Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Posty: 274

Skąd: szczecin

KOLEJKA 8

Musiek07 1:2 Marv

Wyrównany mecz... w perwszej polowie nic sie nie dziallo oprocz mojego sam na sam... w 2 polowie zmieniam taktyke ... i dostaje 2 bramki ,,, 2 strzaly z glowy 2 bramy... spokoooo... juz mi sie odechcialo grac jak jescze od samego poczatku lagowało mi ;/ ... ale coz strzelam honorowa chociaz w 86 min... dzieki i czeka na rew,...

Edit by Przemas:
Wynik dodany do tabeli.

DominiX 1:2 Musiek07

gracz nie wpisał tego meczu....

Ostatnio zmieniony przez Musiek07 dnia Sob 18:33, 22 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 18:32, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
s-m-o-l-u-ch

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 1481

kolejka 9

s-m-o-l-u-ch 3-1 Marv

Mecz zaczyna się dobrze dla mnie. Pierwsze minuty raczej pod moją kontrolą, w dodatku co strzał na bramkę to gol, choć pozycje 100% to to nie były. W niecałe 30 minut zdobywam dwie bramki i pałeczkę przejmuje Marv. Praktycznie do końca meczu to Marv tworzył sobie więcej akcji. Mimo to do przerwy 3 raz oddaje strzał na bramkę (tym razem po bejściu obrońcy pozycja była 100%) Chung Soo ma czerwoną strzałke i nie ma wątpliwości przy strzale. Trzy strzały 3 bramki szczęśliwy najs. W drugiej połowie ostry pech prześladował Marva, nie wykorzystał kilku na prawdę dobrych ackji, strzelać bramki zaczął dopiero w około 10 minut przed końcem czyli zdecydowanie za późno.

Marv 3 - 2 vitoss

Japonia w tym spotkaniu była faworytem, ale Łotwa nie chciała tanio oddać skóry i za wszelką cenę chcieli wywieść cenne 3 punkty. Poczatek meczu bardzo wyrownany, ale nic nie chce wpadac. Kiedy wydaje sie, ze polowa zakonczy sie wynikiem 0:0 udaje mi sie strzelic bramke, ale tuz przed koncowym gwizdkiem i tak widnieje remis po ominieciu obrony w sytuacji sam na sam znajduje sie pilkarz Japonii i bez problemu pokonuje kiepskiego bramkarza Łotwy. Druga polowa staralem sie rozegrac bardziej rozsadnie. Utrzymywalem sie dluzej przy pilce i zaskutkowalo to golem. Niestety dla mnie szybko odrabia straty vitoss i zdobywa 2 bramke. Pod koniec meczu udaje mi sie jeszcze wyjsc na prowadzenie po czym cofnalem sie do tylu, zeby nie stracic gola. Udalo mi sie to, ale powiem szczerze ze 4 minuty dluzej trwal by mecz i mielibysmy 3:3.

shearer14 2:3 Raku

Mecz na początku pod moje dyktando. Na początku strzelam 2 bramki i mogło ich być więcej. Później chwila dekoncentracji i przeciwnik przejmuje kontrolę nad grą. Jeszcze przed przerwą padają 2 bramki (założyłem się z kumplem, że przed końcem połowy stracę dwie bramki). Po przerwie nie mogłem się skoncentrować (może przez kolegę szczęśliwy) i wyszło tak jak wyszło. W sumie koniec tabeli też dobry radosny

Strzały: 16-4

Wynik wysoki lecz w 1 połowie nic nie wchodziło do bramki. Do momentu aż w drugiej połowie Oguro wykorzystał centre Yanagisawy i mocnym strzałem głową pokonał bramkarza Togo. Chwile później Ono uderza i mamy 2:0. Japonia chciała więcej strzelić bramek i udało się. Nakamura, Yanagisawa raz Ono dodali po trafieniu i było już po meczu. 5-0 stało sie faktem, rywal nie istniał.

Sob 21:50, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

Kolejka 6

Raku 0:7 Pietri

Yyy w strzałach było tylko 5:12. Ósmy mecz w lidze i ósmy raz syndrom pierwszych 20-tu minut - dwie bramki w plecy. Byłem bez szans, przeciwnik co akcje strzał gola. Rożnica dwóch/trzech klas co widać i po wyniku i po pozycji w tabeli. Jakieś pozytyw też są, odkryłem w końcu korzystne ustawienie moich zawodników w ataku. Pietri strzelił sześć bramek "z nogi" i jedną z główki. Kanadyjczycy grali w białych strojach a reprezentanci Słowacji w niebieskich. Stadion był wypełniony po brzegi. Mecz grano na neutralnym terenie w Australii.

Dzieks, powo dalej.

Kolejka 10

Raku 2:4 Musiek07

Eh zgadnijcie co? Dziewiąty mecz do ligi i dziewiąty raz syndorm dwudziestu minut - ponownie dwie bramy w plecy (żeby chociaż jedna tak jak z vitossem...). Muszę ostro popracować nad koncentracją na początku meczu. Przeciwnik mówił, że było 6:10 w strzałach dla niego i jest to prawda. Cztery bramki ustrzelił jeden zawodnik, chyba naturalizowany bo jak na obywatela Izraela miał mało włosów (właściwie to był łysy). Mecz Słowacji w roli gospodarza znów w Sydney (SZPN podpisał jakąś umowę). Zasłużona wygrana reprezentacji Izraela.

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Sob 22:44, 22 Lis 2008, w całości zmieniany 7 razy
Sob 22:11, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 147

Kolejka 6

$liwa 1-3 szyma

Szkoda gadać, szyma odebrał mi zwycięztwo w ostatnich min meczu. Bramkę strzelam w 1 połowie po dośrodkowaniu z rożnego i zamieszaniu w polu karnym szymy. Przecwnik zaciekle atakował, do ostatnich min udawało mi się bronić ale po jednym z dośrodkowań napastnik bahrajnu strzela z głowki bramkę na remis, szyma pczuł że może wygrać i było kwestją czasu aż dołoży następne bramki. Zwycięstwo wywalczył w ostatnich 10min. Dzięki pozdrawiam.

Kolejka 7

$liwa 2-1 vitos

Mecz dość wyrównany, pierwsza bramka dla mnie pada z rzutu wolnego. W 1 połowie to dobra moja gra w obronie co daje tylko 2 strzały na moją bramkę. Na początku 2 połowy vitos doprowadza do wyrównania, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Kilka min później wykożystuje błąd vitosa w obronie i strzelam bramkę na wagę zwycięstwa. Do końca meczu żadna ze stron nie ma już klarownej sytuacji do strzelenia bramki. Strzały to 8-8. Pozdrawiam.

1-0 El Hanti 64'

Generalnie inicjatywe w spotkaniu przejął Raku to on był częściej pod piłką i to on rozprowadzał częściej swoje akcje ja ograniczałem się do kontrataków. W pierwszej połowie oboje mięliśmy kilka okazji jednak piłka do bramki wpaść nie chciała... Druga część spotkania i akcja, która zaważyła o wyniku tego spotkania, wrzutka z lewej strony boiska, strzał szczupakiem piłka jednak odbija się od słowackiego obrońcy i trafia wprost pod nogi zupełnie nie pilnowanego El Hanti'ego, który bez problemów pakuje piłkę do siatki.