Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Zobacz poprzedni temat
mALo

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 569

Post Kolejki 39-43 [12.01.09 - 18.01.09]

Termin na rozegranie kolejek od 39 do 43 mija 18 stycznia o godzinie 23:59. Pamiętajcie również o [link widoczny dla zalogowanych].

s-m-o-l-u-ch [link widoczny dla zalogowanych]

Kolejki od 39 do 43 (od 12.01.2009 r. do 18.01.2009 r.)

leon84 - Musiek07

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Nie 0:58, 11 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

wasiak 4 : 1 Shearer14

Bardzo wazny mecz, w ktorym priorytetem bylo zdobycie 3 punktów. Pierwsza połowa była wyrównana. Szybko otwieram wynik spotkania - Boukhari wrzuca piłkę w pole karne a tam Hadji nie daje szans bramkarzowi. Pare minut później znów kapitan Maroka - Hadji podwyższa wynik na 2:0 po swietnie wykonanym rzucie wolnym. Po tej bramce zaatakował Shearer14 i szybko udaje mu sie strzelić kontaktową bramke, ale jeszcze szybciej stracić kolejną, gdyż odrazu po rozpoczęciu ze środka udaje mi się strzelić bramkę na 3:1. Druga połowa to ataki Maroka, które udokumentowowałem jedną bramką - hattrick Hadji.

strzały 7-8

Pierwsza połowa abrdzo pasywna. Dla obu drużyn spotkanie to było bardzo ważne i odkrywanie się mogło skończyć się bramką. Pierwsza część gry bez bramek, a w strzałach 3-1 dla DR_Man'a. Pierwszy strzela bramkę shearer14 po fatalnym błędzie Tunezyjskiej obrony. DR_Man nie daje jednak za wygraną i chwilę później doprowadza do remisu. Następne bramki padają także po błędach obrony DR_Man'a. Podsumowując spotkanie należy podkreślić, że zaważyły błędy w obronie. Gdyby nie to myślę, że wynik mógłby być całkiem inny.

Ostatnio zmieniony przez shearer14 dnia Pon 17:11, 12 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 17:10, 12 Sty 2009 Zobacz profil autora
Biszkopt

Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 764

Skąd: Świętochłowice

Post Passa bez porażki Ekwadorczyków trwa!
Kolejka 43

Biszkopt 3-3 Remek

Mecz rozpoczyna sie po myśli mojego przeciwnika który szybko uzyskuje prowadzenie a po chwili strzela na 0:2 ja też atakuj i strzelam bramkę kontaktową. Do przerwy w strzałach 7:4. Po zmianie stron to ja strzelam pierwszy gola i mamy remis. Później Kaviedes marnuje 100% sytuacje, wiedziałem że to się zemści i tak też było bo Remek strzela na 2:3. Ja nie odpuszczam i strzelam gola na wagę remisu.

dzięki

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Pon 18:01, 12 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pon 18:00, 12 Sty 2009 Zobacz profil autora
wasiak

Posty: 818

Skąd: MMz

KOLEJKA 40

wasiak 8 : 2 Minio

Zaczne od tego, ze byl to bardzo dziwny mecz. Zaczyna sie swietnie bo szybko wychodze na prowadzenie za sprawa Hadji'ego. Pozniej moja gra całkiem siadła a zaczal grac Minio. I kibice nie musieli czekac dlugo az Minio doprowadza do remisu a chwile pozniej jest juz 1:2 i zaczynam myslec o chocby jednym punkcie w tym meczu. W koncowce pierwszej polowy udaje mi sie wyrownac i po 45 minutach widniał wynik 2:2. Druga połowa to juz tylko moja gra. Praktycznie wychodzilo mi wszystko, dryblingi, strzaly. Bramki padaly jak na zawolanie a bezradny rywal tylko rozpoczynal gre od srodka. Dzieki za mecz.

Pon 21:15, 12 Sty 2009 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

Kolejka 39

Raku 1:4 Aros

A taka ładna seria była... Drugi mecz z rzędu bez Mintala. Jakoś do trzydziestej minuty było już 0:3. Mecz spokojny. Aros atakuje ja kontruje. Gra toczyła się od jednego do drugiego pola karnego. W pierwszej połowie mogłem coś ustrzelić ale bramkarz przeciwnika sparował piłkę na słupek (mogłem też dostać z 1/2 bramki więcej ale ciii wink ). W drugiej części spotkania wypuczam Gresko w uliczkę i bramka na 3:1. Podobnie na 4:1 strzela Aros. Taki wynik utrzymuje się do końca. W strzałach 9:13.

Dzieks, powo dalej.

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Pon 21:46, 12 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:41, 12 Sty 2009 Zobacz profil autora
wasiak

Posty: 818

Skąd: MMz

KOLEJKA 41

wasiak 1 : 0 Aros

Mecz na szczycie w Regular League, jesli chcialem myslec o jakiejkolwiek walce z czołowa dwójka to wlasnie tu powinna zaczac sie ta walka. Po wejsciu do formacji odrazu przed oczami zobaczylem pierwszy mecz, gdy Aros siedzial na mnie niemilosiernie a ja kontrowalem i marnowalem sytuacje za sytuacja. Ten mecz byl podobny z jednym wyjatkiem, tym razem ja wygralem. Bramke na wage 3 punktow zdobył Hadji, ktory ostatnio blyszczy forma i strzela mase bramek dla reprezentacji Maroka. To chyba najcenniejsze 3 punkty zdobyte dotychczas w lidze.

Dzieki za mecz

Ostatnio zmieniony przez wasiak dnia Pon 21:56, 12 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy

Strzały: 11-12
Wcale mecz nie był tak zacięty i wyrównany, mimo że wynik jest minimalny i liczba strzałów praktycznie taka sama. To reprezentacja Polski grała od początku z polotem i finezją. Koreańcy jacyś ospali bez zapału :/ dzidzi otwiera wynik spotkania po pierwszej akcji, trochę się załamuję moją nieporadnością i coś tam zmieniam w taktyce... Nie mija kilka minut i Polacy podwyższają na dwa do zera, już wiedziałem że tego meczu nie zdołam wygrać. Kolejna ciekawa sytuacja to mój faul, wprawdzie od tyłu ale na pewno nie na red card, jednak sędzie zinterpretował tą akcję w inny sposób i w takich okolicznościach gram w "dychę". Później też dostaję karnego z kapelusza. Wykorzystuje go Tae Se i robi się 1:2. Nadzieję "trochę" powracają szczęśliwy ale nie na długo, bo już kolejny rajd naszego Admina wrzuta i bania i gol! Końcówka zapowiadała się nerwowo, bo daję gola po ładnej klepie i mamy 2:3. Ostatnie sekundy były bardzo emocjonujące, ale nic nie wpadło...

strzały: 11:11

Po wczorajszej jakże dotkliwej porażce zawodnicy Sloweni pokazali, że mają silne psychiki. Bardzo dobrze grało mi się w obronie i nie pozwalałem na zbyt wiele rywalowi. Zresztą sam z przodu za wiele nie mogłem tak samo. Gola na 1:0 zdobyłem po strzale zza pola karnego i po rękach bramkarza wpadło- silny strzał czy słaby bramkarz? Trzymajmy się tego pierwszego. Potem nastała ta minuta kiedy Słoveńcy opadają i ostatnie 25 minut było ciężkie bo Remek często był na mojej połowie. Jednak nie udało mu się uratować punktów, a ja zdobyłem jakże cenne 3. Choć w ostatniej akcji meczu zadrżałem. Po strzale Koreańczyka mój gk odbija pod nogi napastnika z obozu rywala ten jednak najpierw trafia raz jeszcze w niego z około 5 metrów a potem dobija kolejny raz chyba Remka lool bo tylko boczna siatka.

Aros 4-1 leon84

Szczerze mówiąc nie znoszę grać z przeciwnikami z dołu tabeli. Niby patrząc na tabelę można powiedzieć, że im nie idzie, a jednak oni są nieobliczalni. W 22 kolejce grałem na wyjeździe w Togo, było marne 0-1, więc znowu byłem pełen obaw o wynik meczu z leonem84.

Całe szczęście, że dobrze zacząłem, w zasadzie bramki wpadały jedna za drugą. Gdy prowadziłem 1-0 miałem jeszcze obawy, bramka z główki, w sumie ładna, ale mogła równie dobrze polecieć obok. Po bramce na 2-0 już grało mi się lepiej, więc szybko podniosłem na 3-0. Przy tym wyniku przeciwnik strzelił gola, ale do końca udało mi się wypracować tak wielką optyczną przewagę, że nie musiałem już się martwić o wynik. Pod koniec meczu strzeliłem jeszcze na 4-1 po dobitce. W strzałach 28 do 6.

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Wto 17:11, 13 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Wto 15:55, 13 Sty 2009 Zobacz profil autora
leon84

Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 54

Kolejka39

leon84 1 - 5 Biszkopt

Mecz bardzo słaby w wykonaniu leon84.Pierwsza połowa Biszkopt strzela 3 bramki i jest po meczu.Leon strzela zaledwie chonorowa bramke.pozdrawiam

strzały 10:4 (4:1)

Do meczu podszedłem na zupełnym luzie myślałem że szyma pewnie wygra to spotkanie ale od początku meczu mój przeciwnik nic nie pokazał. Do przerwy remis 0:0 ale ja miałem więcej sytuacji podbramkowych. Po zmianie stron strzelam gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Po jakiejś chwili już 2:0 dla mnie C. Tenorio celnie uderzył z 16 metra bramkarz nawet nie drgnął po minucie mogłem prowadzić już 3:0 ale De La Cruz nie trafił do pustej bramki.

Dzięki

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Wto 17:06, 13 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

strzały 13-10

To był bardzo ważny dla mnie mecz. Ogólnie dosyć wyrównane spotkanie. Już na początku przystąpiłem do ataków, po jedenej z akcji zamieszanie pod polem karnym przeciwnika wykorzystuje mój pomocnik i pokonuje bramkarza. Drugą bramkę strzelam po podaniu do Dos Santosa, który wykorzystuje sam na sam. Potem zaczął grać Remek, jednak udaje mu się strzelić tylko jedną bramkę. Druga połowa zaczyna się od ataków przeciwnika, uzyskuje niewielką przewagę, ale po jednej z kontr Dos Santos trafia zza 16, a chwile później w podobniej sytuacji rykoszet zaskakuje bramkarza Korei Płn. Potem już w sumie było wyczekiwanie końcowego gwizdka, przeciwnik oddał pare strzałów, ale były one z reguły niecelne.

strzały: ?zagubiony

W zasadzie mało miałem do powiedzenia w tym spotkaniu. Świetnie dysponowani byli koreańczycy. Wyprzedzali mnie pod każdym względem. Szybsze podania, szybsze strzały ogólnie byli lepsi. Straciłem dwie bramki zmieniłem ust. i straciłem 3. Godząc się z porażka mialem jedną z niewielu szans no i wpadło. SKończyło sie już 1:3.
dzięki

kolejka 43

Minio- Raku
wynik: 0:0
strzały: 8:9

Nic się nie działo na boisku. W zasadzie to ani jednej groźnej sytuacji. No może po jednej i tyle. Typowy mecz A klasowy zdzier Nie wiem czy słowaińskie drużyny tak mają jak ze sobą grają bo w 1 meczu też kicha pamiętasz Raku? radosny Jednak było coś wielkiego w tym spotkaniu średnia wzrostu w obu drużynach bo to słowiańskie duże chłopy nie jakieś tam małe knypki z Azji lool Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Wto 23:45, 13 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:53, 13 Sty 2009 Zobacz profil autora
s-m-o-l-u-ch

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 1481

kolejka 42

s-m-o-l-u-ch 1-3 dzidzi
Przed tym spotkaniem mieliśmy identyczną liczbę punktów i rozegranych meczy. Zaczęło się wszystko dobrze dla mnie, już w 5 minucie Jea Jin trafił w słupek a piłkę do bramki dobijał Chung Soo. Potem nie trafiam sam na sam Ji Sungem i oczywiście momentalnie robi się 1-1. Bardzo precyzyjny strzał, któregoś z Polaków tuż przy słupku. Do przerwy 1-1, w strzałach 4-4. W drugiej połowie błysnął Smolarek chyba i zacząłem przegrywać, troche mi ciśnienie skoczyło, bo jakoś nie uważam bym zasługiwał na wynik w plecy w tym spotkaniu, momentalnie straciłem piłkę w głupiej sytuacji i mogło być 1-3. dzidzi dobrze pilnował się w obronie i udało mu sie dojechać z wynikiem do samego końca prawie, bo ot jeszcze w ostatniej akcji, gdy już grałem jedną ręką szczęśliwy tracę trzecią bramkę. Gol> środek> koniec meczu.

Pietri-Biszkopt 4:4

Mecz napewno stał na wysokim poziomie ,dużo akcji podbramkowych,dużo strzałów i przede wszystkim co najważniejsze dużo bramek ,bo aż 8.
Mecz zaczynam strasznie ,a rywal wręcz odwrotnie i szybko strzela mi 2 bramki w 7 i w 11 minucie
meczu.Ale na moje szczęście w miare szybko się obudziłem i już w 16 minucie strzelam bramke kontaktową za sprawą Radzinskiego.Później dużo akcji z jednej i drugiej strony zakończonych nie powodzeniem.W 36 minucie meczu przeprowadzam świetną akcje wrzutka i gollll mamy już
2:2.Chwila nie uwagi i 2 minuty potym jak odziwo się cieszyłem z wyrównającej bramki znowu trace ją i mamy 3:2 dla biszkopta,ale w tym meczu działo się naprawde wiele i chciałem przed przerwą zdobyć wyrównującą bramke i udało się to!! w 44 min meczu znowu godna uwagi akcja i mamy remis! Wynik do przerwy 3:3.Druga połowa nie stała na takim poziomie jak pierwsza ale nie zabrakło w niej również bramek...W 62minucie meczu wychodze pierszy raz na prowadzenie ale nie trwało to długo bo znowu 4 minuty później trace w głupi sposób bramke i niestety trace w tym meczu 2 pkt.Ale awans mam już tuż tuż więc każdy pkt teraz dobry.Dzięki ;]

KOLEJKA 40

Pietri-smoluch 3:0

Wynik meczu z perspektywy gry raczej słuszny ale z perspektywy strzałów i akcji podbramkowych to znacznie nie sprawiedliwy...W Strzałach 9 6 dla rywala.Poczatek spotkania i rywal miał prawie 100% sytuacje kapitalna wrzutka i jeszcze lepszy strzał przewrotką wylądował na poprzeczce mojej bramki.Ale nadeszła 26 minuta meczu i dobra kontra z mojej strony zakończona ładną bramką.Rywal nie dawał za wygraną i mógł strzelić znowu bramke w 30 minucie ale mój bramkarz był na posterunku.Myślałem,już o przerwie ale w 44 minucie rywal popełnił błąd w srodku boiska tracąc piłke i ładny atak pozycyjny kończy się druga bramką dla mnie.Wynik do przerwy 2-0 dla mnie.Druga połowa nie mogła się lepiej zacząć jak od strzelenia bramki na 3-0,bowiem w 47 minucie stwarzam 100% sytuacje a Radzinski takich sytuacji nie marnuje i mamy już 3:0 ,można powiedzieć ,że posprzątane...I tak było do końca meczu już nic się nie zmieniło i mecz kończy się wynikiem 3-0 dla Canady.Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Śro 12:51, 14 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy

bladzio - dzidzi 2:0

Oby ta liga jak najszybciej sie skończyła.
Tym meczem pogrzebałem awans. Nic nie grałem.
W pierwszej połowie Guinejczycy wypunktowali mnie dwa razy i w drugiej połowie dałem all offense ale i tak nie pomogło.

19Ruch20 3-0 Aros

Juz na samym poczatku spotkania zdobywam bramke z głowki po dosrodkowaniu.W 5 minucie wychodze na 1 na 1 ale moj zawodnik przenosi pilke nad poprzeczke a powinno być 2-0.W pierszą połowe wygrywam 2-0.W drugiej strzelam 3 gola i i bardzo wazne punkty sa moje z bardzo dobrym przeciwnikiem.Arosowi troche mieszały sie zielone stroje jamajki radosny Pozdrawiam dzieki

szyma(Bahrain) 2-2 (Korea Płd)smoluch

Pierwsza połowa bardzo wyrównana z niewielką ilością sytuacji podbramkowych jednak jedną z nich udało mi się wykorzystać i w 29min objąłem prowadzenie. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej części spotkania.
Druga część meczu podobna do pierwszej, spotkanie wyrównane, sytuacji jak na lekarstwo. Po kilku groźnych próbach w końcu rywal doprowadza do wyrównania za sprawą Ji Sunga, chwila później mamy już 1-2 dla gość, kiedy to świetne dośrodkowanie Ji Sunga wykorzystuje Chun So. Gdy wydawało się już, że Koreańczycy odprawią gospodarzy z kwitkiem wtedy to fatalny błąd popełnia defensor Korei, którego podanie przechwytuje H.Ahmed i w sytuacji sam na sam nie daje szans kiperowi gości.

bladzio ruch 0:6

mecz pod dyktando ruchu wynik sprawiedliwy jak najbardziej. nie stwarzam zadnej okazji tyle, dno.
Ruch pokazał jak sie gra w obronie i chwala mu za takie katenaczio.

Śro 16:47, 14 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)