Kolejki 16-20 [1.12.08 - 7.12.08]
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 16-20 [1.12.08 - 7.12.08]

Termin na rozegranie kolejek od 16 do 20 mija 7 grudnia o godzinie 23:59. Pamiętajcie również o [link widoczny dla zalogowanych].

s-m-o-l-u-ch [link widoczny dla zalogowanych]

Kolejki od 16 do 20 (od 1.12.2008 r. do 7.12.2008 r.)

DominiX 0-3 19Ruch20

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Śro 13:27, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 16:42, 30 Lis 2008 Zobacz profil autora
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

KOLEJKA 20

Remek 0:0 Aros

Mecz z liderem, nie był jednak tak ciężki jak sądziłem przed spotkaniem .Już w Formacji doznaję zdziwienia, gdyż pierwszy raz spotykam się z takim rozstawieniem zawodników. Ja gram swoim, lecz po 20 minutach zmieniam na bardziej ofensywne. Gra toczyła się w środku, dużo podań. Praktycznie Aros kontrolował przebieg meczu, ja atakowałem z kontry. Prawdziwych emocji doczekaliśmy się w 80 minucie tego boju. Najpierw mój GK wyjął niczym Fabiański, od razu pojechałem z kontrą, ale GK rywala także stanął na wysokości zadania. Ogólnie wyrównany mecz, nawet w strzałach 8-8. Cenny punkt z nieprzeciętnym liderem naszej ligi.

Pietri-Aros 1:2

Początek meczu pod moją przewagą stwarzam sobie kilka dogodnych sytuacji ale niestety moi napastnicy byli w tym dniu dniu w bardzo słabej formie.Około 43 minuty mam rzut rożny.Po jego wykonaniu pada bramka dla Canady.1 Połowa kończy się moim prowadzeniem 1-0.Natomiast druga była bardzo wyrównana pierwsze 10 minut ciągłe ataki Arosa co przynoszą mu bramke i już jest 1:1.Nastepnie po kapitalnym podaniu mój napastnik wychodzi sam na sam ale skuteczność tego dnia naprawde bardzo słaba i strzał wylądował tóż obok bramki.Ale nie wykorzystane sytuacje się mszczą i w 87 minucie strzałem zza pola karnego na prowadzenie wychodzi Aros.
Ja dając max ofensywe już nic nie umiałem poradzić.Mecz wyrównany wynik na korzyść przeciwnika.Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Nie 23:51, 23 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 17:57, 23 Lis 2008

Kolejka 18

dzidzi-Aros 1:2

Mecz wyrównany, lecz ja miałem bardziej klarowne sytuacje.
Do rzeczy.Pierwsze dwa ataki moje w meczu,pierwszy sam na sam z bramkarzem, piłka obok słupka.
Druga akcja ładnie na skrzydło i bramka dla Polaków.
Następnie troszkę Arek przycisnął z czego wyszła bramka farfocel,strzela Jamajczyk ,piłka odbija sie od obroncy Polski i wpada do bramki.
Do pierwszej 1:1.
Druga połowa zaczyna sie od bramki Jamajczyków ,z kontrataku.
Pózniej miałem parę szans ale jak zawsze zabrakło szczescia.
Uważam że remis byłby sprawiedliwszym wynikiem ,ale niestety liczy sie to co na tablicy.

Kolejka 17.

Jamajka jako gospodarz, więc zaczynają żółto-czarno-zieloni. Pierwsza połowa tego meczu to kalejdoskop. Akcja za akcję. W 12 minucie obejmuję prowadzenie. Po ładnym strzale Gardnera, po przekątnej pola karnego piłka wpada do siatki. Bramkarz Słoweńców jest bezradny. W 19 minucie Słowenia zza pola karnego uderza w poprzeczkę. Było blisko. To co się nie udało przed chwilą, wyszło w 33 minucie. Po dobrym rozegraniu przez Ilica na prawo do piłki doszedł Acimovic i sprytnie przelobował mojego bramkarza. W 45 minucie Minio ma kolejną szansę, ale strzela idealnie w ręce mojego bramkarza. Miał dwóch napastników, wystarczyło rozegrać. Wybrał jednak wariant dla mnie szczęśliwszy.
W 5 minucie drugiej połowy Minio marnuje kolejną szansę sam na sam, ale już 2 minuty później po składnej akcji i strzale Lavrica prowadzi 2-1.
Od tego mementu stawiam wszystko na jedną kartę. Muszę zmienić wynik. W 18 minucie strzelam w poprzeczkę, ale już dobitka jest skuteczna. Gardner strzela swoją drugą bramkę i mamy 2-2. Kilka chwil później, a dokładnie 5 minut King uderza na 3-2. W 29 minucie bramkarz Słoweńców fenomenalnie przenosi mój strzał nad poprzeczką, ale ostatecznie w 39 minucie, kiedy drużyna Minia zostaje zamknięta niczym w przysłowiowym, hokejowym zamku, bramkarz jest bezradny. Whithmor dopełnia zniszczenia. 4-2!

Minio po meczu powiedział, że nie wytrzymał ciśnienia.
To fakt, wydawało się, że przegrał mecz conajmniej na remis.

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Czw 15:42, 04 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 1:44, 25 Lis 2008
Nie 22:10, 30 Lis 2008
wasiak

Skąd: MMz

KOLEJKA 16

wasiak 2 : 2 Vitoss

Mecz horror dla mojej druzyny. Wygrywalem juz 2:0 i nie powinienem dac sobie wyrwac zwyciestwa szczegolnie ze przewazalem w pierwszej polowie. Vitoss wyczul swoja szanse i wykorzystal ja w 100%. Glupio stracone 2 pkt, ktore moglem odrobic do lidera Jamajczykow. Brawa dla Vitossa, ze przy 0:2 podniosl sie i mogl w sumie wygrac ten mecz bo okazji mu nie brakowalo w koncowce. Maroko musi wyciagnac wnioski z tego meczu.

Pon 22:26, 01 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ayatollah

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 65

Kolejka 20

Ayatollah 1:1 s-m-o-l-u-ch

Mecz rozgrywany na raty;p. W pierwszej połowie smoluch ma znaczną przewagę, co udokumentował strzeleniem bramki. Jego zawodnik dośrodkował a napastnik musiał tylko przebiec wśród drzew, żeby strzelić z bramki ;p.
Następnie powoli zaczynam coś grać, jednak minimalne lagi troche mnie znięchęcały do strzelenia bramki;p. W tym momencie następuje oos na p2p i przenosimy gre na cyberneta, tam gra toczy się płynnie a ja mogę coś pokazać wkońcu. Mój zawodnik strzela bramkę życia, za pola karnego uderza silnie w okienko. Następnie smoluch zmienia taktyke na bardziej ofensywną, lecz nic się nie dzieje do końca meczu.
Dzięki i powodzenia.

Pon 23:34, 01 Gru 2008 Zobacz profil autora

kolejka 18

Minio- $liwa
wynik: 0:2
strzały: 8:8

Mecz bez historii. Nudny i mało atrakcyjny. Tracę bramkę pierwszą w 9 minucie, po kontrze. Długo nie było nic ciekawego. Akcje raczej kończące się przed 16 metrem. Moi zawodnicy nie mają przebicia i pomysłu a ziomki z Burkiny pilnują wyniku. Najbliżej wyrównania w 44 minucie był Novakowski jednak jego strzał przeleciał tuż obok bramki. Druga połowa to jeszcze sytuacja Acimovica i bezczelne przestrzelenie... w 77 minucie tracę bramkę na 2:0. Oba gole autorstwa Bance.

---

kolejka 16

Minio- Ayatollah
wynik: 2:1
strzały: 11:8

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków Uzbeków. Praktycznie w pierwszych 30 minutach byli oni stroną dominującą na boisku. A w 13 minucie spotkania bramkę zdobywa Shatskikh. Powoli do głosu dochodzą Słoweńcy i ich ataki się zazębiają. Jednak pierwsza połowa spotkania kończy sie wynikiem 0-1 w strzałach 3:4 dla Uzbeków. Druga połowa to już groźniejsze sytuacje i nękanie Uzbeków. Zastosowałem taktykę małego psa (bardzo znana na Słowenii). Mianowicie cały czas nękam obrone kolegi ale niby nieudolnie ( jak mały piesek co gryzie po nogawce by wkońcu odgryź całą nogę lool) No i w 67 minucie w końcu zadaję cios nr 1 jego autorem Lavric. Chwilę później miałem kapitalną okazję by wyjść na prowadzenie jednak najpierw po strzale piłka trafia w słupek a potem dobijam w bramkarza a za trzecim razem poślizgałem się na swoim talencie i piłka poszła w aut.. Nie sądziłem, że uda mi się wygrać no ale jakoś tak wyszło, że w 81 minucie po raz drugi napastnik na literkę L wpisał się na listę strzelców.
Ogólnie jeszcze powiem, że show w 1 połowie dał mój bramkarz szczęśliwy wychodził i ratował mnie para razy a było HOT lool Tyle, że dziwny on jest bo potrafi bronić niewyobrażalne okazję a przepuścić klopsy.

Kolejka 20

Minio- szyma
wynik: 1:1
strzały 5:13

Ogólnie rzecz biorąc przez całe spotkanie atakował szyma. Miał pecha ogromnego słupek, poprzeczka, pojenie. W pierwszej połowie cały czas napierał a ja tylko się broniłem. W strzałch było 1:8 a w meczu 0:1. Mimo iż statystyki drugiej połowy są niby równe to tak nie było. Nadal Bahrajn atakował a ja się broniłem. Raz wyszedłem z akcją i najbardziej pospolity gol czyli wrzutka i kółko. Grunt, że jest pkt a o stylu nikt nie będzie pamiętał hehe bo antyfutbol trzaskałem bezkarnie lool

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Wto 17:14, 02 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 14:31, 02 Gru 2008 Zobacz profil autora

kolejka 16

Mecz w słabych warunkach. O ile w pierwszej grało się jeszcze jako tako, to w drugiej było już znacznie gorzej, a końcówka to w ogóle pokaz slajdów. Lepiej w tych trudnych warunkach poradził sobie rywal, wypracował więcej okazji, strzelił więcej bramek i wygrał. W ostatnich 15 minutach rywal prowadzi 1-0 i dostaje czerwo, na moje nieszczęście zaczyna się pokaz slajdów w dodatku rywal wychodzi z kontrą i po wrzutce strzela na 2-0. Co by nie mówić na co by nie narzekać zasłużone zwycięstwo kolegi shearer14.

dzięki.

Wto 19:33, 02 Gru 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

Kolejka 18

Na poczatku przeciwnik ruszyl do ataku i powininienem przegrywac 0-1 ale zawodnik przeciwnika strzelil z 3 metrów z glowki wprost mojego bramkarza a ten wybija pilke na róg pozniej kazdy mial sytuacje na strzelenie bramki.Ale nic nie wpadalo.Mecz mysle na remis nawet z lekka przewaga przeciwnika ,który nie wiem jakim cudem nie strzelil bramki.Ostanio nie gram zbyt czesto w ta gierke i brak formy wychodzi.dzieki ale 3 pkt sie licza.

Wto 20:36, 02 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 20

vitoss - Pietri

-
Wynik: 3:3

Japonia formy wysmienite, Warunki wysmienicie słabe zdzier Bramkarz moj czerwona strzalka i nic konkrentego nie wybronil, lecz bronil tak jak ostatanio czyli slabo. Ono daje mi 2 bramki Nakamura 1 i remisuje mecz 3:3. Przegrywalem 3-1 już gdy Radzinski dostał Czerwonke i sily sie wyrownaly zdzier Gdyz moi japonczycy zawsze graja w 10 bo pionkow [ czyt. bramkarza] nikt nie liczy. Tradycyjnie Narazaki wszedl za niego i bylo 11 na 10 kanadyjczykow zdzier . Szkoda ze nie wygralem ale z czolowka idzie bardzo dobrze jak narazie.

Post pisany i wysylany od 19:38

Wto 21:04, 02 Gru 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 147

KOLEJKA 17

Mecz pod dyktando wasiaka. Ja nie mam pomysłu na gre... Kilka min 1 połowy i gol dla drużyny Marocca, jeszcze w 1 połowie wasiak strzela na 0:2. W drugiej połowie zatakowałem ale nic mi to nie dało bo napastnicy B.Faso byli w kiepskiej dyspozycji. Gdy waisak strzelił bramkę na 0:3 wiedziałem że się już nie podniosę i borażka będzie znacząca, pod koniec meczu jest 0:4 i zasłużone zwycięstwo gości. Wasiak pokazał kto tu rządzi i która drużyna jest lepsza...

Wto 21:49, 02 Gru 2008 Zobacz profil autora

kolejka 18

Pomimo lekkiego stanu irytacji kolejną porażką muszę stwierdzić, że mecz ładny i fajny. W sumie nasza gra wyglądała dość podobnie. Ofensywne nastawienia spowodowały dość wysoki wynik końcowy. Pierwszy na prowadzenie wychodzę ja. Do przerwy vitoss wyrównuje, po przerwie strzela po ładnym długi podaniu na 1-2. Potem jest kolejno 2-2 i 2-3 W około 70 minucie po moim błędzie przegrywam dwoma bramkami. Udało mi sie skleić jeszcze jedną dobrą akcję w samej końcówce, na wyrównanie brakło czasu.

Wto 21:54, 02 Gru 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Kolejka 19

Mecz wyrównany.Kazdy mial szanse na zdobycie bramki.Ale to juz w 1 polowie po dosrodkowaniu szymy w pole karne zawodnik strzela gola z woleja.Gdy bylo 10 minut do konca zmienial taktyke na full ofenywna i trace gola jednak za pare minut zdobywam gola na 1-2.Pozniej nie zagrozilem bramce rywala który grał w swoim polu karnym troche na czas i tego czasu mi zabraklo.dzieki

Śro 17:30, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora

20 kolejka

Biszkopt 6:0 Marcin_Chelsea

Mecz zasłużenie wygrany przeciwnik może miałby jakieś szanse ale szybko dostał czerwoną kartkę. Do przerwy 1:0. Po przerwie popis strzelecki moich zawodników którzy pokonują bramkarza Kataru aż 5-cio krotnie.

Musiek07 0-0 dzidzi (9:13)

Dobry ... szybki ... i wyrównany mecz... z lekka przewaga dzidziego... ztwarzal grozniejsze akcje.... a mi sie juz odechciewa grac tymi palestynczykami... to jest zenada po prostu... ehhh jakos udalo mi sie zremisowac ale ogólnie ostatnio cos mi nie idzie... Dzieki za mecz...

Śro 21:32, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 16
Biszkopt 1:3 dr_man

Mecz zaczyna sie od strzału dr_man i gol. Potem drugi strzał i znowu gol i trzeci i gol xD. Potem zmieniam taktykę i chcę doprowadzić do wyrównania jednak udaje mi sie strzelić tylko jednego gola.
W strzałach 10:8 dla mnie
Dzięki za mecz i powo dalej.

====================================================================

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Śro 22:51, 03 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 21:38, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora

kolejka17

vitoss - bladzio
0 - 1
strzały 12-4

Pierwsza akcja rywala i juz gol. Potem jescze z 10 minut cos gral natomiast od 20 do 90 minuty meczu isntniala tylko Japonia. Takahara strzela pudlo, Potem Nakamura i broni bramkarz. Najblizej zdobycia bramki był własnie Takahara lecz nie udalo sie. Cisłem cały mecz i przegrywam nie zasluzenie. Dziekuje za mecze , Rywal przyfarcil ostro co sam stwierdzil w rozmowie na gg. pozdro

Śro 22:45, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora

19 kolejka

Biszkopt 1:5 vitoss

gramy wpierw 20 minut w lagach oczywiście tracę gola 0:1. Potem dogrywamy czerwona kartka dla mojego bramkarza i wiem ze nie wygram. Strzelam gola w 10 ale potem moi zawodnicy marnują sytuacje strzelając w poprzeczkę (Kaviedes) potem Delgado w słupek. Akcje oczywiście się zemściły bo zawsze muszę mieć szczęście. Potem już zwątpiłem i nie grałem stałem i patrzałem sie. Nie ma sie co przejmować bo i tak jetsem wysoko jak na moje marne umiejętności.

Dzięki i powo dalej.

Śro 22:51, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA NR 16

Pietri-Musiek07 4:2

Początek spotkania dla mojego rywala stwarza sobie kilka dogodnych sytuacji,ale dobrze stłumione one zostały przez moich obrońców.Nadchodzi 16 minuta i kapitalny strzal z dystansu i prowadze już 1-0.Rywal jakby spuścił z tonu i ja dalej atakowałem.Około 32 min. akcja pozycyjna podanie i sam na sam zamieniam na 2-0.Do Przerwy zatem wynik 2-0.Druga połowa już całkiem inna więcej akcji i więcej bramek.Około 50 minuty rywal kapitalnym rajdem i strzałem zdobywa bramke kontaktową.Ja lekko zdenerwowany próbuje grać dalej swoje ale nic nie wychodzi.Rywal atakuje ale jednak piłka to niepowtarzalny sport i od czego są kontry...Po nieudanej akcji rywala wychodze z szybką kontrą i mamy 3:1.Rywal już odpuścił praktycznie ale widać ja za bardzo się wyluzowałem i trace w 83 min głupią bramkę i już mamy 3:2.Moge mówić i wielkim szczęściu ponieważ w 89 minucie rywal miał praktycznie 100% sytuacje ale na jego nie szczescie fatalnie spudłował.W loss time pieczętuje zwycięstwo i mecz kończy się wynikiem 4:2.Dzięki.Powo Dalej.

Śro 23:22, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)