Kolejki 19-23 [15.12.08 - 21.12.08] Dywizja II [R3]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / II Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 19-23 [15.12.08 - 21.12.08] Dywizja II [R3]
___________

Witam w Dywizji II. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

RonaldoVIPMutd

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Nie 17:58, 14 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

RonaldoVIP 2 - 2 panczo

Mecz który bardzo chciałem wygrac układal sie dla mnie pomyslnie. mimo iz na poczatku spotkania to panczo przeważał juz w okolo 20 minucie obejmuje prowadzenie po rzucie karnym a panczo otrzymuje czerwoną kartke. przeciwnik w osłabieniu nie był juz tak grożny. przed przerwa traci gola na 2-0. mecz wydawał mi sie juz wygrany. i to był mój bład. 2 akcje w ktorych panczo strzela gola i juz 2-2. miałem kilka sytuacji w ktorych mogłbym strzelic na 3-2 lecz brak skutecznosci napastników. Wynik 2-2 mysle ze ani panczo ani mnie nie satysfakcjonuje...apetyt był na 3 pkt skonczyło sie na podziale. Zobaczymy co przyniesie rewanz. Dzieki pozdrawiam.

danito 2:0 rafał47

Po dwóch porażkach z Rafałem w poprzednich meczach postanowiłem sie zrewanżować i zdobyć chociaż pkt. W pierwszej połowie każdy z nas miał jakąś okazje na zdobycie bramki. Więcej strzałów w tej połowie oddał przeciwnik. Niestety w pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się pokonać bramkarza. W drugiej połowie po 5 min pada pierwsza bramka. Po rozklepaniu obrony Belkevich znalazł się przed bramkarzem i strzałem po ziemi pokonał bramkarza Jamajki. Zawodnicy zmarnowali jedną 100000% sytuację na wyrównanie. W 74 min rzut wolny przed polem karnym A.Hleb odgrywa krótko do Kutuzova a ten oddaje z powrotem piłkę a A.Hleb pięknym strzałem za pola karnego pokonuje golkipera. Do końca meczu udało mi się utrzymać wynik. Można stwierdzić wkącu zwycięstwo z Rafałem.

RonaldoVIP 0 - 0 danito

Mecz od początku bardzo wyrównany. Zarówno po jednej jak i po drugiej stronie nie brakowało sytuacji do strzelenia bramki. Juz na początku meczu za głupi faul w srodku boiska czerwony kartonik obejrzał mój gracz. Gralem w 10 prawie cały mecz... Sędzia w chyba 20 inucie dyktuje rzut karny(trzymałe przycisk podwojenia krycia a moj zawodnik wszedl wslizgiem). Bramkarz wykonał DUDEK DANCE co nieco zmyliło przeciwnika i zawodnik pudłuje. Mimo iz brakowało mi zawodnika nie brakowało sytuacji... gorzej ze skutecznoscia napastnikow. danito miał pówniż wiele sytuacji których nie wykorzystał. Myśle że sprawiedliwy podział punktów. Pozdrawia

Śro 22:40, 10 Gru 2008
Pon 0:40, 15 Gru 2008
danito

Posty: 68

KOLEJKA 21

danito 2:3 sito1313

W tym meczu sito był zdecydowanie lepszy mial więcej okazji i w strzałach na jego korzyść 15:8. Już w 12 min Vukcevic strzela pierwszą bramkę w meczu. Do końca połowy wynik się utrzymał,ale nie brakowało sytuacji do strzelenia goli. W drugiej połowie tracę kolejną bramkę a strzelcem znów okazał sie Vukcevic. W 75 min po strzale Kovba Białoruś zdobywa gola i stawia wszystko by zdobyć kolejnego. Udaje się w 80 min a strzelcem okazał się Shtanyuk i myślałem że uda mi się zdobyć zwycięską, ale niestety w 88 min to Vucinic strzela bramkę i 3 pkt jadą do Czarnogóry.

Ostatnio zmieniony przez danito dnia Czw 18:42, 11 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy

strzały 10:8

Świetny mecz w moim wykonaniu:) Postarcie szybko i co najważniejsze skutecznie zabrałem się do odrabiania strat:) Już po pierwszej połowie schodziłem na jednobramkowym prowadzeniu 2:1 po składnych (o dziwo:P) akcjach chińczyków. Druga połowa to dobra skuteczność moich zawodników. Danito nie był w stanie mi zagrozić i dlatego uważam sie w pełni zasłużonym zwycięzcą. dzięki

Ostatnio zmieniony przez czarinio dnia Czw 19:59, 11 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

Damian232 0-5 lincoln

Pierwsze 5 minut meczu i już przegrywam 0-2.Próbuje grozić bramce lincolna ale byłem zrezygnowany po fatalnym początku.W 2 połowie miałem 3 groźne akcje pod rząd ale lincoln sie odgryzl 3 bramkami.No cóż zasłużone zwycięstwo rywala.

Pon 16:55, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora
czarinio

Posty: 35

kolejka 20
czarinio 1 : 3 ronaldovip

Nedza z mojej strony i skuteczność przeciwnika przełożyła sie na taki a nie inny wynik. Nic dodać nic ująćradosny powodzenia dalej

strzały: 9:5

No wkońcu się udało i z lincolnem wygrac, w dwoch poprzednich meczach również strzelałem pierwszy bramke ale to kolega wychodzxił ostatecznie zwyciesko, tym razem udało mi się dowieźc prowadzenie do końca szczęśliwy
Pierwszą dogodną akcje w 5 min meczu ma lincoln ale nie wykorzystuje i to by bylo tyle z jego strony w ofensywie w pierwszej połowie - sam się dziwiłem co jest...?
Ja przeprowadziłem dwie akcje z czego jedna zakończyła się sukcesem. Ogólnie pierwsza połowa nudna i raczej bez większych emocji,chyba wyrównana - no może Ja troche dłużej przy piłce sięutrzymywałem, sytuacji jak na lekarstwo - w strzałach 3:2 dla mnie
Druga połowa na początku podobna do pierwszej, ażwkońcu niezawodny w ostatnich meczach (7 bramek w 5 meczach) Vukcevic strzela ładna bramke z za pola karnego i jest 2:0. 5 min później mam sam na sam ale nie wykorzystuje, zreszta podobnie robi lincoln w następnej akcji
W 75 min robie głupiego karnego którego rywal wykorzystuje i w końcówce robi siętroche nerwówka ale statecznie udaje się wygrac

Dzięki za gre

Pon 19:53, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 22

lincoln 2-0 RonaldoVIP

I znów ta moja skuteczność... A raczej skuteczność moich kapitalnych napastników. Pare spotkań już przez to przegrałem, z sito też może bym zremisował choć był lepszy gdybym strzelał co mam. Tutaj od początku próbuje zdobyć bramkę, chciałem to uczynić jak najszybciej jednak nie udawało się. Muszę przyznać, że rywal groźnie atakował i nie wolno było popełnić błędu z tyłu. Na szczęście skuteczność wróciła na 10 minut przed końcem. Bramka w 80 minucie i poźniej podwyższenie wyniku w 87 i wygrywam ten mecz. Ma Ronaldo do mnie pecha i do bramek w końcówce. Dzięki za grę i powodzenia dalej.

Pon 20:21, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora
czarinio

Posty: 35

kolejka 19
czarinio 2:3 lincoln
(0:3)

niestety znowu porazka...na szczescie juz w nie takich ilosciach jak poprzednio.Byla szansa nawet na remis lecz sedzia nie podyktowal ewidentnego rzutu karnego w ostatniej minucie...smutny jesli chodz o strzały to zdecydowana dominacja lincolna 12:5... ale w pilce roznie bywa;p

Wto 23:58, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
rafal0407

Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 52

rafal47 1 - 4 sito1313 kolejka nre23

No cóz załuzone zwysiestwo sita może spowodoane tym ze sobeo dzis popuiłem po pracu :/

No ale tym sie nie mozna wymigiwac no coz sito szybko strzela piersdze brami 1 -2- i 3 zero i spojonie prowadzi gree :/sobie ja usiłuje cos ugrac ale mi nie wychodzie delikatnie spowolniojnu jestem ale co porasdzic ;p udajem mi sie strzelic brskmke na 1:3 i to na tyle w tynm meczu co było m nie [link widoczny dla zalogowanych]

sirry za opis ale trosxzke ciezkoj uz jest...

powo dalkej :]

Ostatnio zmieniony przez rafal0407 dnia Śro 1:24, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 1:16, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
panczo

Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 118

Skąd: Radzionków

panczo - damian232 1:3

szkoda gadac wq ta gra jak nie wiem, czerw strzalka przy radzinskim a setki marnuje ze szok. co nie zmienia faktu ze damian bardzo dobry mecz rozegral i 3 pkt powedrowaly w jego strone

Damian232 1-1 czarinio

Mecz ogólnie wyrównany.Strzeliłem bramke po zamieszaniu w polu karnym przeciwnik odpowiedział po 2 minutach strzałem z główki po wrzutce.W strzałach 16-8.Szkoda bo mogłem ten mecz wygrać.

strzały 9-6

No wkońcu i z panczo udało sie wygrac po dwóech poprzednich porazkach. Szybko strzelam bramke a później konsekwentnie i uważnie gram w obronie niedopuszczając kolege do wrzutek w pole karne bo przez to ostatnio z nim przegrywałem
Tylko raz naprawde grożnie udało mu się uderzac z bani ale bramkarz z pomocą obrońcy fenomenalnie wybronili
Ja zmarnowałem jedną sam na sam
a tak pozatym to mecz wyrónany toczony głównie w srodku boiska

Ostatnio zmieniony przez sito1313 dnia Czw 21:32, 18 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Czw 21:29, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
rafal0407

Posty: 52

rafal47 0 - 2 Damian2323 Kolejka nr20

Ogolnie o meczu nie napisze duzo gdyż grałem go wczoraj i mało pamietam.

Mecz ogolnie z mojego punktu widzenia był na moją przewage lecz głupie błedy w obronie są skutkiem dwóch bramek Damiana. Cieżko mi było sie przebić przez obrone Damiana ale to ja byłem w większości przy piłce ale niestety nie liczy sie posiadanie tylko bramki :]. Meczyk ogolnie bez rewelacji.