Kolejki 24-28 [22.12.08 - 28.12.08]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 24-28 [22.12.08 - 28.12.08]

Termin na rozegranie kolejek od 24 do 28 mija 28 grudnia o godzinie 23:59. Pamiętajcie również o [link widoczny dla zalogowanych].

s-m-o-l-u-ch [link widoczny dla zalogowanych]

Kolejki od 24 do 28 (od 22.12.2008 r. do 28.12.2008 r.)

DominiX 0-3 wasiak

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Nie 0:12, 11 Sty 2009, w całości zmieniany 3 razy
Nie 12:49, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

KOLEJKA 28
Remek - Ayatollah 3:1
Ładnie rozpoczynam Ligę po tygodniowej przerwie. Mecz od początku ciekawy, pełen emocji. Niestety jako pierwszy wyciągam piłkę z siatki. Uderzeniem pod pachą bramkarza popisuje się któryś z Uzbeków, po wcześniejszym błędzie mojego obrońcy. Tak więc do szatni schodzę załamany :/ Jednak po krótkiej przerwie, to ja zyskuję większą inicjatywę i konstruuję coraz to groźniejsze akcje. Na rezultat musiałem czekać sporo bo aż do 60 minuty. Poprzednie moje sytuacje kończyły się fatalnymi pudłami i już myślałem, że Koreańcy nic nie zrobią w tym spotkaniu. Drugiego gola zdobywam po jakichś 10 minutach od poprzedniego trafienia, po błędzie rywala. Około 80 otrzymuję czerwoną kartkę i robi się nerwówka w końcówce... Ale zamiast stracić gola grając w dziesiątkę mi udaję się jeszcze strzelić bramkę, czym dobijam przeciwnika.

shearer14 0:2 Remek

Mecz równy, mało sytuacji. Gra miodna bo na p2p. Miałem kilka okazji z dystansu lecz moi zawodnicy przestrzelali. Remek miał chyba dwa słupki. Strzelił w 43 i w loos time. Aż żal pisać o takim spotkaniu, gdzie przegrywa się 10 sekund przed końcem meczu.

Nie 22:47, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

Kolejka 27

Raku 2:1 shearer14

W Słowacji szał radości. Ich reprezentacja zdobywa 3 pkt. po walce na boisku! Pierwsza połowa wyrównana, w strzałach po 4. Sytuacji raczej mało. Irlandczycy mieli słupek. Ja strzelam bramkę po błędzie przeciwka i przejęciu piłki tuż przed polem karnym. Shearer14 wyrównuje kilkanaście minut później. W drugiej połowie zagrałem bardziej rozważnie (albo przeciwnik zagrał mnie rozważnie). Po rzucie rożnym i wycofaniu na 16 metr, strzelam bramkę na wagę trzech cennych punktów. Po ostatnim gwizdu w strzałach 14:5 dla Słowacji.

Dzieki, powo dalej.

Nie 23:53, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora
Remek

Posty: 648

KOLEJKA 26
Remek - smoluch 3:0
Mecz z podtekstami politycznymi cd. 2. W pierwszym meczu zwyciężyli Koreańcy z południa i to minimalnie bo jedną bramką (2-3). Teraz przyszedł czas na wojowników z Północy. Od początku narzucam swój styl gry, widać dużą motywację w grze obu zespołów. Dużo przechwytów w środku pola smolucha. Konstruujemy coraz to groźniejsze akcje. Jeszcze przed przerwą smoluch nie wykorzystuje dogodnej sytuacji i ja to wykorzystałem jadąc z kontrą i zdobywając gola na 1:0. Po chwili jest dwa do zera i czuję się pewniej. W 2 połowie gra wyglądała tak jak się spodziewałem: smoluch gra uważnie, częściej w posiadaniu piłki klepał ją pod moim polem karnym, jednak nic nie wychodziło dziś jego zawodnikom. Tae Se pojechał z jedną z nielicznych kontr i wykorzystał ją.

Musiek07 2:3 Biszkopt (16:10)

Złe rozpoczełem to spotkanie... Biszkopt przeprowadzal ataki skrzydłami... i to okazalo sie dobre poniewaz... strzela mi na poczatku meczu piekna bramke z głowy... nastepnie ja szybko odpowiedziałem... i cisnełem Ekwadorczyków... ehhh nie wykorzystane sytulacje sie mszcza i pod koniec 1wszej polowy Tenorio zdołał jeszcze zdobyc bramke dla Ekwadorczyków... nastepnie po przerwie znow zaczynam grac.. tworze akcje ale znów glupia starta w srodku pola i jest juz 1:3... dopiero pod koniec 2 polowy strzelam na 2:3 i siedze na ekwadorczykach... ale to nic nie dalo jak sie nie wykorzystuje 100% sytulacij... ehhh dzieki...

Pon 11:32, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

KOLEJKA 25

wasiak 5 : 0 Biszkopt

Mecz calkowicie pod moja kontrola. Zaczelo sie jednak od mocnego ataku ze strony Ekwadoru i potrzebowalem sporej dawki szczescia zeby nie stracic bramki. Od 25 minuty mecz wyrownal sie a po strzeleniu pierwszej bramki wszystko juz mi wychodzilo. Bramki wpadaly jak na zawolanie. W koncu po paru porazkach z rzedu udaje sie zdobyc 3 punkty. Trzeba wracac do pierwszej trójki naszej Ligi.

Pon 11:41, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora

28 kolejka

Biszkopt 3:4 Minio

Mecz zaczeli dobrze Słowacy którzy po jakimś czasie prowadzili 2:0 ja jeszczep przed przerwą stzreliłem gola i do przerwy 1:2. Po zmianie stron Minio strzela kolejną bramke myslałem już że to koniec ale zmieniłem taktykę i od tego momentu przeważałem stzreliłem dwa gole i było już 3:3 wtedy Minio większość piłek wybijał na [] do przodu i tka to strzelił gola na 3:4...

_____

żałuję, że nie nagrałem spotkania bo wtedy obnażył bym twe kłamstwa! Po pierwsze primo gola na 4:3 nie zdobyłem po tępym wybiciu kwadratem a po błędzie w ustawieniu twoich obrońców, którzy w dwoje podbiegli pod Acimovica, zostawiając samego Sisica. Po zdobyciu gola na 4:3 czyściłem tyły czyli kwadraty. Raz najszybciej przeniosłem tak piłkę spod mojego pola karnego aby nie stracić gola na 4:4. Dzięki i Powodzenia dalej.
edit by Minio

Jak strzeliłeś gola na pewno było wybicie ale spoko wygrałeś gratuluje i nie oburzaj się tak... szczęśliwy
Dzięki za mecz radosny
Edit by Biszkopt

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Pon 13:20, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 12:00, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
Musiek07

Posty: 274

Musiek07 5:0 Pietri (13:7)

Noo.. po porazce z bidszkoptem... i wygrana z Arosem... wkoncu zaczynam cos grac... tak mi sie wydaje przynjmniej szczęśliwy heh... pierwsza polowa nalezala do mnie chodz balem sie tego meczu szczerze szczęśliwy ale juz w 13 min. toto Tamuz strzela piekna bramke z 16m.. w okno szczęśliwy natepnie... Canadyjczycy duzo strat mieli w srodku pola... to wykorzystywali Palestynczycy... i kontrowali tylko szczęśliwy nastepnie Afek z rzutu woolnego po rekach bramkarza zdobywa gola... troche juz sie rozluzniłem i strzelam jescze przed przerwa na 3:0 a strzelcem jest Benayoun bramkarz nawet sie nie ruszyl... w 2 polowie ... Pietri zaczol cos grac.. byl ciut lepszy ale to ja bylem skuteczniejszy i bramke na 4:0 zdobyl toto tamuz... z dosc opstergo konta strzela od slupka... 65 min.. znów kontratak Izraelu i hat-tricka zdobywa toto-tamuz... po dosc ładnej akcij... od 70 min. Pietri sisadł na mnie i nie wkorzystywal takich sytułscij jak pusta bramka... a Radzinski trafia z 2m obok slupka... (nie dziwie mu sie mial strzalke w dól) ;]

dzieki za mecz radosny

Pon 14:13, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA NR 24

Pietri-Raku 1:2

Początek meczu i ratują mnie 2 słupki.Rywal mocno przycisł lecz później lekko osłabł w skutek czego strzelam bramke w 19 minucie.I taki wynik utrzymał się do przerwy.Po przerwie grałem całkiem inaczej broniłem się dostaje w tym meczu 3 Czerwone kartki ^^ wszystkie ze spóźnionych wślizgów.W około 60 minucie trace brame z karnego i rywal dobił mnie dopiero w loss time strzelac troche przypadkowo bramke na 2:1.Dz.

Pon 14:39, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ayatollah

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 65

KOLEJKA 27

Ayatollah 1 : 0 minio

Mecz bardzo ciężki, w pierwszej połowie przewaga mojego przeciwnika. Następnie w drugiej połowie zaczynam coś kontruować, ale w 20 minucie następuje lost. Dogrywamy te 25 minut. Pod sam koniec, jak myśleliśmy że będzie remis, mój zawodnik przerzuca na skrzydło, stamtąd dośrodkowanie i bramka z główki.
Dzięki i powodzenia.

Pon 17:03, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
Raku

Posty: 1139

Kolejka 26

Raku 1:3 wasiak

No to wracam na stare zdezelowane tory. Po pierwszej połowie 10:2 w strzałach dla mnie i moim zwyczajem żadnej bramki. Do przerwy wynik 0:0. W drugiej połowie pierwsza akcja Maroko: dośrodkowanie->główka->bramka. Potem to przeciwnik dyktował tempo gry, czego efektem były dwie kolejne bramki. Pod koniec Mintal ratuje Słowacki honor. Ostatecznie w strzałach 15:10 dla Słowacji. Znów zerowa zdobycz punktowa, jestem coraz bardziej pod kreską.

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Pon 20:01, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 20:00, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 26

Biszkopt 1:4 sherer

Kolejny wpierd** ekwadorczyków zagrali jak szmaciarze nie potrafili nawet trafić na bramkę... jeszcze ten bramkarz super wysoki :/ Sherer wykorzystał swoje sytuacje ja nie nawet gola nie stzreliłem bo do bramki Ekwadorczyków wlazł jakis obrońca Irlandii.
Dzięki za mecz i powo w następnych.

Visca el Ekwador! szczęśliwy

I Ty możesz zostać świętym Mikołajem!

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Pon 21:59, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:58, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora

kolejka 27

vitoss - wasiak
0 : 1

No to tak zdzier Zaczynamy meczyk ktory wedlug mnie byl nudny i to bardzo. Obaj badamy na co kogo stac i jaki styl prezentuje. Japonia oddaje w calym meczu doslownie moze 3 celne grozne strzaly, lecz nie ma czemu sie dziwic jak co drugie podanie bylo nie celne. Nie mam sily juz do tej druzyny a JZPN niechce mnie zwolnic :] Wasiak strzelil gola w 35 minucie drugiej polowy i wygral ten nudny mecz. Awansowac z Japonia ? Wlacze konsole to moze sie uda zdzier pozdrwiam

Wto 1:09, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora

kolejka 25

Wyrównane spotkanie. Myślę, że wynik należy uznać za sprawiedliwy biorąc pod uwagę przebieg meczu. Dwa razy wychodziłem na prowadzenie, dwa razy Raku szybko gonił wynik. Ogólnie mecze nudne, mało akcji, każdy w 100% wykorzystał to co miał. Pomimo przewagi klasowej zespołów którymi przyszło nam dowodzić nie udało mi się ugrać 3 punktów, trudno:D

strzały 6-9

Nie wiem w ogóle jak ja przegrałem ten mecz. Na początku prowadzę po rożnym, jednak rywal wyrównuje po strzale ze skrzydła Radzinskiego. Potem rywal dostaje czerwo, ale nie potrafię wykorzystać gry w przewadzę i przegrywam 1-3. Druga połowa, wyjście na czystą pozycję Dos Santosa, kosa, drugie czerwo, wolny --> gol. Rywal zmienił ustawienie na 7 w obronie i dociągnął wynik do końca meczu.

Thx.

W tym meczu gra chodziła jakby w zwolnionym tempie, dlatego mówię, że swoje mecze do ligi będę grał tylko po 22, nie mam zamiaru tracić więcej nerwów, tymbardziej, żę to nie pierwszy raz Wink.

Wto 22:48, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
Raku

Posty: 1139

Kolejka 27

Raku 2:2 19Ruch20

Kolejny punkcik do koszyczka. Niezły mój mecz. Czy przeciwnik zagrał dobrze? To już proszę jego zapytać. Około dwudziestej minuty wychodzę na prowadzenie, po strzale głową Mintal. 19Ruch20 wyrównuje kilka minut później. Ja kilka minut później odpowiadam. Po pierwszej połowie 2:1 dla mnie. Do trzydziestej czwartej minuty drugiej połowy ten wynik się utrzymuje... w trzydziestej piątej minucie tracę bramkę. Ten wynik utrzymuje się do końca. Pod koniec meczu w strzałach 5:7 dla Słowacji. Osiem punktów na 5 spotkań, nie jest źle, szału też nie ma, szanse na utrzymanie jeszcze są.

Dzieks, powo dalej.

Śro 13:20, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
leon84

Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 54

Kilejka 28

Pierwsza połowa wyrównana pare ładnych akcji z obu stron !!jednak pod koniec 1 czesci udaje sie Leonowi strzelic na 1-0 i tak konczy sie pierwsza polowa!(w strzałach 6-6).Natomiast 2 czesc to juz zdecydowane ataki vitossa ktory jednak bardzo dlugo nie mogl pokonac bramkarza!jednak koncowka meczu vitoss wykorzystuje blad obrony i wyrownuje!!(w strzalach 15-10 dla vitossa)pozdrawiam

Śro 20:18, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
Aros

Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 404

Skąd: Wrocław

Kolejka 28.

Pierwsze koty za płoty. Niby mecz równy był, a jednak z wyniku wyszło co innego. Straciłem pierwszą bramkę, starałem się nadrobić, to nadziałem się na drugą bramkę. Mimo tego, że miałem tylko dwa strzały mniej (5-7), to wynik meczu swoje mówi. Pierwsza porażka. Mam nadzieję, że będzie z nią jak z ospą wietrzną. Raz i potem się człowiek uodparnia. Oby!

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Czw 3:07, 25 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 3:06, 25 Gru 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

Kolejka 26

Mecz wyrównany każdy miał szanse aby wygrać.W tym meczu zamiast oddawać jak najwiecej strzałów starałem sobie wypracowac sytuacje pod bramka przeciwnika.Musiek miał slupek ja miałem poprzeczke.Ogolnie mecz wyrównany.

Kolejka 28

Co tu dużo pisac juz na poczatku meczu obejmuje prowadzenie pozniej wynik dlugo sie utrzymuje Pietri zdobywa gola.W koncowce naciska i strzela gola w ostaniej minucie meczu.MEcz wyrównany.Powinien byc przynajmniej punkci a jest 0 ;)Szkoda dzieki.

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Czw 12:46, 25 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 12:45, 25 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)