Kolejki 11-15 [24.11.08 - 30.11.08]
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 11-15 [24.11.08 - 30.11.08]

Termin na rozegranie kolejek od 11 do 15 mija 30 listopada o godzinie 23:59. Pamiętajcie również o [link widoczny dla zalogowanych].

s-m-o-l-u-ch [link widoczny dla zalogowanych]

Kolejki od 11 do 15 (od 24.11.2008 r. do 30.11.2008 r.)

szyma 0-4 Marv

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Śro 13:21, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Sob 13:18, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

Kolejka 15 (?)

Raku 0:2 dzidzi

Jak myślicie jakie było pierwsze 20 minut? Pewnie że dwie bramki w plecy, dwie po dobitkach. Ja spokojny, nawet nie byłem zaskoczony. Słowacy nie bardzo mogli strzelić bramkę w bo niej stał Borubar, który rzadko coś puszcza. Przeciwnik mówi że mecz prawie że na remis, w strzałach po 9. Tylko co z tego? Po raz kolejny w plecy. Najgorsze jest to że w lidze zagrałem na prawdę źle tylko dwa razy. Może kiedyś karta się odwróci. Byle do drugiej rundy.

Dzieks, powo dalej.

Edit by Przemas:
Wynik dodany do tabeli.

Nie 22:28, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 13 Pechowa!

dzidzi-shearer14 1:2

Gracz miał dużo szczęscia, aż za dużo...
Pierwsza połowa 12 :6 w strzałach , a przeciwnik strzela bramkę na 0:1 po kontrze.
No piłka nie chciała wpasc, aż mnie szlak trafiał ,bo jakieś poprzeczki,nogi obrońcy,boczne siatki no szczęście nie odpuszczało.
Druga połowa to samo ,moje frontalne ataki a przeciwnik kontruje.
Strzelam o dziwo na 1:1 , lecz po chwili tracę po ehhhh kontrze.
W końcówce powinienem strzelic chociaż jedną bramkę ... lecz znowu poprzeczki itc.

Ayatollah 0 : 1 Pietri

Mecz rozpoczął się od mojej przewagi, lecz już po 15 minutach Pietri stał się stroną dominującą. Najpierw trafił w poprzeczkę, ale ta akcja nie dała mu gola. Dopiero w 30 minucie moja obrona i bramkarz popełnia błąd, mijając się z piłką i Kanadyjczycy ładują piłkę do pustej bramki. Następnie w 2. połowie Pietri ma znów dogodną sytuację po strzale z główki piłka po obronie bramkarza zatrzymuje się na linii , a następnie bramkarz ją już łapie. Ogólnie Pietri stwarzał dogodniejsze sytuacje i wolałbym w inny sposób stracić bramkę, niż przez taki rzadko spotykany błąd ;p W strzałach było 1 do 9.

Remek 2:3 DR_man

Mecz zespołów, które są blisko w tabeli. Pierwsza połowa bez wątpienia należała do zawodników Tunezji. Dwa ładne gole, trzeci natomiast po błędzie któregoś z Koreańczyków, który zagrał piłkę do tyłu wprost pod nogi gracza drużyny przeciwnej. Dostając w plecy 0:3 do przerwy odechciało mi się grać, w ogóle moi piłkarze byli jacyś "ociężali", spowolnieni... No nic z meczu wyjść nie można, więc wychodzę na drugą część widowiska. W tej połowie grało mi się znacznie lepiej, można śmiało powiedzieć, że to ja dyktowałem warunki. Stać mnie było tylko na dwie bramki. Rywal nie grał już z takim animuszem jak wcześniej. Wszystkie gole padały do jednej bramki, hehe...

strzały 11-5

Mecz zaczynam ze swoim wyjściowym 4-4-2a, a rywal wiadomo - bardzo ofensywnie. Na początku niewiele się działo. Oddaliśmy po jednym strzale zza 16 i to by było na tyle. W około 25 min. Aros wykonuje "wkopkę" z prawego skrzydła na dalszy słupek, dopada do niej lewy nastnik, dośrodkowywuje i po strzale głową Jamajka prowadzi 1:0. W pierwszej części dobrą sytuację miał Dos Santos, ale gra głową nie jest jego mocną stroną. 1-0 do przerwy. W drugiej połowie w ok. 50 min. moja obrona została rozklepana i napastnik w sam na sam się nie myli. Sytuacja stała się cokolwiek ciężka, więc postanowiłem wprowadzić w życie skrywane pod trójkątem 4-3-3a. Osiągnąłem lekką optyczną przewagę, ale nie mogłem stworzyć czystej sytuacji. Jednak po strzale z dystansu udaje mi się trafić kontakta. Druga bramka pada po rzucie rożnym, mianowicie na 18 metrze piłkę otrzymuje Trabelsi i uderza po długim słupku. Na koniec jeszcze dobrą sytuację miała Jamajka, ale strzał minimalnie minął słupek.

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Nie 17:36, 23 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 17:31, 23 Lis 2008
PRZENIESIONY
Pon 7:46, 24 Lis 2008

KOLEJKA 12

Marv 0 - 1 Aros

Myślałem, ze w tym meczu będę tylko obserwatorem co raz to kolejnych składnych akcji Arosa. Pierwsze akcje właśnie dawały taki scenariusz. Od 20 min coś ruszyło u mnie w grze kiedy posłałem daleką piłkę, a ta trafiła prosto na głowę mojego napastnika, który odegrał ją do innego gracza Łotwy, a ten popisał się bardzo ładnym strzałem z za pola karnego(szkoda, ze nie wpadło) i to ja zaczynałem przejmować powoli inicjatywę do tego stopnia, ze Aros byl zepchniety do obrony. Taki napor trwał do konca 1 polowy kiedy to mialem 2 znakomite szasne, ale bramkarz Jamajki był dzisiaj w fenomenalnej formie. Druga polowa zaczęła się bardziej wyrównanie i nie zapowiadało się, że zobaczymy jakąś akcje 100%. W pewnym momencie Aros zagrał niedokładną piłkę, ale ja zamiast wybić to pobiegłem do przodu i zostawiając otwartą drogę do bramki, która Aros wykorzystuje. Od tego momentu ja już nie stwarzałem groźnych akcji trochę podłamany stratą gola. Gdyby nie dobra obrona mojego bramkarza(dlaczego dopiero teraz?) mogłoby być ze 3:0, a gdybym to ja pierwszy strzelił bramkę może bym wygrał. Tak czy owak 3 punkty wędrują do Arosa.

wasiak 5 : 1 Piero

Mecz zaczyna sie fatalnie dla mnie bo pierwszy trace bramke. Moja obrona calkiem pogubila sie w kryciu i Eremenko nie daje szans mojemu bramkarzowi. Pare minut pozniej po zamieszaniu w polu karnym Hadji wbija pilke do bramki. Do polowy wynik zostaje bez zmian. Druga polowe od mocnego uderzenia zaczyna Piero. Zmasowane ataki nie dawaly jednak skutkow. Po jednej z kontr Sektioui mija 2 obroncow i pakuje pilke kolo bezradnego bramkarza Finlandi. Po tej bramce Piero odpuscil i ja juz tylko strzelalem...

12' [0-1] Eremenko
20' [1-1] Hadji
72' [2-1] Sektioui
73' [3-1] Sektioui
88' [4-1] Sektioui
89' [5-1] Ouaddou

Ostatnio zmieniony przez wasiak dnia Pon 16:17, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 16:16, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 12

Minio- Piero
wynik: 0-2
strzały 10-5

Po pierwszych piętnastu minutach wiedziałem, że nie wygram po 45 byłem przekonany o tym po 75 miałem ochotę na "esc" po 90 się ucieszyłem.

Pierwsza bramka Piero autorstwa Forsella to ładna bramka nie powiem. Dostał piłkę obrócił się zdążył( gdyż, Słoweńscy obrońcy są tacy, że spokojnie pochodzą do tematu...) popatrzeć, wymierzyć i w okno od słupka wpakować piłkę do bramki. Mimo moich starań doprowadzenia do remisu nic takiego się nie stało do przerwy 5:2 w strzałach dla Słowenii na tablicy 0:1. W drugiej połowie Piero ustala wynik i tym samym odbiera mi chęć do walki o wynik. Typowo moi obrońcy dają sobie wejść w pole karne a jak chciałem powstrzymać Jarego L. to się od niego odbili lool szczurkiem pod łokciem się wtoczyła nie żeby wpadła piłka. No ale czego oczekiwać przecież to jest już nawet nie śmieszne.. Mam napastnika, gościu się obraca widzę tylko bramkarza kierunek i kwadrat a on je*** w środek albo chłop ma 191 cm leci piłka na głowę a on patrzy się na piłkę jakby widział Mikołaja na saniach z reniferami... lool
No trudno Świat się nie zawalił Wink Dzięki i powodzenia dalej bo wcześniej miałem okazje grać z Piero i widzę, że podobnie się męczy swoją drużyną jak i ja. Tyle, że mnie dziś wypunktował ;

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Pon 16:45, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 16:44, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora

-----------------------12 kolejka-------------------------

Biszkopt 3:2 Pietri

Mecz od początku bardzo wyrównany ale to Ekwador za sprawą Kavidesa wychodzi na prowadzenie. Jeszcze do przerwy Kanada doprowadza do wyrównania ale to nie był ostatni gol w tej połowie gola. W loss time 2:1 dla Ekwadoru strzelcem bramki C. Tenorio który strzałem po ziemi pokonał bezradnego bramkarza gości. Do przerwy w strzałach 7:3. Po zmianie stron Kanada mocno zaatakowała a gdy nie potrafiła strzelić gola zmieniła ustawienie na bardziej ofensywne i to był największy błąd Pietriego chociaż strzelił gola na 2:2 po pewnym czasie stracił gola na 3:2 wynik ten utrzymał sie do końca meczu. W strzałach 12:10 dla Ekwadoru.

Dzięki za mecz i powo dalej radosny

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Pon 18:30, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 17:35, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora

kolejka 11

Zlitowałem się nad ziąąąmem z klanu no i dałem mu ten jeden punkt radosny
Tak na serio to pierwsza połowa raczej pod moim naciskiem w strzałach 10-1. Po którymś ze strzałów pomaga mi bramkarz Słoweńców i mamy 1-0. Minio szybko zaczyna od środka po dobrym podaniu wychodzi sam na sam i mamy remis. Druga połowa wyrównana, znowu udaje mi się wyjść na prowadzenie, znów pomaga mi GK Słowenii i znów akcje potem Minio wyrównuje. To tyle co by było ciekawego w tym meczu. Bez odbioru.

dzięki.

Pon 17:52, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora

kolejka 12

szyma 2-0 Marcin_Chelsea

Lagi Lagi i jeszcze raz lagi, pierwszą bramkę strzeliłem z boku pola karnego piłce pomógł nieco wpaść do siatki bramkarz swoją dość dziwną interwencją. Drugą natomiast strzeliłem przez laga, rywal stracił piłke we własnym polu karnym i było 2-0.

Pon 20:03, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 15

vitoss - Minio 0-3

strzaly 13-9

Zygac sie chce juz ta japonia...Co do meczu moi nie potrfia z 5 metrow strzelic bramki. I znow sie bede meczyc widze caly sezon druzyna krasnali... Jak nie drewna to male ch*je co gowno umia. Minio strzelil trzy bramki i wygral. Oczywiscie moj pajac bramkarz nic nie potrafi wyjac a snajperzy to mogli by w szachy grac a nie futbol...Dzieki i powo dalej

Pon 20:30, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ayatollah

Posty: 65

KOLEJKA 15

Ayatollah 1 : 2 Wasiak

W tym meczu widoczna była zdecydowana przewaga Wasiaka, lecz miał szczęscie bo na początku spotkania bramkarz fauluje od tyłu mojego zawodnika za polem karnym, za co dostaje żółtą kartkę. Następnie strzelam bramkę na 1 do 0 z główki i rozpoczyna się napór przeciwnika. Najpierw 2 słupki ratują mnie przed utratą bramki, później kiks na pustą bramkę, lecz co się odwlecze to nie uciecze. Wasiak w drugiej połowie jeszcze bardziej przycisnął i udało mu się strzelić 2 bramki.
Mecz pod dyktando szczęścia, ew. jego brak, bo Wasiak mógł wygrać przynajmniej 3-4 bramkami jak i ja mogłem grać od początku z przewagą zawodnika. Zwycięstwo, jednak należało się zdecydowanie mojemu przeciwnikowi.
Dzięki i powodzenia.

Pon 20:32, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

KOLEJKA 12

wasiak 3 : 1 Wez1

Mecz od poczatku do konca byl bardzo zaciety co widac w statystykach. 13-10 w strzałach mowi samo za siebie. W pierwszych 45 minutach Wez1 atakowal, a ja strzelalem i po pierwszej polowie na tablicy widnial wynik 2:0 dla Maroka. Poczatek drugiej polowki przespalem i Wez1 szybko to wykorzystuje strzelajac bramke kontaktowa. Zaczela sie nerwowka, ale w 77 minucie Boussaboun strzalem zza pola karnego przesadza o wyniku tej rywalizacji. Do konca wynik sie juz nie zmienia. Maroko cieszy sie z kolejnych 3 pkt.

7' [1-0] Chamakh
43' [2-0] Hadji
53' [2-1] Milambo
77' [3-1] Boussaboun

Strzały 9 : 9

Warunki okropne,strasznie cieło, przycinało tragedja grać w takich lagach.
Mecz w sumie wyrównany od pierwszych minut to biszkopt atakuje, ale napastnicy są zatrzymywani porzez dobrze dysponowaną obrone B.Faso. Po pierwszym moim kontrataku wpada bramka na 1:0 kilka min póżniej strzał z 6 metró wpada do bramki Ekwadorczyków. Do przerwy strzały 3 : 4 dla biszkopta. W drugiej połowie to biszkopt musi grać ofensywnie ja tylko pilnowałem wyniku, ale nie powiem bo miałem ze 3 akcje sam na sam i jedną setkę ale napastnik nie popisał się bo nie trafił na pustą bramkę. Napastnicy Ekwadoru nie pokazali się z dobrej strony. natomiast drużyna z czarnego lądu była dzisiejszego dnia dobrze dysponowana i zasłużenie wygrała. Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez $liwa dnia Pon 22:09, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 22:06, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 11

Pietri : dzidzi 4-0

Moim zdaniem wynik troche za duży jak na to co się działo na boisku.
Ale wracamy do meczu.
Poczatek spotkania zacząłem od ataków ale nic one nie wniosły.Później ataki dzidziego ale jego napastnicy w dzisiejszym dniu marnowali takie sytuacje ,że tego nie da się opisać m.in z 3 metrów na pusta bramke strzalają gdzieś poza poprzeczką.NAdchodzi 34min pomyślałem sobie może uda się ze strzału z dystansu pokonac przeciwnika i udało się kapitalnym strzałem z poza pola karnego popisał się mój napastnik i mamy 1-0 dla Canady.Nastepnie kolejne ataki dzidziego ale nic za żadną cene nie chciało wpaść do mojej bramki.Wynik do przerwy 1-0.Druga połowa to już lekka moja przewaga.Stwarzam sobie kilka dogodnych sytuacji z czego 3 bramki padają.Wszystkie po strzale z dystansu.Statystyka strzałów 13:6 dla mnie.Zaznaczam jeszcze raz ,że wynik nie mówi o przebiegu spotkania tylko o moim szczęściu.Dzięki za mecz powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Pon 22:39, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 4 razy

strzały 4:14

Na początku coś tam pokopałem, później głupia strata bramki i jakby coś się we mnie złamało. Zacząłem robić głupie błędy, przeciwnik przewidywał każdy mój ruch i każdy kontratak był groźny. Całkowita dominacja Petriego.

Kolejka 14

shearer14 1:2 wasiak

Następny mecz z kolei kiedy prowadzę i przegrywam. Coś nie idzie, gram jak frajer i przegrywam frajersko mecze, którem mogłem wygrać. Na początku prowadzę strzelam bramkę, a później daję przeciwnikowi grać, przejmuje inicjatywę i mnie pokonuje. Brak słów. Każde dośrodkowanie w moje pole karne kończy się bramką pnieważ moi obrońcy to istni mistrzowie główkowania. Mam dość tej drużyny ale niestety taki team wylosowałem i przez najbliższy sezon będę musiał grać tymi mistrzami szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez shearer14 dnia Pon 23:24, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:01, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
Aros

Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 404

Skąd: Wrocław

Kolejka 11.

Mecz na szczycie rozgrywany w atmosferze horroru i wielkiego napięcia. Przynajmniej w odniesieniu do Jamajczyków. Dość by powiedzieć, że z tak dobrym przeciwnikiem stracić bramkę to jak dostać po mordzie raz a dobrze, to jeszcze w totalnie niewytłumaczalnych okolicznościach, dwie minuty po stracie gola, udaje się wyrównać. Dziwne. I smutne, bo to mój jedyny strzał na bramkę w tej połowie.
W drugiej połowie wasiak nadal kontroluje przebieg meczu. I to jak kontroluje. W 62 minucie traci bramkę po strzale Euella, a w 88 minucie przegrywa już 3-1 po trafieniu Kinga. Nie zasłużyłem na wygraną. Przeciwnik strzelał 9 razy, ja 6, ale wystarczyło.

Kolejka 14.

Od początku miałem przewagę, ale to Szkocja pierwsza strzeliła gola. W 16 minucie Boyd nie zmarnował swojej okazji i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Z tego prowadzenia 19Ruch20 cieszył się równo minutę. Na 2-1 podwyższyłem w 39 minucie. Kolejne bramki to 52, 66, i 68 minuta oraz 74. Wynik 6-1 to chyba trochę za dużo. Whithmore w tym meczu zaliczył hat-tricka. Generalnie bardzo udany mecz. Co strzał, to bramka. Takie mecze potrafią rozwalić, kiedy to Twój bramkarz po każdym strzale wyjmuje piłkę z siatki.

Kolejka 15.

Te mecz, bardzo podobnie jak poprzedni, ułożył się dla mnie znakomicie. Bramki wpadały jedna za drugą. Jak słusznie po meczu zauważył bladzio, na przegraną zasłużył, ale nie w takiej skali. W tym meczu miałem 13 strzałów, bladzio miał ich 10, więc widać, że mecz był wyrównany.
Gra toczyła się raczej w środku boiska, a kontry powodowały zmiany wyniku. Gdyby bladzio był bardziej skuteczny, może wynik wyglądał by nieco inaczej. Tak czy siak, wygrana zasłużona.

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Wto 2:17, 25 Lis 2008, w całości zmieniany 4 razy
Wto 1:03, 25 Lis 2008 Zobacz profil autora
bladzio

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 47

11. kolejka
bladzio 0:1 Marv

mecz z optyczną przewagą marva. Zasłużone zwycięstwo. Ja praktycznie nie stworzyłem żadnej okazji podbramkowej. W drugiej połowie marv ma sete zostaje ścięty karnego nie wykorzystuje jaki i dobitki. Potem miałem okazje minąć obrońcę jednak mnie zastopował. Także tyle szkoda punktów z sąsiadem z tabeli. Powo

Wto 17:04, 25 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)