Kolejki 16-18 [8.12.08 - 14.11.08]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 16-18 [8.12.08 - 14.11.08]

Termin na rozegranie kolejek od 16 do 18 mija 14 grudnia o godzinie 23:59. Pamiętajcie również o [link widoczny dla zalogowanych]

Adam.zip [link widoczny dla zalogowanych]

Kolejki od 16 do 18(od 8.12.2008 r. do 14.12.2008 r.)

bahrajn 2-1 tunezja

Mecz rozpoczal sie od moich atakow i szybko udaje mi sie objac prowadzenie.Z uwagi ze piotrek ustawil swoj zespol dosc defensywnie to ja tez ograniczalem sie tylko z koniecznosci do atakow na bramke tunezji
piotrek szybko przejal inicjatywe i to ja kontratakowalem strzelajac kolejna bramke
jednak mecz byl nerwowy do konca gdyz w pewnym momencie tunezyjczycy zdobywaja bramke kontaktowa

______________Rafal62170-0mati

W moim odczuciu mecz wyrównany, rywal twierdzi inaczej, ale dodaje mecz nagrany gdzie sami możecie się przekonać jak było, rywal twierdzi że nie miałem żadnej setki, odziwo chyba to on nie miał, miał przewagę w strzałach i twierdzi że to oznacza że był lepszy, więc mój opis brzmi: rywal dominował, dzięki i bez odbioru

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Pon 21:59, 08 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:58, 08 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 16
KrecikGKS 2:2 Czarny

Cóż faworytem nie byłem ale punkt po przebiegu meczu mnie nie zadowala.Taktyki zmodyfikowane 4-4-2 B oby dwóch teamów.Pierwsza bramka pada dość na początku spotkania a strzelcem King,który ładnie obrócił się z obrońcom na plecach.Następnie faul w środkowej części boiska i czerwona kartka dla gracza Kataru.Połówka kończy się takim właśnie wynikiem.Po przerwie dużo ciekawiej właściwie tracę bramkę po dobrej akcji Czarnego a później po złym wznowieniu gry ze środka i utracie ustawienia drugą za chwilkę i stawiam na atak.Przyniosło to bramkę po rożnym.Był jeszcze słupek , główki i strzały ale brakło decydującej bramki, przeciwnik też miał jedną lub dwie okazję ale nic nie wpada i remis.Dzieki

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Wto 0:31, 09 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 0:29, 09 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 18

Czarny 0:4 marky_ramone

Pierwsza tak dotkliwa porażka Kataru w Lidze... W tym meczu centralnie było widać słabość piłkarzy Kataru względem wymiataczy z Gwinei, obrońcy wyprzedzali moich napastników, nie chcę nawet mówić co robili napastnicy z moimi obrońcami... Po prostu byłem bez żadnych szans w tym spotkaniu. Katar to taki zespół, że trzeba zrobić 5 okazji bramkowych, żeby wygrać te 1:0, a jak się traci to nie ma szans na odrobienie... Skuteczność żenująca, natomiast rywale celowniki idealne, ruchliwość, kiwka, wszystko. To nie jest porażka trenera, tylko porażka słabego zespołu jaki został mu wylosowany. Dowód na to jest jednoznaczny, ten sam trener w Turnieju Division&LM gromi tego samego przeciwnika 5:1 i 9:1... Gratulacje!

Wto 2:00, 09 Gru 2008 Zobacz profil autora

18 kolejka

...Koshaolin... 3-2 Rafal6217

Spotkanie grane wczoraj. Pierwsza połowa dość nudna. Bardzo mało klarownych sytuacji. Gra prowadzona raczej w środkowej części boiska. Strzały na koniec połowy 3-3. W drugiej połowie poziom spotkania się trochę podniósł ponieważ padło aż 5 bramek. W 52 minucie tracę bramkę na 1-0 lecz bardzo szybko wyrównuje i znowu mamy remis. Następnie znowu rywal wychodzi na prowadzenie, a ja wyrównuje 3 minut później. W 80 minucie spotkania udaje mi się strzelić bramkę na 3-2 i zainkasować 3 punkty. Strzały na koniec meczu: 9-6 na moją korzyść. Ogólnie spotkanie wyrównane.

0-1 - 52 minuta
1-1 - 56 minuta
1-2 - 66 minuta
2-2 - 69 minuta
3-2 - 80 minuta

Dzięki i powodzenia w kolejnych spotkaniach.

Kolejka 17

...Koshaolin... 1-0 mati

Spotkanie grane wczoraj. Pierwsza połowa z lekką przewagą rywala. Praktycznie tylko rywal starał się zagrozić mojej bramce lecz niestety dla niego grał dość nieskutecznie. W pierwszych 45 minutach nie miałem praktycznie żadnej klarownej sytuacji. Strzały na koniec pierwszej połowy: 1-3 na korzyść rywala. W drugiej połowie zagrałem dużo lepiej, a przede wszystkim skuteczniej. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobywam bodajże w 70 minucie po bardzo słabym strzale z pola karnego. W ostatnich 15 minutach rywal zmienia na ofensywne ustawienie lecz nie przynosi to skutku. Strzały na koniec meczu: 7-6 na moją korzyść.

No cóż trzeba przyznać Czarnemu racje, że ekipa Gwinei to wymiatacze. Właśnie po meczu z tą drużyną odechciało mi się grać i przez ostatnie 2 tygodnie ligi grałem dość słabo czego efektem była znikoma zdobycz punktowa. szczęśliwy W tym tygodniu komplet punktów. yeah

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Wto 14:53, 09 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 14:50, 09 Gru 2008 Zobacz profil autora

Taa szczęśliwy Od drugiej połowy meczu z Koshem przyjąłem zasadę "wszystko albo nic", bo remisy nie są mi już do szczęścia potrzebne i jak na razie jest efekt szczęśliwy (3 pkt w 2 meczach zdzier)

Kolejka 16
Giuly 2-7 ...Koshaolin...
W strzałach 12-17. W sumie obaj mieliśmy wiele sytuacji do zdobycia goli jednak to Koshaolin wykorzystał ich zdecydowanie więcej. W 1 połowie próbowałem coś z moją spróchniałą 4-4-2B, no ale oczywiście nic nie szło i przegrywałem 1-0. Na drugą połowę wyszedłem full offense i od razu udało się zremisować. Niestety zapomniałem o obronie i skończyło się dosyć wysoko szczęśliwy

Kolejka 18
Giuly 6-3 mati

Tutaj od początku spotkania prawie całą drużynę ustawiłem na ataku i mecz był bardzo wyrównany. Co chwilę ktoś wychodził na prowadzenie, a przeciwnik wyrównywał. Przy stanie 3-3 postanowiłem jednak ustawić kilku zawodników na obronie i udało się przy okazji wyjść na prowadzenie. Dzięki większej ilości obrońców nie straciłem już gola, a w loss time sam dołożyłem 2 trafienia.

Wto 18:16, 09 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 18
KrecikGKS 0:3 totomix

Mecz ciekawy jak kluski w kompocie ... Ogólnie znów gram lepiej a w końcówce tracę bramkę z dupy i w dupie mam już ten mecz.Po przerwie próbuje jeszcze ale znów moja super hiper atak niestety nic nie zdobywa i po drugiej bramce dla toto odpuszczam.Jak by to zaśpiewała G.Andrzejewicz - "Mam już dość" .. strzały w pierwszej połowie 5-2 dla spalonych innym słońcem.Druga połówka na korzyść Uzbeków.Dzięki pozdro

kolejka 17
KrecikGKS 1:0 Marky Ramone

Pierwsza akcja moja i od razu bramka a strzelcem King.Mecz w pierwszej połówce bardzo mało ciekawa 1-1 w strzałach.W drugiej znów początek należał do mnie najpierw strzał Kinga zablokowany , ponowna wrzutka i Lisbie strzelił w spojenie wcześniej ten sam gracz miał sam na sam ale nie trafił. Rywal ma swoje szansę (w tym poprzeczka) ale mój bramkarz nie puszcza tym razem bramki i ważne 3pkt.Dzięki / Strzały 6-7

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Czw 21:55, 11 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:26, 09 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 16

marky_ramone (Gwinea) 1:1 (Uzbekistan) totomiX

Mecz od początku do końca pod dyktando rywala, który jest częściej przy piłce, zagraża mojej bramce, ma jednak przy tym sporo pecha, dwukrotnie trafia w słupek, jego atakierzy nie byli w dobrej dyspozycji, na wrzutki nie miał co liczyć bo balde i ten drugi drągal nie musieli nawet skakać żeby wygrać pojedynek główkowy z napastnikami uzbeków. Odziwo to ja pierwszy strzelam bramkę, bodajże yatarra zdecydował sie na indywidualna akcje, zapoczątkował ja już na połowie boiska schodząc z lewego skrzydła, obrońcy totomiXa rozbiegli sie w dziwny sposób po bokach licząc na to że zagram do jednego z napastników a oni przejmą piłkę, jednak stało sie inaczej, mój lewy obrońca wbiegł nieatakowany w pole karne i plasowanym strzałem pokonuje goalkeepera uzbeków, była to 60 min, mała niespodzianka wisiała w powietrzu, toto napiera coraz bardziej, stwarza sytuacje, w końcu udaje mu sie pokonać mojego bramkarza, tym razem zawiódł mój obrońca, który wobec podania do napastnika rywala zamiast pójść w jego stronę poszedł w przeciwną a ten spokojnie strzałem po skosie ładuje piłkę w mojej bramce, wynik remisowy utrzymał sie juz do końca spotkania.

dzienks

Czw 22:55, 11 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 18

MartiniTSW 2 -2 Adam.Zip

Mecz w ktorym nawet nie zasluzylem na ten remis, ale jednak dzieki szczesciu sie udalo. Od poczatku meczu Adam konstruuje dobre skladne akcje a ja mu je tylko przerywam az do 30 min pierwszej polowy kiedy trace 1 gola. Wtedy ustawiam druzyne bardziej ofensywnie i udaje mi sie wyrownanc a nawet strzelic 2 gola(fart jakich malo:pilka od slupka i od bramkarza). Jednak w koncowce Adam strzela i jest remis.

Pią 16:35, 12 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 17

Czarny 0:2 totomiX

Fart drużyny Uzbeków... Odczuwam, że miałem przewagę psychiczną w tym spotkaniu, rywal wybijał na pałe do przodu, ja dość spokojnie klepałem, jednak nic mylnego... W pierwszej połowie mało się działo, gra toczyła się w środku pola. Druga połowa była kluczowa, zmarnowałem kilka okazji, mianowicie strzał w słupek, kilka razy zabrakło ostatniego podania lub w ostatniej chwili zablokowany został strzał. Nagle bramka z dupy z rożnego, bramkarz wbija sobie ręką... totomiX od razu ustawił się defensywnie, a ja ofensywnie i dostałem jeszcze jedną bramkę. Mam powoli dość tego Kataru.

Edit by Aros:

Sob 14:47, 13 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 17
Giuly 1-4 Rafal6217

Znowu ustawiłem się przed meczem bardzo ofensywnie co by zdobyć 3 pkt. Na początku wszystko szło zgodnie z planem, atakowałem i miałem nawet poprzeczkę ale nic nie wpadło. Potem nagle Rafal się przebudził (albo to ja usnąłem radosny ) i po kilku akcjach jeszcze w pierwszej połowie prowadził 3-0. W drugiej części meczu dosyć szybko strzelam gola i później mam jeszcze kilka sytuacji jednak nic nie wpada. Później znowu inicjatywę przejmuje rywal i nawet udaje mu się zdobyć kolejna bramkę. Mecz wyrównany mimo, że wynik tego nie odzwierciedla za bardzo zdzier

Sob 17:47, 13 Gru 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

Kolejka 17

EloZiomKonin (Saudi Arabia) - Adam.Zip (Switzerland) 0:3 (0:1)

Ostatnio nagrałem się troche w PES2009 i widać efekt, cały mecz nie wiedzialem co jest grane, juz po pierwszej akcji Adam wychodzi na prowadzenie, potem gra sie troche wyrównuje, mialem kilka dogonych sutuacji ale mialem wyjatkowego pecha, Adam znow strzela bramke a potem juz odpuszczam bo nie ma to sensu... dzięki

Kolejka 18

EloZiomKonin (Saudi Arabia) - Sheva7 (Norway) 4:1 (1:1)

Mecz z moja przewagą, opanowalem srodek pola i stwarzalem coraz to groźniejsze sytuacje, zdobywam gola i juz gra sie lepiej lecz nie ciesze sie zbyt dlugo bo przeciwnik wyrównuje, drugą połowe zaczynam od groźnych ataków, praktycznie druga polowa to popis moich zawodników i stad ten wynik dzieki

Info by Aros:

sheva7 otrzymuje drugie ostrzeżenie za brak wpisu na forum i brak raportu z meczu.
Kolejne ostrzeżenie oznaczać będzie wyrzucenie z ligi.

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Pon 1:37, 15 Gru 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pon 1:28, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 16

MartiniTSW 2:2 EloZiom

Ten mecz doprowadzil mnie do sporej frustracji gdyz stracilem zwyciestwo w ostatnuch sekundach meczu. A na dodatek mialem kilka setek ktorych nie portafili wykorzystac Polacy. EloZiom tez mial kilka dobrych sytuacji ale rezerwowy bramkarz Fabianski byl w doskonalej dyspozycji i bronil wiekszosc strzalow, jednak 2 gole wpadly i 3 pkt nie ma. Teraz juz nie mam co myslec o wygraniu Elity pomimo gry tak dobrym teamem.

Dzeki

Wto 0:25, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 18

Kicek(Ekwador) 3 - 1 Piotrek89(Tunezja)

w strzałach 11-19

Tyle ile miałem szczęścia w tym dwumeczu ligowym to nie sposób mi tego opisać szczęśliwy
Wtedy wygrałem 3-2, a teraz 3-1...a wyniki powinny być odwrotne, albo przynajmniej remisowe radosny
Warunki znów były średniawe. W pierwszych minutach tracę bramkę i to mnie lekko wkurzyło.
Od słów przeszedłem w czyn i w 10 minut zrobiło się 2-1 dla mnie. Dwie identyczne akcje środkiem i dwa identyczne ładne strzały z za pola karnego. Później Tunezja marnowała 10000% sytuacja, tzn. marnowała od 1 do 90 minuty. Mój GK albo konstrukcja bramki mnie ratowały, a ja odpłacałem się wysoką skutecznością w ataku radosny Po podwyższeniu na 3-1 trochę odetchnąłem, ale do ostatniej minuty nie byłem pewny 3 punktów. Na SZCZĘŚCIE zostały w Ekwadorze radosny

Ten post będzie edytowany! Znajdą się tu jeszcze dwa zaległe spotkania!

Kolejka 17

Kicek(Ekwador) 0 - 2 lukasso(Bahrajn)

Jak zwykle nie potrafię wygrać z lukasso(kiedy to się wreszcie skończy?! zdzier ).
Mecz zaczyna się jak zwykle spokojnie. Przeciwnik potrafi uśpić rywala i zaatakować w najmniej oczekiwanym momencie radosny Tak było i tym razem. Kiedy konstruowałem coś tam w ataku i zmarnowałem ze dwie sytuacje, nadziałem się na kontrę. Napastnik Bahrajnu teatralnie upadł na granicy pola karnego (różnie to można było interpretować), ale sędzie się nie zawahał, odgwizdazł faul mojego GK i podyktował 11-stkę, którą na gola zamienił lukasso.
Zrobiło się 0-1 i nerwy wkradły się w poczynania piłkarzy z Ekwadoru, którzy nie potrafili wykorzystać sytuacji, które sobie stwarzali. Lukasso znów użądlił kilka minut później i kolejny kontratak zamienił na gola. 0-2 do przerwy i nie widziałem już szans na sukces w tym meczu. Gramy podobnie w obronie, ale w ataku lukasso jest skuteczniejszy ode mnie jak zwykle radosny
Druga połówka, to już bardzo spokojna gra mojego przeciwnika. Ta bierność powinna być ukarana przynajmniej kontaktową bramką, ale niestety...
Meczyk ogólnie ciekawy, akcje niektóre bardzo ładne, także nudno nie było szczęśliwy

dzięki i powodzenia dalej

Kolejka 17:
Kicek 0-2 lukasso (brak opisu do końca środy, to ostrzeżenie)

Kolejka 16

Mecz z michalem697 chyba nie dojdzie do skutku. Nie wiem czy w ogóle ma on zamiar jeszcze grać w EL, bo nie rozegrał żadnego meczu z zeszłego tygodnia, wyjaśnienia też żadnego nie dał. Eh...

Pozdrawiam!

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Śro 20:26, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:25, 16 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)