Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Posty: 274

Skąd: szczecin

KOLEJKA 23

Musiek07 3:1 wasiak

Dobry , wyrównany mecz... zasluzenie wygralem to spotkanie ale zacznijmy od tego co sie dzialo... 1wsza bramke strzela balili dostal podanie od afeka mija jednego zawodnika i jest sam na sam i strzela obok bramkarza pakujac pilke do siatki... nastepnie mamy rzut karny dla marokanczyków ale przepiekna parada palestynczyka i nie ma bramki... w 2 polwie trace bramke i jest 1;1 .. jakos udaje mi sie zdobyc bramke i straram sie dluzej utrzymywac przy pilce ... nastepnie dokladam 3 bramke... jest juz loss time ... i wasiak sobie stwiedzil ze wyjdzie z meczu... i uciekl .

Edit by Przemas:
Wynik dodany do tabeli.

Ostatnio zmieniony przez Musiek07 dnia Pią 18:30, 12 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 18:10, 12 Gru 2008 Zobacz profil autora

kolejka 22

s-m-o-l-u-ch 1-5 Pietri
Wynik mówi sam za siebie, grałem trochę zmęczony ten mecz i chyba przez to zero kreatywności i strasznie opóźniony refleks z mojej strony:). Po tym co działo się na boisku i tak można powiedzieć, że jest to tylko, a nie aż 5-1. Pietri miał jeszcze kilka na prawdę dobrych sytuacji, a te moje plus jeden na liczniku goli to trafienie z czystego przypadku.

Pią 20:48, 12 Gru 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 21

Marv 3 - 2 dzidzi

Mecz rozgrywany w dobrych warunkach, rzadko kiedy gra przycięła choćby na chwilę. Początek meczu obie ekipy zaczęły ostrożnie i praktycznie oprócz moich strzałów z za pola karnego nic ciekawego się nie działo. Z czasem przewaga moja rosła i tworzyłem sobie co raz lepsze sytuacje, ale nic nie wpadało. W końcu pod moją bramką zrobiło się trochę zamieszania i bardzo lekkim mierzonym strzałem i orły cieszyły się z prowadzenia. Do przerwy nic się nie zmieniło. W strzałach 10-2 dla piłkarzy Łotwy. Druga połowa zaczęła się lepiej dla piłkarzy Łotwy. Kilka podań sytuacja 100% i na szczęście wykorzystana. Myślałem, że teraz będę mógł spokojnie zająć się atakami i nie stracę już więcej bramek. Niestety dla mnie za lekko podałem futbolówkę i bez problemu Polska wykorzystuje ten prezent. Znowu jest nerwowo, ale na całe szczęście szybko wyrównałem i pod koniec meczu dołożyłem jeszcze jedną bramkę co pozwoliło mi zdobyć 3 pkt i odrobić choć trochę strat do strefy awansu i oddalić się od strefy spadku. Strzały na koniec meczu 25-4 dla piłkarzy Łotwy.

leon84 0-1 Aros

Pierwsza polowa zdecydownie pod dyktando Arosa !!Pare ladnych akcji ktore jednak nie wpadaja do siatki leona84.W strzalach po pierwszej polowie jest 2-10 dla Arosa.Jednak 2 polowa to juz zdecydowanie inna gra zespolu Togo,odwazniejsze ataki i w pewnych momentach pod bramka Arosa zrobilo sie naprawde goraco!Jednak w 80 minucie Aros po składnej akcji strzela na 0-1 i pewnie ten wynik doprowadza do konca!!gratulacje i powodzenia

Sob 17:04, 13 Gru 2008 Zobacz profil autora

kolejka 23

szyma(Bahrain) 2-1 (Tunezja)DR_man

Strzały: 11-7

Pierwsza połowa wyrównana jednak to rywal po dośrodkowaniu i strzałem z główki w 20 min otwiera wynik spotkania. W drugiej połowie czas leciał nieubłaganie a wynik wciąż nie ulegał zmianie więc zdecydowałem się na zmianę ustawienia na 3-4-3 i zaraz po tym świetne dośrodkowanie na głowę H.Ahmeda a ten pakuje piłkę do siatki. Rywal chyba jeszcze się nie pozbierał po poprzedniej bramce w ja sunę z kolejnym atakiem, ponownie piłka w pole karne... rykoszet, football'ówka spada pod nogi Ahmeda a ten sam na sam z kiperem Tunezji strzela na 2-1. Mimo kilku akcji Tunezji w końcówce spotkania wynik nie uległ już zmianie.

Strzały : 1pol. 8-1, 2poł.?

Przez pierwsze 10 minut przypminałem sobie klaiwsze bo nie gralem jakies 4 dni.Pozniej zaczolem atakowac i trwały one do konca meczu po 1 polowie az 8-1 w strzalacg dla mnie i 0-0.Pozniej atakuje i nic bramkarz broni doslownie wszytko strzaly z bliskiej odleglosci i dobitki.W koncowce Marv naciska [] pilka leci wysoko przeskakuje moich obrncow i wychodzi na 0-1.Pozniej w jednej akcji oddalem z jakies 5 sztrzałow było wielki zameiszanie pod bramka i co? bramkarz wszytko wychwicił.Powinienem zdobyc 3pkt a mam 0 ;/ dzieki

Nie 20:34, 14 Gru 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

KOLEJKA 21

wasiak 2 : 3 szyma

Passa porazek trwa. Niezly mecz w moim wykonaniu, ale znow glupie bledy i niestety strata kolejnych punktow. Szyma wykorzystal to co mial do wykorzystania. Z meczu na mecz coraz gorzej mi idzie i ciesze sie, ze w koncu jest jakas przerwa, moze wroci forma. Staralem sie zagrac w tym meczu najlepiej jak potrafilem a wyszlo jak wyszlo... Gratulacje dla szymy.

Nie 21:50, 14 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)