Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Skąd: małopolska

Kolejka 29

DR_man 1:2 Raku
strzały 8-7

Mecz na remis. Wyrównane spotkanie, mało sytuacji bramkowych. W pierwszej połowie trafiam w spojenie. Druga rozpoczyna się wysokim podaniem do napstnika, obrońca oczywiście nie doskakuje do piłki i w sytuacji sam na sam mój bramkarz zostaje przelobowany. Zmieniam na 4-3-3a i udaje mi się wyrównać, jednak zagubiłem się nieco w obronie i przeciwnik to wykorzystuje.

Edit by Przemas:
Wynik dodany do tabeli.

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Wto 16:14, 30 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 16:13, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora
bladzio

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 47

kolejka 30:

bladzio 1:3 DR_man

kolejna żenująca porażka już mnie powoli krew zalewa, zero gry w obronie i w ataku widocznie za duzo czasu spedzam na nowym pesie. Tunezja w pelni zasluzyla na wygrana. Chociaz przy 0'0 mialem dobra okazje ale coz. Potem goscie wychodza na prowadzenia do przerwy wyrownuje. A po przerwie gol na 2'1 i drman kontroluje sytuacje dobiajac w 44 min tyle

Wto 16:33, 30 Gru 2008 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

Kolejka 30

Raku 0:2 $liwa

Dziewięć do dwunastu w strzałach dla Burkina Faso. Wszystko rozstrzygnęło się końcówkowe meczu. Koło osiemdziesiątej minuty rajd prawym skrzydłem-> dośrodkowanie-> gol. Po tym miałem dwie na prawdę dobre okazje. Najpierw Mintal sam na sam (fakt przy asyście obrońcy ale drogi panie od czego pan masz to 17acc), bramkarz paruje na róg, potem w zamieszaniu po rogu Gresko też chybia.
W samej końcówce przeciwnik dobija mnie drugą bramką, ustalając wynik meczu.

strzały 8-8

Wyrównane spotkanie. Już w pierwszej akcji rywala, dobrem strzałem z dwudziestu paru metrów popisuje się któryś z Izraelczyków i przegrywam 1-0. Jednakże nie miałem zamiaru się poddawać i Dos Santos wyrównuje po obejściu i strzale z dość ostrego kąta. Niezbyt długo cieszyłem się z remisu, bo kilka minut później po ładnym prostopadłym podaniu przegrywam 1-2. Potem gra trochę siadła, niewiele się działo, aż do 45 min, kiedy to Dos Santos ładnie zgrywa do Jemaa'y a ten potężnie uderza i umieszcze piłkę w siatce. 2-2 do przerwy. Druga połowa rozpoczyna się dla mnie idealnie. Piłkę obrońcy odbiera Jemaa i po raz drugi pokonuje bramkarza. Od tej pory nic ciekawego się nie działo. Do czasu gdy ustawienie na bardzo ofensywne (37 min) zmienił Musiek. Ładny strzał z 20 metrów obronił mój bramkarz, a potem obrońca wybił piłkę z linii bramkowej po rożnym. Miałem wcześniej jeszcze kontre, ale Ben Saada uderzył w bramkarza.

Śro 13:17, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ayatollah

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 65

Kolejka 31

Ayatollah 0 : 1 dzidzi

Mecz optycznie był wyrównany. Dzidzi jak i ja przeprowadziliśmy parę groźnych sytuacji. Jednak u Polaków stał Boruc więc ciężko było go pokonać uzbeckim piłkarzom. Pierwsza połowa zakończyła się remisem. Druga połowa również miała taki przebieg, a tempo nie było oszałamiające. Dzidzi w 80 minucie wychodzi na prowadzenie. Po rzucie rożnym jego zwodnik strzela główką, a mój bramkarz nie daje rady wybić piłki i ta wpada do bramki. Do końca meczu bez zmian.
Dzięki i powodzenia.

Śro 16:48, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 32

dzidzi - DR_man 0:2

Słaby mecz w moim wykonaniu,nic mi nie wychodziło....
Tunezyjczycy strzelają w drugiej połowie dwie bramki po strzałach tzw zza pola karnego. Szkoda gadac... chyba już powoli oddalają się marzenia o awansie.
W strzałach 4-8.

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Śro 17:17, 31 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 17:17, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora
leon84

Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 54

kolejka 29

leon84 1-1 Pietri

Praktycznie cały mecz z przewaga gosci!!Jednak pierwsza bramke udeje sie strzelic leonowi84,po ładnej akcji!!Pietri bardzo dlugo nie mogł pokonac bramkarza Togo!!Jednak w 2 połowie Pietri zdołał wyrównac!!w strzałach 8-7 dla Pietri!!pozdrawiam

19Ruch20 0-4 leon84

Jeden z najgorszych meczy na weol.Nie miałem do tego głowy mecz był rozgrywany 2 godziny przed zabawa sylwestrową.Przeciwnik miał nieprawdopodobie wysoka skutecznosc 4 gole na 6 strzałów 80%.Mi za to nic nie wychodziło szkoda meczu.Ale gratuluje zwyciestwa szkoda bo z taka gra awans sie daleko oddala ;/

Pią 13:35, 02 Sty 2009 Zobacz profil autora

KOLEJKA 32

Marv 1 - 0 Biszkopt

Mecz początkowo z przewagą piłkarzy Ekwadoru, którzy co jakis czas konstruowali akcje lecz zazwyczaj zakonczone niecelnym strzalem lub wogole do tego strzalu nie doszlo. Najgroźniejszą sytuacja pierwszej połowy był strzał w słupek Biszkopta. W strzałach 2-3 na korzysc rywala. Druga połowa to moja lepsza gra co zaskutkowało golem. Troche przypadku było w tej bramce bo rozegrałem to inaczej niż chciałem zamiast zagrac prostopadłą na drugą flankę gdyż była cała wolna ten zagrał zupełnie do kogo innego, ale wyszlo na jedno Wink . Byłem 2 razy bardzo bliski podwyższenia, ale ciągle brakowało skuteczności. Pod koniec piłke z linii wyciągał bramkarz chroniac druzyne Ekwadoru przed utrata 2 gola. W strzalach 9-4 na moją korzysc. Dzieki!

Pią 13:41, 02 Sty 2009 Zobacz profil autora

kolejka 31

Biszkopt 0:3 19Ruch20

Mecz zaczyna się od karnego dla Rucha którego moim zdaniem nie powinno być bo wpierw trefiłem w piłkę. Potem jeszcze mój bramkarz daje sie zaskoczyc strzałem w krótki róg i 2:0 po zmianie stron gdy moi napastnicy nie potrafili strzelic gola nawet z 10 metrów Ruch strzela na 3:0

Pią 14:07, 02 Sty 2009 Zobacz profil autora

kolejka 33

Minio- shearer14
wynik: 2:1
strzały: ?-?

Mecz wg mnie powinien zakończyć się remisem. Poza bramkami nic specjalnego nie pokazywałem. Przeciwnik miał dogodne sytuacje jednak albo pudłowali jego zawodnicy ale uderzali wprost w mojego GK. Pierwszy zdobyłem gola ja. A dokładnie Sisic, uderzył zza 16 odbiła się piłka od zawodnika z Irlandi i wpadła. Kolega szybko wyrównał ale jeszcze w tej samej połowie ja po raz drugi i ostatni w tym spotkaniu gola zdobywam. Statystyka strzałów do przerwy 4:8 sądzę, że na koniec było by z 14- 7 dla shearera.

strzały 3-9

Pierwsza połowa była dosyć wyrównana, padło kilka strzałów, ale były one z reguły niecelne lub za słabe. Strzały 2-4. Druga połowa to już znaczna przewaga rywala. Co prawda nie miał wybitnie stu procentowej sytuacji, ale 2x mój bramkarz był zmuszony opuszczać swoje stanowisko i tylko niedokładność podań uchroniła mnie od utraty gola. Starałem się kontruować jakieś akcje, jednak kończyły się one głównie przed polem karnym drużyny Bahrainu.

Pią 17:19, 02 Sty 2009 Zobacz profil autora

KOLEJKA 30

Marv 4 - 0 leon84

Pierwsza połowa była całkowicie z moją przewagą co zaowocowało na samym początku golem na 1:0. Nie minela minuta, a juz moglo byc 2:0 ale zabrakło skutecznosci. Co sie nie udało teraz udało się 10 min później i ustrzelilem gola na 2:0. Po 1 połowie w strzałach było 9-2 na korzyśc Łotyszy. Druga polowa to znowu moje ataki i w efekcie szybko strzelone 2 gole. Później miałem jeszcze pare okazji, ale nic nie wpadało a za rozgrywanie piłki wziął się leon i na dobrą sprawę mógł ustrzelic pare goli, ale znakomicie spisał się bramkarz i czasem zawodnicy rywala nie popisali się kopiac prosto w niego. W strzalach 14-8. Dzięki!

Sob 16:55, 03 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ayatollah

Posty: 65

Kolejka 33

Ayatollah 1 : 0 bladzio

Mecz bardzo emocjonujący. Już w pierwszych 5 minutach ja i bladzio przeprowadzamy sytuacje, które powinny zakończyć się bramką. Do końca pierwszej połowy powinna paść przynajmniej jedna, bramka lecz szcześcię lub pech dopisywało obu drużynom. W drugiej połowie już się zarysowała moja przewaga, lecz nie udało mi się strzelić bramki, aż do ostatniej minuty. Wtedy to zawodnik przeciwnika fauluje mojego napastnika w polu karnym i dostaje czerwoną kartkę. Mój piłkarz pewnie wykonuje karny i 1 do 0. Po chwili mecz się kończy.

Nie 14:37, 04 Sty 2009 Zobacz profil autora

kolejka 30

szyma(Bahrain) 5-2 (Japonia)vitoss

Pierwsza połowa spotkania to dominacja rywala to on narzucił tempo spotkania i od początku stwarzał sobie dogodne sytuacje po jednej z nich właśnie pada bramka na 0-1. Mój pierwszy strzał na bramkę Japonii okazuje się przynieść remis. Gdy wydawało się, że za chwile zabrzmi gwizdek kończący pierwszą połowę wtedy po długą piłke dostaje mój skrzydłowy, mija wychodzącego bramkarza, wrzutka w pole karne i Salmeen pakuje piłkę głową do siatki.
W drugiej połowie vitoss do ataku wystawia bramkarza a na jego pozycje wstawia Nakamure... co najlepsze chwile później bramkarz w ataku zalicza asystę a Oguro dopełnia tylko formalności i ponownie mamy remis. Wtedy jednak do pracy zabrali się piłkarze Bahrainu i to oni przeważali już do końca spotkania czego wynikiem były jeszcze 3 strzelone bramki. Rywal w meczu jeszcze kilka razy zmieniał bramkarza i wcale nie byli to gracze nominalni na tą pozycję.

shearer14 0-2 Ayatollah

Jeszcze nigdy tak głupio nie przegrałem meczu. W ok. 20 minucie pierwszej części gry Ayatollah wykonuje róg po którym pada bramka. Piłka z rogu ląduje na siatce bramki i niespodziewanie sędzia zalicza gola. Po tym golu straciłem koncentracje. Po pierwszej połowie w strzałach 8-1 dla mnie. Druga połowa to już chaotyczne moje akcje bo nie mogłem zapomnieć o tej bramce strzelonej w pierwszej połowie. Drugi gol w ok. 87 minucie kiedy Ayatollah dobija do pustej bramki.

Ostatnio zmieniony przez shearer14 dnia Nie 18:08, 04 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 18:07, 04 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kolejka 33

Pietri-Minio 2:1

Szybko strzelam bramkę ,później Minio nie wykorzystuje sytuacji sam na sam,nie wykorzystane sytuacje sie mszczą i chwile później pakuje druga bramke do szatni.Wynik do przerwy 2:0.Druga połowa dla Minia ,mógł ten mecz nawet wygrać ale takie sytuacje co on psuł...w 54 minucie strzela mi ładną bramke z wolejca pod poprzeczke(bramka meczu).W 60 minucie nie wykorzystuje sytuacji znowu sam na sam.Tego dnia trzeba przyznać jego napastnicy nie blysneli umiejętnościami.Później mogłem coś jeszcze ustrzelić ale nic nie wpadło do końca meczu i wynik końcowy to 2:1 dla mnie.Dzieki za mecz.

Wto 19:14, 06 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kolejka 31
vitoss-shearer14
3-0

W Strzlaach remis po 11.
Wedlug siebie stworzylem wiecej sytacji bramkowych lecz braklo szczescia. Rywal tez potrafil groznie zatakowac lecz Kawaguchi byl w zyciowej formie i wszystko bronil. Bramki strzelili Takahara po podaniu po ziemi w pole karne i strzale po krotkim. Nakamura po strzale od slupka i ponownie Takahara tym razem po dlugim slupku.

Wto 19:21, 06 Sty 2009