rosja 1–4 $liwa
Pietri 2-0 Raku
kolar 0-3 WO bladzio
Wez1 2-1 DrNo11

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pią 17:16, 11 Kwi 2008, w całości zmieniany 12 razy
Nie 17:43, 30 Mar 2008 Zobacz profil autora
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

Kolejka 30

rosja0-2bladzio

Ehh... przewazalem ale nic nie wpadlo. W pierszej polowie bladzio oddal 1 STRZAŁ i prowadzil 1-0 płacze w drugiej polowie podobna sytacja. W strzalach 8-4 dla mnie
Gratuluje i powiedzenia dalej Wink

Ostatnio zmieniony przez rosja dnia Pon 21:34, 31 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:33, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora
bladzio

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 47

29.kolejka

bladzio 1:5 arek25.

Mecz pod dyktando Arka. Był to nas ostatni mecz chciałem coś powalczyć ale Arek jest poza zasięgiem nie tylko mnie widać po tabeli. Mój bilas meczów z Arkiem to 0-1-3, tak więc jako jeden z nielicznych zdobyłem z nim punkt co i tak uważam za sukces. Powo i życze szybkiego awansu do II ligi.
Pon 22:09, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora

31 kolejka!!
Bladzio 1-7 Pietri

Kibice Polski tak licznie zgromadzenii na stadionie w Szwajcarii zobaczyli grom bramek.Mecz od początku toczony na szybkim poziomie na 10min do końca 1 połowy był dalej co dziwne remis bez bramkowy ale po pieknym podaniu Krzynówka i strzale Smolarka Polacy objeli prowadzenie,później odrazu 2 ostra kontra poszła i znowu w roli głównej Smolarek i było już 2-0 dla Polaków.2 połowa rozpoczeła się dla Szwajcarów dosyć dobrze gdyż po składnej akcji zdobyli kontaktową bramke.Ale Polacy zbyt mocno cofnęli sie do obrony po czym Szwajcarzy robili przez dobre 10 minut co chcieli,ale znowu ruszyła kontra Żurawski kapitalne podanie do Lewandowskiego iii gooolll i jest już 3-1 dla Polski.Ledwo co Szwajcarzy ruszyli od środka ,Zurawski przejął piłke ,samotny drybling i precyzyjny strzał i mamy już 4-1.Ale teraz była groźna akcja Szwajcarów ale obronna ręka wyszedł z niej Artur Boruc.wybicie piłki ,głowka Krzynówka na dobieg przed obrońców i sam na sam Lewandowski i piekny strzał pod nogami bramkarza mamy 5-1.86min meczu I kolajna akcja Polski strzał ale zablokwoany przez obrońców kolejny i znowu blok ,wrzucenie piłki na pole karne główka i golllll EBI SMOLAREK i Polska prwadzi już ze Szwajcarią 6-1.87min meczu i czerwień dla przeciwnika za brutalny faul na Marcinie Żurawskim od tyłu.Kontuzja,ale trener nie decyduje sie na zmiane gdyż zostało pare minut do końca i pewne zwycięstwo więc zagrał on do końca spotkania.Ale tutaj mamy 90 minute meczu i kapitalny strzał Krzynówka po długim rogu i mamy proszę państwa 7-1!!I taki wynik widniał na tablicy świetlnej w Szwajcarii po zakończonym meczu.
Na koniec meczu Kibice Polski śpiewają Mazurek Dąbrowskiego zdzier

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Czw 16:43, 03 Kwi 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 22:50, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

Mecz dość ciekawy. Zdobyłem bramkę na początku co podbudowało mnie bardziej. Niestety jeszcze przed zejściem do szatni tracę pomocnik(po 2 żółtych kartkach). Ale to nic szczęśliwy po wznowieniu gry Afek strzela gola i jest 2-0. Później ten sam piłkarz dobił Jamajkę golem zdobytym na raty.
Dzięki bardzo
A oto screeny z meczu (niezmiennie) szczęśliwy

Wto 17:36, 01 Kwi 2008 Zobacz profil autora

29 kolejka!

Mecz w słabym wykonaniu Polaków tylko 3 strzały w przeciągu całego meczu za to Izrael miał 7 strzałów...Na początku Polacy dostają czerwona kartke a dokładnie Bronowicki.Później strata bramki ale przed przerwą po kapitalnym podaniu Lewandowskiego i strzale chyba Smolarka piłka wylądowała w siatce rywala.Później juz wynik sie niezmienił dzieki za mecz.

Wto 19:47, 01 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Remek

Posty: 648

Remek 3-1 $liwa

Dobry mecz. Pierwszy wysunąłem się na prowadzenie. 2 bramka zdobyta po wielkim zamieszaniu w polu karnym rywala. Po przerwie bardziej stanowcze ataki $liwy i strzelenie przez niego gola kontaktowego. Lecz na nic to się zdało gdyż pod koniec przepięknym strzałem popisał się Balili (po długim rogu w okno szczęśliwy)

Screeny:

___

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Wto 20:18, 01 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:51, 01 Kwi 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 147

$liwa 1:0 bladzio

STRZAŁY 9:8

Pierwsza Połowa to ataki Szwajcarów, co chwile akcje pod bramką norwegów ale nic nie wchodziło, ja bodajże 1 raz strzelam na bramkę i po błedzie obrony przeciwnika Carew strzela na 1:0.
2 polowa to juz węcej moich ataków bladzio chyba się zdenerwował tą pierwszą połową, co widać było po jego grze. Do konca nic już nie wpadło i Norwegowie maja 3pkt. Dzięki.

___
Śro 14:59, 02 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Remek

Posty: 648

Mecz jednostronny, choć w drugiej połowie udaje mi się strzelić gola. Na początku straciłem śmieszne bramki co zniechęciło mnie do walki. Tak nawiasem nie spodziewałem się innego wyniku niż wygrana arka.

arek25 2:1 wez1

Pierwsza polowa bez bramek choc nie bez sytuacji podbramkowych... W drugiej bylo troche lepiej pomimo lagow. Na poczatek szkoci trafiaja w slupek. Bardzo dobra gra w obronie szkotow. Jednak po pierwszej bramce przeciwnik zaczal grac bardziej nerwowo. Pierwszy blad w obronie i napastnik w sytuacji sam na sam nie mial problemow z wykonczeniem akcji. Jednak to nie byl koniec meczu jak mogloby sie zdawac. Wez1 zdazyl strzelic bramke na kilkadziesiat minut przed koncem meczu. Do konca probowal ugrac 1 punkt... bezskutecznie

screen:

dzieki za gre
Czw 18:09, 03 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Mecz bardzo szybki akcja za akcje...Poczatek meczu dla Polaków ładne 2 składne akcje ale bez skutecznie.Później inicjatywa po stronie Japonii ale również Boruc pieknie wybrania.na 10 min przed końcem I połowy 2 szybkie akcje Polaków,które kończą sie bramkami bramki Żurawskiego i Smolarka jeśli sie niemyle..Następnie w II połowie częściej przy piłce znowu Japończycy.. Ale jednak znowu akcje kończyły się albo strzałami obok bramki albo jak już strzał leciał w światło bramki to Boruc wychodził z nich obronną ręka.w Strzałach 10-8 dla mnie chyba.

30. Kolejka

W strzałach 10-4 dla mnie. Myślę, że mecz był wyrównany, może z małym wskazaniem na mnie, bo nie popełniłem chyba ani jednego błędu w obronie. A bramkę strzeliłem w 6 minucie i wystarczyło, aby wygrać to spotkanie. Co mi tam, jak i tak zostaje już w 4 lidze:)
Pią 15:30, 04 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

Kolejka 30

Remek 1:1 Raku
Niezły mecz z mojej strony, oddałem 12 strzałów (przeciwnik 5). Niestety nie za bardzo chciało wpaść, a Nakamura na ataku to nie to samo co Oguro. Pierwszy bramkę strzela Remek, wyrównuje po chwili z wolnego.

Wychodzi na to, że zostaje w 4 lidze

Dzięki za mecz, powodzenia dalej.

EDIT:

Kolejka 29

Raku 4:0 $liwa

Magia WE ;] Niezły mecz z mojej strony i ułożył się bardzo dobrze dla mnie - dwie szybkie bramki dodały mi pewności siebie i pozwoliły na spokojną grę. Mały rewanżyk za ostatnią rundę.

Dzięki, powodzenia w kolejnych meczach.

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Sob 14:39, 05 Kwi 2008, w całości zmieniany 3 razy

2-0

No i 4 mecz z Raku i 4 wygrana Wink Aż sam jestem zdziwiony Wink Przed meczem nie czułem się dość pewnie, z racji kontuzji oka. neutralny ale mimo wszystko zagrałem dobry mecz. W strzałach 9-8 dla mnie.

Raku również rozegrał dobry mecz. Pierwszą bramkę strzeliłem do szatni, tuż przed przerwą. W drugiej połowie gra sie bardziej wyrównała. Po jednej z akcji mogłem podwyższyć na 2-0...słupek.
Chwilę potem Raku przeprowadził groźną kontrę, świetnie wybronił mój bramkarz. Wtedy Raku osiągnął też przewagę stwarzając sobie 3 świetne sytuacje. Nie wykorzystał ich a po mojej kontrze zrobiło się 2:0 i tez taki wynik utrzymał się do końca. Wink

Dzięki i powo radosny
Sob 20:50, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Posty: 454

Skąd: Płoty

32. Kolejka

Po ciężkim pojedynku w lekkim lagu zgarniam 3 pkt. które dają mi jeszcze cień szansy na walkę o awans. W strzałach 13-11 dla przeciwnika. W pierwszej połowie strzelam bramkę po błędzie obrony. Rywal także miał dogodne sytuacje, ale nie potrafił ich wykorzystać, gdyż mój bramkarz spisywał się znakomicie. W drugiej połowie w zamieszaniu na polu karnym rywal doprowadza do wyrównania. Spanikowałem, ale 4 minut po tym strzelam bramkę na 2-1, która dała mi wygraną. Dzięki za meczyk i powo dalej.

__
Nie 15:51, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora
rosja

Kolejka 32

rosja1-4$liwa

Mecz pod dytando $liwy. Ogolnie przewazal jednak rozwniez mialem swoje szanse. sporo sytacji pod jedna jak i pod druga bramka.

2-5

Szczerze powiedziawszy nie spodziewałem sie innego rezultatu niz porażki. Wink Arek powinien wogóle grac w I lidze i koniec szczęśliwy pzdr Wink

dodany tabela
edit by michal697

Ostatnio zmieniony przez DrNo11 dnia Pon 15:20, 07 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 9:39, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / II Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)