Kolejki 15-18 [08.12.08 - 14.12.08] Dywizja II [R2]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / II Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 15-18 [08.12.08 - 14.12.08] Dywizja II [R2]
___________

Witam w Dywizji II. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

panczo -lincoln

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Wto 12:59, 09 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy

strzały 6:16

Bardzo dobry mecz musze przyznać. I to nie tylko jeśli chodzi o bramki których było aż 8 radosny Starałem się strzelać bramki głównie głową i kontaatakować i gdyby nie skuteczna ofensywa panczo plan mój by się spełnij:) co prawda w strzałach zdecydowana dominacja panczo ale wynik zwyciestwo mogło pójść w każda strone:) dzięki

rafal47 3 - 0 czarninio Kolejka nr.15

Na początku napisze ze na tego gracza specjalnie sie nastawiałem gdyz mam na niego sposob i mam nadzieje że przypada sie on w kolejnych meczach :].

Tak więc mecz rozpoczołem od ataku który juz w pierwszych minutach prawie bramke przyniósł lecz troche sie pomyliłem. U Czarninia w całym meczu starałem sie wyeliminować jedną rzecz przez która prawie ciagle mi bramki strzelał( 1 mecz zdzier ) i udało sie jak widac... Pierwsza połowa ogolnie nic ciekawego 0:0 w strzałach chyba 5:2. Druga połowa to juz tylko teatr jednego wykonawcy czyli mnie zdzier 57 minuta wrzutka gol szczęśliwy potem już szło lżej gdyż miałem ta jedną bramke zdzier potem 69minuta( fajna pozycja szczęśliwy ) 2:0 i już kontrolowanie meczu :] niestety na ostatnie 15minut meczu dopadły nas lagi :/ no cóż zdarza sie :/ . Pod koniec meczu Czarninio otwiera sie co skutkuje moją 3 bramke i koniec meczu. W strzałach 14:3 Czyli Czarninio nie zagroził mi prawie wogule w drugiej połowie :]

zycze powodzenia dalej ;-)

Pon 17:59, 08 Gru 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 16:

lincoln 2-3 danito

Nie chce mi się komentować tego meczu. Prowadzę 2-0 i za chwilę z niczego jest 2-3. Trafiam w słupek, poprzeczke i pozniej w dobrej sytuacji obok bramki. Bramka na 3-2 to zasługa mojego swietnego rezerwowego bramkarza, zreszta nie pierwsza w lidze. Nie zmienia to faktu, że rywal zrobił duży postęp jeśli chodzi o grę, ale na porażkę tutaj nie zasłużyłem na pewno. Dzięki

strzaly bodajze 13-5

Mecz zaciety duzo gry w srodku pola, pierwsze grozne ataki przeprowadza rafal, ale nic z nich nie wynika, pozniej kilka moich dobrych okazji ale wszystko przechodzi obok bramki i tak nam uplywa pierwsza polowa meczu.

W drugiej polowie czerwien za faul na moim napastniku i gram w przewadze. Szybko udaje mi sie objac prowadzenie, po strzale Imhofa za pola karnego pilka wpada do bramki i 1:0. Po strzelonej bramce zmieniam ustawienie, gdyz doszedlem do wniosku ze znajac moje szczescie bede atakowal do konca meczu grajac a i tak pewnie rafal47 grajac w oslabieniu strzeli mi w dalszej czesci. No wiec zmieniam formacje na 442. Po chwili powinna byc kolejna czerwien za brutalna kose od tylu ale sedzia tym razem byl lagodny i pokazal zolta kartke zawodnikowi z Jamajki.
Okolo min 80 rafal mial sytuacje sam na sam ale jej nie wykorzystal. Tym samym bardzo wazny mecz skonczyl sie moja wygrana:)

Pon 18:28, 08 Gru 2008 Zobacz profil autora
danito

Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 68

KOLEJKA 15

danito 2:1 panczo

W naszym pierwszym meczu padł remis 2:2. W tym meczu już w 4 min bracia Hleb rozklepali obronę Kanady i było 1:0. Bramkę strzelił V. Hleb. Lepiej ten mecz nie mógł się rozpocząć dla białorusinów. W 19 min znów duet braci pokazał na co ich stac. Asyste kolejną zaliczył A. Hleb a drugą bramkę zdobył jego brat. Zawodnicy Kanady napewno byli zaskoczeni tym przebiegiem gry, ale już w 21 min po błędzie obrońcy Hutchinson zdobywa bramkę. Do końca połowy nic już nie udało sie nam ustrzelić. W drugiej połowie mecz był wyrównany ale w końcówce pańczo przycisnął i miał kilka okazji na zdobycie bramki. A mi udało się obronić wynik.

Dzięki za mecze i powo dalej

KOLEJKA 18

danito 4:1 Damian 232

Do tego meczu obie ekipy przystąpiły w dobrej formie. W 11 min Belkevich zdecydował się na strzał z 18 metrów, piłka uderzyła w okienko bramki i nastała radość w szeregach Białorusi. W 20 min sędzia podyktował rzut karny za faul bramkarza na zawodniku Kostaryki. Jedenastkę wykorzystał Wanchope. Do końca połowy mieliśmy jeszcze szanse na zdobycie bramki, najbliżej tego był Damian. Na drugą połowę zawodnicy z Białorusii wyszli mocno zmotywowanii bo już w 49 min Romaschenko podał do V. Hleba a ten ze spokojem umieszcza piłkę w bramce. W 59 min znów V. Hleb dał znać o sobie i zdobył drugą bramkę. A w 63 min ten sam zawodnik zdobył 3 bramkę i na tablicy widniał wynik 4:1. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

Dzięki za mecz i powo dalej!!!

Ostatnio zmieniony przez danito dnia Pon 20:40, 08 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 19:06, 08 Gru 2008 Zobacz profil autora
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

kolejka 18

miler 6-1 (1-1) sito1313

Mecz całkowicie pod moją kontrolą. Co tu dużo pisać, dominowałem w każdym aspekcie gry, chociaż to rywal strzelił pierwszą bramkę i nawet do przerwy było dosyć ciekawie i wyrównanie (na 1-1 strzeliłem głową w 40 minucie). Na samym początku drugiej połowy strzelam na 2-1 po przepięknej akcji Torghelle i zwodzie po prostu stadiony świata. Strzał/podanie i obrońca na kolanach, a ja sam na sam z bramkarzem i nie pudłuję. Potem czerwona kartka za bezsensowny faul sito1313, do teraz nie rozumiem po co to robił. Od tego momentu moja dominacja stała się już totalnie widoczna, każdą akcję kończyłem strzałem, czego efektem były gole i rzuty rożne. Po tych ostatnich nie wypuszczałem rywala z własnego pola karnego i tak do końca meczu. Rywal odgryzł się kilkoma akcjami, nawet sam na sam, ale wykazał się wielką nieskutecznością trafiając za każdym razem wprost w mojego bramkarza.

kolejka 15

miler 2-4 Lincoln

Bardzo ciekawy i widowiskowy mecz ale tylko tak do 65-70 minuty, kiedy rywal strzelil na 4-2. Ale po kolei. Po kilku składnych akcjach Lincolna wyprowadzam kontrę i strzelam na 1-0. Był to bodajże mój drugi strzał, a minuta 10. Momentalnie rywal zrywa się do ataku i w 11 minucie jest już 1-1. Sytuacja powtarza się w minucie 25 (około), gdy strzelam na 2-1, rywal w 3 minuty odrabia straty. Do przerwy więc 2-2, a gdyby nie błędy w obronie moich defensorów byłoby 2-0, jestem pewien. Po przerwie spektaklu ciąg dalszy, na pierwszy plan wychodzą napastnicy Bośni Lincolna, którzy w dziecinny sposób mijają po kolei moich obrońców protest po czym w sytuacji sam na sam pakują piłkę obok bezradnego bramkarza. Tak padają bramki na 2-3 i 2-4, po czym sfrustrowałem się do granic wytrzymałości i przestałem grać totalnie. Nie zrobiłem do końca meczu choćby jednej bramkowej akcji, a szkoda, bo gdyby wpadł gol kontaktowy mogłoby być różnie. A tak, wyszło jak wyszło, niestety rywal zrewanżował mi się za porażkę w poprzednich kolejkach. Dzięki

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Pon 21:57, 08 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 20:46, 08 Gru 2008 Zobacz profil autora
rafal0407

Posty: 52

rafal47 1 - 5 lincoln kolejka nr. 17

Jednym słowem moja kompromitacja w tym meczu :/.
Lincol przewaza w całej czesci meczu zero mojego pomysłu na gre a on spokojnie dąży do celu czyli 3pkt. co mu sie udaje strzela bramki na 0:1 , 0:2 , 0:3 , 0:4 , 0:5 mi sie juz odechciewa grac nic mi nie wychodzi a on robi co chce na boisku i wszystko mu wychodzi a mi nic. Moj najgorszy mecz w tej lidze i chce o nim jak najszybciej zapomniec :/

Dzieki powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez rafal0407 dnia Pon 21:05, 08 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

RonaldoVIP 3 - 1 Damian232

Mecz od początku był bardzo wyrónany i zaciety. Lecz już w 13 minucie meczu zawodnikom Algierii udaje sie wywiesc w pole obronców i napatnik huknał jak z armaty w kierunku bramki. Bramkarz był na tyle dobrze ustawiony że zdołał obronic ten strzał lecz błedem bylo wybicie pilki przed siebie gdzie na dobitke czekali moi zawodnicy. I tak sie stało napatnik glowa posyła pilke do bramki. Przez kolejne 20 minut ataki z obydwu stron...w 30 minucie meczu sedzia dyktuje dosc kontrowersyjny rzut karny lecz Algierczyk pudłuje. To tylko bardziej zdeterminowało Algierie do walki. Tuz po niewykorzystanym rzucie karnym ten sam zawodnik pakuje pilke do bramki i jest juz 2-0. Myslalem zeby przesunac calo druzyne do obrony lecz i tak bylo ich tam za duzo. w 43 minucie napastnicy dokladaja 3 bramke po czym bylem spokojny o wynik. Do przrwy 3-0 a w starzłach 9-5. W przerwie przeciwnik dokonuje wielu roszad w skladzie i w taktyce co juz na paczatku II polowy zaminił w bramke na 3-1. Lecz tylko tyle goli wpadlo przeciwnikowi. Z obydwu stron byłow wiele sytuacji lecz zawodnicy mylili sie z tym ze moi zadziej. Dzieki za mecz i powo dalej.

bramki: Vukcevic x 3!!!

Mecz niestety dogrywany po pierwszej połowie a i druga w nie najlepszych warunkach Spotkani z gatunku tych o 6 pkt - czyli najważniejsze.
Wkońcu zagrałem dobry mecz od początku do końca Szybko strzelone dwie bramki a na początku drugiej połowy dołożylem trzecią i dowiozłem to do końca. Warto zuważyc że wszystkie bramki po identycznych akcjach-dosłownie! Miałem jeszcze 2-3 świetne akcje ale więcej wpaśc nie chciało Kolega mocno się starał ale zawsze jego gra kończyła sie raczej tak przed moim polem karnym i chyba 100 % sytuacji nie miał. Ogólnie myśle żę meczz moja przewagą i zwycięstwo zasłużone

dzieki za gre

Ostatnio zmieniony przez sito1313 dnia Czw 19:30, 11 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 22:38, 08 Gru 2008 Zobacz profil autora
czarinio

Posty: 35

Kolejka 16
czarinio 1:1 sito1313

Od czego by tu zacząć... szybko strzelam gola na 1:0 po czym sito otrzymuje czerwień(właściwie to nie wiem za co) po czym staram się nie szarżować i spokojnie budować akcje... niestety... w drugiej połowie głupio oddaje bramke gdy bramkaz mój podaje ja pod nogi napastnika:/ Do końca meczu nic się nie zmienia aczkolwiekj chciałbym zaznaczyć , iz mecz dogrywany po lagu i z sitem umowilismy sie na polowe i 8 min kolejnej... ale jakiez bylo moje zaskoczenie gdy w 8min i 10 sek gdy zaznaczam byłem pod choragiewka rywala z zamierzeniem wrzutki on beszczelnie włacza pause i mówi że juz po czasie...i gdzie tu duch sportu....:/ ah...szkoda komentować

strzaly 13-9

Mecz z liderem zapowiadał się bardzo interesująco i tak tez było. Akcja za akcją i tak przez cały mecz. Pierwsza bramke strzelam bardzo szybko bodajze w 5 min, Friend po rzucie roznym pakuje pilke po uderzeniu z glowki. Szybko strzelona bramka jeszcze bardziej dodala rumieńców temu pojedynkowi. W pierwszej polowie tylko i wylacznie dzieki niskiej skutecznosci moge cieszyc sie z tego ze zachowalem czyste konto, lincoln mijal moich obroncow jak tyczki, ale pilka za kazdym razem albo mijala o milimetry slupek albo w niego trafila. W 23 min w roli glownej znowu ukazal sie Friend, strzal z okolo 25 metrow i pilka kolo slupka wpada do bramki. 2:0
Pierwsza polowa to wyrownana gra z lekka przewaga dla rywala.
Druga polowa to juz bardzo zacieta gra, rywal staral sie strzelic bramke kontaktowa ja natomiast dajaca mi spokojne prowadzenie 3:0. Znowu kiepska skutecznosc napastnikow rywala pilka po jedym ze strzalow ląduje na poprzeczce innym razem obronca koncami palcow wybija pilke, w 88 min bramkarz lincolna paruje grozny strzal z 25 metrow i mecz konczy sie moja wygrana.

strzały: 8-12

Mecz parodia w moim wykonaniu... 1 min gry a Ja robie wslizg i czerwona kartka!!! Wkurzam sie na maksa i zaczynam atakowac ale bramkarz Kostaryki miał swój dzień - wyciągnał 4-5 niesamowitych piłek, Damian też odpowiedział 2-3 niezłymi akcajami ale pierwsza połowa mimo osłabienie zdecyudowanie pod moje dyktando
Zaczyna siędruga połowa - 1 min i... druga czerwona kartka!!! - szczerze mówiąc odechciało mi się grac... No ale nic - staram sięjakoś dokończyc ten mecz - kolega zdecydowanie przycisnął i idzie akcja za akcją ale wpaśc jakoś mu nie chce - a to bramkarz, a to słupek a w siatce nic. Ja próbuje grac z kontry ale zdecydowanie brakuje ludzi do gry

NIestety w samej końówce mi zabrakło koncentracji a koledze dopisało w końcu szczeście w ataku i dwie bramki wpadło Do remisu niewiele zabrakło Porażka boli bo wiem że mogłem wygrac
Ehh.... gdyby nie te czerwone kartki...

dzieki za gre i powo

Czw 22:11, 11 Gru 2008 Zobacz profil autora
rafal0407

Posty: 52

rafal47 0 - 1 RonaldoVip kolejka nr18

Co tu duzo mowic moze przyczyna porązki to ze po pracy zmeczenie i wogule no ale cóz porazki tez musza jakies być :].

Ja oczywiscie jak zawsze swoja taktyka natomiast rywal jak dla mnie zamurował bramkę 5 obronców po bramce to mozna powiedzieć ze 7 no ale i tak bywa szczęśliwy.

Od poczatku pierwsza połowa wyrówna z lekką przewagą moją w strzałach 3 do 3 wiec mecz na niskim poziomie jezeli chodzi o strzały zdzier... Pierwsz połowa konczy sie wynikiem 0:0. Druga połowa to już czestsze ataki rywala moze on sie pochwalić dwoma bardzo ładnymi przewrotkami i bramką jakos w 65-75 minucie z woleja ( zrzut rożny) druga połowa to już przewaga Ronaldo tak 40:60 % druga połowa strzały 5:6 na korzyść przeciwnika. Wydaje mi sie że remis byłby sprawiedliwym wynikiem no ale rywal okazał sie lepszy i to on dopisuje sobie 3pkt.

Życze powodzenia dalej i czekam na rewanż :]

Ostatnio zmieniony przez rafal0407 dnia Pią 0:09, 12 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 0:08, 12 Gru 2008 Zobacz profil autora

Nie 11:28, 14 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / II Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)