____________rogas - mALo
____________Shatko - michu
____________WlodiWlodar - lukas15

Powodzenia życze Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pon 1:11, 24 Mar 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pon 0:36, 24 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 32

Prz3m4s 1:1 WlodiWlodar

Już nie wiem po raz który w tej lidze tak głupio tracę punkty. Pierwsza połowa w miarę równa, w strzałach 3:3. Natomiast w drugiej to jakaś parodia, cały czas atakuje, ale nic nie może wpaść. W strzałach 11:1 dla mnie. W ten oto sposób po raz XXX oddaje rywalom punkty w idiotyczne sposób... neutralny

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pon 11:21, 24 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 11:14, 24 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 29
kaimada 3-0 Damian232
Do tego meczu Malijczycy podchodzili bardzo wkurzeni. Niesprawiedliwe wyniki w poprzednich kolejkach i kontrowersyjna decyzja WD WZPN doprowadziła do skandowania WZPN na stadionie Sun Siro w Bamako. Mecz był nudny. Raziła nieskuteczność Mah. Sidibe, który nie umiał trafić na pustą bramkę, a jego dobitki wybijali obrońcy z lini pola karnego. Kanoute potrafił wykorzystać błędy obrony, ale 3-krotnie nie umiał trafić gola z 16m. Dobrze wbrew pozorom spisywał się Irakijski bramkarz, który wybronił 2 uderzenia Sissoko z 20m.

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Pon 12:48, 24 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 12:48, 24 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 31:

rogas (Izrael) 2-1 lukas15 (Jamajka)

Mecz z moja przewagą, pierwsza bramka mogła już wpaść bardzo szybko, ale niestety niebieska strzałka Benayuna nie pozwoliła na to. Po chwili druga sytuacja sam na sam i tez nic. Widać że jak on nie strzela to nikt inny też nie umie. Wreszcie udało mi sie ją zdobyć w 30 minucie za sprawą Bena. W 40 minucie pierwszy strzał rywala na moja bramkę i gol w same okienko. Druga połowa to moje ataki gola zdobywam dopiero w około 70 minuty i strzelił Ben. To było na tyle, na pewno za mało strzeliłem, powinienem jeszcze coś ukuć, ale sie nie udało, ważne że zwycięstwo i 3 pkt.

Dzięki radosny
Pon 13:53, 24 Mar 2008 Zobacz profil autora

kolejka 29

nadolski 2-6 michu

Mecz dla micha, jego przewagę było widać przez całe spotkanie , juz w dziesiątej minucie było 1-0, w 15 czerwona kartka i było wiadome ,że będzie po meczu
Napastnicy micha robili co chcieli w moim polu karnym , belgijczycy zdołali tylko dwa razy zrobił dobrą kontrę.
Dzięki !

Ostatnio zmieniony przez nadolski dnia Pon 19:12, 24 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

Wlodiwlodar - lukas15 0:1

Pierwsza połowa wyrównana d rugiej przeciwnik troche przycisnal mial kilka dobrych sytuacji i jedna z nich wykorzystal po niefortunnym sparowaniu piłki przez mojego bramkarza ktory dal prezent napastnikowi druzyny przeciwnej.

Kolejka 29
Wlodiwlodar - Malo 5:1

Co tu duzo pisac przeciwnik zaskoczył mnie słaba formą.W pierwszy meczu było 1:1 a teraz nie wiem czemu tak sie dał ograc.Pozdrawiam i zycze powodzenia szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez wlodiwlodar dnia Pon 15:23, 24 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

memp 1:1 Prz3m4s

Mecz w sumie z przewagą Przemasa... w strzałach 7:3 dla Hondurasu, a ja zadowolony z cennego remisu radosny przeciwnik troche narzekał po meczu zdzierP no ale ja za niego gola na wagę zwycięstwa przecież mu nie strzele radosny przy bramce dla Hondurasu oczywiście nie popisał się mój bramkarz.. ale ja już nie mam słów żeby cokolwiek o nim pisać :/ p

ozdro, dzieki, powo

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Pon 20:24, 24 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 17:59, 24 Mar 2008 Zobacz profil autora

30 kolejka

michu 5 -0 memp

Przebieg meczu najlepiej oddaje statystyka strzałów 19-4. Gwinejczycy nie potrafili sobie poradzić z bardzo dobrze dysponowaną tego dnia drużyną z KKW. Wynik mógłby być wyższy niestety japońscy napastnicy nie wykorzystali paru dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. No mam nadzieję że wystarczy wink

Dzieki za mecze radosny
Pon 18:22, 24 Mar 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 30

mALo 1 - 1 nadolski

Pierwsza połowa należała do nadolskiego, który oddał więcej strzałów i stwarzał częściej zagrożenie pod moją bramką. Ja starałem się dojść do dogodnej sytuacji bramkowej poprzez wymianę podań w obrębie pola karnego rywala, ale nic z tego nie wyszło. Mój rywal objął prowadzenie po strzale za pola karnego, mój bramkarz był bez szans przy tym dokładnym uderzeniu. Belgowie oddali w tej odsłonie 6 strzałów, zaś Szkoci tylko jeden. Drugie 45 minut to już lepsza gra mojego teamu. Kilka długich piłek posłanych do moich napadziorów stworzyło zagrożenie. Bramkę na wagę jednego punktu zdobyłem w prawie identyczny sposób jak Belgowie, dokładny strzał za pola karnego wpadał po odbiciu się od słupka do bramki. Pierwsza połowa dla Belgów, druga dla szkotów, czyli remis jak najbardziej sprawiedliwy. Dzięki za grę.

gbsck 1 - 1 lukas15

mecz bardzo ciekawy..poczatek wydaje mi sie ze nalezal do mnie..przyciasnalem lukasa i przeprowadzilem pare skaldnych akcji radosny rywal odpowiedzial strzalem w poprzeczke...dalej mecz sie wyrownal lukas zaczal grac bardzje ofensywnie,z 2 razy zamknal mnie w moim polu karnym,odgryzalem sie groznymi kontrami wink i o ile dobrze pamietam to walsnie po kontrze padla bramka dla mnie radosny rowniez nie pamietam kiedy padla bramka dla lukasa ale chyba jakos na poczatku 2 polowy strzalem z dysntansu pokonal mojego bramkarza.pod koniec meczu grozny strzal z rzutu wolego ze strony Jamajki ale wynik nie ulegl zmianie:)
Pon 22:00, 24 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 33:

mALo (Szkocja) 0-3 rogas (Izrael)

Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone, rywal nie miał żadnej 100% sytuacji na zdobycie bramki. Bardzo dobra gra w obroni, lecz martwi mnie skuteczność, bo co najmniej powinienem strzelić z 5 bramek, ale cóż życie. Do 70 minuty wynik był 1-0 rywal dostaje czerwo i po tym natychmiast zdobywam gola, minuta jeszcze nie minęła a było już 3-0. Oczywiście ostatnio mam coś pecha, drugi mecz z rzędu Bennayoun niebieska strzałka i kicha nie ma kto strzelać. To byłoby tyle.

Wto 0:24, 25 Mar 2008 Zobacz profil autora

kolejka 33

nadolski 1-4 Prz3m4s

do przerwy 1-0 dla mnie w strzałach 4-0. Po przerwie belgia chyba poszła spać i wyszło jak wyszlo ,dzięki

Mecz wyraźnie na korzyść przemasa , robił więcej składnych akcji , zagrażał mojej bramce kilkakrotnie ale dla niego tylko 4 wpadły , moja obrona w tym meczu nie popisała się , zrobiłem kilka głupich błedów które przepłaciłem golem i przegranym meczem

Ostatnio zmieniony przez nadolski dnia Nie 22:44, 30 Mar 2008, w całości zmieniany 3 razy

kaberlem(Maroko) - Wlodiwlodar(Finlandia) 0:5

Same lagi + moja obecna forma = 0:5. Tyle o tym meczu...
Wto 17:48, 25 Mar 2008 Zobacz profil autora

50ml 1:1( 8 :7 ) Damian232
wyrownany mecz,strasznie ciezko mi sie gralo przeciwko dobrze zorganizowanej obronie Iraku,Damian w 9 minucie oddaje pierwszy grozny strzal ktory wchodzi przy slupku bez reakcji bezradnego Zuberbuhlera,do konca pierwszej polowy probowalem ale bezskutecznie,w 2 polowie daje all-off ale nadal jak grochem o sciane,wreszcie w 68 minucie z pierwszej pilki strzelil Cabanas i tak jak przy poprzedniej bramce nie dal szans bramkarzowi.Pare chwil pozniej sam na sam z golkiperem Iraku znalazl sie H.Yakin ale fatalnie strzela wprost w niego,
thx,powo
Wto 22:10, 25 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 29:

rogas (Izrael) 2-0 kaberlem (Maroco)

Fajny mecz, bardzo dobra gra w obronie Izraela. Pierwsze 15 minut to dobra gra rywala, nie byłem w stanie nic zrobić dopóki nie poszedłem z kontrą wbijając dosyć fajnego gola ze wślizgu. Potem chwile gry mało sytuacji podbramkowych i w 30 minucie zrobiło sie już 2-0. Nie minęły nawet 5 minut a mogło być już 3, ale niestety Banneyoun nie trafia z nożyc z 5 metrów. Druga połowa już nudna, skupiłem sie na grze w obronie, żadnych sytuacji podbramkowych z obu stron. Na koniec w strzałach 6-3 na moją korzyść.

lukas15 3-1 Krzysiuk

Mecz dosyć ciekawy dużo sytuacji podbramkowych lecz niestety dużo prostych błędów jak wychodzenie poza linię boczną. Mecz dobrze się zaczął dla mnie około 18 minuty strzałem głową z trzech metrów popisał sie napastnik Jamajki Ralph.Kolejną bramke strzeliłem już w drugiej połowie na początku obsłużony kapitalnym prostopadłym podaniem od Francisa Ralph nie miał problemów by w sytuacji sam na sam umieśćić piłkę w siatce. Potem okres dominacji przejęła drużyna mojego rywala przez dobre 15 min gry cisnął mną jak chciał szczęśliwy i w końcu strzelił bramke honorową jak to później sie okazało w samo okienko z 19 metrów. 15 minut do końca meczu robie zmiane w miejsce Kinga wchodzi Fuller jak to później sie okazało to był strzał w dziesiątkę.W 33 minucie drugiej połowy Ralph ograł rywala i biegnie do narożnika pola karnego dośrodkowuje jest tam nie pilnowany Fuller i pięknymi nożycami zdobywa kluczowa bramke dla losów meczu.Jeszce mój przeciwnik starał sie podjąć walke no ale niestety dzisiaj to było za mało.

mALo 2 - 2 Krzysiuk

Pierwsza połowa dobra w wykonaniu mojego zespołu. Stworzyłem sobie kilka okazji i otworzyłem wynik spotkania. Krzysiuk zaprezentował w tej odsłonie niebywałą skuteczność a trzy strzały dwa trafiły do bramki. Gole te padły po strzałach z za pola karnego. Z przebiegu pierwszej połowy nie wydaje mi się żeby Polska zasługiwała na nie. Cuż zrobisz do szatni w lepszych nastrojach schodziła reprezentacja prowadzona przez mojego rywala. W drugiej połowie udało mi się doprowadzić do remisu i stworzyć kilka składnych akcji. Lepsza skuteczność dała by mi na pewno zwycięstwo. Bardzo boli niewykorzystany lob, który bez trudu został wyłapany przez Boruca. Dzięki za grę.

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Śro 19:36, 26 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

_________________________________0:0

Był to mecz pełen emocji. Zaraz po pierwszym gwizdku sędziego rozpoczęła się zacięta walka o 3 punkty. Żadna ekipa nie odpuściła, bezbramkowy wynik zawdzięczamy głownie dobrej postawie obrońców, którzy raz po raz skutecznie blokowali strzały. Był to niezwykle szybki mecz, nie było czasu na ustawienie drużyny w obronie gdy już leciał kolejny kontratak. Wink W strzałach po pierwszej połowie 4:2. Druga połowa była równie dynamiczna jak pierwsza. Żaden trener nie zdecydował się na zmiany, lub roszady w składzie. Obaj graliśmy w niemal podstawowym składzie. Wynik sprawiedliwy, w dwóch meczach dwa remisy szczęśliwy (3:3 i 0:0)

PS. Po tym meczu zostaje cień szansy na utrzymanie zdzier

Ostatnio zmieniony przez Tomek dnia Śro 20:28, 26 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 20:28, 26 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 29

Cobeer 1:2 Prz3m4s

Mecz pod moje dyktando. Przemas za to świetnie kontrował. Strzelił dwie niekonwencjonalne bramki, które wpaść nie powinny. Moi Koreańscy piłkarze cisnęli ale nic nie chciało padać. Pech to pech.

Dzieki za mecz i pozdro

_________________________________________________________________________________
Kolejka 33

Cobeer 2:11 soniak

Cóż to był za mecz!! Fantastyczna gra Korei, a gole strzela grająca schematycznie Kanada! Trener soniak miał tyle szczęścia, że jego ekipa wykorzystała wszystkie sytuacje jakie miała. Grająca bez ładu i składu Kanada aplikowała gola za golem cudownie grającej Korei. Do tego jeszcze sędzia starał się przeszkodzić Korei i za wydumane faule dawał czerone kartki obrońcom z Azji.

Kolejka 31

Cobeer 0:2 mALo

Po blamażu z Kanadą liczyłem na lepszy wynik. Udało się!! Tylko 2:0!! Wink A poważnie to znowu jestem zawiedziony. Miałem przewagę w polu i w sytuacjach podbramkowych. Niestety. tym razem Moi napastnicy z bramkarzem Szkocji postanowili, że bramek nie strzelę. Strzelali albo "Panu Bogu w okno" albo świetnie bronił keeper. No i stało się. Szkocja oddała dwa strzały w pierwszej i chyba trzy strzały w drugiej połowie. 1:0 było do przerwy i 2:0 na koniec. Tym samym lecę z hukiem z 3 ligi.

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Czw 22:59, 27 Mar 2008, w całości zmieniany 7 razy
Czw 0:42, 27 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)