Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Zobacz poprzedni temat
mALo

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 569

Post Kolejki 29-33 [29.12.08 - 4.01.09]

Termin na rozegranie kolejek od 29 do 33 mija 4 stycznia o godzinie 23:59. Pamiętajcie również o [link widoczny dla zalogowanych].

s-m-o-l-u-ch [link widoczny dla zalogowanych]

Kolejki od 29 do 33 (od 29.12.2008 r. do 4.01.2009 r.)

DominiX 0-3 Aros

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Nie 0:09, 11 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy

wasiak 0 : 1 Musiek07

Mecz ogolnie byl wyrownany, choc ze wskazaniem na Muska07, ktory mial wiecej okazji do strzelenia bramki. W strzalach bylo 9:14 na korzysc Izraela. Mialem swoje okazje zeby wyrownac, ale niestety tego dnia nie najlepiej szlo moim dwom czolowym napastnikom. Wynik sprawiedliwy choc gdyby padl remis, mysle ze tez zadna z druzyn nie mogla by byc niezadowolona. Gratulacje dla Izraela i powodzenia dalej.

Musiek07 1:2 Ayatollah

OMG.... KUR** jescze Raz KU*** po dobrym meczu z wasiakiem gram padło i trace glupio 3pkt .... 1 min... moj bramkarz ma pikle i zagrywa do przeciwnika i jest 0:1... wkur*** sie co strasznie grali to masakra ;/ podac pilki nie u mieli... a ni trafic w bramke... strzelam pod koniec polowy bramke... a przeciwnik juz po gwizdku w loss jescze daje mi na 1:2 ... w polowie cisne i cisne ale strzaly obok bramki... i jedna poprzeczka... Brawo Izreal... ehh dzieki.. oby mniej takich meczów na wybijanie pilki od 65 min...

Opis:
A więc Chcialem zdominowac srodek pola i przy tym ustawiłem new taktyke która sie sprawuje dobrze ... (jak narazie) zdzier ... Pierwsza moja akcja w 2min. i juz bramka dłługa pilka do Toto Tamuza ten wykorzystuje blad obroncy i bramkarza... i trafia do pustej bramki... nastepnie klilka grozny akcij ze strony Minia... ale ja znów kontruje Balili wrzuca wydaje sie z poza boiska ale liniowy pokazuje grac dalej i Benayoun z Bani strzela na 2:0.... w drugiej polowie duzo walki w srodku pola... jakos udaje mi se strzelic gola... Minio nie wykorzystal z 2 setek.. DZieki za mecz

Pon 12:15, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora
s-m-o-l-u-ch

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 1481

kolejka 32

Mecz ogólnie z przewagą wasiaka. Co prawda w strzałach mniej więcej po równo, ale to rywal tworzył sobie groźniejsze akcje,a ja strzelałem głownie z dystansu. Zawodnicy wasiaka wychodzą na prowadzenie bodaj na początku drugiej połowy. W ostatnich 15 minutach Chung Soo strzela dwie bramki dla mojej ekipy i niespodziewanie obejmuje prowadzenie w meczu. W loss timie wasiakowi udaje się wyrównać po wrzutce i strzale głową.

Strzały: 5-5
Mecz od początku wyrównany, większość gry toczyła się w środku pola. Koło 30 minuty GK Raka po raz pierwszy skapitulował, zaraz po chwili drugi raz wyciągał piłkę z siatki i mieliśmy do przerwy 2:0. W drugich 45 minutach działo się niewiele, sporadyczne uderzenia podopiecznych przeciwnika. Jednak mój bramkarz zachował dziś czyste konto. Na 3 strzela Tae Se i Korea zgarnia kolejne ważne 3 pkt.
Dzięki bardzo

Edit by Przemas:

KOLEJKA 33

Remek - Pietri 0:0

Strzały: 6-7
W poprzedniej rundzie Kanada wygrała pewnie z Koreańczykami, dlatego ci drudzy podeszli do rewanżu z większą rozwagą. Tak jak było wiadome Pietri nacierał stronami dośrodkowując piłkę w pole karne, na szczęście dla mnie moi obrońcy grali wzorowo z bani. Ja nastawiłem się na grę z kontry, próbowałem wyprowadzać ataki spokojnie, ale zostałem bardzo dobrze wyprzedzanym przez zawodników Pietri'ego. Jeszcze w 1 połowie napastnik Kanady otrzymuje czerwoną kartkę i gram w przewadze jednego gracza. W końcówce spotkania mogły paść gole, najpierw ja miałem sytuację po błędzie w obronie, potem Pietri wybiegał praktycznie sam na sam, ale chybił.

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Pon 15:17, 29 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

Biszkopt 2:0 bladzio

Mecz pd początku zaczynam agresywnie atakuje często rywala jednak na gola było nam czekac dopiero w 25 minucie Kaviedes wchodzi w pole karne obrońca wybija mu piłkę do której podbiega Delgado a ten strzela obok bezradnego bramkarza. Jeszcze przed przerwą mam szanse podwyższyć wynik ale Kaviedes marnuje 100% sytuacje. Po zmianie stron strzelam na 2:0 i ten wynik utrzymuje sie do końca.

w strzałach 12:2

Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Pon 15:12, 29 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 15:11, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ayatollah

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 65

Kolejka 29

Ayatollah 2 : 1 szyma

Po pierwszych 5. minutach wiedziałem, że mecz będzie ciężki. Skuteczność zawodników po obu stronach była porażająca. Szyma tak jak i ja miał wiele dogodnych sytuacji sam na sam, jednak żaden z naszych zawodników nie potrafił wykorzystać tych okazji. Dopiero w 2. połowie udaje mi się strzelić za pola karnego bramkę. Szyma zmienia taktykę na bardzo ofensywną i to przynosi mu bramkę na 1 do 1. Następnie nastawia się na strzelenie bramki, gdyż nie zmienia taktyki, a ja próbuje z kontry grać. Pozwala mi to strzelić bramkę po zamieszaniu w polu karnym i mecz kończy się wynikiem 2 do 1 dla mnie.

bladzio 2;5 Remek

z Remkiem gralem juz w tamtym sezonie i to moja pierwsza porazka z nim dalszej beznadziejne gry ciag dalszy te kolejki swiateczne mnie wykoncza i widze ze bedzie ostra walka o utrzymaniem. Gole strzelilem oscienne pierwsza zadkiej urody minalem 5 korencow. Remek strzelal obnarzajac braki obronne murzynow.

Fatalna passa trwa.

Zawodnicy z Jamajki po powrocie z urlopu za cholerę nie chcą obudzić się z letargu. To już 4 kolejka bez kompletu punktów. Tym razem mecz zakończył się wynikiem 0-0. Mimo wyniku, z boiska nie wiało nudą. Miałem 8 okazji do strzelenia bramki, $liwa miał 5 szans. Bramki jednak w tym meczu były po prostu jak zaczarowane. Tyle w tym wyniku pocieszającego, że w przeciwieństwie do moich ostatnich poczynań, tym razem zaczarowano obie bramki... Całe szczęście...

Pon 18:48, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora
Biszkopt

Posty: 764

Kolejka 33

Mecz nudny praktycznie nic się nie działo. Każda akcja zatrzymywała sie na obronie rywala. Nudy nudy nudy nudy nudy nudy nudy no i pisałbym dalej ale nie chce mi sie.

Dzięki

Pon 19:18, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora
Aros

Posty: 404

Kolejka 30.

W tym meczu przestraszyłem się już w szatni. Gdy zobaczyłem ogrom niesympatycznych kolorów strzałek pomyślałem, że przyjdzie piąty mecz z rzędu zagrać tak, by stracić punkty.
Całe szczęście, że dobre humory mieli moi napastnicy. Strzelaliśmy w kolejności 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2.

Rywal miał uwagi do bramki na 2-2 i na 3-2. Faktycznie strzelone bez wyrafinowania. Idealnie po przekątnej, pod spojenie. Chyba najbardziej banalne bramki w tej odsłonie Winning Elevena.

Na uwagę zasługuje strzał Biszkopta, chyba, gdy prowadził jedną bramką, po odbiciu się od słupka piłka przeleciała po linii bramkowej ku uciesze mojego bramkarza i obrońców. Udało mi się ją wyekspediować do przodu. Gdyby wpadło, pewnie byłoby po grze.

W załączeniu plik z [link widoczny dla zalogowanych].

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Pon 19:32, 29 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 19:29, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Posty: 818

Skąd: MMz

KOLEJKA 29

wasiak 1 : 0 19Ruch20

W meczu tym musialem sobie radzic bez dwoch czolowych graczy, ktorzy mieli przejsciowa slaba forme... Najciekawsza byla pierwsza polowa... w wykonaniu 19Ruch20, ktory atakowal i marnowal sytuacje za sytuacja... A ja po raz pierwszy w karierze po 45 minutach na tablicy zobaczylem same zera po swojej stronie... zero bramek - zero strzalow - zero kartek - zero roznych... To tak jakbym nie istnial... I Tak bylo... Pierwszy strzal oddalem w 70 minucie, ale za to jaki... Hadji dostaje pilke na 20 metrze i odrazu kieruje pilke w okienko - 1 strzal > 1 gol. Pare minut pozniej Hadji przy pilce i mamy 2:0... 2 strzał, ktory oddalem na bramke Szkotów. W koncowce 19Ruch20 strzela bramke kontaktowa i jak sie okazuje pozniej honorowa. Mecz konczy sie wynikiem 2:1 i niezasluzenie, ale za to z radoscia na twarzy moge dopisac sobie 3 pkt do swojego dorobku.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOLEJKA 31

wasiak 1 : 0 Pietri

Jak widac mialem spora przewage w strzalach co niestety nie przelozylo sie w zaden sposob na bramki... Jedna jedyna bramka, ktora ledwo utrzymalem przez wiekszosc meczu to nic czym mozna sie chwalic. Pietri mimo niewielu akcji mial dwie 100% sam na sam z bramkarzem, ale nie udalo mu sie skierowac pilki do mojej bramki. Kolejne wazne 3 pkt. w pogoni za liderami III Ligi.

Ostatnio zmieniony przez wasiak dnia Pon 21:53, 29 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 21:12, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora
leon84

Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 54

Kolejka 31

Mecz bardzo nudny!!!! Leon84 mial 100% sytuacje w 2 polowie jednak nie potrafil pokonac bramkarza koreańskiego!Smoluch takze przeprowadził pare ładnych akcji jednak z niepowodzenem!W strzałach 8-5 dla smolucha!!Pozdrawiam

Pon 21:30, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora
Remek

Posty: 648

KOLEJKA 29

Remek - Musiek07 4:4

Strzały: 8-12
Uffff... cóż to był za mecz. Od początku groźne akcje z dwóch stron. Jako pierwszy wynik spotkania otwiera bodajże Benayoun, nie minęło 5 minut i jest już 1:1. Koło 20 minuty znów na prowadzenie wysuwają się Izraelici. Tym razem wynik utrzymali dłużej i tak kończą się pierwsze 45 minut jakże pięknego boju. W drugiej połowie moja Korea musiała się wziąć, gdyż musiałem powalczyć o 3 pkt z reprezentacją Izraela. Toteż zmieniam formacje na bardziej ofensywną. Tak jak przewidywałem przyniesie to upragnione skutki i mieliśmy na tablicy po 2. Następnie wykorzystałem błąd Muśka i strzelam na 3:2. Już jestem pewny swego, a tu kroi nam się emocjonująca końcówka, najpierw to za sprawą Baliliego rywal doprowadza do stanu remisowego a zaraz potem po karygodnym błędzie mojego obrońcy znów Balili podwyższa na 4:3. Od tego momentu do końca meczu zostało 10 minut. Musiałem się spiąć i uratować choćby 1 pkt. To mi się udaje, bo około 87 min. po ładnym strzale zza pola karnego siateczkę zdobywa Chol Min.

3 : 4

Dlaczego przegralem ? Bo karly nie umia nic... Bramkarz to jest dno totalne a reszty nie podsumuwuje...Co do samego meczu nie potrafie grac tymi clownami skutecznie. Taktyka Arosa wcale nie jest bardzo trudna wrecz odwrotnie lecz znow przegrywam mecz...Kawaguchi zagral 3 minuty i wszedl za niego Narazaki ktory popisal sie moze jedna dobra interwencja. Dzieki za mecz ktory mozecie obejrzec po sciagnieciu go [link widoczny dla zalogowanych]

Strzały 7-7

mecz wyrównany jak widać po statystyce strzałów pierszy obejmuje prowadzenie po górnym podaniu wyszłem sam na sam i gol.Za chwilę Remek wyrównuje i jest 1-1.Chwila potem juz 1-2 do Remka i myslałem ze moja słaba passa bedzie trwać nadal ale zdobywam gola kontaktowego.I strzałem po dobitce w lost time wygram mecz.Dzięki

strzały 7;10

Bramkę tracę już po 1 akcji dzidziego... (Chyba ćwiczył to na treningach lool) Wrzutka z daleka i tam gdzieś się cuuudowny naprawde cudowny SMolarek znalazł. No nic nie powiem bo po 15 minutach myślałem, że mnie pojedzie dzidzi na pełną piz*** szczęśliwy ALe potem Acimovic znalazł miejsca ociupinke i uderzył gol remis radosny Druga połowa to C klasa lool Zero akcji czy coś tylko takie toczenie piłki jak żuk colorado toczy swoje gów** lool Czyli bele do przodu szczęśliwy Dzięki za spotkanie zdzier

Wto 0:07, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora
vitoss

Posty: 1425

kolejka 33
vitoss - dzidzi 2-9

co tu duzo pisac strzlay 13-14 i to dlatego tylko iz j*blem padem i niech samo se gra...Zal jednym slowem. Do stanu 2-2 przewazalem i oddawalem wiecej strzalow ale tak to jest jak #$%!#! nie potrafi trafic w bramke mimo zoltej czy czerownej strzalki.
Smolarek i Kuba strzelaja bramki z jednego i tego samego miejsca a brtamkarz pajac i goooooooooooooooooooool Cieszmy sie z przegranej

Wto 1:16, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

Kolejka 32

Raku 1:1 vitoss

W strzałach 7:13 dla Japonii. Jakoś w dziewiętnastej minucie Ogura wychodzi sam na sam i strzela po długim rogu nie do obrony. Ja wyrównuje już w następneij akcji. I tak ten tego dalej to akcje, podania, przejęcia piki, dużo niecelnych podań, wygrane i przegrane pojedynki główkowe w jednej jak i drugiej drużynie. Zawodnicy z kraju kwitnącej wiśni mieli jakoś słabo nastawione celowniki. U mnie Hamsik znów szary na twarzy, Mintal i Sestak na niebiesko. Nie było łatwo. Punkcik cieszy.