Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Zobacz poprzedni temat

Posty: 324

Skąd: Patrz na avatar

Kolejka 32

lukas150-1 Cobeer

Mecz zdominowany przez mojego przeciwnika cały czas atakował,a ja próbowałem go kontrować lecz tylko jedna kontra doszła do celu w pierwszej połowie ładne dośrodkowanie z lewej strony i Ralph znakomicie uderzył nożycami ale fenomenalnie zachował sie bramkarz Korei. I niestety była to jedyna moja udana akcja w tym meczu.Na początku 2 połowy na sytuacje sam na sam wyszedł napastnik Korei, i spokojnym strzałem skierował piłkę do siatki.Dalej to jeszcze próbowanie przez rywala powiększenia przewagi. W strzałach 1-8 dla Cobeera

Dzięki za grę i powodzenia dalej
Czw 19:35, 27 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka

soniak (Kanada) 2-2 (Kolumbia) Shatko

Mecz sie zaczął od prowadzenia Kolumbii. Juz w pierwszych minutach Shatko pokonal mojego bramkarza. Mineło 10 minut i mamy juz 2:0 dla gości. Tuz przed przerwa strzelam kontaktowego gola a za moment nastepuje lost. Po loście ktrzelam wyrównującego gola. Od tej pory gra stała się zaciekła. Gry tylko Kolumbia była przed moim polem karnym już robiło się gorąco. Każda akcja była naprawde sporym zagrożeniem. Ja tylko kontratakowałem. Mogłem wykorzystać jedna z kontr gdy sam na sam strzelilem wprost bramkarza piłka poleciala przed pole karne dopadł do niej Radziński ale oddal za lekki strzał i bramkarz zdołałto obronić. Jestem zadowolony że udało mi się zremisować bo przeciwnik był bardzo wymagający.

Dzieki za mecz Wink
Czw 23:51, 27 Mar 2008 Zobacz profil autora

kolejka 32

michu 2-1 50ml

Ciekawy i wyrównany mecz. Obydwie drużyny zagrały ofensywny futboll co jest ostatnio bardzo mało spotykane na weol. Pod koniec meczu 50ml próbował odwrócić losy spotkania na swoją korzyść jednak zabrakło szczęścia i dokładności.

Dzięki wink
Pią 0:32, 28 Mar 2008 Zobacz profil autora

kolejka 29

memp 2:2(1:1) Bany

Fajny meczyk... w 12 minucie Mansare (murzyn-blondyn) wyprowadza Gwinejczyków na prowadzenie. Obsłużony prostopadłym podaniem Youli nie daje szans bramkarzowi Togo strzałem pod poprzeczke. 2 minuty później mamy już remis za sprawą Adebayora. Błąd popełnił środkowy obrońca Gwinei (nie chciał mi sie zmienić zawodnik szczęśliwy i nikt nie podbiegł do Adebayora zdzier) i napastnik Togo w sytuacji sam na sam pewnie pokonał bramkarza gospodarzy. Potem jeszcze 2 sytuacje mieli Togijczycy, ale strzelali albo w bramkarza albo daleko obok bramki.

W drugiej połowie tym razem na prowadzenie wyszli piłkarze Togo (47 minuta) płaskim uderzeniem napastnika z 10 metrów. Prowadzeniem cieszyli się równo minutę, bowiem rozgrywający świetne spotkanie Mansare strzelił mocno z 25 metrów nie do obrony. W drugiej połowie Togo miało tylko jedną groźną sytuacje gdy Adebayor odebrał piłkę w okolicach pola karnego Gwinei, ale strzelił obok bramki. Gwinea miała tylko kilka strzałów zza pola karnego.. wynik sprawiedliwy z lekkim wskazaniem na drużynę Banego, w strzałach 14:7 dla niego radosny

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Pią 0:44, 28 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Bany

Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 453

Skąd: że znowu..

Kolejka 30

Bany 3:0 50ml

Od początku do końca mecz pod moją kontrolą. Do przerwy 1:0. Przewaga w strzałach 13-6. Wynik mógłby być wyższy jednak już przy pewnym prowadzeniu 3:0 w dwóch sytuacjach sam na sam z bramkarzem rywali próbowałem niekonwencjonalnych rozwiązań, które oczekiwanego skutki nie przyniosły. Rywal też miał swoje szanse jednak był to bezbarwny mecz w jego wykonaniu. dzieki i pozdrawiam.

1:1

Mecz taki sobie... 1 połowa była fantastyczna w wykonaniu obu drużyn .Było wiele strzałów ,groźnych akcji oraz padły wszystkie bramki w meczu [Strzały 8-6]. 2 Połowa to już wiało nudą ... sama walka w środku pola i sporadyczne słabe strzały[11-8]
A więc zacząłem ostro atakować od samego początku i udało mi się strzelić bramkę po wrzutce z prawej strony ,wyprzedzenie obrońcy i umieszczenie piłki w siatce rywala z 5metrów.
Następnie oddałem troche pola gry rywalowi ,a ten to wykorzystał i zepchnął mnie do defensywy.Okazało się to fatalne w skutkach bo ja bronić się nie potrafie ,wszyscy rywale to wiedzą i Tomek strzelił mi bramkę z najbliższej odległości z sytuacji sam na sam .
Dalej nie opisuje bo nuda była, jak to napisałem w 1 zdaniu pozdr. Może być taki opis meczu...? bo żal jużzdzier
Pią 18:07, 28 Mar 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 804

Kolejka 30

Damian232 0-1 Cobeer

Pierwsza połowa zaczeła się od moich natarć na bramke rywala.Przeciwnik odpowiadal atakami pozycyjnymi lecz to ie dawało rezultatu.Wkońcu mój strzał z daleka obroniony prze bramkarza dobitka też.Przeciwnik nie oddał w 1 połowie ani jedneo strzału.W drugiej połowie wziął się w graść i przeważal na boisku.Wkońcu udekumentował to bramką i dotrzymał wynik do końca

_________________________________0:0

Nawet ciekawy mecz. Nadal przechodzą mnie dreszcze jak sobie przypominam zmarnowane akcje przeze mnie i przeciwnika. Walka toczyła się głównie w środku pola. Zawodnicy z Konga skutecznie wyłapywali napastników memp'a, przez co rzadko oddawał strzał na moją bramkę. Po próbie przeprowadzenie kontry przeciwnik fauluje przed Polem Karnym za co otrzymuje czerwoną kartkę. Od tej pory wszelkie moje ataki kończyły się wybiciem piłki sprzed nóg napastników. Od czasu do czasu Vuangę odwiedzali niezbyt przyjaźnie nastawieni Gwinejscy piłkarze, na szczęście strzelali prosto w ręce goalkeepera. Był to jeden z meczy, które trzymały w napięciu do ostatniego gwizdka.

Pią 20:27, 28 Mar 2008 Zobacz profil autora

kolejka 31

nadolski 1-1 kaberlem

Mecz bardzo wyrównany , chociaż częściej piłke posiadali moi zawodnicy i robili więcej akcji , niestety trafiając tylko raz do bramki przeciwnika. Próbowałem utrzymać wynik 1-0 ale niestety kaberlem zmotywował swoich piłkarzy i udało im się wyrównanć szczęśliwy Gdyby nie dobre obrony bramkarskie w obu ekipach wynik był by na pewno wyższy

Ostatnio zmieniony przez nadolski dnia Nie 22:45, 30 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

3:1
no powiem tak ze nie gralem tydzien i mysalem ze bedzie lanie. rogas ostro zaczyna, 1 kontra w 4 min i 1:0 dla mnie. ladna bramka. rogas zaczyna napierac:) duzo sytacji ale malo klarownych i czystych( jeden slupek-powinna byc bramka), ja sie tylko bronie. druga polowa to dalej ataki przeciwnika ale juz jakies moje niesmiale wypady do przodu. trace bramke ok 60 min:| nie wiem czemu ale nie moge wybic pilki w zaden sposob i rogas jednym zawodnikiem 'wpada' w 3 kolejnych moich obroncow odbierajach im pilke i przesuwajac sie po 2m w strone bramki az zostaje sam na sam i strzela sobie z 7m do prawie pustej bramki bo bramkarz sie nawet nie rusza. no to kuniec. ale jakos mi sie skontowalo ladna akcja i broni bramkarz. dalej przewaga po stronie rogasa, kolejna kontra i 2:1, kolejna moja akcja sam na sam i rogas ratuje sie kosa. czerwona i strzelam ale minimalnie niecelnie. dalej naciska rogas chce remisu. blad w srodku pilka na wolne pole i bez przyjecia z 25m strzal i 3:1. po meczu. udany rewanz - 3:1 -> 1:2 dzieki za gre powodzenia dalej
Sob 0:54, 29 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 31
50ml 3:1(7:7) JaneKCK
wyrownany mecz,wiedzialem ze bedzie ciezko,przegralem pierwszy mecz i z tego co pamietam to gladko,a pozatym ostatnio gram straszna kaszane i prawie wszystko przegrywam,pierwsza akcja,trace pilke w srodkowej czesci boiska,Dos Santos dostaje pilke w polu karnym i 1:0 w 3 minucie,jednak juz w nastepnej akcji wyrownuje Frei,LOST i dogrywamy caly mecz,Janek mocno zaczal,mial slupek i oddal 2 grozne strzaly,jednak moj bramkarz dobrze sie zachowal,w 25 minucie H.Yakin dostaje pilke przed polem karnym i strzela po dlugim rogu,do przerwy 2:1,2 polowa juz z wiekszym luzem pod polem karnym Tunezji i to wykorzystal Frei ktory strzela swoja 2 bramke,
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Sob 18:33, 29 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 12:27, 29 Mar 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Posty: 804

Kolejka 32

Damian232 0-0 gbsck

MEcz bardzo wyrównany.Brakowało skuteczności w obu ekipach.W 1 połowie efektownym strzałem popisał sie mój apastnik lech jego "nożyce" obronił bramkarz.W 2 połowie przeciwnik 2 razy strzelał tuż koło słupka.W doliczonym czasie gry Farhan trafia w poprzeczke po strzale glową.

2:0
dobry wyrownany mecz. w 1 polowie blad obrony na wolne pole i 1:0. gbsck zaczyna atakowac. mnie cos nie idzie gra w srodku pola:/ udaje mi sie wyjsc do 30m i znow przechwyt gbsck. cos mi podawac nie chcieli:) po zmianie stron zmiana ustawienia przeciwnika. grozne dosrodkowanie ale nad poprzeczka. moje ataki duzo bardziej grozne i chaotyczne. gbsck caly czas goni wynik ale nie udaje mu sie strzelil wyrownujacej bramki. ostatecznie traci gola w 80min po ladnym rozklepaniu i bledzie ostatniego obroncy. dzieki za mecz powodzenia dalej w strzalach 8:7 dla mnie elo

mecz zaległy
JaneKCK Cobeer
1:2

mecz prawie identyczny jak 1 nieuznany przez lagi. tu tylko byla roznica w 2 bramce dla przeciwnika bo strzelil ja w 1 polowie a nie w 90 min:) przbieg gry takze inny. po 2 min 1:1 dobry poczatek z obu stron. nastpenie usnalem. nic nie gralem nic mi nie wychodzilo. po 1 polowie strzaly 2:8. druga polowa to generlanie moja przewaga, ciagle dochodzeni do sytuacji i dziwne wrazenie ale nie oddalem zadnego strzlu:D po meczu strzaly 2:11 i tylko moge dziekowac bramkarzowi, bo to ja mialem przewage 0 strzalow, za to Cobeer co chwila kontrowal i byly ze 3 100% dzieki za gre powodzneia dalej

Ostatnio zmieniony przez JaneKCK dnia Sob 19:11, 29 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 16:27, 29 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 31

Krzysiuk - soniak 0-4

Byłem tłem dla rywala. Po pierwszej polowie 4-6 w strzalach a dostaje 0-4 lub 0-3. W drugiej polowie jestem czesciej przy piłce ale to nie przynosi efektu. Przegrałem zasłuzenie. Jak nie idzie to nie idzie płacze

gbsck 0 - 4 Bany

szczerze nie spodziewalem sie takiego lania zagubiony wink mecz zaczal sie ciekawie...otwarta pilka, duzo akcji z obu stron jednak tylko Bany konczyl je strzalami płacze hehhe wink 1bramka pada w ok25min,2ga z dosrodkowania po glowce jednego z afrykanskich napastnikow,3cia to blad bramkarza,ktory wypuscil pilke i obroncy,ktory przyjal postawe pasywna wink i przeciwnik wbiegl z pilka do bramki,4tej nie pamietam wink mnie bylo stac jedynie na 2-3skladne akcje zakonczone przyzwoitym strzalem.Bany dominowal na boisku i wygral zasluzenie radosny rew sie nie udal niestety wink

Ostatnio zmieniony przez gbsck dnia Sob 23:33, 29 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 23:31, 29 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 26(ZALEGŁY)

Cobeer 1:2 Bany

Togo przycisnęło od samego początku bardzo mocno. A moje koreańce dali się zepchnąć. Gol na 1:0 i chciałem, żeby się ta połowa skończyła. Niestety w doliczonym czasie straciłem jeszcze drugą. W przerwie zrobiłem mała kosmetykew ustawieniu. Trochę pomogło, bo Jae Jin huknął gola. A gdyby Young nie świrował w to strzelił by w 87 minucie na 2:2. Czasem zamiast przewrotki lepiej uderzyć głową... Dzięki za możliwość odegrania tego meczu. Pozdro.
Sob 23:46, 29 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 32

soniak 3:4 nadolski

Poprostu dałem dupy :/. Przegrywałem w meczu juz 3:0. Nastepnie doprowadzilem do stanu 3:2. Poźniej kolejny fatalny blad w obronie i jest gol na 4:2. szybko strzelam trzecia bramke i miałem dwie okazje sam na sam zeby stzelic przynajmniej bramke na ten remis ale nie udalo sie niestety. W meczu jeszcze trafilem w slupek ale nie pamietam przy jakim stanie meczu to sie stało.
Moja forma na stan dziejszy jest niestabilna. Niestety gram w kratke bardzo dobre mecze przeplatam takimi jak teraz :/ szkoda punktów.

Dzieki za mecz powo dalej
Sob 23:50, 29 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 33

Krzysiuk - kaberlem 0-1

W pierwszej polowe dominacja rywala co dokumentuje zdobyciem gola. W drugiej polowie piłka znajduje sie prawie cały czas na polowie rywala ale nie znajduje drogi do bramki ( raz miałem słupek ) rywal groźnie kontratakował gdyż miałem z tyłu jednego obrońcę. Dobra postawa Boruca.

Dobry mecz w moim wykonaniu ale tym razem zabrakło szczęścia płacze
Nie 11:29, 30 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 33
kaimada 3-1 JaneKCK
Na początku megaprzewaga Janka. W 10. minucie nieporozumienie w obronie Mali, bramkarz odkopnął piłkę do Jaziriego, a ten nie potrafił wbić piłki do pustej bramki. W 25. minucie szokująco dla kibiców Momo Sissoko w zamieszaniu podbramkowym wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Chwilę później przy bierności obrońców gości znów zastawił się gracz Starej Damy i było 2-0. Do przerwy jeszcze po podaniu Diarry Diallo strzelił na 3-0 i było po meczu. Mimo dużych ataków Tunezji udało im się strzelić honorową bramkę dopiero w ostatnich 5 minutach meczu.
Sob 10:59, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)