Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 404

Skąd: Wrocław

Post Kolejki 25-27 [29.12.08 - 07.01.09]

Termin na rozegranie kolejek od 25 do 27 mija 7 stycznia o godzinie 23:59. Pamiętajcie również o [link widoczny dla zalogowanych]

(Giuly - Kicek)

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Nie 17:05, 04 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 0:10, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora

kolejka 26
KrecikGKS 1:2 Mati
Nie istniałem w tym spotkaniu przeciwnik wyszedł z dużym zaangażowaniem w to spotkanie , długo utrzymywał się przy piłce i był zdecydowanie lepszy.Do przerwy 0-0 strzały 0-5.Po przerwie złe ustawienie defensywy piłka do De Guzmana ( co on robi w tej kadrze skoro wybrał Oranje ;> ) i strzela pewnie.Za jakieś 10 minut odpowiadam po składnej akcji a strzelcem Ralph, na tyle mnie było stać w tym spotkaniu a przeciwnik dąży do zwycięstwa i strzela bramkę , jak tu się nie denerwować ta Jamajka.. dramat , Dzięki

Maksymalnie dałem dupy...
Zamiast spokojnie wypunktować rywala to poszedłem na bezsensowną wymianę ciosów.
Rywal dał 4-3-3a i szeroko napastników i ja to samo. Jak wiadomo w takich meczach nigdy nic nie wiadomo, wygra ten kto trafi do bramki, bo akcje na pewno będą. Rywal trafił w 15 i 30 minucie, gdzie moja obrona biegała jakby się w jakimś lesie zgubiła...
Shatskikh mimo swoich strzałów 17/17 nie mógł trafić nawet w swiatło bramki, a miał pare okazji. Ogólnie zagrałem słabo, rywal zasłużył na wygraną.

Dzięki za gre.

P.S. Dodając do tego wyniku, pechową przegraną z Adamem.zip 3-2 mogę się już pożegnać z wygraniem ligi.

Pon 16:09, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 25
Giuly 2-0 marky_ramone
Już na samym początku meczu zdobywam bramkę, co w sumie ustawia całe spotkanie. Później ataki z obu stron, jednak zwykle powstrzymywane w ostatniej chwili jeszcze przed oddaniem strzału. Nerwowo było do 70 minuty kiedy to strzelam z ok. 25 metrów i bramkarz przeciwnika sam pakuje sobie piłkę do siatki.

"Nigdy nie spadnie ! Hej, Giuly nigdy nie spadnie ! " szczęśliwy

Pon 16:24, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 27

Adam.zip 3 2 totomiX

Mecz rozegrany rano, jeszcze czułem posmak alkoholu spożytego na Łódzkim nielegalu, a więc emocji nie mogło zabraknąć Wink.
Spotkanie rozpoczęło się od ataków toto i szybko strzelona bramka... Postanowiłem szybko wyrównać, niestety moje akcje kończyły się strzałami poza światło bramki. W końcu podczas jednej z kontr wypuszczam Barnette na wolne lewo skrzydło, sam na sam i wyrównanie. W nastepnej mojej akcji wychodzę na prowadzenie, miażdżąca skuteczność. W 35 minucie toto wyrównuje po ładnym dryblingu przed moim polem karnym. W odpowiedzi w ostatniej akcji meczu, podczas dość dużego zamieszania w polu karnym Uzbeków ponownie wychodzę na prowadzenie. Statystyka strzałów do przerwy 6:7. W przerwie meczu rywal ustawia drużynę bardziej ofensywnie. Początkowo przez pierwsze 10 minut drugiej odsłony utrzymywałem się na połowie rywala wymieniając podania miedzy Szwajcarami. Oponent rozjuszony przystąpił do huraganowych ataków. Na całe szczęście mój bramkarz i defensorzy dobrze wyczuwali intencje Uzbeków lub rywal niemiłosiernie przestrzelał, co nie zmienia faktu, że rywal w tym spotkaniu był lepszy.

3pkt cieszą tym bardziej urwane mistrzowi ligi.

Dzięki i do następnego sezonu Wink.

Ostatnio zmieniony przez Adam.zip dnia Pon 16:36, 29 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 16:36, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora

26 kolejka

Piotrek89 4-8 MartiniTSW

Je*ie mnie ta gra, jest chora i tyle !!!

kur*a jak zawsze pech, prowadze 2:0 Martini strzela 3 bramki , potem doprowadzam do remisu, i znowu przegrywam. Ustawiam sie ofensywnie i tracę bramkę za bramką i wszystkie z dupy, z mega farta i zamieszania na boisku. Mój gracz z kilku metrów strzela przy czerwonej formie i co ...? bramkarz broni, no załamać sie idzie, a Martini jak zawsze ma szczęścia od chu*a i z każdej dennej sytuacji ma bramkę. Ta gra jest popier*olona......
oczywiście miałem bodajże jeden strzał więcej od przeciwnika, no ale :]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
Dobrze, że ta liga się już kończy;/ szkoda moich nerwów

Piotrek89 otrzymuje ostrzeżenie za niewybredny styl pisania opisu pomeczowego.

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Wto 13:40, 30 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 13:24, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 25

______________Rafal62171-0KrecikGKS

W strzałach 7-8 dla rywala, mecz zacięty. Dość szybko trafiam gola Tchite i układa mi się mecz, lecz tylko do końca pierwszej połowy mam lekką przewagę i kontrole na boisku w strzałach było 5-3. W drugiej grałem z innym rywalem, lepiej rozgrywał piłkę i wiele razy mnie szczęście uratowało że nie doprowadził do remisu, koło 70min zmieniam ustawienie z 4-4-2A na 5-4-1B aby dowieźć wynik, bo rywal mnie praktycznie zamknął na połowie, było to trochę wymuszone na mnie zagranie, bo 3pkt bardzo potrzebne mi były mając w perspektywie 2 mecze z rywalami z czołówki, lukasso oraz Czarnym, na moje szczęście rywal nie ustrzelił nic a ja szczęśliwie się wybroniłem, warunki do gry momentami tragiczne, ogólnie przeciętne, aczkolwiek udało się rozegrać, dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Wto 13:49, 30 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 13:48, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 26

Kicek(Ekwador) 3 - 2 Adam.zip(Szwajcaria)

Obawiałem się tego meczu po tym jak zobaczyłem zwycięstwo Adama.zip'a nad totomiXem radosny Zresztą tamten mecz skończył się takim samym wynikiem radosny
Podszedłem do tego meczu skoncentrowany z zamiarem zdobycia ważnych 3 punktów. Warunki do gry dobre, co mnie od razu ucieszyło xD W pierwszej akcji już bym objął prowadzenie, ale Mendez trafia w słupek. Ale jak to mówią, co się odwlecze,to....i kilka minut później jest już 1-0 dla Ekwadoru. Później Adama ratuje kolejny słupek, bo główce Delgado. Wszystko wyglądało fajnie dopóki przeciwnik nie wyrównał. Zrobiło się 1-1 i znowu nerwówka. Nie umiałem jakoś stworzyć sobie dogodnych sytuacji, co wykorzystali Szwajcarzy tworząc dwie ciekawe akcje. Po jednej z nich wywalczyli rzut rożny i zrobiło się 1-2. Wtedy już jak zwykle pomyślałem,że stracę punkty. Na szczęście po 3 dobitce w jednej akcji wbijam przed końcem 1 połowy bramkę wyrównującą radosny W drugiej połowie Szwajcarzy raczej nic dogodnego nie stworzyli. Dość szybko strzeliłem bramkę na 3-2 i momentami były szanse na podwyższenie. W niektórych momentach miałem dość sporą przewagę. Tak sobie myślałem,że jak nie strzele na 4-2 to zremisuje....ale na szczęście się nie potwierdziły moje obawy i dowiozłem kolejne jednobramkowe zwycięstwo do końca radosny
W strzałach 12-5.

dzięki za mecz i do zobaczenia w następnym sezonie radosny

Pozdrawiam!

Wto 15:23, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora

kolejka 26

marky_ramone 2:2 ..Koshaolin..

Kolejny słaby mecz ligowy w moim wykonaniu, pzrewaga rywala, 5:14 w strzałach i powinien gładko to wygrać bo ja praktycznie nic nie grałem, pierwszą bramke strzelam z karnego, nie wiem czemy rywal nie dostał czerwa, a drugą fartownie bo bramkarz kosha sam sobie wbił. Rywal dwa razy doprowadza do remisu, ma jeszcze kilka dogodnych sytuacji, jednaj jest nieskuteczny,

dzienks

Wto 18:45, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 25

...Koshaolin... 0-1 totomiX

W pierwszej połowie rywal miał przewagę lecz ja grałem dobrze w defensywie i blokowałem większość strzałów rywala. W 40 minucie dostałem czerwoną kartkę za faul przed polem karnym. Strzały na koniec pierwszej połowy: 1-4 na korzyść totomiX'a. W drugiej połowie w 10 grało mi się lepiej w ofensywie lecz nie zdołałem sobie stworzyć jakiejś bardzo dobrej sytuacji do strzelenia bramki. W 75 minucie tracę bramkę po wrzutce z prawej strony boiska. W dalszej części meczu rywal starał się jeszcze podwyższyć wynik lecz nie zagrał zbyt skutecznie. Strzały na koniec meczu: 10-5 na korzyść rywala.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Wto 18:53, 30 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 18:52, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

Kolejka 25

EloZiomKonin (Saudi Arabia) - Piotrek89 (Tunisia) 1:2 (1:0)

w meczu przeważałem dopóki nie strzeliłem gola potem zaczyna gre Piotrek, z minuty na minute rośnie jego przewaga, do końca pierwszej częsci gry utrzymuje sie wynik 1:0. w drugiej połowie gra wygląda podobnie, Piotrek nie moze sie przebic przez dobrze grajaca obrone Arabii do końca meczu nie zostalo juz duzo czasu, Piotrek zmienia taktyka i sypią się bramki, najpierw zdobywa bramke dajacą remis a chwile pozniej gola ktory zapewnia mu zwyciestko. dzieki

Śro 0:32, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 27

______________Rafal62171-0lukasso

a Więc tak, po poprzednim meczu tych drużyn wiedziałem że będzie ciężko ale że można to wygrać, i od poczatku chciałem atakować, dość szybko strzelam bramkę i cała pierwsza połowa wyrównana, w drugiej jade ustawienie z 4-4-2A na 5-3-2B , gdyż nie chcem popełnić błędu z meczu z EZK, lecz całą drugą połowę nie oddałem nawet strzału, a rywal ze 12, i mój bramkarz naprawdę uratował mi mecz, bo gdyby nie on to byłoby ciężko, zagrałem lame w drugiej połowie i tak naprawdę za to powinnem dostać ze 3 gole szczęśliwy ,ale na moje szczęście rywal mylił się dziś bardzo często, strzały na koniec: 5-17 dla rywala, mecz nagrany, więc można zobaczyć jak było, pozdro i dzięki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Śro 12:29, 31 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 12:19, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora

25 kolejka

MartiniTSW 2:2 lukasso

Mecz niezwykle ciekawy z masa skladnych akcji i ladnych strzalow. Z poczatku trace 2 gole, co od razu sklania mnie do wysuniecia defensywnego pomocnika do przodu. Jednak dopiero w 2 polowie udaje mi sie strzelic bramke kontaktowa. W miedzyczasie obijam 3x slupek lukasso i dostaje czerwo po faulu na polu karnym. Na farta udaje mi sie obronic 11. A w 40 min stawiam wszytsko na 1 karte i caly zespol z wyjatkiem 2 srodkowych obroncow wystawiam do przodu co w rezultacie daje mi wyrownanie. Troche zal mi tych slupkow bo moglo byc inaczej ale z 2 strony jakbym nie obronil karnego tez mogloby byc roznie.

Śro 12:42, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 26

Czarny 3:1 Rafal6217

Dosyć dobry mecz. Na początku bramka Kataru zadrżała od piekielnego uderzenia w słupek przez Milbamo chyba Wink Potem już zaczęło się wszystko układać i pierwsze stresy zeszły z piłkarzy kataru. Zaczęli grać spokojnie, długo rozgrywać piłkę. Wiele zmarnowanych okazji i nadal 0:0, ale w końcu Sorja strzela po dobitce, a następnie kąsi po rzucie wolnym... Potem komp mi siadł... Jak chcesz zobaczyć co stało się później w "dogrywce" to ściągniesz pliki .krec - [link widoczny dla zalogowanych]

Śro 15:39, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora
mati

25 kolejka

mati 0:2 czarny

Mecz na niskim poziomie bramki cienkie i ogólnie szkoda cokolwiek pisać radosny

Dzięki za meczyk radosny

mati otrzymuje ostrzeżenie za brak opisu rozegranego meczu.
To już drugie ostrzeżenie. Następne to wykluczenie z ligi.

Śro 16:51, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora
mati

27 kolejka

mati 2:4 piotrek89

Mecz od pierwszych minut bardzo wyrównany. W pewnym momencie osiągam dość znaczną przewagę nad przeciwnikiem ale jak to w tej grze bywa nie oznacza ona że cokolwiek strzele nawet jak będę sam na sam z bramką Wink Przeciwnik oczywiście strzela w pierwszej lepszej sytuacji jaka mu się trafia. Później podwyższa na 2:0. Udaje mi się strzelić na 2:1 później karny z kapelusza którego i tak nie udaje mi się wykorzystać. Puźniej kilka słupków, poprzeczek, końcowy wynik 4:2 dla przeciwnika. Mam nadzieję że opis usatysfakcjonuje Pana Administratora Arosa zdzier

Ostatnio zmieniony przez mati dnia Pią 15:20, 02 Sty 2009, w całości zmieniany 3 razy
Pią 15:18, 02 Sty 2009 Zobacz profil autora

kolejka 27
Giuly 2-2 Kicek
strzały 10-8
Od początku wyrównany mecz. W pierwszej połowie nie było zbyt wiele okazji na gole. W 2 części meczu po dalekim przerzucie udaje mi się zdobyć gola na 1-0. Później Kicek wyrównuje po bardzo ładnym strzale w okienko. Niedługo potem strzelam na 2-1 po dośrodkowaniu i kiedy wydaje mi się, że uda się dowieść wynik do końca w 84 minucie Kicek ponownie wyrównuje. Do końca meczu wynik się nie zmienia.

Sob 1:56, 03 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kolejka 27

MartiniTSW 5:0 KrecikGKS

Nie jestem w stanie sklecic sensownego opisu bo sylwester przedluzyl mi sie o 3 dni, a po takim czasie melanzowania czlowiek ma z tym trudnosci, tak wiec wykorzystuje 1 otrzezenie zdzier

ps. Samo to pisalem chyba z 10 min lool

Dostajesz ostrzeżenie za opis. Już drugie.
Po takim zachowaniu, gdzie świadomie odpuszczasz sobie pisanie, obiecuję, przypilnuję Cię.

Kolejka 27

EloZiomKonin (Saudi Arabia) - Czarny (Quatar) 1:4 (1:2)

Na początek strzelam gola więc jest dobrze, po jakims czasie Czarny zdobywa wyrównanie, chwile potem po szybkiej akcji wychodzi na prowazenie 2:1 tak sie kończy 1 połowa. W drugiej cześci gry Czarny ustawia się na defensywe i kontry, co mu sie udaje, ja nie moge sie przedostac przez dobrze grajaca obrone a on sobie atakuje wiec odpuszczam i trace kolejne 2 bramki. dzieki

edit by Czarny

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Nie 23:05, 04 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 23:03, 04 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)