Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 404

Skąd: Wrocław

Post Kolejki 22-24 [22.12.08 - 28.12.08]

Termin na rozegranie kolejek od 22 do 24 mija 28 grudnia o godzinie 23:59. Pamiętajcie również o [link widoczny dla zalogowanych]

(Czarny - Giuly )

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Pon 18:32, 29 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 12:42, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 22
KrecikGKS 1:1 Piotrek89

Bardzo dobry mecz - szybki i wyrównany.Z jednej i drugiej strony dużo sytuacji najlepiej mógł wejść w ten mecz King strzelając bramkę głową lub nogą ale tego nie uczynił przeciwnik oddał na bramkę w tej połowie 2 strzały, natomiast ja 5. Druga połowa zaowocowała w bramki.Pierwszą zdobywam ja gdy Gardner przekłada sobie piłkę z prawej na lewej dośrodkowuje i King strzałem głową od poprzeczki zdobywa prowadzenie...,które trwało 3 minuty po tym jak rożny dla Tunezji przyniósł bramkę wycofanie i strzał z pół woleja z ok.14 metrów mój bramkarz bez szans mimo,że piłka leciała w środek. Tunezyjczycy mieli jeszcze kilka ciekawych akcji,dobitek ale mecz kończy się remisem.Strzały 9-10.Dzięki

Edit by Aros:
Wynik dodany do tabeli.

Kolejka 24
KrecikGKS 2:2 Kosh

Ciężko było przedrzeć się przez defensywę Koreańczyków na początku siałem zagrożenie z..rzutów z auto.Mecz dość wyrównany bardzo ciężko rywalowi było odebrać piłkę.Do przerwy 1-1 druga połowa też taki sami wynik.Cieszy forma Lisbiego,który przy bramkarz znalazł się tam gdzie trzeba i to właśnie on zdobył 2 bramki dla Rege Boys. Strzały 10-5 dzięki.

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Pon 16:09, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 14:20, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 23
Giuly 2-0 KrecikGKS
Dobry mecz, z wieloma okazjami z obu stron. W pierwszej połowie moja przewaga, dzięki czemu udało mi się zdobyć 2 gole (jeden fartowny samobój po rożnym). W drugiej części meczu inicjatywę przejął Krecik, lecz nie udało mu się zdobyć żadnej bramki, bo w dobrej formie był mój bramkarz.

Pon 21:29, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 22

Czarny 4:1 lukasso

Mecz rozpoczął się od wzajemnego wyczucia przeciwnika. Gra głównie toczyła się w środku pola. W około 30min spotkania lukasso strzałem z dupy obejmuje prowadzenie. 2 obrońców nie dało rady przewrócić jego napastnika, który to z 19m posłał piłkę w róg bramki, gdzie dodatkowo bramkarz zeszmacił, bo powinien to wyjąć na rzut rożny. połowa się zakończyła. W drugiej odsłonie do ataku ruszyli Katarczycy. Piękne wyłożenie się na piłce obrońcy lukasso ( lool ) i sam na sam wykorzystane. Następnie kolejne sam na sam i mamy 2:1. Potem jeszcze ładnie wykonany rzut rożny i rzut wolny i zrobiło się nam 4:1. Spokojna wygrana radosny

Wto 17:27, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 23

...Koshaolin... 2-3 Czarny

Na początku spotkania nic ciekawego się nie dzieje. W 30 minucie rywal strzela bramkę strzałem z dupy - posłużyłem się określeniem Czarnego. W dalszej części meczu po ładnej kiwce wchodzę w pole karne i strzelam na 1-1. Strzałów na koniec połowy niestety nie zdążyłem zauważyć ale wydaje mi się, że było gdzieś 2-2. Trzeba przyznać, że w drugiej połowie rywala kiwałem jak chciałem lecz i tak nie przynosiło to zamierzonego efektu. W bodajże 60 minucie rywal zdobywa bramkę po strzale zza pola karnego. Był to góra 3 strzał na moją bramkę w tym meczu. W ostatnich 30 minutach to ja przejąłem inicjatywę lecz nic nie chciało wpadać do siatki rywala. W 85 minucie gdy już ustawiłem wszystkich grajków na atak rywal znowu strzela bramkę z dupy. Następie mojej ekipie w kolejnej akcji udaje się zmniejszyć rozmiar porażki. Strzały na koniec meczu: 7-6 na moją korzyść. Trzeba przyznać iż Czarny w tym spotkaniu miał dużo szczęścia ponieważ nie często się zdarza żeby na 3 strzały celne zdobyć 3 bramki. Rywal grał bardzo słabo lecz ja jeszcze słabiej patrząc na wynik.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Wto 17:57, 23 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:51, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 23

Adam.zip 2 2 Piotrek89

Rozgrywałem to spotkanie z małą kontuzją palca, a więc lewy kciuk na krzyżaku słabo się sprawował ;/. Mecz dość wyrównany obydwoje stwarzaliśmy sytuację bramkowe, jednakże początkowo tylko Piotrkowi udawało się coś ustrzelić Wink. W pierwszej połowie nie upilnowałem lewego napastnika i w sytuacji sam na sam rywal skarcił Szwajcarski Team. Po wznowieniu gry znów moment dekoncentracji i godziłem się już z 1 porażką w rundzie rewanżowej. W 78 minucie wykonuje rzut wolny z 23 metrów - czyste trafienie Wink. Po tym golu lekko przycisnąłem Tunezyjska drużynę. 87 minuta - z ostrego kąta wykonuje strzał, który okazał się dośrodkowaniem a Frei prawie do pustej zamyka akcje. Z przebiegu gry remis zasłużony. Dzięki.

Wto 22:17, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 22
Giuly 2-3 Adam.zip
Przewaga Adama przez większość spotkania. Dosyć szybko tracę 2 bramki, jednak udaje mi się zdobyć kontaktowego gola jeszcze przed końcem połowy. Niestety niedługo później tracę kolejną bramkę. Pod koniec meczu ponownie zbliżam się do remisu, lecz brakuje już czasu żeby doprowadzić do korzystnego wyniku.

Śro 0:39, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 24

Czarny 4:2 Giuly

Mecz pod moje dyktando. Wiele sytuacji niewykorzystanych. Rywal z początku przyćmiony traci 3 bramki i dostaje dodatkowo czerwoną kartkę co chyba poważnie pobudziło podopiecznych do walki, a ja się za bardzo wyluzowałem... Nagle zrobiło się 3:2 i było bardzo blisko 3:3. Na szczęście celowniki zepsuły się także Giulemu, pod koniec jeszcze podwyższam rezultat na 4:2 i 4 zwycięstwo z rzędu w mojej kieszeni!

Śro 0:59, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 24

marky_ramone (Gwinea) 2:0 (Kanada) mati

Świetne warunki do gry, aż chciało się grać, formy zawodników też dopisały, jedynie faiduno miał niebieską ale i tak go wystawiłem. Początek należał do mnie, praktycznie nie schodziłem z połowy rywala, non stop gniotłem, jednak nie mogłem skutecznie strzelić, mati mnie dobrze blokował tuz pod bramką, dobrze sie bronił, druga połówkę znowu zaczynam mocno i udaje mi sie przeprowadzić dwie piękne kombinacje, wymianę kilku podań na małej przestrzeni otwierające drogę do brami rywala, po stracie bramek mati wziął sie do ofensywy, zmienił taktykę i zaczął atakować, było groźnie ale udało mi się nie stracić żadnej brami no i jest w końcu po dłuższej przerwie wygrana.

dzienks

Czw 14:14, 25 Gru 2008 Zobacz profil autora

___________________Kolejka 24

totomiX 3-2 Rafał6217
_________________-__strzały: 10-9

Za sprawa wiadomości obejrzałem kilka meczów z udziałem Rafała i zauwazyłem, ze z duża latwoscia dochodzi on do strzeleckich okazji, stad tez zdecydowałem sie na ustawienie 4-3-3b. Do przerwy oddałem jeden strzał, jak się okazało celny, gola głową zdobył Bigmoev. W 40 minucie rywal LuaLua otoczony przez moich 3 graczy mimo wszystko zagrywa prostopadła pilke i do przerwy mamy 1-1. W strzałach 1-4.
Postanowiłem zmienić ustawienie na 4-3-3a i przejac inicjatywe w tym meczu. Pierwsza akcja drugiej polowy i już prowadziłem 2-1. Mniej wiecej w 60 minucie podwyższam na 3-1, miałem jeszcze ze dwie świetne okazje, jednak bramkarz z Konga dobrze się spisał. W 80 minucie trace tzw. bramke z dupy, ponieważ moj obronca wbiega w Nonde. Zaczyna się nerwówka. W 90+3 minucie LuaLua biegnie sam na sam, jednak jeden z moich obronców daje rade to jeszcze sfaulować, na ostatni rzut wolny daje all def i trzy punkty zostają w Uzbekistanie.

Dzięki za gre.

Czw 19:36, 25 Gru 2008 Zobacz profil autora

___________________Kolejka 22

totomiX 2-0 Kicek
_________________-__strzały: 15-6

Troche się obawiałem przed tym meczem, bo moim zdaniem Kicek ma najlepsza drużynę w lidze, a ostatnio całkiem niezle mu szło.
Jak przyszło co do czego to zaczałem sie obawiac, ale tylko i wylacznie mojej nieskutecznosci. Do przerwy w strzałach 9-1, ale na szczescie w 44 minucie piłka wpadła do sieci rywala.
W drugiej polowie Kicek trochę się ocknął, miał nawet bardzo dobra okazje, jednak Mendez z biała strzałka spudłował. Ja też coś mogłem ukuć, ale udało się to dopiero w 90 minucie.

aaa, i nagrane spotkanie:

Edit by vitoss:

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Sob 1:34, 27 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 1:34, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 24

lukasso 1-0 Adam.zip

Do meczu podszedlem bardzo uwaznie bo nie wiem w jakiej dyspozycji byl moj rywal a Adam jest nieobliczalny.
Po paru minutach juz wiedzialem ze musze strzelic pierwszy bramke bo bedzie nerwowka
i tak mija 1 polowa, w nerwach, malo skladnych akcji
naszczescie w 2 polowie zdobywam bramke i kontroluje przebieg spotkania do konca

Sob 13:26, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 22

______________Rafal62171-2EZK

Mecz którego nie powinnem zremisować, a co dopiero mówić przegrać. Pierwsza połowa 1-0, w strzałach 8-0, na druga wyszedłem pewny siebie i do 70min miałem 3pkt w kieszeniu, co gorsza najpierw w 75min gol naremis niezasłużony, a koło 87min gol na wagę 3pkt i w tym momencie rzuciłem padem, myślę że jakbym zremisował to jeszcze bym jakos przełknął ten remis, ale porażka nie wchodziła w grę, ale to samo pierwszy mecz w strzałach 11-3 dla EZK a wynik 1-1 :/ , wtedy mi szczęście dopisało, dziś go zabrakło, co więcej warunki na mydevil były fatalne, nie było typowych lagów, tylko gra była w h*j opóźniona, dużo gorzej było skonstruować akcję niż w meczu z markym, gdzie gra chodziła cacy[graliśmy p2p hamachi szczęśliwy],ale trudno, dzięki

KOLEJKA 23

______________Rafal62172-1marky_ramone

Mecz na remis, a warunki do gry boskie w porównaniu z poprzednim meczem, aż chciało się grać, marky zaczął dobrze i wyszedł na prowadzenie po składnej akcji i wjazdem z prawej strony boiska, lecz nastąpił lost i musieliśmy dograć 70min, i znowu gra wyrównana mecz jak najbardziej na remis, strzelam gola z wrzutki, a następnie mam szanse na 2-1 ale piłkarz przed pustą bramka zgłupiał i wybił gdzieś na aut, cały czas ciężko mi się grało bo wiedziałem że jak przegram/zremisuje to nici z wysokiej lokaty i znowu zostane gdzieś z tyłu, ale sprężyłem się i strzeliłem drugą bramkę, co prawda po błedzie defensywy rywala, ale gol dał ważne 3pkt dzięki

Podsumowując te 2 mecze powinno być 4pkt, 3pkt z EZK i 1pkt z markym, a wyszło jak widac, ta gra jest okrutna smutny , mecze nie zostały nagrane z EZK zapomniałem, z markym nagrywałem do losta ale usunąłem nagranie, bo po loście nie wznawiałem. Ale najważniejszy w tygodniu z totomixem nagrany bardzo zły diabeł

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Nie 14:05, 28 Gru 2008, w całości zmieniany 4 razy
Sob 22:36, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
mati

22 kolejka

mati vs martini 2-2 Edit by Aros

Przy stanie gry 2:0 dla mnie przeciwnik złamał 7 pkt regulaminu zatrzymał grę moim polu karnym , po rozpoczęciu gry odpiera piłkę i strzela bramkę na 2:1. Ta właśnie sytuacja przyczyniła się do przegranej 2:3. Mam nadzieję że Martini nie może robić co chce bo walczy o wysokie miejsce w lidze a ja o utrzymanie, i jakieś konsekwencje zostaną wyciągnięte. Tym bardziej że kolega sam napisał:

martini 12:49:45
dobra pisz co chcesz
martini 12:49:53
jebie mnie to

Ostatnio zmieniony przez mati dnia Pon 11:18, 29 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 14:03, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora

mati smieszny jestes, czemu nie wkleiles calej rozmowy tylko 2 moje zdania co napisalem pod wplywem emocji. Przebieg rozmowy wygladal tak: