Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Skąd: małopolska

Kolejka 27

DR_man 3:1 Biszkopt
strzały 8-9

W przeciągu całego meczu dość wyrównane spotkanie. Na początku do ataku ryszył przeciwnik, oddał kilka strzałów, ale były one niecelne albo dobrze bronił mój bramkarz. Jednak po rzucie rożnym i strzale głową z 11 metrów (mój bramkarz powinien się lepiej zachować) przegrywam 0-1. Jeszcze w pierwszej części Dos Santos miał sam na sam, ale trafił w bramkarza (niebieska strzałka). W drugiej połowie do ataku przesunąłem Jaziri`ego. Niestety zaczęły nam towarzyszyć lagi i grało się trochę gorzej, niemniej jednak po obejściu Jeema wyrównuje. Gra się bardzo wyrównała, minęło kilka minut, kiedy to Dos Santos popędził 10 metrów z piłką środkiem boiska i strzelił obok bezradnego bramkarza Biszkopta. Na koniec jeszcze Jeema z 17 metrów, z miejsca po długim.

Edit by Przemas:
Wynik dodany do tabeli.

Czw 15:55, 25 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 25

dzidzi - leon84 6:1

Mecz pod moje dyktando,przeważałem.
Od pierwszych minut zaatakowałem chodź ustawiłem zespół defensywnie 4-3-3 B.
Cisnąłem,cisnąłem i nic. Poszła jedna kontra i Leon zza linii pola karnego strzela ładną bramkę. Wtedy wkurzyłem się i ustawiłem zespół już ofensywnie 4-3-3A.
Do pierwszej strzelam dwie bramki i mogłem trochę odetchnąc.
W drugiej połowie strzelam w ciągu 20 minut 3 bramki i jest po meczu.
Leon miał parę sytuacji lecz stał u mnie Borubar i wszystko wyciągał.
Pod koniec meczu robię ładną akcje ,poprzez wrzucenie do Lewandowskiego, ten przyjmuje na klatę i umieszcza piłkę w siatce.
W strzałach 18:7.

Dzięki!

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Czw 18:06, 25 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 18:04, 25 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 24

dzidzi - 19Ruch20 2:2

Mecz wyrównany co pokazuje statystyka strzałów 8-8.
Pierwszą bramkę zdobywa Szkocja , po ładnej akcji całej drużyny.
Bramkę wyrównującą strzelam po chwili ładnym strzałem Krzynówka.
W drugiej połowie Szkoci znów wychodzą na prowadzenie, płaskim strzałem Boruc bez szans. W końcówce rzut wolny,biore all offense, podanie krótkie do Błaszczykowskiego, następnie do Sagana a ten do Smolarka i ten ostatni strzela bramke na wagę remisu.

Dzięki!

Pią 19:21, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora

kolejka 27

szyma(Bahrain) 1-1 (Polska)dzidzi

Strzały: 5-8

Pierwsza połowa wyrównana z niewielką ilością dogodnych okazji, gdy wydawało się, że zakończy się ona remisem wtedy to boczny obrońca posłał piłkę w pole karne a tę głową uderzył H.Ahmed ta odbija się od słupka ponownie trafia do Ahmeda, który zostaje jednak zrównany z ziemią i mamy jedenastkę jednak sędzia pokazuje polskiemu obrońcy tylko żółtą kartkę. Karnego pewnie wykorzystuje poszkodowany i mamy 1-0.
Druga połowa zaczęła się od szturmu na bramkę Bahrainu jednak bramka dla Polaków pada dopiero w 70min po tym trafieniu spotkanie się wyrównało i więcej bramek już nie oglądaliśmy.

Sob 0:49, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

KOLEJKA 24

wasiak 1 : 0 Leon84

Mecz rozgrywany byl w ciezkich warunkach. Pierwsza polowa to przewaga Leona84, mialem sporo szczescia, ze nie stracilem bramki. W drugiej polowie troche sie obudzilem i zaczalem atakowac. Jedyna bramka pada w 77 minucie meczu po strzale Chamakha. W 85 minucie trace pilke, Togo wychodzi z kontra a ja przerywam akcje faulem i koncze mecz w 10. Na szczescie udalo sie dowiezc wynik do konca.

Sob 17:01, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
leon84

Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 54

kolejak 26

leon84 0-0 szyma

Mecz wyrownany i zaciety od pierwszych minut!!Pierwsza grozna sytuacje stworzył leon84 ale dobra interwencja bramkarza uchroniła od straty gola!Wiele sytuacji z obu stron jednak nic nie chcialo wpasc!!W strzałach 8-8!Zespol Togo bardzo cieszył sie z remisu ,poniewaz ostatnio to tylko ostre lanie dostawali w lidze!Pozdrawiam

Sob 17:43, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ayatollah

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 65

Koleja 25

Ayatollah 0 : 4 DR_man

Rozpacz w Taszkiencie, stolicy Uzbekistanu. Przystąpiłem do meczu zrezygnowany, święta dały się we znaki;p. Moja drużyna traci na początku 2 bramki i wiem, że mecz już jest stracony. Po strzale mojego zawodnika z 2 metrów w słupek wiedziałem, że nie mają zamiaru wygrać tego meczu. Czyżby konflikt na linii trener - zwodnicy ;p. W drugiej połowie toczyliśmy wyrównany mecz, lecz DR_man wykorzystuje dwie dogodne sytuacji i jest po meczu.
Dzięki i powodzenia.

Nie 0:42, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora

kolejka 25

szyma 2-1 Aros

Mecz na szczycie, pełne trybuny i arbiter rozpoczyna spotkanie. Piłkarze Bahrainu rozpoczynają akcję od własnej połowy, piłka na skrzydło, długi rajd mojego pomocnika wrzutka w pole karne i piłkę głową do bramki strąca Salmeen i już w 2min spotkania mamy 1-0. Gospodarze nie zamierzali jednak na tym poprzestać, H.Ahmed dostaje świetną piłkę wychodzi sam na sam z bramkarzem, lob... i piłka trafia tylko w poprzeczke... Kolejna sytuacja pod polem karnym Jamajki, strzał Amera blokuje obrońca jednak piłka trafia wprost pod nogi Salmeena a ten pewnym strzałem podwyższa na 2-0. Pierwsza część spotkania została zupełnie zdominowana przez ekipę Bahrainu w strzałach 6:0.
Druga połowa i obraz spotkania specjalnie się nie zmienia choć swoje pierwsze okazje zaczynają stwarzać Jamajczycy. I właśnie po jednej z takich sytuacji pada bramka kontaktowa. Dośrodkowanie z ok. 30 metrów bramkarz popełnia błąd wychodząc daleko od bramki i piłkę z woleja do siatki pakuje napastnik gości. Jamajka po tym zdarzeniu nabrała wiatru w żagle i ruszyła z impetem na bramkę gospodarzy, akcja lewą stroną boiska prostopadła piłka do skrzydłowego z Jamajki ten uderza piłka trafia w spojenie jeszcze udało się dośrodkować jednak wyjaśnia sytuację defensor Bahrainu. Do końca trwała zacięta walka choć goli w tym meczu więcej już nie zobaczyliśmy.

Rewanż udany ;]

Nie 4:55, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 25

Minio- Marv
wynik: 1:1
strzały: 6:3

W tym spotkaniu było nudno jak na 11 listopada w szkole... Nic kompeletnie sie nie działo. Jedna akcja ładna Łotwy pod koniec jak wrzucił prawie na głowe innego. A ja raz uderzyłem ładnie z wolnego a poza tym to syf kiła i mogiła lool Gole nawet nie pamietam jak wpadły.. Poenta jest jedna oby sie już liga skończyła zdzier

Nie 12:52, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 24
s-m-o-l-u-ch 2-0 DR_man
Wyrównane spotkanie, już na początku piłka po strzale głową rywala o centymetry mija prawy słupek mojej bramki. Potem mamy składną akcję mojego zespołu strzał z dystansu trafia w słupek, przy dobitce Ji Sunga bramkarz rywala nie miał szans. Moja obrona grała bardzo dobrze, agresywnie przez co rywal miał trudności z rozgrywaniem akcji. Pod koniec pierwszej połowy po głupim wślizgu od tyłu mo zawodnik wylatuje z boiska. W drugiej połowie głównie się broniłem grając na jednego napastnika. Po jednej z kontr wywalczyłem rzut rożny, który zamieniłem na bramkę. Rywal dwa razy zmieniał taktykę, jednak szczęście do końca meczu było po mojej stronie. Miałem nawet PK, sędzia ewidentnie nadwrażliwy był radosny niestety nie wiem czemu kazałem Ji sungowi strzelać w środek, a ten łupnął w lewo ponad poprzeczką.

Remek - Marv 3:0

Nie znam strzałów na koniec, bo nie wiem czemu ale zamknęło mi się okno z grą ;/ Wiem że do przerwy 11-2 na moją korzyść. Rywal miał jakieś problemy z padem i był zmuszony grać na klawie. Pierwsza połowa to moje ataki, które nie kończyły się niestety golami. Raz Tae Se mając pustą bramkę wbiegł w słupek i był goal kick. Chciałem za wszelką cenę zgarnąć 3 pkt, w drugiej połowie widząc nieskuteczność moich graczy postanawiam zmienić formację na nieco bardziej ofensywną i to daje rezultaty w postaci bramek. Najpierw Chol Min po strzale po długim otwiera wynik tego meczu, później Tae Se i jest w zasadzie po meczu. Czyli w potyczce z Marvem zgarnąłem w sumie 6 pkt co mnie bardzo cieszy.
Dzięki bardzo

Nie 18:47, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 28

Marv 0 - 2 s-m-o-l-u-ch

Mecz wyrownany, ale 2 akcje zadecydowaly...

Wiecej nie wykrzesam z siebie dzis glowa mnie boli jak cholera..Jutro dopisze.. Z reszta mijalismy sie albo brak kontaktu...

Nie 21:54, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ayatollah

Posty: 65

Kolejka 24
Ayatollah 2 : 1 Aros

Uzbecy w tym meczu mieli sporo szczęścia. Nastawiłem się na grę z kontry, przy znanej ofensywnej taktyce Arosa. Na początku meczu udaje mi się strzelić bramkę na 1 do 0 po wrzutce. Następnie znów przeprowadzam kontre lecz mój zawodnik w sytuacji sam na sam przestrzelił bramkę. Aros, tak jak mówi powiedzenie niewykorzystane sytuacje się mszczą, strzela bramkę na remis. Pod koniec pierwszej połowy ma wydarzenie niecodzienna sytuacja. Zawodnik z Arosa z 1-2 metra przed bramką strzela tak nieforutnnie że piłka ląduje bliżej chorągiewki narożnika boiska. W drugiej połowie znów kontry, lecz Aros każdą łapie na spalanomy, jednak przychodzi do około 30 minuty. Postanowiłem rozegrać piłkę między zawodnikami co przyniosło skutek w postaci bramki na 2 do 1. Do końca meczu Aros bezskutecznie próbuje wyrównać.

Nie 23:54, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora
bladzio

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 47

kolejka 26.

bladzio 1:3 minio

Mecz raczej wyrównany do momentu zdobycia gola przez gosci kilka dobrych sytuacji murzynkow. Potem blad balde przechwyt i gol. Nastepnie 2;0 po glowce i po meczu. zmieniam taktyke strzelam gola po roznym. Potem przechwyt taki jak slowency na 1:0 jednak moj murzyn glupi jest i strzela prosto w obronce. Potem dwa czerwa dla mnie i koncze w 9 i na koncu strzal zycia slowenca i koniec. Slaby mecz szczegolnie w ataku duzo akcji malo goli a obrona standard dziurawa.

Strzały 5:8

Mecz zaczoł się pomyślnie dla mnie gdyż dzidzi już w 5min meczu dostał czerwoną kartke. Mecz toczył się pod jedną jak i pod drugą bramką, kilka min przed przerwą strzelam gola na 1:0. W drugiej połowie dzidzi przyciska ale nic nie chciało wpaść. Jeszcze przez ostatnie 20min grałem z przewagą 2 zawodników gdyż Lewadowski dostał drugą żółtą i w konsekfencji czerwoną kartke. Mogło by się wydawać że mecz był łatwy, ale przeciwnie dzidzi pokazał że bez 2 zawdników można grać. Pozdrawiam.

Wto 16:13, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora
bladzio

Posty: 47

28. kolejka

bladzio szyma 3:4

pierwszy dobry mecz od kilku gier. Prowadzilem 2:0 gdy murzyn balde skosil w polu karnym i dostal czerwo szyma strzela na raty. Po przerwie dokladam gola na 3:1 i potem yattara kolejne czerwo. Szyma wykorzystal to rozklepujac obrone i wyrównał. Potem przy 3:3 mialem dobra akcje jednak w ostatniej chwili blok szymy. I na koniec strzela on gola rozklepujac szkoda. 8 porazka z rzedu staje sie faktem ale wzrost formy.

Śro 0:04, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 25

Pietri-bladzio 6:2

Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone ale nie wiem czy należało sie tak dużo bramek.
Wyglądało to tak,że praktycznie każdy mój strzał lądował w bramce...Pierwsze 10 min meczu i mamy juz 2-0 dla Canady.Później był okres w którym nic się nie działo ale w 30 min znowu kapitalna akcja podanie do boku i kapitalny strzał po długim rogu bramkarz bez szans.Wynik do przerwy 3-0.Druga połowa znowu pod moje dyktando 55 min i juz mamy 5-0 szybkie dwie bramki po błędach obrony przeciwnika.Około 60min rywal dostaje czerwoną kartke a chwile później drugą czerwoną...Podziurawiony skład mojego rywala popełniał mnostwo bledow i w 70min strzelam bramke na 6-0...Pod koniec meczu w 82 i 86 minucie trace bramki juz nic nie wnoszące do spotkania...wynik końcowy 6:2.

Śro 10:38, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)