Raku 3-3 Wez1
bladzio 2-2 Remek
kolar 0-3 WO rosja
Pietri 4-1 DrNo11

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 21:24, 09 Mar 2008, w całości zmieniany 10 razy
Pon 8:24, 03 Mar 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 147

$liwa 2:2 Pietri

STRZAŁY: 6:11

Pierwsza bramka strzelona przez Pietriego już na początku meczu, strzał Krzynówka za pola karnego w okno. Jeszcze w 1 połowie strzelam 2 bramki jedna po dośrodkowaniu Riise na głowę Carew, druga po żucie rożnym strzał z głowy Bergdolmo. W 2 połowie Pietri zmienia taktyke i pakuje mi jedną bramkę na remis. W koncówce Pietri mógł jeszcze strzelic ale bramkarz wybronił dzięki wykrzyknik
Pon 20:46, 03 Mar 2008 Zobacz profil autora

18 Kolejka

Pietri4-1DrNo11

W strzałach 17-7 dla mnie...Już na początku połowy strzelam 2 bramki ..W II połowie strzelam bramke na 3-0 z pieknego strzału za pola karnego.. Później przeciwnik strzela bramke na 3-1 ale ja atakowałem do końca i jeszcze przed upływem 90min strzeliłem na 4-1. Dzięki za mecz powo dalej.

Pietri 2-4 Arek25

Początek zaczął się dobrze dla mnie prowadziłem 1-0 bo pieknym golu Krzynówka jeśli się niemyle z kąta po długim rogu xD.Później przeciwnik wyrównał ale ja poraz kolejny prowadziłem 2-1 ale później to już Arek strzelał.Dzięki za mecz.

___

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Pon 23:50, 03 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

arek25 5:0 rosja

W strzalach 20:2 na korzysc gospodrza... nie ma co opisywac... Tym meczem Mali awansuje z 1 miejsca w grupie bardzo zły diabeł
screen:

dzieki za gre

Ostatnio zmieniony przez arek25 dnia Wto 17:05, 04 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 0:22, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

Kolejka 17

rosja 0:3 Pietri

Zdecydowana przewaga Pietriego. Dwie bramki po moich bledach co nie zmienia faktu ze rywal byl znacznie lepszy. Trzy gole Zurawskiego zagwarantowaly Polsce komplet punktow.
dzieki i gratuluje Wink
Wto 18:10, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

XVII kolejka
arek25 1:0 raku

Mecz dosc wyrownany z lekka przewaga raku. Dziwi troche wynik. Bramka padla w koncowce spotkania. Kazda ze stron miala sytuacje aby wczesniej otworzyc wynik meczu.

bladzio 0:3 Raku
Na prawdę dobry mecz z mojej strony, zasłużona wygrana. Cieszy mnie styl gry - to że oddałem 23 strzały na bramkę przeciwnika. Tylko tak dalej.

Dzięki za mecz bladzio, powodzenia w dalszych meczach radosny

PS. Kiedy w tabeli zostanie uwzględnione to co ostatnio stało się z kolarem?

WO zajmuje sie Tomek, jak znajdzie czas napewno sie tym zajmie wink
edit by Krzysiuk

___

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Śro 12:03, 05 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy

2-2

Mecz ogólnie bardzo wyrównany, w pierwszej połowie bladzio miał kilka groźnych sytuacji i dwukrotnie wychodził na prowadzenie. Do przerwy 2:1.

W drugiej połowie zaatakowałem i stopniowo zdobywałem przewagę, bladzio ograniczał się chwilami do kontrataków. W końcu udało mi się w 83 min strzelic gola na wagę remisu. Zabrakło czasu...

Dzieki za mecz i powo

------------------------------------------------------------------------------------------

17 Kolejka

DrNo11 - $liwa

0-1

Warunki były złe, to dopiero są lagi a nie jak niektórzy - widzą że im mucha przed monitorem przelaciała i już lagi ;/
Było mnóstwo sytuacji, z mojej i $liwy strony, z tym że strzały $liwy mijały moja bramkę lub bronił Mora, a ja miałem zaś z 4 słupki i poprzeczki neutralny ;/
Nie moge pogodzic się z porazką, ale niestety tak bywa. $liwa wykorzystał systuację z ostatniej min i gol.
Pzdro i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez DrNo11 dnia Czw 19:59, 06 Mar 2008, w całości zmieniany 3 razy
Czw 19:19, 06 Mar 2008 Zobacz profil autora
rosja

Kolejka 16
rosja0:3Wez1

Przewaga Weza ktory pewnie zwycieza. Pierwsza bramka zza pola karnego (jak to kiedys powiedzial Wez, Szkocja nie da sie strzelic z dystnasu szczęśliwy ). Druga bramka to moj zjarany obronca oddaje pilke McFaddenowi 20 metrow od bramki (ach ta jamajka zdzier ). Pozniej Wez dorzucil jeszcze jedno trafienie.
Dzieki i gratuluje Wink

Ostatnio zmieniony przez rosja dnia Czw 23:54, 06 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 23:50, 06 Mar 2008 Zobacz profil autora
bladzio

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 47

17. kolejka
wez1 2:2 bladzio

Wynik sprawiedliwy chociaż w ostatnich minutach mogłem uderzyć na 3:2 ale bramkarz dwukrotnie obronił. Pierwsza połowa po 2:2. Najpierw ja wyszedłem na prowadzenie już w pierwszej akcji. Strzał zz pola karnego po rozklepaniu oborny. Gol na 1:1 mój bramkarz wypluł i wez dobił. Potem wez strzelił na 2:1 po tak zwanym przechwycie. Po czym ja nie byłem dłużny i też przechwyciłem i wyrównałem radosny
Pią 1:00, 07 Mar 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 454

Skąd: Płoty

15. Kolejka

Uff... Muszę przyznać, że nieźle się namęczyłem lool Rozmawiałem z mamą i byłem zdeczka zdekoncentrowany. Remek pierwszy strzela bramkę i wtedy zaczyna się ostry atak. W sumie to nic mi nie wychodziło 0-1 do przerwy. W drugiej połowie panicznym atakiem wyrównałem na 1-1 i niedługo później strzeliłem na 2-1. Cieszę się z 3 punktów, bo ostatnio coś ciężko mi idzie i chyba nawet tak słabo jak przed sezonem kiedy przegrywałem wszystko co się dało zagubiony Pozdro i powo dalej.

Ostatnio zmieniony przez Wez1 dnia Nie 14:35, 09 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 17:54, 07 Mar 2008 Zobacz profil autora
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

Remek 2-2 bladzio

Mecz szybki... W pierwszej połowie Izrael strzela gola jednak Szwajcaria także zdobywa bramkę... w drugiej połowie sytuacja się powtarza i tak mamy 2:2... Pod koniec meczu miałem sam na sam , którego nie wykorzystałem...
Dzięki i powodzenia szczęśliwy

__

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Pią 18:30, 07 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 18:29, 07 Mar 2008 Zobacz profil autora
Remek

Posty: 648

Od początku spotkania rażąca przewaga Izraela. Jednak to Ekwador za sprawą C. Tenorio otwiera wynik meczu. Trzeba dodać , że był to pierwszy strzał piłkarzy z Ameryki Południowej (38 min). Wyrównującego gola zdobył Balili w 44 min i tak zakończyła się 1 część spotkania. W drugiej tez dominacja Izraela , choć Ekwadorczycy mieli swoje akcje. w strzałach 13-5 na moją korzyść w tym słupek lool
Dzięki bardzo i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Sob 17:47, 08 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 17:44, 08 Mar 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Posty: 454

Skąd: Płoty

18. Kolejka

Mecz rozgrywany na raty. Mieliśmy dużo problemów, bo to lagi, bo to mnie nie było, ale jakoś rozegraliśmy te spotkanie. W pierwszej połowie 1-1. W drugiej 1-0 dla Raka. Wyrównuje na 1-1 i strzelam na 2-1. Raku pod koniec meczu wyrównał i mecz zakończył się wynikiem 3-3. Dzięki i powo dalej.

__

Ostatnio zmieniony przez Wez1 dnia Nie 14:40, 09 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 14:39, 09 Mar 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Posty: 147

$liwa 2 : 3 arek25

STRZAŁY 11:13

Mecz wyrównany w pierwszej połowie mieliśmy po kilka d.dobrych sytuacji żeby otworzyć wynik ale nic nie wchodziło. W drugiej połowie zaczołem od grożnego ataku ale Carew nie trafia na pustą bramke.... Po tej sytuacji troche mi cisnienie skoczyło i straciłem na szybkości 2 bramki, pózniej musiałem odrabiać 2 identyczne akcje i wrzutka w pole karne i strzelam 2 gole, arek25 nie dał za wygroną i jeszcze ustrzelił bramke na wagę zwycięstwa. Dzięki i pozdrawiam.

__

Ostatnio zmieniony przez $liwa dnia Nie 21:20, 09 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 21:19, 09 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / II Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)