Wez1 0–2 Raku
Remek 0–1 bladzio
rosja 3-0WO kolar
DrNo11 2–2 Pietri

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Sob 7:15, 22 Mar 2008, w całości zmieniany 8 razy
Pon 6:57, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 454

Skąd: Płoty

24. Kolejka

Mecz rozpoczął się dla mnie fatalnie. Miałem pierwszą akcję sam na sam, ale zawaliłem, bo chciałem lobować, a wtedy kontra przeciwnika i śmieszny gol. Wyszedłem bramkarzem do biegnącego zawodnika, a ten z ostrego konta wrzucił piłkę. Niby mój zawodnik miał ją przejąć, ale się kimnął i gol. Na wyrównanie trzeba było czekać 2 minuty. Potem 1-2, w drugiej połowie już 1-3, 1-4 i po meczu. Rywal też atakował, bo w strzałach było 11-13 dla mnie, ale to moi napastnicy mieli czerwone strzałki szczęśliwy szczęśliwy lool Dzięki za meczyk i powo dalej radosny

rosja1-2Wez1

Przewazal Wez. Sporo podbramkowych sytacji. ogolnie dobry zywy mecz. Pomimo dominacji rywala rozwiez mialem kilka dobrych szans na doprowadzenie do wyrownania.

Remek 3-2 DrNo11

Mecz jak mecz. Źle rozpoczęł się dla Izraela. Strata bramki podcięła mi skrzydła i nie czułem się tak pewnie jak przed meczem. Jednak chwilę później piłkarz Ekwadoru otrzymuje czerwoną kartkę. To dało mi nadzieję choćby na remis. A tu kolejny cios. Druga bramka dla Ekwadorczyków. Ledwo po wznowieniu drugiej połowy od razu nacisk Izraelitów. Można powiedzieć że Ekwador nie istniał , zdołał oddać tylko jeden strzał. Poniżej zamieszczam screeny zawierające statystyki po pierwszej połowie , końcowe i strzelców goli.
Dzięki bardzo za dramatyczny mecz i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Pon 19:02, 17 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 19:00, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora
DrNo11

Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 176

Skąd: Wadowice

Co do meczu wyżej to po prostu zj..... ten mecz zdzier Gdyby nie ta kartka to spokojnie wywiózł bym 3 pkt a tak trudno Wink Powo

A teraz 27 KOLEJKA

DrNo11 - Pietri

2-2

Na początku spokojnie prowadziłęm grę, strzeliłem bramkę co wniosło trochę spokoju do mojej gry. W trakcie I połowy pietri zmienił ustawienie na 3-5-2 niewiele to zmieniało.
Niestety II połowa była zła i Pietri wykorzystał to strzelając 2 bramki ( zwłaszcza druga z rzutu roznego neutralny znana sytuacja ) Dążyłem do zmiany rezultatu i udało mi się to, przy stanie 2:2 miałem swoje sytuacje jednak nie potrafiłem ich wykorzystać. Ciekawy mecz z duzą ilością sytuacji podbramkowych z jednej i drugiej strony Wink Dzieki i powo

Raku 1:1 arek25
Mecz wyrównany. Mali strzela bramkę po uderzeniu z dystansu (w całym meczu Mali stwarzało największe zagrożenie właśnie po strzałach z okolic 16m). Długo czekam na wyrównanie ale udaje się - strzelcem Tamada.

Dzięki za mecz, powodzenia dalej,

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Pon 21:10, 17 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 21:04, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora
Remek

Posty: 648

Remek 0-1 bladzio

Mecz w lagach ... smutny Choć początek był ciężki później się unormowało. Przeciwnik miał duży ping. Przyznam szczerze że rozgrywałem chyba pierwszy mecz w Lidze w takich lagach. Ale przejdę do meczu. Pamiętam , że nie wykorzystałem trzech sam na sam jednym z napastników. Przeciwnik pojechał Strellerem i zdobył jedynego gola w tym spotkaniu. Mało się działo o czym świadczy liczba oddanych uderzeń na bramkę. Poniżej niezmiennie screeny.

bladzio 2:1 drno11

W strzałach 16:8 z tego wynika, że wynik sprawiedliwy i tak było. Pierwszą bramkę strzelił Tenorio po ładnym prostopadłym podaniu z prawego skrzydła ubiegł bramkarza. Wyrównał Stlerrer. Po przerwie wynik ustalił Barnetta po wymianie z Freiem. Który mógł sam zdobyć z dwa gole ale ograniczył się tylko do asystowania cool

25. kolejka

raku 0:0 bladzio

Mecz pod dyktando Raku w strzałach "świński remis" 13:3 . Jedna prawdziwą setę miał praktycznie jedną. Co do gry Szwajcarów to był jeden moment Barnetta dogrywał a piłka mineła bramkarza i niestety spadła na poprzeczce gdyby to weszło bramka roku.

Ostatnio zmieniony przez bladzio dnia Wto 23:19, 18 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 22:56, 18 Mar 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Posty: 454

Skąd: Płoty

26. kolejka

Mecz był toczony w dziwnych lagach. Raz były, a raz nie były. Strzelam bramkę chyba w 3 minucie, bo w sumie to jest mój pierwszy strzał. Do połowy 0-1 dla mnie. W drugiej połowie strzelam po dobitce na 0-2 i po przepięknym strzale głową po wrzutce z lewej strony boiska na 0-3. Myślę sobie jest po meczu. Pod koniec rywal strzela na 1-3 i zaraz po tym na 2-3. Wystraszyłem się i odpowiedziałem bramką na 2-4. Dzięki za meczyk i powo dalej.

__
Śro 0:32, 19 Mar 2008 Zobacz profil autora
Raku

Posty: 1139

Kolejka 27

Wez1 0:2 Raku
Mecz jak mecz wink Początek to moja inicjatywa i szybkie dwie bramki, oczywiście w obu maczał palce Nakamura. Potem przewagę zyskuje Szkocja, która była bardzo bliska strzelenia bramki po kilku dobrych uderzeniach ale na szczęście Japońców nic z tego nie wyszło. Do końca dowiozłem dobry wynik.

Dzięki za mecz, powodzenia dalej. radosny

//--

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Czw 16:30, 20 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 16:29, 20 Mar 2008 Zobacz profil autora
Pietri

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1220

Skąd: Wodzisław Śląski TYLKO ODRA

Pietri1-1 rosja

Mecz dokańczany na 2 razy..Szybko trace bramke ,ale po zmianie ustawienia na bardziej ofensywsze strzelam bramke na remis póżniej z jednej i drugiej strony akcje ale nic niechciało wpaść...Dzięki.

arek25 2:1 Pietri

Mecz toczony w dosc szybkim tempie. W pierwszej polowie nie brakowalo sytuacji do strzelenia bramek. Jednak kibice obejrzeli tylko 2 gole. Z obu cieszyli sie gospodarze w 40 i 44 minucie. W drugiej polowie trener Polakow zmienil formacje na bardziej ofensywna. Zaowocowalo to zdobyciem bramki w 74 minucie. Do konca meczu niezla nerwowka Wink Jednak nie udalo sie Polakom strzelic wyrownujacej bramki. Zawodnicy Mali znow zgarneli cala pule punktow Wink

rosja 0:2 arek25

mecz pod dyktando arka. Caly czas grozne ataki z jego strony zakonczone 2 bramkami. Ja zagrozilem mu moze z raz.
Dzieki i gratuluje Wink

---
Sob 1:11, 22 Mar 2008 Zobacz profil autora
Pietri

Posty: 1220

2 czerwone kartki dla mnie zadecydowały o wyniku meczu...Odkryłem się i tracieł kolejno bramki.Miałem też swoje dogodne sytuacje ale niedało sie strzelić.PZPN PZPN....zdzier

arek25 2:1 $liwa

Powiem tylko tyle ze mialem sporo szczescia... Wink Prowadzenie objal sliwa... jednak w koncowce pierwszej polowy chyba byl myslami juz w szatni. I tak oto na przerwe schodzilismy z wynikiem 1:1. Po przerwie moje szczescie mnie nie opuscilo. W miedzy czasie jakis slupek. W doliczonym czasie gry jeden z atakow gospodarzy zakonczyl sie sukcesem i zagwarantowal liderom kolejne 3 pkt'y...

Nie 21:13, 23 Mar 2008 Zobacz profil autora
DrNo11

Posty: 176

26 kolejka

DrNo11 - $liwa

1-0

Mój pierwszy mecz od kilku dni neutralny niestety święta zrobiły swoje i jakoś nie było czasu rozegrać kiedy meczu. Bardzo przepraszam za utrudnienia z kontaktem ze mną ale i tak mecz rozegrany został w terminie Wink więc nie ma się bardzo do czego przyczepić szczęśliwy

Trochę obawiałem się meczu gdyz nie grałem od kilku dni a w takich samych sytuacjach przegrywałem z rosją czy bladzio. Na szczęście miałem dziś szczęscie i $liwa nie zagrał najlepszego meczu, udało się strzelić bramkę. Ogólnie mecz wyrównany lecz $liwa często mnie przyciskał. Jestem zadowolony i dzieki za mecz Wink