Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Skąd: Koło

kolejka 34

szyma(Bahrain) 3-2 (Słowenia)Minio

Strzały: 10:9

Zaczęło się nie najlepiej bo to rywal po rzucie rożnym pierwszy zdobywa bramkę, niezdecydowanie moich obrońców wykorzystuje Reprezentant Słowenii i było 0-1. Później jednak dał o sobie znać najlepszy strzelec Bahrainu H.Ahmed. Strzelając na 1-1, 2-1 a następnie 3-1. I wydawało się, że jest już po meczu wtedy to Acimovic daje jeszcze nadzieję Słoweńcom trafiając na 3-2. Goście do końca walczyli o choćby 1 pkt jednak więcej bramek w tym spotkaniu już nie oglądaliśmy.

Dzięki ;]

Edit by Przemas:
Wynik dodany do tabeli.

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Sob 16:56, 10 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

DR_man 0:1 Minio

Już ch*j mnie to obchodzi, że przegrałem, ale dlaczego do .... w takich warunkach?Na początku lekkie lagi, mecz wyrówany, pod koniec połowy zaczęło tak lagować, że ja pier..... Oczywiście chwile później tracę bramkę po dośrodkowaniu. Straciłem bramę, trzeba było grać i co? i ch^#&nia i grzybnia. Co bym nie zrobił to i tak nie mogę nic zrobić, zresztą rywal też nie. Tracenie w takich meczach punktów jest po prostu wk****ące.

Dzięki.

Na pewno wynik krzywdzący i bardziej sprawiedliwy byłby remis. Tym bardziej moja bramka czyli strzał z głowy z 16 metrów... No ale cóż tak czasem bywa. Cieszę się, z tych punktów gdyż muszę walczyć o utrzymanie. Wink

19Ruch20 3-2 shearer14

Mecz z lekką moją przewagą prowadziłem juz 2-0.Pozniej straciłem koncentracje przeciwnik strzela na 2-1 i smielej grac zdobywa bramke na 2-2 po fatalnym bledzie mojej obrony przeciwnik dostal ja jak na wylozenie reki.Byla to 80 minuta meczu i myslalem ze bedzie po 1 pkt a musialem grac o 3 4 minuty pozniej z rogu pola karnego dosrodkowuje i mój piłkarz kieruje pilke do bramki.Mysle ze zasluzone 3 pkt.

Marv 1-2 Raku

Mecz odrazu rozpoczyna się dobrze dla mnie szybko strzelam bramke i kontroluje mecz. Pare chwil po zdobyciu gola mialem jeszcze ze 3,4 dogodne sytuacje na podwyzszenie, ale bramkarz rywala wyprawiał cuda na tej bramce i przez co prowadziłem tylko 1:0. Koncowka 1 polowy Raku oddaje swoj 2 strzal z czego 1 w bramke i 1:1 (najgorsza forma bramkarza). Druga połowa ciut bardziej wyrównana, ale nie zasługiwalem na strate bramki. Ogólnie mecz wyrównany może troszkę z moją przewaga no, ale raz na wozie raz pod wozem. Ta lotwa na wiecej mnie nie stac. Dzieki!

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Sob 15:25, 10 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

Pietri-Shearer14 1:3

Można powiedzieć,że jest to niespodzianka.Po wcześniejszych 2 zwycięstwach chciałem podtrzymać dobrą passe i wygrać,lecz jak widać to się nie udało.Rywal był skuteczniejszy dzięki temu można powiedzieć,że zasłużenie wygrał choć był to wyrównany pojedynek.Pierwszy bramke strzela mój rywal w około 20 minucie jeśli dobrze pamiętam to z główki. Później stwarzam kilka dobrych sytuacji i tuż przed przerwa wyrównuję.Wynik do przerwy zatem 1:1.Ale druga połowa w moim wykonaniu była tragiczna dużo strat a rywal to wykorzystał i strzelił kolejne 2 bramki i wygrał ten mecz.W 80 min było juz po meczu bo trace 3 brame i odpusciłem już sobie...Dzięki.

Sob 15:52, 10 Sty 2009 Zobacz profil autora
szyma

Posty: 2703

Skąd: Koło

kolejka 35

szyma(Bahrain) 3-0 (Kanada)Pietri

Pierwsza połowa zdecydowanie pod moje dyktando rywal nie oddał ani jednego strzału przy moich 8. Mimo tego wciąż było 0-0. Druga połowa to ponownie przewaga moich zawodników jednak w dalszym ciągu piłka nie chciał wpaść do siatki. Gdy wydawało się już, że oba zespoły podzielą się pkt wtedy to H.Ahmed w 89 min pakuje na 1-0. Jednak to nie koniec, 90min i mamy już 2-0 i jeszcze w doliczonym czasie meczu Bahrain podwyższa na 3-0.

Strzały 6:13(?)

Trzeci mecz pod rząd zaczynam spotkanie i po dwóch minutach tracę gola. szczęśliwy Na szczęście w 4 minucie dzięki niezrozumieniu i nieporadności Łotyszów mamy remis. Gra zaczyna się wyrównywać. Marv wychodzi z kontratakiem uderza silnie pod poprzeczkę bramkarz wyciąga piłkę, do piłki dobiega obrońca Północnej Irlandii i napastnik Łotwy. Irlandczyk wygrywa starcie a Łotysz chcąc wbić wślizgiem piłkę do bramki, fauluje obrońcę w konsekwencji otrzymując czerwoną kartkę. Łotwa nie daje jednak za wygraną. Konstruują składne akcje, lecz żadna z jich nie jest w stanie poważnie zagrozić bramkarzowi Północnej Irlandii. Nadchodzi 60 minuta meczu. Liczba zawodników w składach wyrównuje się po tym, gdy napastnik shearer'a14 zahacza zawodnika Marva z tyłu w nogi. Mimo, że shearer14 gra bez jednego napastnika to drugi nie zawodzi i strzela trzecią bramkę. Ostatnie minuty to przysłowiowa "nerwówka". Marv strzela jak to sam powiedział ładną bramkę z nożyc pod poprzeczkę, lecz Łotysze nic więcej w tym meczu nie zdziałali.

vitoss - biszkopt 2-5

Co do meczu po 12 strzalow z obu stron. Mecz ulozylby sie inaczej gdyby kosnonodzy japonce nie strzelali po slupkach w sytuacji gdy jest pusta bramka a bramkarz umial lapac pilke. Bramkarz gosci broni nie mozliwe pilki a Biszkopt wykorzystuje setki. Do zawodu bramkarza uczylem Moniwe lecz sie nic nie nauczyl jak kazdy z bezmozgow japoni...Koncze sezon i zapominam o bialej fladze z kropka w srodku.

Aros 1-2 Pietri

Przegrywam co się da. Już nie ma znaczenia, czy z lepszymi czy ze słabszymi zawodnikami. Nie mam formy, widzę to po wtopach w lidze, ale tez w rankingu. Pietri strzelał znacznie więcej i po prostu miałem szczęście, że nie przegrałem wyżej. Strzelił na 1-0. Doprowadziłem do remisu po fantastycznie uderzonym rzucie wolnym, który po łapkach bramkarza wpadł do bramki. Gola na wage zwycięstwa Pietriego straciłem w 40 minucie drugiej połowy. Takie bramki są najgorsze, bo nie ma czasu na reakcję. Życie, czasu na zmianę wyniku zabrakło... 1 miejsce w 3 lidze się oddala, ale awans murowany, więc z tego się należy cieszyć.

Nie 14:21, 11 Sty 2009 Zobacz profil autora
Marv

Posty: 1228

KOLEJKA 34 i 36

Marv 2-2 szyma

Mecz mogłem spokojnie wygrac na tyle sytuacji co mialem, ale brakowalo non stop szczescia. Akcje sie kleily tylko brakowalo tej kropki nad i. Oddalem strzal w spojenie i ze 4 nie wykorzystane 100%. Rywal to co miał skrzętnie wykorzystywał, ale i z jeden raz uratował mnie mój bramkarz przytomnie broniąc lecące piłki. W strzalach 12-9. Niech ta liga sie czym predzej skonczy, bo ta Lotwa szlag mnie trafi

Marv 1-3 DR_man

Pierwsza połowa bardzo nudna i bardzo wyrównana. Oboje mielismy po 1 szansie, a tak ciagła kopanina w srodku boiska i w efekcie wynik 0:0 w strzalach 2:3. Druga polowa nieco bardziej ciekawa, ale jak to juz tradycyjnie bywa za wejscie w pilke wslizgiem otrzymuje czerwona kartke i mecz zostaje utrudniony. Mimo, ze chwilowo utrzymuje przewage grajac w 10 rywal wyprowadza kontre i jest 1:0 chwile pozniej 2:0, a tuz 35 min 3:0 i jest juz na 100% po meczu. W 43 minucie udało mi sie jeszcze poteznym uderzeniem poknac bramkarza Tunezji, ale to byl niestety tylko gol honorowy.

dzidzi - Raku 1:2

Mecz toczony w szybkim tempie, dużo sytuacji.
Pierwszy bramkę strzelam ja Smolarkiem. Raku wyrównuje po krótkim czasie.
W drugiej połowie Raku strzela bramkę zwycięską z karnego po faulu z tyłu.

leon84 1-5 DR_man

Dominacja gosci przez cały mecz!!Szybko strzelone 2 bramki w pierwszej połowie ustawiły mecz!Tylko nieliczna ataki pozwoliły na strzelenie braki !!W pierwszej połowie nie zagroziłem nawet jednym strzałem!!A głowa nie boli bo wczoraj popiłem i mam wielkiego KACA:) Pozdrawiam!

Pon 19:40, 12 Sty 2009 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

Kolejka 35

Raku 2:0 bladzio

Uff mecz dograny tuż przed terminem. Bardzo trudne spotkanie, przeciwnik dobrze grał jeden na jeden, kilka razy zwiódł mnie i wychodził prawie że sam na sam z bramkarzem, na moje szczęście Gwinejczycy mieli słabo nastawione celowniki w tym spotkaniu. Ja strzelam dwie bramki tuż po rozpoczęciu drugiej połowy, dwukrotnie świetnie podawał niezawodny Gresko, strzelcami bramek Mintal i Sestak. Na koniec w strzałach 11:10.