Kolejki 34-38 [5.01.09 - 11.01.09]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 34-38 [5.01.09 - 11.01.09]

Termin na rozegranie kolejek od 34 do 38 mija 11 stycznia o godzinie 23:59. Pamiętajcie również o [link widoczny dla zalogowanych].

s-m-o-l-u-ch [link widoczny dla zalogowanych]

Kolejki od 34 do 38 (od 5.01.2009 r. do 11.01.2009 r.)

szyma - 19Ruch20

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Nie 0:21, 11 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 15:01, 04 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kolejka 37

dzidzi - Musiek07 2:1

Mecz bardzo ważny dla układu tabeli. Jest to taki mały rewanż za porażkę w półfinale Christmasa.
Na początku meczu zdobywam bramkę ,szczupakiem próbował Sagan lecz piłka sie odbija o słupek ale dochodzi do niej Roger i jak Chuck Norris półobrotem strzela do bramki. Było dużo szans z obu stron i oto jedna akcja Izraelczyków im sie udała.
Podanie do środka i płaskim strzałem Musiek wyrównuje.
W drugiej połowie już na początku strzelam bramkę Błaszczykowskim po ładnym crossie. W 70 minucie dostaje czerwoną kartkę i troszeczkę się cofam.
Do końca nic na szczęście sie nie zmieniło.

Dzięki!

Edit by Przemas:
Wynik dodany do tabeli.

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Nie 22:46, 04 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:45, 04 Sty 2009 Zobacz profil autora

kolejka 36

Zagrałem ofensywnym ustawieniem z trójką obrońców, rywal dość defensywnie. Już w 2 minucie strzelam bramkę, potem mam jeszcze poprzeczkę. Rywal ma jedno sam na sam po moim głupim błędzie w obronie. Do przerwy 1-0 dla mnie, ogólnie połowa z moją przewagą. Druga połowa za to lepsza w wykonaniu rywala, szybko wyrównuje po czym ma jeszcze słupek. Wynik meczu nie ulega zmianie.

Nie 23:14, 04 Sty 2009 Zobacz profil autora
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

KOLEJKA 38

Remek 2:0 wasiak

Początek meczu trochę nerwowy z mojej strony. Kilka rażących błędów w obronie, na szczęście dla mnie rywal nie potrafił tego wykorzystać. W ogóle dlatego przegrał, raził tego wieczoru skutecznością. Powinienem w sumie po pierwszych 45 minutach dostawać z dwa zero. Strzały do przerwy to: 1-5. Drugą połowę rozpoczynam wyśmienicie, bo ładnym strzałem bramkarza Maroka zaskakuje Tae Se. Robi się 1-0... widać irytację wasiaka, miał okazję nie strzelił, natomiast to był mój pierwszy konkretny atak. W końcu nadchodzi 73 min i mamy dosłownie kopię sytuacji sprzed 20 minut, tym razem po uderzeniu Tae Se GK w ogóle się nie rzuca. Ogólnie mogłem ten mecz przegrać, ale zaważyła nieskuteczność Marokańczyków, no i nie upilnowanie bohatera tego spotkania szczęśliwy
Dzięki bardzo

Screen:

I jeszcze bohater meczu:

Nie 23:15, 04 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kolejka 34

dzidzi - wasiak 1:5

Tym razem nie będę dużo pisał. Strzelam pierwszy bramkę a później zaciąłem się.
1,2,3 do pierwszej dla wasiaka czyli 1:3.
W drugiej połowie wasiak strzela szybko dwie bramki i jest po zawodach

Nie 23:20, 04 Sty 2009 Zobacz profil autora

kolejka 34
Tym razem granie 3 w obronie się na mnie mściło, z przodu zagrałem słabo, rywal wykorzystał większość swoich szans i zasłużenie wygrał. 2 bramki strzelił po rozłożeniu mojej defensywy na łopatki z zimną krwią w dodatku.

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Nie 23:36, 04 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 23:35, 04 Sty 2009 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

KOLEJKA 36

wasiak 2 : 1 Ayatollah

Mecz zaczyna sie dla mnie fatalnie, błąd w obronie i po wrzutce piłkarz z Uzbekistanu uderza z pierwszej piłki nie dajac szans mojemu bramkarzowi. Staralem sie atakowac, ale ciagle zatrzymywalem sie przed polem karnym przeciwnika lub probowalem strzelac z daleka. Hadji 2 razy trafiał w słupek i po 45 minutach ciagle 0:1. W drugiej polowie zagralem stawiajac jeszcze bardziej na atak i udalo sie doprowadzic do remisu. Kilkanascie minut pozniej Chamakh przełamuje sie i pokonuje bramkarza Uzbekistanu. Ayatollah mial jeszcze 2 okazji, ktore mogly sie zakonczyc bramka, ale tym razem szczescie stalo po mojej stronie. Bardzo ciezki mecz i bardzo cenne 3 pkt.

Pon 0:07, 05 Sty 2009 Zobacz profil autora
Aros

Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 404

Skąd: Wrocław

Kolejka 35.

Mecze z dzidzim są jak otwarta książka, nigdy nie wiadomo co się stanie. Niby często mam z nim przewagę, ale dzidzi potrafi zaczarować w grze. Tym bardziej, że gra drużyną niebylejaką, bo przecież Polską.
Jamajczycy do gry podeszli skupieni. Prawdę mówiąc woleliby grać w innym terminie, ale cóż, liczy się wola obu zespołów, więc sędzia nie miał innego wyjścia, jak rozpocząć grę.

Już od pierwszego gwizdka zacząłem atakować. Euell, Gardner, King w napadzie, przeciwko Smolarkowi, Rogerowi i Saganowskiemu w tej samej formacji.
Okazało się już po chwili, że przyjezdni Polacy ani myślą oddać pola. Niewiele po rozpoczęciu, bo w 6 minucie piłkę podaje Błaszczykowski, by po strzale Saganowskiego Polska objęła prowadzenie.
Początek meczu i taki niefart gospodarzy. Całe szczęście, że niefart skończył się wraz z utratą pierwszego gola. 4 minuty później Mariusz Lewandowski powstrzymuje faulem szarżującego napastnika i mamy pierwszą czerwoną kartkę. Kartkę, która, jak się później okazało, zmieniła wszystko. Polska przestała istnieć...

W 22 minucie po strzale z narożnika pola karnego mamy remis. King wypracował sobie sytuację strzelecką i nie dał bramkarzowi szans. Niespełna 15 minut później po podaniu Ralpha King ponownie umieszcza piłkę w siatce. Można powiedzieć, że kopia strzału z poprzedniej bramki. Widać, że brakującego Lewandowskiego nie da się zastąpić... 2-1!

W 40 minucie Wawrzyniak otrzymuje żółtą kartkę, a w 45 minucie polska obrona wzięta w hokejowy zamek kapituluje po raz trzeci w tym meczu. Po pięknym rozegraniu piłki przez Gardnera C. Davis pakuje piłkę w długi róg bramki. Boruc jest bez szans!

W przerwie trener Polaków, dzidzi, kładzie wszystko na jedną kartę, przesuwając komplet zawodników w kierunku bramki przeciwnika.
Niestety taka strategia wymaga perfekcji, której w tym meczu Polaków brakuje. 2 minuty po gwizdku Euell podaje do Kinga i mamy 4-1, a King notuje hat-trick!

W 16 minucie mamy kolejną bramkę. Na listę strzelców wpisuje się ponownie King, podającym również jak przy bramce poprzedniej jest Euell! Obrońca Polaków skacze do główki, jednak piłka przelatuje nad jego głową, dobiega do niej Euell, zmuszony jest odegrać do boku, do Kinga, bo pole gry skraca Boruc. King po udanym podaniu Euella przed sobą ma tylko bramkę, więc bez trudu podwyższa wynik na 5-1.

W 36 minucie po odepchnięciu przez Wawrzyniaka jamajskiego napastnika sędzia pokazuje drugi żółty kartonik i Polacy kończą mecz w dziewiątkę. Trzeba przyznać, że Polacy wyjątkowo nie mają dziś dnia. Bez względu na Jamajczyków, nawet gdy mieli idealne okazje, na drodze do bramki stawała... poprzeczka... Przy braku formy w meczu, pechu już w 10 minucie i braku szczęścia przy własnych strzałach nie da się zdobyć choćby punktu. Bolesna prawda, której dziś doświadczył dzidzi. Dzięki za mecz!

Mecz można pobrać [link widoczny dla zalogowanych].

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Wto 6:28, 06 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 2:25, 05 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ayatollah

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 65

Kolejka 35

Ayatollah 1 : 2 19Ruch20

Kolejna porażka z przeciwnikiem, który gra gorzej ale ma lepszy zespół. Bo jak porównać Uzbekistan ze Szkocją;p. Pierwsza połowa należy do mnie. Wyraźna przewaga, do 45 minuty prowadzę 1 do 0. Mam z 2 sytuacje 100-procentowe, lecz to napastnik przeciwnika, niczym van Basten strzela bramkę od słupka, co mnie wyraźnie podcięło. W drugiej połowie znów mój bramkarz jest bezradny po strzale z 16 i 2 do 1. Taki wynik utrzymuje się do końca spotkania.

Pon 21:12, 05 Sty 2009 Zobacz profil autora

kolejka 35

Japonia - Korea Pld 1-1
vitoss - s-m-o-l-u-ch

W Strzalach bylem gorszy 4-9 . Z meczu nie wiele pamietam. Nudzil mnie strasznie. Gra chodzila plynie lecz czasami strasznie potrafila zamulic. Smoluch byl nie skuteczny, ja to samo, nie potrafilem stowrzyc sytuacji a o dziwo Narazaki dobrze dosc bronil. Ciesze sie z remisu choc wiem ze rywal jest nie zadowolony.

Pon 22:18, 05 Sty 2009 Zobacz profil autora
bladzio

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 47

kolejka 37

bladzio vitoss 0:2

kolejna porażka 9 z rzędu smutny . Degradacja coraz bliżej mecz wyrównany i porażka niesprawiedliwa.
Miałem wiecej dogodnych sytuacji a vitoss jedna, a strzelił dwa gole. Do przerwy było 0:0. Pierwsza bramka z okolo 15 m. Drugi wyszedl sam na sam i lobika mini. Tak to uradowało japoncow ze krecili powtorki z trzy razy radosny Nie wiem co jest ale jest tragedia, tyle.

edit by vitoss:
strzaly 9-6 dla mnie, akcje miales po moich bledach. Ale znow mega 100% to one nie byly zdzier

strzały 14-7

Trudno jest ocenić spotkanie, gdyż krótkie chwile płynnej gry przerywały straszne przycięcia. Na początku meczu wasiak rozgrywa akcję, jednak udaję mi się przejąć piłkę i poszło prostopadłe do Dos Santosa, gdy już wydawało się, że obrońca odbierze piłkę to nagle odpuszcza i w 1na1 mój "as" nie miał problemów. Potem rozpoczęły się szturmowe ataki rywala, lecz nie mógł przedrzeć się przez moją obroną. Po jednej z kontr idzie wysoka piłka do Jemaa'y, a ten mocno uderza zza pola karnego i znów bramkarz Maroka musi wyciągać piłkę z siatki. Dalej stroną przeważającą był mój przeciwnik. Chamack w idealnej sytuacji po przejęciu piłki trafia prosto w bramkarza. Kilka minut później ten sam gracz przechodzi dwóch moich defensorów i tym razem trafia. 2-1 do przerwy. Przeciwnik wyszedł z zamiarem odrobienia strat. Jednak kilka po wzowieniu gry strzelam typową (chodź ładną) bramkę z "dupy": rożny, krótka piłka, błyskawiczne dośrodkowanie i Jemaa z woleja pokonuje bramkarza. Potem już przejąłem inicjatywę co kończy się jeszcze jedną bramką. Choć przeciwnik mógł jeszcze coś ustrzelić, ale podobnie jak w pierwszy naszym meczu Jego skuteczność była po prostu słaba.

Pon 23:23, 05 Sty 2009 Zobacz profil autora

KOLEJKA 34

Pietri-Vitoss 2:1

Mecz wyrównany.Raz moja przewaga raz rywala.Dogodnych sytuacji w tym meczu nie brakowało.Wynik spotkania to ja otwieram w około 30 minucie chyba.Później mogłem strzelić drugą brame ale w sytuacji sam na sam (miałem 2 takie akcje w meczu) ale za każdym razem piłka odbijała się od nóg bramkarza i za "Chiny" nie chciała wpaść do bramki rywala...Wynik do przerwy 1:0.Druga połowa ,początek dla mnie stwarzam 2 dobre sytuacje ale nie takiej 100%...60 minuta meczu i bramka dla Vitossa strzał z kąta piłka odbiła się od nóg któregoś z obrońców przelatuje na drua strone i do pustej siatki pakuje piłke gracz moich rywali.Chwile później jednak z minuty na minute coraz mocniej atakowałem.I w 85 minucie strzelam bardzo waznego gola na wage 3 pkt... Dzięki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Wto 19:13, 06 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 18:48, 06 Sty 2009 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

Kolejka 36

do 70 minuty meczu ,mecz był bardzo wyrównany każdy nastawil sie na gre w defensywie i ogolnie wialo nuda w ostanich 20 minutach DR_man miał przewage i udukomentował to w ostaniej minucie meczu.Jest to juz chyba 4 taka przegrana gdy przeciwni zdobywa zwycieska bramke w ostaniej minucie meczu;/

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Wto 22:11, 06 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:09, 06 Sty 2009 Zobacz profil autora
Remek

Posty: 648

Kolejka 35
Remek - leon84 3:2
Choć wygrałem ten mecz to i tak nie jestem do końca zadowolony. Strzały na korzyść rywala. Chyba 7-13. Jednak większość z nich niecelna i z przypadku. Pierwsze dwie bramki zdobywam jeszcze w 1 połowie po krótkim rozegraniu wolnego. Uspokoiłem się i myślałem, że będę mieć luz w tym spotkaniu, tak się jednak nie dzieje. Przeciwnik zdobywa gola kontaktowego, ale nie mija 7 min i mamy na tablicy 3:1 po uderzeniu Tae Se. Ogólnie spotkanie nie należało do najpiękniejszych.

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Śro 18:07, 07 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 16:42, 07 Sty 2009 Zobacz profil autora

Post Ekwadorczycy wygrali!
Kolejka 37

Mecz w którym mógł paść każdy wynik. Przeciwnik nie potrafił wykorzystać swoich sytuacji ja natomiast wykorzystałem ich aż 50% z czego jestem bardzo zadowolony ponieważ dawno tak dużo goli nie strzeliłem. Przeciwnik przy stanie 2:0 strzela na 2:1 po czym traci 2 gole.
W strzałach 8:6 dla mnie.
Dzięki za mecz i powodzenia w nastepnych.

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Śro 17:35, 07 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 17:34, 07 Sty 2009 Zobacz profil autora
bladzio

Posty: 47

36. kolejka

bladzio - aros 1:5

mecz z liderem Jamajka. Juz na poczatku czerwien dla yattary. Choc za podobne faule nie bylo kartek dla jamajki. Strzela na 1:0 jamajczyk. Przed przerwa wyrownalem na 1:1. Potem zaraz po przerwie strzela na 2:1 potem moja super okazja i strzelam wprost w bramkarza. Kiedy strzelil na 3:1 zalamka i dwa gole dalej to formalnosc. Mecz z Aros liderem ale wg. o wiele prezentowali sie gracze nizej sklasyfikowani pozdro.

34. kolejka

bladzio - leon 0:4

bez komentarza. Leon o wiele wiecej pokazał niz aros chociaz jest na ostatnim miesjcu nie liczac wycofanych. brak mi slow kleska przegrywam wszystkie mecze w tej rundzie, ale tak bywa jak sie nie gra w ranku a liczy sie tylko na dyspozycje w lidze. Dzieki leon za spuszczenie mnie z ligi. Do zobaczenia w czwartej lidze potrenuje albo i nie ;]

Ostatnio zmieniony przez bladzio dnia Śro 19:56, 07 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 19:35, 07 Sty 2009 Zobacz profil autora
Aros

Posty: 404

Kolejka 34.

Mecz wygrany, który przegrałem na własne życzenie. Z 2-1 na 2-2 oddałem bramkę jak idiota, a bramka na 2-3 wpadła po fatalnych błędach w ostatnich sekundach meczu. Mam nadzieję, że utrzymam prowadzenie, ale z takimi meczami można się dorobić palpitacji serca. Co innego Remek, ma powody do zadowolenia. Gratuluję.

Śro 22:35, 07 Sty 2009 Zobacz profil autora

kolejka 36

Minio- vitoss
wynik: 1:2
strzały: 9:11

Mecz grałem skupiony. Dość dobrze w obronie ale mało aktywnie w ataku. Jednak w pierwszej połowię wyprowadziłem akcję, znalazłem dziurę w obronie i zdobyłem gola po niepewnym wyjściu bramkarza. W strzałach było 2:4 dla vitossa. W drugiej połowię straciłem gola pierwszego po chaosie w polu karnym. Potem mieliśmy jakieś tam sytuacje ale nic nie wpadało aż do ostatniej minuty kiedy to po raz drugi nie upilnowałem sobie lini obrony i niestety porażka. Dzięki

kolejka 37

Minio- Aros
wynik: 1:1
strzały: ?-?

Mecz z liderem rozpocząłem trochę spięty. Aros miał bardzo ofensywne ustawienie i gdybym na siłę nie chciał to może bym coś tam ugrał. Jednak zwykle "spalałem" się przed polem karnym. Jamajka zdobywa gola po dobitce. Bardzo wielu ich było w polu karnym więc brakło mi ludzi do upilnowania ich. Myślałem, że przegram kolejny raz. Potem nabrałem trochę śmiałości ale był słupek i po jakimś czasie mega lag. Jednak zdecydowaliśmy sie go przeczekać chyba ok 15 minut była przerwa w transmisji. Przez ten czas zastanowiłem się nad swoją postawą w tym spotkaniu. Pokreślałem taktykę no i zdobyłem gola na 1:1. Jednak nic się więcej nie zmieniło.

Musiek07 2:0 Bladzio (13:6)

No co tu duzo mówic... kolejny raz ta druzyna pokazuje mi ze nie potrafi strzelac w bramke ... to albo strzaly obok bramki alo w bramkarza no ludzie... prosze... ;d jakos udaje mi sie strzelic pierwsza bramke po 3 nie wykorzystanych sytułacjach...jescze po bledzie w obronie bladzia... nastepnie cisne cisne ale nic nie wpada neutralny odecciewalo sie grac... bladzio jakies tam kontry przeprowadzal... ale tez nie skutecznie... w 2 polowie strzelam 2 bramke po pieknym prostopadlym podaniu swoja 2 bramike strzela toto tamuz...a pozniej juz nic... zabawne byly sytułacje... bladzio dal na full atak ... to ja go z kontry... dluga pila na toto tamuza wydaje sie ze bedzie gol bo jedzie sam na sam... przechodze bramkarza strzelam... ale nie obronca blokuje i mnie fauluje ;| karny... oczywiscie spudłowany... o zal... dzieki...

Śro 23:29, 07 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)