.

2:2
wyrownany mecz. 7:8 w strzalach. dlugo sie badamy, bez klarownych sytuacji. do przerwy 1:0 po roznym dla mnie. i czerowna kartka:/ no i mam problem. michu przyciska staram sie bronic karkolomnie. po chwili 2:1 dla przeciwnika. 80 zmieniam ustawienie na bardziej agresywne i 2:2 po bledzie micha. mial szanse jeszcze wygrac, takze zminil ustawienie, poszla kontra i moglem wygrac ja. mysle ze remis sprawiedliwy dzieki za gre
Pon 20:08, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 804

Kolejka 38

Damian232 0-2 Prz3m4s

Mecz pod dykatando przeciwnika.Moja drużyna całkowicie nie poradna.Nie konstuowała za dużo groźnych akcji.Pod koniec ustawilem druzyne bardziej ofensywnie ale to nie przynislo zbyt duzego pożytku.Drużyna Prz3m4sa pokazała piękną gre i co najważniejsze zdobyły 3 punkty.

Ostatnio zmieniony przez Damian232 dnia Wto 17:16, 01 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:55, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora
mALo

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 569

KOLEJKA 37

mALo 2 - 0 Damian232

Mecz bardzo wyrównany z przewagą sytuacji na korzyść Damiana 232. Mój rywal w przeciągu całego spotkania oddał więcej strzałów na bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się moim jedno bramkowym prowadzeniem. W drugiej odsłonie udało mi się podwyższyć prowadzenie. Damian232 miał kilka okazji lecz mój bramkarz grał poprawnie. Dużo sytuacji rywal miał po błędach moich obrońców w obrębie pola karnego. Dzięki za grę.

Pon 21:33, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora
lukas15

Posty: 324

Kolejka 34

lukas15 3-2 Shatko

Bardzo dobry moim zdaniem pojedynek dużo strzałów,sytuacji podbramkowych. 1 połowa ze wskazaniem na rywala,strzela szybko bramkę, myślałem że ten mecz sie źle dla mnie ułoży ale około około 20 minuty zawodnik Ewadoru otrzymuje czerwoną kartke i mecz zaczął sie od nowa wyrównałem golem tak zwanym z dupy szczęśliwy . W 37 minucie bramke na 2-1 strzela Ekwador,ale w 44 minucie do szatni strzela bramke Langley. Początek drugiej połowy dla przeciwnika,ale w70 minucie zaczyna sie wojna sunie atak za atakiem po obydwu stronach,aż jakimś cudem w 60 minucie udało sie strzelić brame. Jeszcze pod koniec miałem słupek a przeciwnik w 39 minucie miał sytuacje sam na sam ale zdycydował sie lobować i uderzył w poprzeczkę. W strzałach 10-12 dla rywala.

memp 2:1 lukas15

Cóż to był za mecz szczęśliwy w 8 minucie trace bramke na 1:0.. i już sobie pomyślałem.. "aha... to juz popłyne.. nie ma co marzyć o utrzymaniu". Mimo wszystko wziąłem sie w garść i zacząłem grać!! W 20 minucie Youla strzela w poprzeczke... troszke mnie to wkurzyło.. ale walcze dalej. 3 minuty później Basinogu ładnie strzela i do pustej bramki dobija Feundouno... uff... ale poszedłem za ciosem... 38 minuta, z lewej strony wrzuca Basinogu i niepilnowany Youla strzela głową na 2:1... Ale byłem uradowany szczęśliwy pierwsza połowa dla mnie 8:7 w strzałach..

W drugiej nie było tak różowo.. oddałem jeden strzał, a Jamajczycy mieli mnóstwo okazji do remisu... najbliżsi byli w 65 minucie gdy piłka trafiła w słupek... dowiozłem NIEZASŁUŻONE zwycięstwo do końca i jeszcze iskierka nadziei jeśli chodzi o utrzymanie pozostała radosny w strzałach 9:14

50ml 2:0(10:13) nadolski
dawno nie zagralem takiego meczu,nadolski w pierwszej polowie mnie zniszczyl,po 11 minutach mogl prowadzic,zeby dopisalo szczescie,3:0(3 grozne strzaly,w tym slupek),jednak to ja w 30 minucie wychodze na prowadzenie,H.Yakin precyzyjnie uderzyl po dlugim rogu i 1:0(pierwszy strzal),nadolski nadal przewazal,ale co z tego jak oddaje 2 grozny strzal i Frei daje 2-bramkowe prowadzenie szwajcarom,do przewy 3:8 w sztralach i 2:0 szczęśliwy ,2 polowa wyrownana z lekka moja przewaga,ale bramek w tym spotkaniu juz nie ujrzelismy,
zebym byl na miejscu nadolskiego juz po pierwszej polowie nie mialbym czym grac szczęśliwy ,
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Pon 23:50, 31 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:49, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora
Przemas

Posty: 2635

Kolejka 34

Prz3m4s 2:1 Krzysiuk

Średni mecz, mało strzałów, dużo gry w środku pola. Pierwszą połowę zagrałem jak kaleka, w ogóle nie mogłem przeprowadzić żadnej akcji, co wykorzystał Krzysiuk i strzelił bramkę na 1:0. W strzałach do przerwy 2-0 dla Krzysiuka. Jednak druga połowa to już mój popis. Na początku strzelam bramkę na 1:1, by chwilę później po błędzie Krzysiuka, wyjść na prowadzenie. W drugiej połowie przeciwnik nie oddał ani jednego strzału, za to ja, aż 6. W strzałach na koniec, jak łatwo obliczyć, 6-2 dla mnie.

nadolski 2-3 rogas

już w siudmej minucie obejmuje prowadze nia sprawą rzutu wolnego szczęśliwy Rogas rozpoczyna z połowy , robi jedną akcje i piłka londuje na słupku bramki. miałem szczęscie. Mecz toczył się równo do momentu gdy strzelam na 2-1 dla mnie , potem nie wiem co się stało ale nie mogłem wyprowadzić nawet jednej akcji , kończyłem wszystko na środku boiska . Przeciwnieństwie do Rogasa co w 40minucie strzela mi gola na 2-2 a w 44 strzela na 3-2 i po meczu , zdenerwowałem się niemiłosiernie zdzier

strzały 7-5

Pierwsza połowa to moje ciągłe ataki.Już w 3 minucie sytuacji sam na sam nie wykorzystał Farhan.Potem jego przepiękny strzał z nożycz obronił bramkarz.W 2 połowie lekka przewaga rogasa.Bramke zwycięska pada po błędzie obrony Iraku.
Wto 17:37, 01 Kwi 2008 Zobacz profil autora
50ml

Posty: 977

Skąd: White

50ml 4:1(13:5) mALo
Druzyna Szkocji ewidentnie chciala uzyskac remis w tym spotkaniu grajac defensywnie i ograniczajac sie do sporadycznych atakow.Przez pierwsze 40 minut probowalem ale dobrze grala obrona wyspairzy i nie moglem za wiele zrobic,wreszcie w 42 minucie Frei i H.Yakin zagrali z klepki przed polem karnym i ten drugi spokojnie strzelil po dlugim rogu,do przerwy 5:2 w strzalach.Juz na poczatku 2 odslony spotkania tzw."szybki obronca" wbiega w Cabanasa i 2:0.W 60 minucie wybicie mALo zle ocenia Senderos,wybija pod nogi Szkota,dosrodkowanie i mocnym strzalem glowa mALo strzela kontaktowa bramke.Pare akcji pozniej po zderzeniu bramkarza z o bronca Frei strzela na pusta bramke,w koncowce prawym skrzydlem urwal sie H.Yakin i strzelil swojego 2 gola obok wychodzacego Gordona,

Strzały: 10 - 10

Mecz bardzo wyrównany. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem korzystnym dla mojego rywala. Zdobywa on gola po moim błędzie, podałem piłkę do tyłu i sprokurowałem całą tą akcję. Druga polowa to już minimalnie skuteczniejsza gra mojego teamu. Udało się zdobyć dwa gole, które zapewniły mi trzy punkty, które będą bardzo ważne w końcowym rozrachunku. Mecz ten równie dobrze mógł by się zakończyć wynikiem remisowym. Dzięki za grę.

3:0
dobry mecz w moim wykonaniu. w 1 polowei mialem duza przewage strzl 9:2. 2:0. w drugiej polowie oddalem inicjatywe gralem spokojnie. w strzlach 12:8. i dorzucam jedna bramke na 3:0 chociaz memp tez mial swoje sytacje i mogl strzelilc cos:) pozdrawiam powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez JaneKCK dnia Śro 10:58, 02 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 10:58, 02 Kwi 2008 Zobacz profil autora
memp

Posty: 1016

36 kolejka

memp 3:6 gbsck

W pierwszej połowie 7:1 dla mnie w strzałach... ale wynik 1:1 ;/ miałem tak serdecznie dość... byłem tak wkurzony... biednemu wiatr w oczy normalnie ;/ potrzebuje punktów... a te pieprzone murzyny nie potrafią nic strzelic... irlandia raz strzeli i gol... w drugiej połowie cios za cios, ale oczywiscie tylko irlandia bramki strzelała... mam serdecznie dosc tej ligi i tej gwinei... NARA
Śro 12:15, 02 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)