$liwa 5-1 rosja
Raku 3-1 Pietri
bladzio 3:0 WO kolar
DrNo11 0-3 Wez1

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pon 6:58, 17 Mar 2008, w całości zmieniany 8 razy
Nie 21:10, 09 Mar 2008 Zobacz profil autora

Mecz rozpoczął się dla mnie dobrze ,gdyż już w 10 minut prowadziłem 1-0 ale później Remek zdołał wyrównać po przepieknym golu z rzutu wolnego xD.I takim wynikiem zakończyła się 1 połowa,Ale już w II zmieniłem ustawienie na bardziej ofensywne z czego strzeliłem zwycięską bramke po pięknym strzale Smolarka xD
Dzieki za mecz powo dalej.
Pon 16:14, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

REMEK 0-0 RAKU

Mecz wyrównany o czym świadczy wynik. Każdy miał swoje sytuację lecz skuteczność szfankowała. Można powiedzieć że miałem minimalną przewagę. W strzałach 9-8 na korzyść Izraela.
Dzięki i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Pon 16:32, 10 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 16:31, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

23 kolejka
arek25 5:0 remek

W pierwszej polowie obie strony zagraly dosc ostroznie. Obaj zaliczylismy po poprzeczce. Jednak to gracze Mali w drugiej polowie zagrali skuteczniej konsekwentnie strzelajac bramki. Skonczylo sie na 5.

23. Kolejka

Lagi, lagi, lagi... Ale jakoś zagraliśmy. Nikt nie może mieć do nikogo pretensji, bo każdy mógł yjść jak mu nie pasowały warunki. Dodam, że na każdym servie, który patrzyliśmy mój rywal miał większy ping niż ja. Nie wiem, czy to przeze mnie czy przez rywala. Co do meczu w strzałach 11-7 dla mnie. W sumie to chyba miałem przewagę. Cieszy mnie fakt, że oddałem ze 3 porządne strzały z dystansu i jeden z nich nawet wpadł. Dzięki za meczyk i powo dalej.

Ostatnio zmieniony przez Wez1 dnia Pon 21:43, 10 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 19:39, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora
Remek

Posty: 648

Remek 4-1 rosja

Mecz pod dyktando piłkarzy Izraela. Od początku zdecydowane ataki przełożyły się na prowadzenie. Jamajka zdołała odrobić jedną bramkę w 1 połowie , lecz to było za mało. Natomiast w drugiej części spotkania strzeliłem kolejne dwa gole co zapewniło mi zwycięstwo. W strzałach 15 do 5 dla mnie
Dzięki i powodzenia szczęśliwy zszokowany

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Pon 21:01, 10 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 20:57, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Posty: 454

Skąd: Płoty

19. Kolejka

Jak to powiedział Pietri: "to sie nazywa fart ;]". A dlaczego tak powiedział? Bo praktycznie cały mecz miał przewagę. Miałem sporo szczęścia, gdy mój bramkarz wybijał piłki interweniując zawsze wpadały pod moje nogi, a nie nogi przeciwnika. W strzałach 9-4 dla Pietriego. Pietri strzelił bramkę gdzieś w połowie pierwszej połowy, a ja radosny szczęśliwy lool ło panie radosny radosny szczęśliwy w loss time. Jak Polacy zaczynali po utracie gola od środka boiska sędzia od razu zagwizdał koniec spotkania szczęśliwy Hehe ucieszyło mnie to radosny Dzięki za meczyk i powo dalej.

1-2

No cóż zagubiony zły Jak tak dalej pójdzie to bede sie bił o utrzymanie zszokowany Dzis kompletnie nie wiem co sie stało neutralny Rusek zagrał dobrze naprawde a co najważniejsze wykorzystał moje jedyne chyba dwa błedy, potem musiałem gonic wynik zacząłem zdobywać przewagę ale to nic nie dało, słupek po interwencji bramkarza, kilka zmarnowanych sytuacji, brakowało wyczucia... No po prostu zawaliłem mecz i tyle. Teraz trzeba odrabiać głupie straty zagubiony

Brawo Rosja i powo
Wto 20:47, 11 Mar 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Posty: 454

Skąd: Płoty

22. Kolejka

Heh radosny Trzeci mecz przeciwko arkowi i trzeci przegrany jedną bramką po wyrównanej grze. W strzałach chyba 12-8 dla mnie. A mecz ogólnie bardzo wyrównany, może ze wskazaniem pod koniec na mnie. Strzelam pierwszy. Arek wyrównuje i wychodzi na prowadzenie. Wyrównuje na 2-2 i wtedy zacząłem ostrzej atakować. Pod koniec miałem nawet 2 akcje sam na sam. Niestety smutny smutny smutny ... to arek w ostatnich minutach strzela zwycięską bramkę. No cóż i tak nie liczę już na awans. Już dawno nie liczę radosny Ale w duchu walki gram do końca na pełnym gazie szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy
Wto 21:08, 11 Mar 2008 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

20 kolejka

arek25 5:0 bladzio

W strzalach 20:4 na moja korzysc. Czyli lekka przewaga... Mecz bez historii.

bladzio 3:1 rosja

Mecz wyrównany ,ale z moją inicjatywą co wykorzystałem strzelając 3 bramki Rosja odpowiedział tylko jedną . W strzałach 9:7. Do przerwy było 1:0.

Ostatnio zmieniony przez bladzio dnia Wto 21:57, 11 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:56, 11 Mar 2008 Zobacz profil autora

Mecz na początku wyrównany później już lekka moja przewaga a pod koniec meczu już moja dominacja...Podczas remisu 1-1 zmieniam ustawienie na bardziej ofensywne poźniej po błędzie obrońcy przeciwnika strzelam bramke na wage 3pkt .Dzięki za mecz powo dalej.

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Wto 23:00, 11 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:59, 11 Mar 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 147

$liwa 1:1 Wez1

Poczatek meczu 2min i wez1 strzela gola na 0:1 no myśę ładnie jak tak się zaczeło to cikawe co będzie później... ale nie było tak źle odrazu po straćie bramki wziołem sie za odrabianie strat, wez w sumie nie miał juz tak dogodnych sytuacji, ja gościłem pod jego bramką cześciej ale nic z akcji nie wpadało. Dopiero po zmianie stron Carew strzela z rzutu wolnego w samo okno i jest 1:1 do końca wynik się nie zmienił, lekka przewaga w strzałach dla Norwegów. Dzięki wykrzyknik
Śro 17:17, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora
Remek

Posty: 648

Wynik sprawiedliwy. Obie drużyny przystąpiły do meczu spokojnie i z myślą o obronie. Na początku Afek znajduje się sam na sam , lecz marnuje dogodną sytuację. W kolejnej swojej akcji zachował się perfekcyjnie i otworzył wynik spotkania. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po wznowieniu piłkarze grali zupełnie inaczej niż na początku. W 54 minucie Riise zdobywa wyrównującego gola po asyście Johna Carew. W strzałach 8-7 na korzyść przecwnika.
Dzięki bardzo i powodzenia szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Śro 21:16, 12 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 21:15, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Posty: 147

$liwa 5 : 1 rosja

STRZAŁY: 19:5

Mecz pod kontrolą Norwegów od początku skomasowany atak na bramkę Jamajki. W pierwszej połowie 3 gole J.Carew oprócz tego kilka kilka dobrych akcji ale nic z nich nie wpada. Do drugiej połowy podszedłem na luzie co widać było po stylu gry Jamajki, która strzela jedna bramke. Pod koniec meczu Norwegia strzela jeszcze 2 i jest 5:1. Dzięki i pozdrawiam.

rosja1:4Raku

Mecz pod dyktando Raka. Ciagle jego grozne ataki przyniosly 4 gole. Ja odpowiedzialem niestety tylko jednym trafieniem. w strzlach spora przewaga Raka
Dzieki i gratuluje Wink

Ostatnio zmieniony przez rosja dnia Pią 0:23, 14 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 20:29, 13 Mar 2008 Zobacz profil autora
bladzio

Posty: 47

19.kolejka
bladzio 2:1 Sliwa

Mecz wyrównany w strzałach 13:9 dla Norwegów. Pierwszy gol Stllerer po tzw. kołowrotku wyszedł sam na sam i nie dał szans bramkarzowi. Wyrównał Rise przejał źle podaną piłkę i strzelił zza pola karnego. Na 2:1 Frei po precyzyjnym strzale obok prawego słupka. Po przerwie dwa przechwyty Cerwe ale bramkarz broni. Jednego kołowrota zwalił także Sttlerer.

Raku 1:3 DrNo11
Eh marzenia o awansie prysły jak bańka mydlana zagubiony Zasłużone zwycięztwo przeciwnika, robił ze mną co chciał. Oguro i spóła nie mieli nic do powiedzenia.

Dzięki za mecz, powodzenia dalej.

---------------------------------------------------------------------
EDIT:
Kolejka 23

Raku 3:1 Pietri
Uff emocjonujący mecz był. Początek to moja inicjatywa w 10 minucie udokumentowałem to bramką strzelą bo rzucie rożnym i sporym zamieszaniu na linii bramkowej Polski. Potem wyrównana gra w środku pola. W miedzy czasie Pietri przeszedł na ustawienie 4-1-2-3. Na 25 minut do końca meczu Polska wyrównuje - strzelcem bramki Błaszczykowski. Zrobiło się bardzo gorąco. Kilka minut później Ogasawara zdobywa bramkę - 2:1. Po chwili Smolarek wychodzi sam na sam iii... nie ma bramki cool Yangasiwa dokłada na 3:1 i takim wynikiem kończy sie mecz.

Dzięki Pietri, powodzenia dalej.

PS. Pozdrowionka dla typerów wink

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Sob 13:10, 15 Mar 2008, w całości zmieniany 8 razy
Pią 21:34, 14 Mar 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Posty: 147

$liwa 6:0 Raku

STRZAŁY: 12:7

Mecz bez większej historii, przeciwnik popełniał dużo błedów które wykorzystywałem, ja natomiast miałem ich mnie i bramkarz bronił dobrze. Pierwsza połowa jeszcze jakotako warunki do grania ale druga to porażka lag... lag... Nie mam co więcej opisywać ja wykorzystywałem wszystko raku nic nie móg strzelić i wygrałem szczęśliwy pozdro

___
Sob 14:12, 15 Mar 2008 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

21. kolejka

arek25 6:0 DrNo11

Fatalna postawa obroncow ekwadoru... Co tu duzo pisac. Mecz przeciwnikowi nie wyszedl... Pozdro