Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

13 kolejka

Minio- Wez1

wynik: 2:2
strzały: 11:13

Śmieszny mecz. Jakby amatorzy grali i strzelali na pałę z fantazją niesamowitą szczęśliwy

Pierwsza bramaka ok 8 minuty, Kongo wychodzi na prowadzenie ale tylko ok dwóch minut i wyrównanie. Potem znowy gol Kongo i jeszcze w 1 połowie znów wyrównanie. I potem to już były Jazzy lool Początek drugiej połowy przerzuciłem nad obrońcą piłkę napastnik się zgubił ale doleciał Ceh i sobie zapomniałem wcisnąć kwadrata lool wleciałem w bramkarza odbiła sie piłka na bok dobijam napastnikiem w sumie setke miał bez 1% i sie pomylił lool Potem Kongo strzela i minimalnie sie mylą szczęśliwy Koniec też dobry ja strzelam odbija pramkarz ziom zamiast dobić do bramki to dobił mnie bo kopnął gdzieś na trybuny szczęśliwy w ostatnich minutach Kongo wychodzi na świetną pozycje tylko bramkarz i przestrzelili lool

Musiek07 4-0 leon84 (0:0)

Dobry mecz w moim wykonaniu... gorzej z rywalem... grałem zdecydowanie lepiwj tworzylem grozniewjsze akcje i wogole ;p ... niestety w pierwszej polowie nie padła zadna bramka... za to w drugiej polowie pilkarze Izraelu urzadzili westiwal strzelecki na swoim stadionie... w strza;ach 17:7 for me.. dzieki za mecz..

Sob 16:56, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

Kolejka 11

Raku 3:1 leon84

Cała Słowacja szaleje! Mecz zaczyna się od szybkiej bramki (w drugiej minucie) dla Togo po strzale z dystansu. Wyrównałem kilkanaście minut później po rzucie rożnym i główce Vittka. Potem nas rozłączyło. Po wznowieniu mecz był bardzo wyrównany dużo strzałów z obu stron (zakończyło się na 11:12 dla leona84). Bramkę na dwa jeden strzela Hamsik po karygodnym błędzie obrony Togo. Trzecia bramka pod koniec meczu z dystansu. Zwycięstwo zawdzięczam błędowi przeciwnika i słabym celownikom graczy z Afryki.

Ayatollah 0 : 0 Raku

Mecz rozpoczął się dość spokojnie, każdy z nas starał się wybadać przeciwnika. Pierwsza połowa przebiegła dość spokojnie, raz ja przeważałem raz Raku. W drugiej połowie pojawiły się groźniejsze sytuacje, lecz żaden z nas nie potrafił pokonać bramkarzy. Mecz można powiedzieć przebiegał w przyjaznej atmosferze;p

shearer14 4:0 szyma

W tym meczu sprawdziło się powiedzenie "Nie taki diabeł straszny jak go malują".
Całkowita moja dominacja na boisku co jest całkowicie nie zrozumiałe dla mnie. W każdym meczu walczę o zwycięstwo ale nie każdy można wygrać. W tym meczu nie dawałem sobie szanse na wyraną. Zacząłem spotkanie jak zawsze. Starałem się uspokoić grę i nie tracić głupio piłki. Gdy strzeliłem pierwszą bramkę pomyślałem, że będzie tak jak w każdym meczu, czyli strzelę pierwszy, a później i tak przegram. Nie dawałem jednak przeciwnikowi rozkręcić się co zaowocowało drugą bramką. W drugiej połowie dołożyłem jeszcze trzecią bramkę i wiedziałem, że tego spotkania nie da się przegrać. Chwilami grałem jak natchniony konstruując bardzo ładne akcje.

Nie 14:36, 30 Lis 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 147

$liwa 1 : 2 Remek

Mecz szybki i zacięty. W pierwszej połowie Remek miał przewagę na boisku co dało mu prowadzenie 0:1 w 30min. Ja wyprowadziłem kilka akcji z czego jeden strzał trafił w słupek. W 2 połowie remek wykonuje rzut rożny po którym obrońca B.Faso wybija piłkę, szybki kontratak i mój napastnik znajduje się sam na sam z brakamrzem gości i zamiania akcję na bramkę. Długo sie nie cieszyłem remisem bo pare minut później Remek strzela na 1:2. Po tej bramce wziołem się ostro do roboty, kilka akcji i groźnych strzałów, ale nic nie wpadło, do końca meczu akcja toczyła się na połowie Remka ale Azjaci wywieżli 3pkt z czarnego lądu.... pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez $liwa dnia Nie 23:02, 30 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:58, 30 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)