Kolejki 13-15 [24.11.08 - 30.11.08]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 13-15 [24.11.08 - 30.11.08]

Termin na rozegranie kolejek od 13 do 15 mija 30 listopada o godzinie 23:59. Pamiętajcie również o [link widoczny dla zalogowanych]

Adam.zip [link widoczny dla zalogowanych]

Kolejki od 13 do 15(od 24.11.2008 r. do 30.11.2008 r.)

Giuly - Piotrek89

Ostatnio zmieniony przez vitoss dnia Nie 23:24, 07 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 18:40, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 14

Czarny 3:2 Adam.Zip

Dobry mecz. Moja drużyna cały czas kontrolowała przebieg spotkania. Najpierw odparłem ofensywę, a następnie ruszyłem do ataku co opłaciło się, bo szybko strzeliłem pierwszą bramkę po dośrodkowaniu i płaskim strzale. Adama musiało to zbić z tropu, ponieważ jego ataki były pełne chaosu. Następuje moja kontra, piękne kiwnięcie obrońcy, soczysty mierzony strzał zza pola karnego i mamy 2:0. W drugiej połowie Adamowi udało się strzelić bramkę kontaktową, ale szybko rozwiałem jego nadzieje aplikując trzeciego gola. W ostatniej minucie meczu przez laga i brak wykopu tracę jeszcze bramkę na 3:2. Ogólnie cały mecz w przeszkadzających lagach, chyba podam Adama na listę laggerów...

Edit by Aros:
Wynik dodany do tabeli.

Pon 17:57, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 13

______________Rafal62170-2Piotrek89

Pierwsza połowa to przewaga rywala, w strzałach 2-6 i wynik 0-2, wszystko było dobrze do ok.25min gdzie sędzia wyrzuca z boiska Muzawe, czyli mojego def. pomocnika, z czerwem się nie zgadzam, co najwyżej żółtą powinienem dostać, ale spotkanie sędziował Marcin Szulc, więc wielkiego zdziwienia nie miałem...[poniżej obrazek przedstawiający ukaranie piłkarza z Konga]

Po tym fakcie ataki Tunezji zmasowały się w skutku czego tracę przed przerwą bramki, czułem że nic już nie wskóram, lecz drugą połowę zagrałem odziwo mimo osłabienia bardzo dobrze, i przy większej ilości szczęścia mogłem zremisować, lecz LuaLua przestrzelił głowa w wyśmienitej okazji w 85min z 8m, a już w 90 Mbajo trafia w poprzeczkę z 7m po bardzo dobrym zagraniu Nondy, nie oszukując się trzeba przyznać jednak że rywale zagrali lepiej 1 polowe, druga była wyrównana w strzałach na koniec 6-10 na korzyść rywala, mecz przegrany i nie ma co gdybać tylko szlifować formę do następnego. Dzięki za mecz, do rewanżu.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Pon 18:07, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 18:03, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
mati

Kolejka 13

mati 1:3 lukasso

Mecz rozgrywany w ogromnych lagach, co w znacznej mierze przyczyniło się do takiego a nie innego wyniku. W strzałach 10:10. Miałem chyba z 5 setek ale jak tu coś wykorzystać jak na ekranie istny slideshow. Przeciwnik chyba takie warunki lubi bo na zapytanie o zmianę serva odpowiedział że innego nie ma. Oby takich meczy jak najmniej.

Ostatnio zmieniony przez mati dnia Pon 18:29, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 18:28, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora

14 kolejka

Piotrek89 3-1 ...Koshaolin...

Dos Santos 3x

Obaj ustawiliśmy się defensywnie. Grając ofensywnie z Koshem nigdy nie udawało mi się wygrać więc postanowiłem zagrać 4-4-2b tak jak on. Pierwsza część meczu była strasznie wyrównana, mało szans bramkowych, jednak to mi udaje się zdobyć gola , za sprawą Dos santosa, którym wykorzystał podanie trabelsiego. Na drugą połowę przeciwnik wyszedł w ofensywnym ustawieniu, jednak nadal nie potrafił dojść do bramkowych sytuacji. Skupiłem się na obronie, wyszedłem z kontrą, wypuszczenie do Dos Santosa, który zwodem kiwa bramkarza i strzela do pustej bramki. Przeciwnik ponownie zmienia ustawienie , tym razem stawia wszystko na jedną kartę. Rzut rożny dla Korei, krótkie rozegranie, podanie na pole karne, ogromne zamieszanie i mamy kontaktowego gola, Koreański gracz wykazał zimną krew w ogromnym zamieszaniu w polu karnym. Do końca meczu pozostało niewiele ponad 10min, Kosh prowadzi atak pozycyjny , traci piłkę, Jaziri wypuszcza Dos Santosa, który bardzo silnym uderzeniem z linii pola karnego umieszcza piłkę pod poprzeczką. Mecz kończy się takim wynikiem

Pon 20:04, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora

kolejka 14

lukasso 3-1 Giuly

Mecz z oudsiderem nie mogl zakonczyc sie inaczej jak zwyciestwem mojej druzyny lecz z uwagi na to ze Giuly jest nieobliczalnym graczem i od kiedy pamietam zawsze sprawial mi trudnosci do spotkania podszedlem skoncentrowany.Jednak sam rywal ulatwil mi nieco sprawe bo w 9min pakuje swojaka do wlasnej bramki, Od tej pory zaczynam swoj koncert i do przerwy strzelam jeszcze 2
w drugiej odslonie na pocieszenie slowacja zdobywa honorowa bramke a jej strzelcem jakis kozak

Pon 23:18, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora

kolejka 15
Giuly 4-1 Piotrek89

Mecz rozgrywany w ciężkich warunkach (duże lagi), jednak udaje mi się zdominować sytuację na boisku i dosyć spokojnie wygrać to spotkanie. Nie było zbyt wiele ciekawych akcji, jednak to co miałem udało mi się wykorzystać, dzięki czemu mam nadzieję uda mi się trochę odbić od ostatniego miejsca i zachować szansę na pozostanie w 1 lidze zdzier.

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Pon 23:34, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:33, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 14

marky_ramone 1-3 MartiniTSW

Mecz w którym wynik nie do końca odzwierciedla wydarzenia boiskowe. Spotkanie bardzo wyrównane, w strzałach 11:10 dla mnie, można nawet powiedzieć ze w pewnych momentach grałem minimalnie lepiej od rywala, stworzyłem kilka bardzo dobrych sytuacji bramkowych jednak Boruc wyczyniał rzeczy niesamowite i sporo razy uratował tyłek Martinego, króry nie grał tego dnia swojego najlepszego futbolu, był jednak strasznie skuteczny i trafiał w sytuacjach dość trudnych, tylko pierwszą bramkę strzelił z tak zwanego pewniaka, pozostałe już trafiał przy sporej dozie szczęscia, które tego wieczora wyraźne mu dopisało, ja tylko raz skutecznie ukąsiłem, i gdyby nie goalkeaper gości to mogło by być różnie, obaj po meczu uznalismy że był to mecz na remis, mimo wszystko dzieki i czekam na rewanż.

Edit by vitoss:

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Wto 20:00, 25 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 19:59, 25 Lis 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

Kolejka 13

EloZiomKonin (Saudi Arabia) - KrecikGKS (Jamaica) 5:0 (1:0)

Był to pojedynek kolegów z jednego klanu - Niedźwiedźie polarne, prędzej czy później musiało się to stać... Spotkanie pod moje dyktando szczególnie druga połowa, w pierwszej grając na luzie strzelam jednego gola (albo raczej Krecik sobie sam strzela wślizgiem po bardzo dziwnej sytuacji) ale w drugiej gdy trochę przycisnąłem posypało się ich więcej... Krecik stał wryty i raz poraz próbował zaatakować lecz z marnym skutkiem, jego napastnicy byli w kiepskiej formie, za to moi przezywali szczyt formy.... dzięki

Wto 21:52, 25 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 14
KrecikGKS 2:3 sheva7
Jak bym nie wygrywał w turniejach,rankach zawsze przychodzi liga i ta nieszczęsna Jamajka.Jak mecz na remis lub z drobną przewagą to w plecy.Dziś nie było inaczej.Na prowadzenie wychodzi Sheva po rzucie rożnym na początku meczu. W 35 minucie mamy remis po dobrym zabraniu się z piłką Ralpha i mamy 1-1 taki wynik do przerwy , strzały 6-4.Po przerwie świetnie Iversen bodajże ogrywa moją defensywę i bramkarz bez szans.W meczu nie mógł wystąpić Gardner to dość duże osłabienie dla Reege Boys. Jak bym się nie starał to i tak łapie bramkarz Myhre lub obok słupka.Pod koniec karny dla Wikingów po dość śmiesznym nadepnięcie przeciwnika przez C.Davisa i mimo,że wyczuwa mój GK J.A.Risse to i tak mamy 3-1.W ostatniej akcji strzelam na 3-2 -sam na sam strzał Lisbie odbija bramkarz ale dobija D.Francis.Strzały 12-9 na moją korzyść co oczywiście nie przekłada się w skuteczność.Ta nieszczęsna liga;/ Dzięki

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Śro 21:11, 26 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 21:10, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora

15 kolejka

...Koshaolin... 3 - 3 lukasso

Spotkanie rozegrane kilka dni temu więc za dużo z niego nie pamiętam. Spotkanie z lekką przewagą lukasso. W 10 minucie rywal wychodzi na prowadzenie lecz Korea bardzo szybko odpowiada i mamy znowu remis. Tuż przed przerwą wychodzę na prowadzenie. W drugiej połowie rywal podkręcił tempo i zdobył 2 bramki. W doliczonym czasie gry rywal wybija piłkę na pałę i już pewnie cieszy się z 3 punktów lecz sędzia zamiast skończyć spotkanie to odgwizduje spalonego. Kopię długą piłkę pod pole karne, mój napastnik odgrywa z głowy do nie pilnowanego zawodnika który wychodzi sam na sam i strzela bramkę na wagę remisu. Strzały na koniec spotkania: bodajże 10-6 na korzyść rywala. Po wcześniejszej kolejce odechciało mi się już grać ta drużyną więc cieszy 1 punkt.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Czw 16:08, 27 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 16:04, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora

___________________Kolejka 14

totomiX 2-0 EloZiomKonin
_________________-__strzały: 8-1

Obawiałem się tego meczu, bo EZK gra bardzo dobra drużyną i calkiem nieźle sobie nią poczyna.
Najwieksza niespodzianka był debiut w meczu od pierwszych minut napastnika z Uzbekistanu o nazwisku Geinrikh. Podstawowi gracz źle sie czuli, tak wiec Geinrikh dostał szanse i już 6 minucie strzalem glowa wyprowadza swoja reprezentację na prowadzenie. Ta bramka wyraźnie zdeprymowała EZK i gra w ogóle mu sie nie kleiła. Mecz nie był zbyt porywajacy, m.in. przez lagi które mu towarzyszyły. W 75 minucie obronca z Arabii nie wytrzymuje presji i fauluje Maminova od tyłu na 23 metrze. Czerowna kartka i do rzutu wolnego podchodzi Shatskikh. Chwila skupienia uzbeckiej gwiazdy i 2-0. Taki wynik utrzymał sie do konca.

Najlepszym graczem meczu, został znakomity rozgrywajacy, który zdominował srodek pola, czyli Maminov.

Dzieki za gre.

Czw 18:07, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora

Skąd: Konin

Kolejka 15

EloZiomKonin (Saudi Arabia) - Marky_Ramone (Gwinea) 1:2 (0:1)

Mecz w którym Marky przewazal we wszystkim, gral spokojnie utymując sie przy pilce, strzela pierwsza bramke i kontrolouje gre, w drugiej polowie udaje mi sie odrobic straty i doprowadzic do remisu ale Marky nie odpuszcza i strzela 2 bramke, okazuje sie ze to byla bramka na wage zwyciestwa. dzieki

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Czw 18:48, 27 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 18:28, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 15

MartiniTSW(Polska) 1:2 totomiX(Uzbekistan)

Bardzo slaby mecz w moim wykonaniu, chyba nawet najgorszy do tej pory w lidze o czym swiadczy chociazby statystyka strzalow 2:12 dla totomixa. Mecz zaczyna sie od szybkiej akcji Uzbeków(?) lool i od razu pada gol. Nastepnie znowu mecza moja bramke ale nie udaje sie im strzelic. Po chwili Blaszczykowski podaje prostopadle do Krzynowka a ten strzela gola. W 2 polowie Uzbekistan zdobywa 2 gola i ma jeszcze sporo okazji ale Boruc dobrze sie spisuje. Ja w tych drugich 45 min nie oddaje nawet celnego strzalu na bramke. Porazka na calej lini i tylko dzieki dobrej ekipie jaka jest Polska nie dostaje wiecej bramek.

Czw 23:00, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 15

______________Rafal62172-3michal697

Jak najmniej takich meczy, mam dość już Konga bo to parodia co oni robią z przodu, a gdy strzelam gola na 2-3 w 85min, rywal rozgrywa sobie piłke tak żeby nie stracić, lecz w loss time jeszcze mam akcje sam na sam i oczywiście obok, pie*do*e już to Kongo, na drugi raz zastanówcie się jak będziecie dobierać drużyny, żal.

Sob 11:51, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 13

...Koshaolin... 1-2 Kicek

Na początku trzeba wspomnieć iż warunki do gry niestety nie były zbyt ciekawe. Grałem wcześniej do ranku na tym samym serwie i lagów nie było więc wydaje mi się iż złe warunki były spowodowane przez rywala. Oczywiście w spotkaniu widoczna różnica klas zespołów. Na początku spotkania mam z 2 dobre strzały po czym nie wiem jakim cudem w 10 minucie rywal wygrał jakąś przebitkę w polu karnym i strzela bramkę na 1-0. Pierwszy strzał rywala i mamy bramkę. Następnie znowu ja atakuje, a rywal nie prezentuje nic ciekawego. W bodajże 15 minucie strzelam lecz niestety w poprzeczkę. Dalej znowu moje dobre ataki mimo iż warunki do tego nie sprzyjały. W 20 minucie strzał rywala zza pola karnego i piłka o dziwo trafia do siatki. Do połowy 7-3 w strzałach i 0-2 dla rywala... cóż czasami tak bywa. W 45 minucie rywal dostaje czerwoną kartkę. W drugiej połowie rywal dał popis jak wykopywać piłkę z własnej połowy. W bodajże 65 minucie zdobywam bramkę po dobrze rozegranym rzucie wolnym. W dalszej części znowu mam kilka bardzo dobrych okazji lecz bramkarz rywala bardzo dobrze spisuje się w bramce lub moi gracze nie potrafią wykorzystać 100% sytuacji. Strzały na koniec meczu: 11-6 na moją korzyść. Z 6 strzałów rywala z 2 lub 3 były celne, a reszta to tylko strzały żeby zwiększyć sobie statystykę strzałów. Ogólnie spotkanie powinienem spokojnie wygrać lecz niestety szczęście ostatnio nie jest przy mnie.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Sob 15:04, 29 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 15:00, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora
sheva7

Posty: 96

kolejka 13
sheva7 - totomix 0:3

Mecz calkowicie zdominowany przez totomixa. Forma druzyny norwegii jest bardzo slaba przez co nie mogą walczyc jak rowny z rownym z faworytami ligi.. Szybko zdobyta bramka przez przeciwnika po bledzie obrony ustawila mecz. A pozniej druzyna Norwegii tylko raz zagrozila bramce przeciwnika. Zasluzone zwyciestwo przeciwnika.. Dzieki za mecz:))

kolejka 15
sheva7 - Czarny 3:2

Tu jeden z lepszych meczy druzyny wikingów w lidze.. Nie bylo ich wiele wiec takie pojedyncze zwyciestwa musza cieszyc kibiców szczęśliwy Mecz bardzo wyrownany..Bardzo duzo walki i 3 czerwone karki..jedna dla norwegii ,dwie dla przeciwnika. Pierwsza bramka dla norwegii po wrzutce z rogu. Wyrownanie takze po wrzutce i strzale glową napastnika Kataru. Druga bramka to bramka Pedersena po okiwaniu obroncy i mocnym strzale w dlugi róg. Po chwili wyrownanie na 2:2 i tak do 85 min.. w ktorej J.A. Riise obraca sie z obronca na plecach w polu karnym i strzalem prawą nogą w dlugi rog pokonuje bramkarza Kataru. Taki wynik utrzymuje sie dop konca meczu:)
Dzieki za meczyk:)

Wyniki dodane do tabeli.

Nie 13:59, 30 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 14

Kicek(Ekwador) 1 - 10 Rafal6217(Kongo)

Warunki do gry słąbe. A w dodatku mam wyjeba** już na tą grę. Parodia jakaś. Z Koshem przed końcem pierwszej połowy dostaje czerwo, teraz też za jakieś beznadziejne faule na połowie boiska. Za to jak rywale mnie faulują to max. żółta. Teraz jakbym miał 2-0 to bym utrzymał, a tak prowadziłem tylko 1-0, podwyższyć nie zdołałem grając w pełnym składzie. Na początku drugiej połowy dostaje 2 bramki z niczego i mi sie odechciało grać - remis jakoś mnie nie satysfakcjonował - beznadziejna strata punktów.

dzięki i powodzenia dalej

Nie 19:31, 30 Lis 2008 Zobacz profil autora
mati

Kolejka 15

mati 0:0 kicek

Warunki do gry fatalne, same lagi od początku do końca spotkania. Mecz w miarę wyrównany, z lekką przewagą drużyny z Kanady szczególnie w drugiej połowie w której miałem dwie okazje na zdobycie bramki ale w takich warunkach w jakich był rozgrywany mecz trafić w światło bramki to nie lada wyzwanie.

Nie 20:45, 30 Lis 2008 Zobacz profil autora

Zaległa kolejka 15

Adam.zip 2:1 KrecikGKS

Dobre warunki do gry zapewnił nam serwer Mercury World. Był to ciekawy i zacięty pojedynek. Początek pierwszej połowy był klasycznym rozdaniem szachowym, dużo rozgrywania piłki w środku pola i mało strzałów na obie bramki. Z czasem napór rywala rósł, czego uwieńczeniem była strzelona bramka.Około 10 minut później, Yakin (rzut wolny) z 26 metra pokonuje jamajskiego bramkarza. W drugiej odsłonie znów Yakin otrzymał sytuację bramkową, strzela z linii pola karnego i Gol na wagę 3pkt.

Pią 17:21, 05 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)