OSTATNIE KOLEJKI: 28-30 [05.01.09 - 11.01.09]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 404

Skąd: Wrocław

Post OSTATNIE KOLEJKI: 28-30 [05.01.09 - 11.01.09]

Termin na rozegranie kolejek od 28 do 30 mija 11 stycznia o godzinie 23:59. Pamiętajcie również o [link widoczny dla zalogowanych]

(Piotrek89 - Giuly)

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Pon 11:49, 12 Sty 2009, w całości zmieniany 4 razy
Wto 3:10, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora

kolejka 30

(lukasso 2-1 ...Koshaolin...)

Mecz bardzo zaciety,pierwsza polowa do Koreanczykow ktorzy przewazali w posiadaniu ale nie potrafili groznie zagrozic
w drugiej polowie zdobywam bramke po rzucie roznym, jednak radosc nie trwala zbyt dlugo bo szybko trace bramke
natomiast juz po paru minutach udaje mi sie stworzyc skladna akcje i strzelam gola dajacego mi 3pkt

Edit by Aros:
Wynik dodany do tabeli.

Pon 17:14, 05 Sty 2009 Zobacz profil autora

29 kolejka

...Koshaolin... 4-2 Piotrek89

Spotkanie rozegrane jakiś czas temu. Na początku spotkania niepotrzebnie wychodzę graczem z piłką na rzut rożny po którym rywal strzela bramkę. Chwilę później strzelam 2 bramki lecz jeszcze przed końcem pierwszej połowy rywal doprowadza do remisu. W drugiej połowie następuje lost i musimy dograć spotkanie w którym strzelam jeszcze 2 bramki i wygrywam 4-2. Mecz z moją lekką przewagą.

Pon 17:34, 05 Sty 2009 Zobacz profil autora

kolejka 28

(lukasso 3 -3 mati)

Kolejny bardzo wyrownany mecz.Tym razem jednak to ja trace pierwszy bramke
gram bardzo uwaznie tylko od paru meczy nie potrafie ogarnac moich obroncow i trace glupie bramki
Kiedy juz mam wygrana w kieszeni i mysle o medalu niekoniecznie zlotym trace glupia bramke po roznym zaraz potym jak mati ustawia taktyke all ofense

Pon 17:48, 05 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kolejka 29

Giuly 2-2 lukasso

Wyrównany mecz. Na początku przewaga lukasso, później mi udaje się zaatakować i strzelić bramkę. Niedługo potem lukasso wyrównuje. W drugiej połowie zdobywam gola po rzucie rożnym i gdy już wydaje się, że uda mi się dowieść wynik do końca, robię błąd w obronie i rywal strzela gola. Jeszcze miałem okazje w ostatniej akcji meczu, niestety mój zawodnik uderzył w słupek.

Pon 18:38, 05 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kolejka 30
KrecikGKS 2:4 Adam.zip

Ciągle spadam w dół ... tym razem nawet nie chciało mi się grać ale co tam choroba nie wybiera ,pierwsza połowa bez sensu w drugiej zaczynam coś grać co owocuje w 2 bramki i była jeszcze szansa jedna czy dwie stuprocentowe cóż nie chce się tutaj usprawiedliwiać ale tym zespołem ciężko coś ugrać jeszcze tym bardziej mi ,który szybko się załamuje Dzięki

Pon 21:08, 05 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kolejka 28

marky_ramone (Gwinea) 4:0 (Szwajcaria) Adam.zip

Jakoś zawsze mi sie fajnie gra przeciwko adamowi, tym razem było podobnie, miałem dosć spora przewagę, 15:4 w strzałach, kontrolowałem mecz i nie dopuściłem do jakiejkolwiek groźnej sytuacji pod moja bramką a sam stwarzałem takowe raz po raz, pzrestrzeliłem 3 dobre sytuacje, ale wykorzystałem 4 inne i zasłuzone trzy oczka wędruja na moje konto, jest utrzymanie

dzienks

Pon 22:46, 05 Sty 2009 Zobacz profil autora

kolejka 29

MartiniTSW(Polska) 1:0 marky_ramone(Gwinea)

Mecz wyrownany o czym swiadcza strzaly 8:7 w koncowym rezultacie dla mnie, jednak mialem tez sporo szcescia poniewaz rywal mial 2 slupki, a ja 1 tylko:) Gwinea grala szybka pilka z duza ilscia podan, natomiast Polacy przeprwadzali akcje skladne ale juz nie tak dynamiczne.

Czw 22:44, 08 Sty 2009 Zobacz profil autora

FINISH CZARNEGO - QATAR MAJSTREM!!!

____________________

Kolejka 28

Czarny 2:1 MartiniTSW

To był mecz decydujący o Mistrzostwie Elite League!
Pamiętając ostatnie spotkanie w którym ograłem dwa razy silniejszą od Kataru reprezentację Polski wiedziałem, że uratuje mnie tylko dobra taktyka! Musiałem się ustawić na Martiniego tak, aby ten nie mógł rozwinąć skrzydeł w środku pola, aby nie mógł swobodnie rozprowadzać piłki, a ja starałem się przechwycać i ruszać z szybkim kontratakiem.
Losy spotkania ważyły się do ostatniego gwizdka sędziego!
Nie chcę wiele tutaj opisywać... Zapraszam do obejrzenia całego meczu. Sam oglądałem go chyba z 5 razy i zaraz ponownie sobie zapuszczę Wink Dramaturgii tyle, że musiałem wziąć prysznic po tym spotkaniu! Powiem tylko tyle, zresztą MartiniTSW się ze mną zgodził - wygrałem zasłużenie.

Kolejka 29 (wpisuję za zgodą Adama.zipa)

Adam.zip 0:3 Czarny

Mecz nerwów... Przeciwnik nie chciał spróbować gry przez p2p, na serwerze są opóźnienia, więc miałem dodatkowy powód do zmartwień, jako, że na serwerach grałem jakieś 3 miesiące temu ostatnio i timing zwodów, całej gry mam dopracowany do p2p... Jednak mecz okazał się gładki i przyjemny radosny Adam.zip ustawił się ofensywnie, ja także przyjąłem waleczną pozycję, jednak zachowawczo z dwoma defensywnymi pomocnikami, ale wysuniętymi do przodu bez strzałek. Około 25 minuty Sorja - napastnik kataru grający na prawej flance zmienia wynik spotkania w akcji sam na sam z bramkarzem na 1:0. Potem trochę kopaniny. Druga połowa rozpoczęła się dla mnie dobrze, bo w w 60 minucie spotkania bramkę na 2:0 po dośrodkowaniu strzela Mohammed, który na niedługo przed tym został desygnowany do gry. Pod koniec podwyższam jeszcze na 3:0 i spotkanie dobiega końca. Cały Katar oszalał! Mamy majstra! radosny

Kolejka 30

Czarny 3:0 sheva7 WO

Tutaj nie ma co opisywać...

Czw 23:10, 08 Sty 2009 Zobacz profil autora

kolejka 30

marky_ramone (Gwinea) 2:0 (Arabia) EloZiomKonin

Straszne warunki do gry, lagi przycięcia, ale był to mecz o nic, chiałem go tylko zagrać zeby juz zakończyc lige i czekać na przyszły sezon. Spotkanie ogólnie wyrównane, moje 2 brami raczej z przypadku, powinien byc remis.

dzinks

Sob 20:03, 10 Sty 2009 Zobacz profil autora

___________________Kolejka 30

totomiX 4-3 martiniTSW
________________-__strzały: 11-7

Dalej, nie moge uwierzyć w to jak ta liga się skończyła...
Co do samego meczu, to bardzo ciekawe spotkanie. Pierwsza akcja i 0-1 dla Polski po strzale Smolarka. Do przerwy zdołałem wyjśc na prowadzenie 2-1.
Druga polowa zaczela się spokojnie, dopiero w 60 minucie Martini wyrównuję za sprawa Smolarka.
Następnie znowu ja doszedłem do głosu i dosyć szybko zrobiło się 4-2 dla mnie. Pod koniec meczu mój bramkarz rzucił jeszcze piłke pod nogi Smolarkowi, który strzelił w ten sposob hattricka, ale była to tylko bramka zmniejszaja rozmiary porażki.
Dzięki za gre.

Nie 14:52, 11 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kolejka 29

Rafal62172-2Kicek

Warunki nie były zbyt dobre, próbowaliśmy na kilku serwach, p2p, lecz nic nie skutkowało, ostatecznie zagraliśmy na dialogu, do 70min, a dograliśmy na Mydevil. Do 70min mecz wyrównany, prowadziłem już 2-0 gdzie 1 gol to paranoja, drugi schemacik, potem kontakt 2min później łapie Kicek mocnym strzałem zza 16m po prostej, kolejny gol to przyjęcie w polu karnym i wymanewrowanie mojego obrońcy. W dogrywce miałem sytuacje które powinny zakończyć się bramką, lecz się nie udało, mecz o pietruchę... dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Nie 15:32, 11 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Nie 15:31, 11 Sty 2009 Zobacz profil autora

28 kolejka

Piotrek89 2:1 Rafał6217

Obaj rozpoczęliśmy mecz w podobnych ustawieniach 4-4-2a, ale ja miałem trochę zmodyfikowane zdzier. Pierwsza połowa przebiegała pod moją dominacją w strzałach 6-1 i prowadzeniu 1:0 po bramce Jaziri. Druga odsłona była bardzo podobna nadal ja przeważałem miałem 100% sytuację, ale jej nie wykorzystałem, rywal zaczął groźnie kontrować. W 30min z kontry zdobył bramkę na remis. Wkurzyło mnie to ostro bo z przebiegu meczu byłem dużo lepszy, wziąłem się ostro do gry, coraz groźniej atakowałem aż w końcu w 44min Dos Santos przyjmuje piłkę w pole karne strzela, bramkarz broni, dobitkę również broni, piłka wpada pod nogi Jaziri, który oddaje lekki strzał na pustą bramkę, zdobywając gola na wagę 3pkt.

kolejka 30

Piotrek89 1-3 Giuly

jako, że był to ostatni mecz ligowy postanowiliśmy z Giuly'm zagrać alll offenive, hehe co doprowadziło do wielu sytuacji bramkowych, dokładnie ich nie jestem w stanie opisać bo już nie pamiętam, ale mecz była na pewno ciekawy. Giuly wykazał się lepszą skutecznością i wygrał.

Nie 19:48, 11 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kolejka 28

Kicek 2 - 2 ...Koshaolin...

Grałem ten mecz jeszcze przed spotkaniem z Rafałem. Gdybym to wygrał już miałbym 5 miejsce w lidze, a tak to lipa. Do przerwy w strzałach 7-0 i prowadzę 1-0. Wydawało mi się, że wszystko jest pod kontrolą póki nie straciłem bramki. Na szczęście zachowałem zimną krew i znowu objąłem prowadzenie. W ostatnich minutach tracę bramkę i mamy remis smutny W strzałach 8-5.
Jak widać w drugiej połówce zeszło powietrze, bo za bardzo chciałem wygrać.
Z Rafałem znowu remis....i znowu 2-2...pech to pech....jeszcze ta 1 bramka, sam nie wiem co chciałem zrobić i w 1 akcji meczu praktycznie sam sobie wbiłem piłkę do siatki. Już wtedy wiedziałem,że pech ciągle mnie nie opuszcza... :/

dzięki za mecz

Nie 23:22, 11 Sty 2009 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

EloZiomKonin - Totomix 0:3
mecz o tak zwana pietruszke, zasluzone zwyciestwo totomixa ktory w przeciwienstwie do mnie gral o wiele skuteczniej i stad ten wynik. dzieki

Pon 17:45, 12 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kolejka 30

Kicek 1 - 1 mati

Mecz o pietruche, zbytnio nikomu z nas nie chciało się grać. Długo prowadziłem 1-0, myślałem,że sobie elegancko dojadę z takim wynikiem do końca, ale niestety psikus i remis.
3 remisy w ostatnich 3 spotkaniach. Porażka po całości.

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Pon 20:36, 12 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:34, 12 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)