Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Zobacz poprzedni temat
mALo

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 569

Post Kolejki 21-23 [8.12.08 - 14.12.08]

Termin na rozegranie kolejek od 21 do 23 mija 14 grudnia o godzinie 23:59. Pamiętajcie również o [link widoczny dla zalogowanych].

s-m-o-l-u-ch [link widoczny dla zalogowanych]

Kolejki od 21 do 23 (od 8.12.2008 r. do 14.12.2008 r.)

szyma 2-1 DR_man

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Nie 12:50, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy

dzidzi - vitoss 1:0

Mecz bardzo zacięty,dużo walki w środku boiska.
Pierwsze akcje należały do Japanów, lecz obrońcy Polski skutecznie rozbijali te ataki.
Następnie ja przeprowadziłem pare akcji lecz to samo Japończycy szczelnie zamurowali bramkę.
Do pierwszej połowy bezbarwne 0:0.
W drugiej było gorąco pod bramką Polaków lecz albo koło słupka albo obrońcy byli na miejscu.
Jedna z moich najgroźniejszych sytuacji to strzał Rogera z daleka lecz broni bramkarz
Japońców.
No i przychodzi kontratak w 88 minucie. Wprowadzony chwile moment Saganowski odgrywa do Smolarka ten popędził i strzałem za pola karnego wychodzącemu bramkarzowi strzela bramkę na miare 3 pkt Wink
Duże szczęście bo mecz był ewidentnie na remis.

Dzięki za mecz Wink

Edit by mALo:
Wynik dodany do tabeli.

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Nie 22:09, 07 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

Ten mecz przyprawił mnie o mdłości.

Przeważałem cały mecz, ale niewiele z tego wynikało.
W sumie zaczęło się całkiem dobrze, bo w 27 minucie Gardner strzela na 1-0. Tylko co z tego, kiedy z 11 strzałów na bramkę wykorzystałem tylko ten jeden, a przeciwnik na swoje 5 nie strzelił ani jednej. Piszę, że ani jednej, bo jak oceniać akcję, która rozgrywa się na metrze od bramki. Mój obrońca zagrywa do bramkarza, na połowie metra od bramki piłkę dopada Vittek i w 71 minucie mamy remis, który utrzymuje się do końca meczu.

Ob takich jak najmniej. Szkoda straconych punktów.

Edit by Przemas:

Kolejka 23.

Aros 3-0 WO DominiX

Szkoda słów na komentarz. Nie znoszę ludzi, którzy się deklarują, a później mają to gdzieś.

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Wto 2:01, 25 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy

shearer14 1:3 minio

Szkoda opowiadać. Tylko ja jak zawsze potrafie strzelić pierwszy bramkę i przegrać mecz. To jest już moja tradycja. Z upływem minut traciłem inicjatywę i po pierwszej bramce dla przeciwnika wszystko się rozsypało. Następny mecz frajersko (szczęśliwy) przegrany przeze mnie i moją drużynę.

Ostatnio zmieniony przez shearer14 dnia Pon 17:37, 08 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 17:33, 08 Gru 2008 Zobacz profil autora
s-m-o-l-u-ch

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 1481

kolejka 23

Achhhhh co to był za mecz. Ta.... szczęśliwy chciało by się napisać jednak nic z tych rzeczy. Mecz nudny w strzałach na koniec 5-7. Pierwszy strzelam bramkę po rzucie rożnym, Biszkopt wyrównuje po rzucie wolnym, także jak widać bramki padały po stałych fragmentach gry i nic na nie poradzić nie było można. Prócz tych okazji które wykorzystaliśmy rywal miał jeszcze słupek i groźny strzał głową. Ja nie błysnąłem niczym więcej, mimo to myślę, że z przebiegu gry remis jest jak najbardziej sprawiedliwym wynikiem. O całej reszcie nie ma co wspominać bo było to skuteczne wzajemne wyniszczanie akcji przeciwnika.

szyma(Bahrain) 1-1 (Ekwador)Biszkopt

Bardzo wyrównane spotkanie, pierwszy bramkę strzela Biszkopt, po strzale chyba Mendeza piłka odbija się od C.Tenorio ten jednak zdołał jeszcze ją przyjąć a następnie wpakować do siatki. Ekwador miał jeszcze kilka niezłych sytuacji jednak dobrze bronił kiper Bahrainu. W 50min zawodnik gości fauluje mojego pomocnika który musi opuścić boisko i mamy wolnego z ponad 40 metrów. Na strzał z tak dużej odległości decyduje się H. Ahmed i piłka po rękawicach bramkarza wpada do siatki...

Biszkopt 3:1 leon

Mecz od początku z przewagą Ekwadoru i to oni po strzale z głowy Delgado wychodza na prowadzenie. Pozniej nastąpił ustój w grze Ekwadorczyków i do pracy wzieli sie piłkarze rodem z Togo, którzy wykorzystali brak dwóch wysokich stoperów z Ekwadoru i strzałem głową pokonali Lanze. Pozniej Ekwador atakował chcąc stzrelic zwycieską bramke. Na następnego gola kibice musieli czekac do 70 minuty wtedy to Delgado pokonał strzałem z dystansu togijskiego bramkarza. Ewador od tej chwili grał rozważniej w defensywie. W loss time winik meczu ustalił Mendez. W stzrałach 14? do 3.
Dzięki.

Pon 21:27, 08 Gru 2008 Zobacz profil autora
shearer14

Posty: 265

Kolejka 22

shearer14 0:3 Musiek07

Nie tyle różnice między trenerami co różnice między umiejętnościami drużyn zadecydowały o wyniku spotkania. Na początku to Północna Irlandia dyktuje warunki. Dłużej utrzymują się przy piłce i tworzą groźniejsze okazje, aż do 30min pierwszej połowy, gdy Izrael strzela pierwszą bramkę. Później gra się zaczęła wyrównywać. W drugiej połowie to Musiek07 i jego ekipa przejęli kontrolę nad grą i to oni strzelili 2 następne bramki. Chociaż drużyna shearer'a14 strzelała to piłka lądowała albo w rękawicach bramkarza albo obok słupka.

strzały ( w 2 połowie 2:cool

Mecz rozgrywany na raty. Wczoraj lepiej ja grałem chyba bo wygrałem połowę. Ale był OSS no i daliśmy sobie spokój. Dzisiaj rozegraliśmy 2 połowę. Ja miałem cel nie stracić bramki styl mało ważny szczęśliwy Jednak pod koniec chyba w 38 minucie po rzucie rożnym główka i wpadło no nie udało się. Choć mecz z wasiakiem to była porażka wkalkulowana w koszta a tutaj remis czyli 1 pkt. No no zobaczymy w rewanżu.

bladzio 1:1 s-m-o-l-u-ch

Bałem się tego meczu gdyż nie lubie azjatów. W pierwszej połowie oddałem zero strzałów smoluch oddał 6 z tego dwa groźne. Po przerwie już lepiej kilka sytuacji oddałem już 5 strzałów a koreańce 3. Gola pierwszego strzelił Murzynek po błędzie obronny podanie sam na sam po długim i gol. Potem koreańce tarli do przodu jeszcze yattara mógł dobić z główki ale nie celnie. I w 88 minucie wrzutka na wysokiego koreańca i ten strzela po długim i wyrównuje. Ogólnie wynik sprawiedliwy chociaż strata gola na dwie minuty boli.

DR_man 3:3 shearer14

Ten mecz to jakieś totalne nieporozumienie. Już od początku towarzyszą nam lekkie lagi. Ale staram się to jakoś przeboleć. Rywal w pierwszej akcji uderza mocno z 30 metrów ale mój bramkarz doskonale broni. Przeprowadzam akcję skrzydłem, dośrodkowanie i Dos Santos na 1-0. Potem Znów Dos Santos i na koniec Jeema po wrzutce z lewej strony. Ale niestety lagi w drugiej części już nie pozwalały mi na nic. Rywal obchodził moich rywali jak tyczki. W pewnej sytuacji wcisnąłem kwadrat ze 4 razy, ale piłka jakoś nie chciała latać. Pierwsza bramka dla przeciwnika po obejściu. Druga po rykoszecie, i oczywiście nie mogłem wybić piłki z oczywistych względów. Trzeciej już nawet ni pamiętam. Ale ja pier..... jeśli ktoś grał z krisem10 to mnie bardzo dobrze zrozumie (w drugiej polowie było jeszcze gorzej), aaa nie będę więcej opisywał bo to nie ma sensu, ale gra w takich warunkach, gdy nie jesteś pewny czy twój obrońca się łaskawie ruszy mija się z celem.

Remek - Minio 2:1
Spotkanie rozgrywane na raty ;/ Minio jako pierwszy wysuwa się na prowadzenie, jednak po 10 minutach Tae Se doprowadza do remisu. Później uważna gra obu teamów. Bardzo dużo gry w środku, kilka groźnych strzałów. Pod koniec mój bramkostrzelny napastnik zalicza 2 trafienie w tym pojedynku i zgarniam 3 pkt szczęśliwy

dzidzi - Remek 2:1

Już w pierwszych minutach Koreańczycy przycisneli Polaków i tak z przerwami doszło do końca połowy.
W pierwszej połowie nie zrobiłem praktycznie żadnej groźnej akcji.
W przerwie jak zawsze standard zmiana gdy mi nie idzie - Saganowski za R.Lewndowskiego.
Na efekty długo nie trzeba było czekac Wink
Świetne podanie Sagana i Smolarek strzela z pięknego woleja(bramka zostanie za chwilę wrzucona do kompilki Wink
Idę za ciosem i strzelam świetnie Saganem zza pola karnego i bramkarz Remka bez szans.
Pod końcówkę dostaje czerwoną kartkę , i za moment Remek strzela bramkę kontaktową lecz to wszystko na co było stac mojego przeciwnika.
W tym meczu zdecydowała skutecznosc , bo gdy padł remis to myślę że nikt by nie był pokrzywdzony. Bywa.

Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Wto 20:55, 09 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

Strzały: 1.(14-4) 2.(17-7)

Przed samym sotkaniem myslalem ze bedzie ciezko o 3pkt ale po 20minutach zdziwilem sie ze w tym meczu gra tak slabo zaczolem sie bawic pilka i zamiast strzelac podawalem az wkoncu wuszlem na prowadzenie.Pozniej strzelam 2 gole i 3-0.Przeciwnik mial 2 dobre sytuacje i tylemozna napisac.Wynik moglbyc wyzszy dzieki.

Pietri-Remek 5:3

Mecz nie patrząc na wynik równy pod względem połów,tzn pierwsza połowa pod moje dyktando druga na krozysc rywala.Pierwsze 20 minut meczu i już 3-0 dla mnie.Nie wiem jakim cudem sie to stało ale 3 akcje 3 wrzutki pod pole karne i moj napastnik pakowal za kazdym razem pilke z glowki.Jeszcze w 43 minucie pakuje bramke na 4-0 tym razem znowu akcja (wrzutka + wrzutka=gol).Druga połowa było widać,że rywal chce poprawic wynik i za wszelka cene nie przegrac taka przewaga.Ja za bardzo sie rozluźniłem i szybko trace bramke bo już w 50 minucie.Nastepnie w około 60 minucie znowu bramka dla rywala i mamy juz 4:2.Pod koniec meczu wychodze z kontra i strzelam na 5:3.Ale ledwo co rywal rozpoczal od srodka boiska i strzelil na 5:3.mecz dobry ,szybki.Dzieki.

vitoss - Ayatollah 2:2

Prowadzilem 2-0 by dzieki super ekstra zajebistemu bramkarzowi zremisowac. Pilkarz uzbekow strzela, pilka uwaga nie leci w swiatlo bramki ale za to leci w bramkarza a ten stwierdza ze wbije sobie ja do siatki. Tak sie konczy mecz i znow wk*rwiony po meczu...Dzieki za mecz

Ostatnio zmieniony przez vitoss dnia Czw 18:22, 11 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 18:20, 11 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ayatollah

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 65

KOLEJKA 21

Ayatollah 2 : 0 Marcin_Chelsea

Mecz udał się moim zawodnikom, choć i tak skuteczność szwankowała. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie.Mój zawodnik kiwa na lewej flance następnie decyduje się na wrzutke, która zakończona jest strzałem z główki mojego napastnika, a piłka ląduje w siatce. Następna bramka pada w 40 minucie. Mój napastnik zostaje brutalnie sfaulowany w polu karnym, lecz bez konsekwencji dla przeciwnika w postaci kartki, ale zostaje podyktowany karny. Wykonowca się nie myli i jest 2 do 0. Druga połowa przebiega dość spokojnie, można tylko narzekać na moją skuteczność.
Dzięki i powodzenia.

Czw 20:54, 11 Gru 2008 Zobacz profil autora
bladzio

Posty: 47

23. kolejka

bladzio - Ayatollah 3:6

najgorszy mecz w wykonaniu Gwinei uff brak formy dobrze ze zaraz przerwa. Do przerwy 0:4 oddałem 0 strzałow przeciwnik 6. obrona sie posypała i nie było co zbierać. Po przerwie strzelam dwie główki i jeden po kołowrocie. Przeciwnik dwa gole strzelił po dobitce, bramkarz źle sie zachował. Ogólnie wieli shit w moim wykonaniu. I polskie przysłowie aby do wiosny ;d

Czw 22:00, 11 Gru 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 147

Kolejka 22

$liwa 2 - 3 Dr_man

Początek meczu dość spokojny z obydwu stron niegroźne akcje po jednej i po drugiej stronie, wynik w strzałach do przerwy to 6:2 dla mnie. W drugiej części meczu worek z bramkami się rozwiązał po pozycyjnym ataku środkowy napastnik B.Faso umieszcza piłkę w bramce Tunezji. Gospodarze nie cieszyli się długo prowadzeniem bo już w następnej akcji Dr_man wyprowadza kontratak i po strzale w długi róg piłka odbija się od słupka i wpada do bramki. Kilka min później znowu atak B.Faso, strzał piłka odbija się od słupka, od bramkarza i wpada do bramki. I znowu szybka odpowidź zawodników Tunezji strzał przy słupku i jest 2:2. Końcówka meczu, rzut rożny dla Dr_man, dośrodkowanie, strzał głową, bramkarz odbija piłkę która bestrosko toczy się w polu karnym, dobiega do niej zawodnik Tunezyjski i jest 2:3 wrr... Jeszcze pod koniec przycieło i musieliśmy dokańczać, ale nic nie pomgła ofensywne ustawienie i wynik się zakończył zwycięstwem gości. Pozdrawiam i dzięki.

Ostatnio zmieniony przez $liwa dnia Czw 22:14, 11 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:12, 11 Gru 2008 Zobacz profil autora
Pietri

Posty: 1220

KOLEJKA NR 21

Pietri-$liwa 2:1(1:0)

Mecz można przyznać jeden z trudniejszych ale też ostatnio nie dysponuje najwyższą formą.
Warunki gry na pewno nie zachwyciły jednych jak i drugich ale trzeba było grać.
Początek spotkania na korzyść rywala i mógł już szybko objąć prowadzenie ale szczęśćie w tym dniu mi dopisywało.Ale nadeszła 19 minuta i bieg wydarzeń się odwrócił i zdobywam bramkę a jej zdobywcą Stalteri.Następne minuty to znowu ataki rywala lecz za wszelka cenę nic nie chciało wpaść.Wynik do szatni 1-0 dla Kanady.Druga połowa rozpoczęła sie dla mnie najgorzej jak mogła czyli stratą bramki już w 47 minucie a zdobywca M.Dagano.Później sie wziąłem w garść i chciałem udowodnić przewagę jaka jest w tabeli i udało się to w 59 min. Kiedy to po kilkunastu szybkich podaniach strzelam piękną bramkę z 5 metrów,bramkarz bez szans.Już do końca sie nic nie zmieniło i mecz kończy sie wynikiem 2:1 dla zespołu Kanady.Dzięki.

Pią 16:11, 12 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)