Kolejki 44-46 [19.01.09 - 25.01.09]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 44-46 [19.01.09 - 25.01.09]

Termin na rozegranie kolejek od 44 do 46 mija 25 stycznia o godzinie 23:59. Pamiętajcie również o [link widoczny dla zalogowanych].

s-m-o-l-u-ch [link widoczny dla zalogowanych]

Kolejki od 44 do 46 (od 19.01.2009 r. do 25.01.2009 r.)

DominiX - Pietri

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Nie 1:19, 11 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

Aros 3-2 DR_man

Wczoraj na zlocie kilka osób wspominało, że DR_man ostatnio błyszczy formą, że jakby odrodził się i nie jest tym samym zawodnikiem jakim był tuż po starcie tego sezonu ligowego. Nie powiem, po takich słowach nie robi się cieplej na duszy, więc do meczu podszedłem z dziwną obawą, że może być bardzo trudno. I generalnie było trudno.

Większość pierwszej połowy walczyliśmy bez rezultatu. Zawsze ktoś sobie radził jeszcze w linii obrony, bądź dalej bramkarz stawał na wysokości zadania. W 44 minucie DR_man faulował mnie na mojej połowie. Rozegrałem daleko rzut wolny po ziemi, piłkę otrzymał King, jeszcze chwilę pobiegał, podał do Whitmora, a ten z linii pola karnego idealnie uderzył w w górną, lewą część bramki. Połowa dla mnie! Zaczynamy drugą. Idealnie się zaczęła, bo dziś idealnie King rozgrywał piłki. Podał do Euella, a ten niewiele czekając zapakował gola na 2-0. Była 3 minuta drugiej połowy. Bramka chyba obudziła przeciwnika, bo 2 minuty później po dokładnym podaniu Dos Santosa Jemaa strzela bramkę kontaktową. To był pierwszy strzał Tunezyjczyków na moją bramkę. pierwszy i skuteczny! Zmroziło mnie, ale jakoś się opanowałem. Nie minęła jeszcze 6 minuta od bramki zdobytej przeze mnie w drugiej połowie i znowu King idealnie obsłużył Euella. 3-1 to wynik, który pozwolił mi ochłonąć z presji. Mimo tego gra od tego moment zrobiła się dość napięta, bardziej dynamiczna, bo DR_man wysunął do przodu swoich obrońców i zaczął grać bardziej ofensywnie. W 26 minucie drugiej połowy taki, agresywniejszy niż do tej pory stykl, przyniósł mu kolejnego kontaktowego gola. Strzelcem był Dos Santos. Co ciekawe, to był drugi strzał przeciwnika na moją bramkę. Drugi i zarazem drugi skuteczny!

Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie, pomimo, że miałem jeszcze dwie dogodne sytuacje. DR_man skończył spotkanie ze 100% skutecznością strzałów, ale dziś to nie wystarczyło do zdobycia choćby punktu.

Strzały: 11-10

Bardzo dobre i wyrównane spotkanie. Rywal gra bardziej ofensywnie ode mnie. Praktycznie cały mecz to ciśnięcie obu teamów, jednak nic nie chce wpaść :/ Koło 70 min ja strzelam gola po błędzie w obronie przeciwnika, oczywiście długo nie mogę utrzymać prowadzenia, bo vitoss po 1 akcji od zdobycia przeze mnie bramy także wyrównuje. Ogólnie sprawiedliwy wynik.
Dzięki bardzo

Pon 19:53, 12 Sty 2009
PRZENIESIONY
Nie 14:32, 18 Sty 2009

kolejka 45

szyma 1-1 Remek

Objąłem szybko prowadzenie i było wszystko dobrze dopóki grałem w 11 później sędzia z kapelusza daje mi czerwo za faul przed polem karnym rywala... i w drugiej połowie to już rywal rządził na boisku co w końcu zaowocowało bramką.

Wto 16:23, 13 Sty 2009
Aros

Posty: 404

Kolejka 46.

Aros 1-2 shearer14

Wczoraj po meczu, w którym szyma przegrał z shearerem14 nie kryłem zadowolenia. Dziś shearer14 zebrał się i wygrał również ze mną. Jak sam określił "fuksem"... Nie mam nic do dodania.

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Nie 17:15, 18 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 16:09, 18 Sty 2009 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

Kolejka 44

Raku 4:2 Biszkopt

Radosny mecz z cyklu mi wychodzi wszystko przeciwnikowi nic. Biszkopt pewnie po drugiej stronie nieźle się denerwował. W strzałach było 11:18. Po 17 minutach już 2:0 dla mnie. Co to było... prawie każde podanie pod pole karne przeciwka i miałem sytuację bramkową a po drugiej stronie Mucha u mnie w bramce cuda wyprawiał.
Potem jakoś strzelam trzecią bramkę Hamiskiem po dobitce. Czwarta bramka to farfocel prawie że w środek z 25 metrów. W samej końcówce Ekwador strzela dwie bramki

Strzały : 9:4

A wiec... nie gralem dosyc dlugo w winning... troszke sie bałem... ale nie pottzebnie.. poniewewz odpoczatku twrzylem lepsze akcije od przeciwnika... do przerwy 5:1 w strzalach dla mnie... w 2 polowie bardziej sie otwoezyl;ismy ze tak powiem... jakos strzelam gola ... balili otrzymuje podanie od afeka i strzela z 20 metrow gola... nastepnie raku byl blisko wyrwnania gdy jego napastnik z 5 m trafia w poprzeke ... i nie ma gola... w koncowvce malem dwie setki lecz tylko jedna toto tamuz wykorzystał... dzieki za wyrównany meczyk radosny

Nie 20:43, 18 Sty 2009 Zobacz profil autora

kolejka 45
s-m-o-l-u-ch 1-4 Aros

Przy pierwszej bramce dla Arosa odpiął mi się pad szczęśliwy
Od tego momentu Aros zaczął kontrolować sytuację, strzelił 2 bramkę
mogło być więcej bramek dla rywala, ja też mogłem strzelić coś więcej
jest jak jest, ogólne zasłużone zwycięstwo Arosa, zarówno w tym meczu jak i lidze myślę szczęśliwy

gratulacje

Pon 1:17, 19 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kolejka 46

vitoss - Dr Man 1-5

Az mi sie kurde tej zenady opisywac niechce. Strzelam bramke oczywiscie sie musze meczyc. rywal pozniej wyrowonuje z pomoca mojego kur... mac bramkarza... Sezon sie konczy a mnie moze zawitac 4 liga....Przy wyniku puscilem pada i niech sie dzieje co chce. W jednej bramce cymbal stoi i chu chu robi niereagujac a przy drugiej Tunezyjczyk tylem do bramki mu wpakowal siate. Dzieki za mecz i gratuluje awansu... JEscze jeden mecz i moge sie cieszyc szczęśliwy ZE japonia nie bede juz grac...

Nie prowokuj losu bo Ci wypadnie w 3 sezonie Japonia. Chooory Pastor ALLLELUJA!
ed by Minio

Wto 20:02, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora
Raku

Posty: 1139

Kolejka 46

Raku 3:0 szyma

To już jest koniec... fajny koniec. Mecz z Bahrajnem układał mi się bardzo dobrze. Nie straciłem bramki w pierwszych dwudziestu minutach, ba w ogóle nie straciłem bramki. MVP meczu ofc Gresko (w ogóle mój ulubiony zawodnik po całym sezonie, zdecydowanie najlepiej "dogadywał" się z Mintalem). Pierwsza bramka to wrzutka ze środka boiska na główę Gresko, który zgrywa do Mintala i 1:0. 2:0 to szczupak w praktycznie w środek bramki po zamieszaniu w polu karnym. 3:0 to świetne podanie za obrońców, nieudany offside trap i Gresko wieńczy dzieło. W strzałach 10:7. Mecz wyrównany ale szczęście było po mojej stronie.

Dzięki wszystkim za grę. Podziękowania dla administratorów ligi. Nie wiem jak wy ale ja w tym sezonie bawiłem się świetnie :]

Edit by Aros:

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Wto 22:45, 20 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

Strzały 12:9

Gdy dowiedziałem się, że Marv ma tyle samo kolejek co ja i 1 punkt straty byłem bardzo zadowolony. Zadowolenie wzmagał fakt, iż wygrałem najcięższy mecz z Arosem. Tutaj nie mogło być mowy o potknięciach tym bardziej, że dzięki zmianie taktyki pod koniec sezonu zacząłem wygrywać w końcu mecze nie tracąc przy tym głupich bramek. Myślałem, że będzie masakra do ostatniej minuty. Gdy grałem w Division & LM Boruc wyciągał każdą piłkę. Dzisiaj chyba nie miał formy. Gdy strzeliłem pierwszą bramkę wiedziałem, że wygram ten mecz. Dzidzi wpuścił na atak Roberta Lewandowskiego, a ten nie mógł trafić w światło bramki z siedmiu metrów. Poirytowany dzidzi "zdjął" Lewandowskiego i wpuścił "Sagana". I to jednak nie pomagało mu aby wyrównać wynik spotkania. Przed przerwą dzidzi fauluje w polu karnym, Żewłakow otrzymuje żółtą kartkę i Healy strzela karnego w środek bramki. Do przerwy wynik 2:0. Po przerwie jak i przed, shearer14 kontroluje grę a dzidzi nie może odnaleźć rytmu. Od czasu do czasu strzela na bramkę, ale nie na yle groźnie, żeby pokonać bramkarza Irlandii Północnej. Nadzieje Polaków gasną w 70 minucie spotkania kiedy Żewłakow otrzymuje drugą żółtą kartkę co w konsekwencji daje "czerwo" i musi opuścić plac gry. Wolny z 16 metrów. Feeney próbuje pod murem jednak strzela w mur. Healy zabiera piłkę z pod muru i dobija Polskich kibiców, którzy pogodzeni z faktem, że ich drużyna już nic nie zdoła w tym meczu dokonać powoli opuszczają stadion. Do końca meczu już nic ciekawego się nie wydarzyło.

Wto 22:58, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora

kolejka 45

Minio- 19Ruch20
Wynik: 0:4

Przegrałem bo nie wiedziałem jak zagrać. hmm w sumie od zlotu nie zdobyłem ani jednego gola w oficjalnych turach ani nawet akcji ciekawej nie zrobiłem ;p alleluja no dwa gole do przerwy potem pod sam koniec juz byłem zniesmaczony postawą moją i dałem sobie kolejne gole strzelić Wink powodzenia w wyższej klasie rozgrywek.

19Ruch20 2-6 vitoss

Chyba najsłabszy mecz w lidze w moim wykonaniu a juz napewno w obronie.Nie ma sie co rozpisywac vitoos miał wysoka skutecznosc co przy moich bledach w obronie nie mogło sie dobrze skonczyć.Do przerwy 1-3.vitoss przerwał moja passe 8 zwyciestw z rzedu w których nie straciłem bramki.dzieki

Śro 15:16, 21 Sty 2009 Zobacz profil autora

kolejka 44
s-m-o-l-u-ch 1-2 19Ruch20

W strzałach 6-9. Do momentu, w którym rywal zmienił taktykę na 4-3-3 wszystko było jako tako. Mecz wiał nudą, ale udało mi się strzelić bramkę. Po zmianie taktyki przez rywala momentalnie dostaje dwie bramki, nie potrafie niczym ciekawym odpowiedzieć i przegrywam.

Śro 18:32, 21 Sty 2009 Zobacz profil autora
leon84

Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 54

kolejka46

leon84 0-3 Minio

Cały mecz przewage miał Minio!!Pierwsza polowa to dwie bramki gosci i juz wiedzialem ze ten mecz jest przegrany!!W 78 minucie Minio potwierdza swoja dobra gre i srzela na 3-0!!Gratuluje

Śro 23:07, 21 Sty 2009 Zobacz profil autora

KOLEJKA 44

Pietri-Ayatollah 2:2

MEcz był na remis...Ja miałem dużo sytuacji strzeleckich i mój rywal tak samo.
Tylko ,że zawiodłem bo chciałem wygrać ten mecz ale mam nadzieje,że utrzymie 2 pozycje i awansuje do 2 ligi radosny.Awans mam pewny ale zależalo mi na miejscu.
Poczatek meczu i szybka moja bramka juz chyba w 7 minucie.Pozniej rywal się ocknął i wpakował mi brame do szatni po błędzie obrony.Druga połowa to moje ataki w 69 minucie znowu wychodze na prowadzenie.W 80 trace brame i wkurzony wynik sie utrzymał i POżegnałem się tym oto meczem z 3 Ligą radosny Dzięki Wszystkim za mecze i poświęcony Czas. Witaj 2 Ligo xD

Czw 0:40, 22 Sty 2009 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

KOLEJKA 45

wasiak 3 : 1 Marv

Dla mnie mecz o pietruszke, gdyz od paru kolejek wiedzialem ze juz awansuje. Z kolei dla Marva kluczowy mecz jesli chodzi o utrzymanie sie w lidze. Mecz zaczyna sie dobrze dla Marva bo juz w 15 minucie dostaje czerwoną kartke. Jednak pare minut po skladnej akcji Chamakh wychodzi sam na sam, mija bramkarza i mamy 1:0. Na poczatku drugiej polowy Marv wyrownuje po bramce z glowki, pilka byla dogrywana z rzutu roznego. 1:1 i na pewno Marv liczyl ze uda sie zdobyc 3 pkt dajace byc moze utrzymanie. Tylko, ze po tej bramce zamiast zaczac lepiej grac stalo sie odwrotnie i Marv zagral poprostu slabo a ja strzalem 2 i 3 bramke i mamy po meczu. Litwini przegrywaja i traca szanse na utrzymanie sie w Regular League.

Sob 20:29, 24 Sty 2009 Zobacz profil autora

Post Re: Kolejki 44-46 [19.01.09 - 25.01.09]
Kolejka 46

Biszkopt 2-0 dzidzi

Mecz nudny w pierwszej połowie strzelam gola po dośrodkowaniu Tenorio, Delgado trafia do bramki bezradnego Boruca do przerwy w strzałach 8:1. W drugiej połowie przeciwnik atakuje śmielej jednak marnuje kilka 100% sytuacji, które się zemściły i Delgado po błędzie Borubara... znaczy się Boruca strzela drugą bramkę. Po tym golu przeciwnik zwątpił ze może jeszcze wygrać i taki wynik utrzymał się do końca tego bezbarwnego meczu.

Swoje występy w III lidzy Ekwadorczycy zakończyli zwycięstwem co da im co najmniej 10 pozycję.

Nie 16:17, 25 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)