Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

KOLEJKA 13

$liwa (B.Faso) 2 : 3 (Gwinea) bladzio

Strzały 8 : 13

Spotkanie dwóch drużyn z czarnego lądu zapowiadało się emocjonująco i takie też było...
Pierwszy bramkę strzela bladzio po błędzie defensywy B.Faso w pierwszych min meczu, po kilku min znowu defensywa gospodarzy zostaje zaskoczona i jest już 0:2. Pod koniec 1 poły zawodnicy B.Faso wyprowadzają kontratak, po którym Dagano strzela bramkę kontaktową, gospodarze nie cieszą się długo tą bramką bo w samej końcówce gwinea strzela bramkę na 1:3. Druga połowa to ataki z 1 jak i z drugiej strony kilka dogodnych sytuacji zostaje zmarnowanych przez mojch napastików. Udaje mi się stzrelić bramkę kontaktową. Pod koniec meczu dogodna sytuacj dla B.Faso, obrońca gości podaje za lekko do bramkarza, który wybiega do piłki ale w ostatniej chwili się cofa, napastik gospodarzy jest w dogodnej sytuacji ale ni skąd ni z owąd obrońca wyjaśnia sytuacje na korzyść Gwinei. Mecz emocjonujący i pełen napieć, porażka boli ale wiem że chłopcy dali z siebie wszystko i miejmy nadzieję że w nastepnym meczu bedą mieli więcej szczęscia. Pozdrawiam.

Szcześliwa 13stka...

Japonia która ostatni mecz przegrałą bez walki zagrała tak jakby to spotkania również chciała przegrać. Shinji Ono rezerwowy ktory wszedl w drugiej polowie i dzieki niemu padly 2 zwycieskie bramki był bohaterem. Japonia ciagle slaba, tlyko szczescie jej pomaga, tak samo bylo w meczu z Korea Płn. Remek objał prowadzenie ładnym strzałem w 1 polowie meczu. Druga połowa to już gra Japonczyków i wyrównanie Yanagisawy po ładnym podaniu. Chwile poźniej Nakamura i było 2-1 a trzecia bramka to już był autorstwa bodajźe Tamady. Dzieki i powo dalej.

Wto 20:02, 25 Lis 2008 Zobacz profil autora
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

KOLEJKA 14
Remek - Biszkopt 4:1

Bardzo udany mecz w moim wykonaniu no i oczywiście szczęśliwy. W strzałach na koniec 17-10 dla rywala. Ja pierwszy wychodzę na prowadzenie, później dwa do zera w 20 minut szczęśliwy W między czasie Biszkopt marnuje parę akcji... Następnie czuję się już zupełnie pewnie i to się mści, gdyż Ekwador zdobywa bramkę kontaktową i zapowiada się emocjonująca końcówka. Na szczęście nie było tak źle... Dwie bramy szybko strzelone, definitywnie zakończyły marzenia Biszkopta o punktach w tym boju.

bladzio 3:2 dzidzi

Mecz rozpoczął się dobrze dla murzynków prowadzili już 2:0 po golu Feiduando [czy jakoś tak ;p] i po golu zdobytym głową przez najmniejszego na boisku Yattara. Dzidzi zmienił szybko taktyke co przyniosło efekty bo przed przerwą wyrównał. Pierwszy gol błąd bramkarza który strzał z ostrego kąta piąstkuje na 11 metr pod nogi Polaka. Wyrównanie to fajny strzał zza pola karnego po długim rogu. W drugiej połowie mecz wyrównany ale Murzynek z białymi jak słońce włosami Masaare zdobył gola po rykoszecie. Pozdro

Musiek07 3-0 $liwa (14:9)

Noo... wkoncu b. dobry mecz w wykonaniu Izraelitów... co grali to poezja ;d w przeciwienstwie do poprzednich spootkan.... pierwsza bramka pada juz w 15 min. a strzela po pieknej akcij Benayoun w lewy górny róg... nastepnie rywal mial kilka okazij lecz nie trafiał... nastepnie nie trafilem do pustaka szczęśliwy tylko w slupek... pozniej znów ratowal slupek rywalli... mnie tez raz uratowal... w 2 polowie strzelam 2 bramki i jest po meczu... dzieki...

Śro 14:17, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora

kolejka 12

vitoss - Musiek07

2 - 4

japonia - Izrael

0-2, 2-2 i 2-4

Tak sie ukladal mecz. To samo co o meczu z Minio moge napisac. Japonia sie nie da grac. MEcz przegralem zasluzenie, dziekuje obrocnom i bramkarzowi. Strzelilem 2 gole i jest fanie, Matsui ladnie strzelil i Ogasawara. Mialem nadzieje przy stanie 2-2 ale przegralem zenujaca japonia wazny mecz. DZieki i powodzenia dalej

Śro 16:39, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

Kolejka12

19Ruch20 4-2 bladzio

W tym meczu mialem przewage do przerwy 5-1 w strzałach i 2-0.Na poczatku 2 polowy strzelam na 3-0 i za jakie 3 minuty synchro wlaczamy ponownie aby dograc bladzio w odstepie kilku minut szczela 2 bramki i zrobilo sie nerwowo moi obroncy byli praktycznie na srodku boiska w tych 2 sytuacjach.w koncowce strzelam na 4-2 i 3 pkt zostały u mnie dzieki w meczu srednie lagi.

Kolejka 13

19Ruch20 2-1 s-m-o-l-u-ch

Strzały: 11-5

Mecz z moja lekka przewaga.Na poczatku ruszylem ostro do przodu jednak nic nie wpadalo az wreszcie zdobywam bramce po dobitce.pozniej mecz zrobil sie wyrownany i kazy mial szanse zdobyc bramki ale jak tu grac skoro moi pomocnicy i napastnicy mieli niebieskie strzalki.w 85 minucie strzelam z glowki w 87 minucie przeciwnik zdobywa kontaktowa bramke po bledzie obrony i zrobilo sie nerwowo ale wynik sie juz nie zmienil.dzieki

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Śro 17:36, 26 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 17:12, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora

kolejka 14

s-m-o-l-u-ch 1-2 szyma
No to przestałem mieć fuksa w tym tygodniu szczęśliwy. W strzałach przewga szymy, w golach też, ogólnie na boisku nie za duża ale też jego przewaga. Atakowaliśmy się na wzajem, aż w końcu szyma zdobywa bramkę, chwile potem strzela głową jakimś maluszkiem i robi się 0-2. SchodzimMy do szatni. Po przewie w sumie gra wyglądała tak samo jak w pierwszych 45 minutach, udaje mi się strzelić kontaktową i tyle.

Marcin_Chelsea ( Katar ) 0-2 ( Tunezja ) DR_Man

Mecz stał na dość niskim poziomie, na boisku istniała jedynie druzyna Tunezji. Katarczycy po raz kolejny nie mogli się przebić przez defensywę rywala. 2 bramki straciłem po dośrodkowaniach, pierwszą w pierwszej, drugą w drugiej połowie. Zasłużone zwycięstwo rywala. Powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez Marcin_Chelsea dnia Czw 9:37, 27 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 19:07, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora

kolejka 15

szyma 0-4 Marv

Strzały: ?-?

To był istny koszmar... zaczynam rywal odzyskuje piłkę pierwsza akcja i 0-1. Chwile później Marv pakuje drugą a następnie trzecią bramkę...Wtedy robie pierwszą dobrą akcję jednak po strzale mojego napastnika piłka trafia w słupek. Nadchodzi 30min spotkania i pada czwarta już bramka dla Łotwy. W drugiej połowie zmieniłem ustawienie na all off ale nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu i takim też wynikiem zakończyło się spotkanie... spotkanie, o którym gospodarze będą chcieli jak najszybciej zapomnieć.

Czw 15:14, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA NR 14

Pietri-Marv 1:0

Mecz zacząłem od ataków ale już w 4 minucie marnuje sytuacje sam na sam z bramkarzem warto zaznaczyć,że gdyby nie bramkarz gości to wynik byłby większy,wspaniale wybraniał strzały moich napasciorów.Nastepnie rywal cześciej utrzymywał się przy piłce ale zbytnio nie za groził mojej bramce.Od około 40 minuty coraz bardziej atakowałem lecz sytuacje za sytuacją marnowałem.Ale w 89 minucie meczu podaje pod pole karne do mojego napastnika odwracam sie i niefortunna interwencja obrońcy kończy się czerwoną kartką oraz rzutem karnym dla gospodarzy.Kibice którzy zaczęli opuszczać stadion mogli żałować ,że nie widzieli kiedy to Canada wychodzi na prowadzenie.Wynik do konca sie juz nie zmienił i Canada zgarnia bardzo cenne 3 pkt.Dzięki powodzenia dalej.

Czw 16:05, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora

kolejka 13

szyma 1-0 Musiek07

Mecz grany na raty (pierwsza połowa rozgrywana była 2 dni temu) to też nie pamiętam co się dokładnie działo w pierwszych 45min. Mecz był na pewno wyrównany oboje mięliśmy swoje sytuacje jednak to mi udało się jedną z nich wykorzystać i tym samym zainkasować komplet punktów.

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Czw 18:37, 27 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

strzały 8-5

Wyrównane spotkanie. O moim zwycięstwie zadecydowały pierwsze 2 akcje. Już w 2 min idzie dośrodkowanie do mojego napastnika, ten oddaje piłkę do Namouchiego, który nie mając najlepszej sytuacji strzela, piłka odbija się od obrońcy całkowicie myląc bramkarza. Nie mija piąta minuta spotkania, a Dos Santos obchodzi obrońcę i lekko posyła piłkę do bramki obok bramkarza. Rywal zmienia z 4-4-2a na 4-3-3a i próbuję atakować. Jednak jego strzały z prawej i lewej strony nie potrafią znaleźć drogi do bramki. Tym czasem ja, już w drugiej połowie, rozgrywam piłkę na lewej stronie, Ben Saada dośrodkowywuje i Jeema (?) strzela bramkę głową.

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Czw 21:26, 27 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 21:19, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora
leon84

Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 54

Kolejka 12

leon84 0-1 shearer14

Zespol Togo przyzwyczajony do porazek i tym razem nie zaskoczyl swoich fanow przegrywajac kolejne spotkanie.Mecz nawet wyrownany z lekka przewaga Irlandii Północnej!!Zawodnicy Togo najwyrazniej pogodzili sie z mysla przegranych i jakos nie wkladaja serca w spotkania!!Czas pokaze czy powstana z kolan i utrzymaja sie w lidze!!(ta jasne lecimy na zbity pysk i tyle)

Czw 23:25, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 12

dzidzi 2:1 s-m-o-l-u-ch

Mecz bardzo zacięty, dużo akcji w środku pola. Do rzeczy.
Pierwsza bramka dla mnie to strzał z ostrego kąta,bramkarz Korei wybija piłke, pierwsza dobitka znów broni lecz przy drugiej nie ma szans.
W pierwszej połowie mało sie działo, coś tam były kontataki z obu stron lecz nic z tego nie wynikało. W drugiej połowie dostałem na początku nie potrzebną czerwoną kartkę na szczęście Brożkiem.
No i Korea to wykorzystała szybko strzał z najbliższej odleglosci i gol.
Wtedy zmieniłem taktyke na troszkę ofensywną.
W 88 minucie podanie Błaszczykowskiego do Lewandowskiego i w sytuacji sam na sam strzelam zwycięską bramkę.
Myślę że mecz na remis,ale cóż jak zawsze liczy się to co w siatce.

Pią 0:21, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

Kolejka 14

Raku 0:0 Minio

Słowacja grała ze Słowenią. W strzałach siedem do sześciu dla którejś z drużyn, ale nie wiem której bo flagi mają bardzo podobne. Ja i Minio nie potrafimy sobie stworzyć stu procentowej sytuacji. Jak był strzał na bramkę to przeważnie nie celny. Gra toczyła się głównie w środku pola. Obaj rozegraliśmy raczej słaby mecz. Remis sprawiedliwy. Szału nie ma ale jeden zdobyty punkcik cieszy, zważywszy na moją bardzo ciężką sytuację w tabeli.

Dzieks, powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Pią 20:35, 28 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 19:34, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora

-------------------------13 kolejka--------------------------
Biszkopt 1:1 Raku

Mecz nudny naprawdę stzrelam gola jako pierwszy Raku po chwili wyrównuje a potem tylko akcje z jednej i drugiej strony. W strzałach 12:10 ale prawie wszystkie z dystansu. Naprawdę słaby mecz w moim wykonaniu, dobrze że przeciwnik tego nie wykorzystał.

Dzięki i powo dalej.

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Pią 20:51, 28 Lis 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pią 20:42, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
Musiek07

Posty: 274

KOLEJKA 15

Musiek07 0-1 s-m-o-l-u-ch

Dobry... szybki.... i wyrównany mecz... w którym naprawde sie dzialo jak i po jednej jak i po drugiej stronie boiska... mecz w zasadzie tak jak sie spodziewałem ze do jednej bramki... no i trace ta bramke pod koniec drugiej polowy... staram sie jeszcze cos zrobic ale niestety nie dalem rady.. dzieki

Sob 10:46, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora

Posty: 77

Skąd: N-Sól

Kolejka 11

Marcin_Chelsea ( Katar ) 2-3 19Ruch20 ( Szkocja )

Marv 9 - 0 Marcin_Chelsea

Pierwsza połowa w moim wykonaniu nie najgorsza. W 1 min od razu strzelam bramke i staram się dołożyć jeszcze jedna, ale widze ze mimo straty tak szybko bramki rywal nie spuszcza z tonu i stara się narzucic wlasne tempo gry. Czesciowo mu sie to udaje, ale nie dopuszczam go do klarownych sytuacji wiec nie ma szans na wyrownanie. Pod koniec 1 polowy nastapilo przelamanie i strzelilem bramke na 2:0. Po tej bramce juz sie wyluzowalem i tworzylem co raz to grozniejsze akcje. 2 polowa zdecydowanie na moja korzyc. Gram dobrze i dokladam 2 bramki. W doliczonym czasie gry rywal stracil jeszcze 5 bramek.. Wyraznie puscily nerwy obroncom i bramkarzowi wiec zaczeli sie bawic pod swoim polem karnym, a nawet wypuszczali bramkarza daleko poza pole karne. Troche dziwi mnie takie zachowanie, ale to jest liga i nie ma co odpuszczac jak rywal daje takie prezenty.