Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 54

Kolejka 16

leon84 0-3 $liwa

Mecz jak zwykle z przewaga rywala!!Zespol Togo mial pare sytuacji do strzelenia bramki jednak nic nie wpadlo!!Rywal byl lepszy dlatego pewnie wygral 3-0.Mecz nudny bez wiekszych emocji,jedynie kolejna porazka na koncie leona84!Dlugo to nie posiedze w tej 3 lidze!!pozdrawiam

Edit by Przemas:
Wynik dodany do tabeli.

kolejka18

leon84 1-4 Remek

Mecz z wyrazna przewaga Remka!!Pare sytuacji TOGO JEDNAK NIESTETY UDALO SIE STRZELIC TYLKO JEDNA BRAMKE!Remak kontrolawal zupelnie to co dzialo sie na boisku!!pozdrawiam

Śro 23:36, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora
bladzio

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 47

19.kolejka

bladzio 1:2 Musiek07

do przerwy bez bramek. Mecz nudny praktycznie po jednej dobrej okazji. Po przerwie błąd obrzedzanych w obranie i bambo strzela na 1;0. Potem akcja jakiegoś rabina z Tela wivu strzela w słupek dobija i remis. Potem mój murzynek fauluje bodajże toto tamuza w polu karnym. I sam poszkodowany strzela na 1;2. Potem gra na czas izraelitów i dowożą punkty do końca. AVE

Czw 0:14, 04 Gru 2008 Zobacz profil autora
leon84

Posty: 54

kolejka 20

leon84 0-2 bladzio

Nudny mecz z nielicznymi sytuacjami podbramkowymi!!5-5 w strzalach!jednak bladzio wykorzystuje 2 akcje i tak to przegrywam kolejne spotkanie!!nie jest mi dane gra w 3 lidze chyba ze jakims cudem poprawie swoja forme!!Smieszny zespol Togo nie moze wygrac cos poszlo zdecydowanie nie tak!!pozdrawiam

Czw 0:44, 04 Gru 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 147

$liwa (B.Faso) 3 : 1 (N.Ireland) shearer14

Strzały: 13 : 7

Mecz zaczoł się dobrze dla mnie bo już w 5min strzelam gola na 1:0. Widać było że przeciwnika poddenerwował ten gol bo odrazu przycisnoł i stwarzał coraz to groźniejsze sytuacje, z jednej z nich wpadł gol po bardzo ładnym strzale w długi róg, do połowy 1:1. Druga część to wyrównana gra, akcja za akcje kilka minut zajeło ,70min meczu, zamieszanie pod polem karnym gości, Bance podaje do Dagano i jest 2:1, po tym golu zawodnicy B.Faso zaczeli grać szybciej co przyniosło gola na 3:1 i wygraną dla zawodników z africa...
Shearer14 miał też swoje sytuacje ale mój bramkarz brnił lub piłka nie trafiała w światło bramk. Dzięki Pozdrawiam.

Edit by mALo:

Czw 18:23, 04 Gru 2008 Zobacz profil autora

kolejka 19

s-m-o-l-u-ch (RPK) 1-0 $liwa (Burkina Faso)
Pierwsza groźna akcja meczu to strzał z 16 metra rywala, który przeszedł tuż obok lewego słupka moje bramki, bramkarz tylko odprowadził piłkę wzrokiem. Chwile potem z piłką w PK Burkina Faso znajduje się Ji Sung jednak strzela za lekko i bramkarz wybija piłkę na róg. Ogólnie w meczu działo się potem raczej mało. Bramkę strzelam po ty jak bramkarz BF zbija wrzucaną piłkę pod nogi Ji Sunga, a ten pakuje ją do praktycznie pustej bramki. W końcówce parę razy było ciepło pod moją bramką, jednak nic złego się nie stało i od dawna oczekiwane zwycięstwo w lidze znów nastało.

Czw 18:43, 04 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 16

dzidzi - szyma 2:3

Mecz wyrównany aczkolwiek chyba z lekką przewagą szymy.
Pierwsza bramka to strzał mój Rogerem bodajże w 7 minucie.
szyma wyrównuje strzałem z pola karnego pod pachą Boruca.
W drugiej połowie wprowadzam Saganowskiego za R.Lewandowskiego i 2 minuty po tym strzelam na 2:1. Niestety znów podniecony tracę bramkę ,lecz tym razem byłem bez szans bo zawodnik szymy strzela z woleja i Borubar nie mial nic do powiedzenia.
Pod końcówke rzut wolny dla szymy no i ehhhhhhhhh podanie do zawodnika który nikt go nie kryje i jak zawsze taka lipna bramka sam na sam.
Jak jak nie lubie takich rzutów wolnych .... wrr

Pią 0:59, 05 Gru 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

KOLEJKA 20

wasiak 0 : 1 dzidzi

Mecz, ktory chce jak najszybciej zapomniec. Miale sporo sytuacji i nie moglem trafic do bramki. Chamakh 2 rrazy trafial w slupek, albo swietnie bronil Polski goalkeeper. Dzidzi za to wykorzystal szanse po zamieszaniu w polu karnym. Polacy zagrali dobry mecz, ale wedlug mnie najsprawiedliwszym wynikiem bylby remis... Gratulacjie dla dzidziego i powodzenia w nastepnych meczach.

Pią 16:07, 05 Gru 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 19

Marv 3 - 1 shearer14

Pierwsze 6 min zdecydowanie dla shearera14. Uderza raz bardzo groźnie w słupek, ale mój bramkarz wybija na róg. Dośrodkowanie z narożnika boiska i gol dla Irlandii Północnej! Następne minuty to zdecydowana przewaga piłkarzy Łotwy, którzy z każdą sekundą byli co raz bliżej zdobycia gola. Około 26 min rywal otrzymuje czerwoną kartkę, a ja od razu po wznowieniu gry z wolnego zdobywam gola. Do końca połowy nie przerwanie napieram, ale nic z tego nie wychodzi. Druga połowa to już ciut lepsza gra shearera przynajmniej na początku. Nie konstruuje już tak łatwo akcji jak wcześniej. W końcu udaje mi się strzelić gola po błędzie piłkarzy z wysp - czujny Prohorenk przejal zbyt lekkie podanie pod polem karnym i bez trudu pokonał bramkarza Irlandii. Odzyskałem inicjatywe i napierałem. Po jednym z ataków piłka wyszła na aut. Pilkarz Irlandii znów źle dograł piłkę i tym razem Verpakovskis umieszcza piłkę w siatce. Do końca meczu już nic się nie zmieniło. W strzałach 16 - 4 dla piłkarzy Łotwy.

strzały 7-5

Było to wyrównane spotkanie. W pierwszej części spotkania było bardzo mało okazji do strzelenia czegokolwiek, ponieważ obie drużyny bardzo dobrze się broniły. Jednak pod koniec pierwszej połowy, wyrzucam piłkę z autu do Jeemy który biegnie do końcowej linii boiska zgrywa piłkę głową w środek pola karnego, do której dopada Dos Santos i wchodzi z piłką do bramki. Druga połowa była już nieco bardziej nerwowa, bo przeciwnik chciał wyrównać, a ja strzelić bramkę i mieć spokój. Jednak Łotysze (no właśnie Łotysze...) nie trafiali do bramki, albo mój bramkarz dobrze interweniował. Za to ja w ok. 40min drugiej części dośrodkowuję z prawej strony a Dos Santos, tym razem głową, strzela drugą swoją bramkę w tym meczu.

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Pią 19:00, 05 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 18:58, 05 Gru 2008 Zobacz profil autora
bladzio

Posty: 47

18.kolejka

bladzio 1:0 Raku

Mecz nudny głównie w środku pola. Już pierwsza akcja I biały móżyn Masanare strzela po długim rogu potem jedna jeszcze groźna akcja i tyle. W pierwszej połowie zero akcji Słowaków. Po przerwie walka głównie w środku polu Gwinea kontroluje sytuacje. Słowacy oddali dwa groźne strzały zza pola karnego ale nic po za tym. Dzięki i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez bladzio dnia Pią 21:24, 05 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 21:23, 05 Gru 2008 Zobacz profil autora
Marcin_Chelsea

Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 77

Skąd: N-Sól

18 kolejka :

Marcin_Chelsea ( Katar ) 3-2 Musiek07 ( Izrael )

W zeszłym sezonie to ja grałem Izraelem, więc pewne pojęcie na temat tego zespołu miałem . Ponadto rywal nie należał do najtrudniejszych ( tak mi się wydawało ), aczkolwiek do tego spotkania przystąpiłem pełen obaw, ponieważ nie znałem umiejętności kolegi. Początek meczu należał do rywala, choć wyraźnej przewagi którejś z druzyn nie było.
Mimo to , to Katarczycy zdołali pierwsi strzelić bramkę. Około 40 minuty Musiek zdołał wyrównać, lecz jeszcze przed przerwą moja druzyna po raz kolejny wyszła na prowadzenie.
Mniej więcej w 85 minucie Izrael doprowadza do remisu, co wprowadza nerwowość w szykach reprezentacji Kataru. W 90 minucie ostatnia sytuacja Kataru w tym meczu kończy się faulem bramkarza na moim napastniku. Rzut karny zostaje pewnie wykorzystany przez Sebastiana Sorię, który strzela 3 bramkę w tym meczu radosny
3 pkt są radosny
Dzięki i powodzenia dalej Musiek.

_________________________________________________________

Kolejka 19:

Marcin_Chelsea ( Katar ) 2-3 Raku ( Słowenia )

Podbudowany zwycięstwem nad Muśkiem przystąpiłem do tego meczu z większą chęcią do gry niz zazwyczaj. Do 40 minuty udaje mi się dorównywać rywalowi, kiedy to Raku kompletnie zaskakuje mojego bramkarza strzelając niemalże w samo okienko.
Druga połowa toczy się już pod dyktando rywala.. próbuję kontraatakować, lecz jestem bezsilny wobec pewnie grającej defensywy Raka. Około 70 minuty tracę drugą bramkę i ..nadzieję na odrobienie strat. Jednak minutę pozniej w dość dziwnych okolicznościach udaje mi sie przeprowadzić jeden atak i strzelić bramkę na 2-1 . Była to 75 minuta. Około 80 minuty Raku po raz trzeci zaskakuje bramkarza Kataru i na tablicy widnieje rezultat : 3-1.
Minutę później ponownie udaje mi się strzelić bramkę po ładnym lobiku nad leżącym bramkarzem radosny
W reprezentację Kataru wstąpiła nadzieja, lecz Raku spokojnie rozgrywał piłkę i przez to nie miałem okazji, ani szansy, żeby doprowadzić do remisu.
Dzięki i powodzenia dalej Raku.

Sob 12:23, 06 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 19

Minio- DR_man
wynik: 4:2
strzały: 10:8

Hmm stosunkowo chłodno podszedłem nie licząc na wiele. Tym bardziej pierwsza jedenastka jaką miałem umocniła mnie w tym przekonaniu. Następnie PLAY i gramy. Meczyk równy się wydaję ja mam trudności z podaniami takimi dobrymi ale po 20 spotkaniach się przyzwyczaiłem. Tracę pierwszy bramkę, o dziwo szybko wyrównałem. Potem znowu tracę. I do przerwy mamy 2:1 dla rywala. Statystyki strzałów do Half to 3:5. Druga połowa to kopanie piłki o dziwo doprowadzam do remisu. Kiedy zdobyłem gola na 3:2 nie mogłem uwierzyć i strzeliłem na 4:2 hehe ale Mikołajki lool DZięki

Sob 14:39, 06 Gru 2008 Zobacz profil autora
DR_man

Posty: 413

Kolejka 17

DR_man 4:2 leon84
strzały ?-?

Mecz rozpoczynamy na cyberze ale nic z tego nie wychodzi. Przenosimy się na sejnet i udaje się rozegrać 35 min... W czasie pierwszych sześciu minut Ben Saada dwa razy w sytuacjach sam na sam pokonuje bramkarza reprezentacji Togo. Jednak w miarę szybko przeciwnik strzela kontaktowego gola. Chwilkę jeszcze pograliśmy i przenosimy się tym razem na arcade. Warunki katastrofalne ale przynajmniej nie rozłączało. Minęło kilka minut i przeciwnik wyrównuje. Zmieniam na 4-3-3a i dwa razy tym razem Dos Santos pakuje piłkę do siatki.

3-3,7-7

Mecz bardzo wyrównany.Kazdy grał bezblednie w obronie.Az w okolo 70minucie strzalem po ziemi zdobywam bramke na 1-0 pozniej Raku rzucil sie do ataku i przez 20 minut nie moglem dotknąc piłki.W koncowce strzelam na 2-0 i wygrywam ten wyrownany mecz.dzieki

Raku 1:1 Marv

Początek meczu super, offense-trio w formie, nie tracę bramki w pierwszych 20 minutach, strzelam gola. Gra mi się dobrze, był nawet słupek, przeciwnik też miał dobrą sytuację ale chybił. I lost... Linia pomiędzy dobrą a słabą grą jest bardzo cienka i znowu ją przeszedłem. Po wznowieniu Marv uzyskał przewagę, po oblężeniu mojej bramki w końcu dopiął swego i strzałem z główki zdobył bramkę wyrównującą wynik meczu. Końcówka to nerwówka o utrzymanie remisu. Z przebiegu meczu 1:1 to wynik sprawiedliwy.

Strzały: 13-7

W pierwszej połowie gra była bardziej wyrównana, ja jak zwykle strzeliłem bramkę pierwszy i przegrałem. Druga połowa całkowicie oddana przez piłkarzy z Irlandii Północnej. Ulegam wrażeniu, że opdali z sił i przestali wygrywać pojedynki w powietrzu co było kluczowe dla wyniku spotkania. Przeciwnik przejmował piłki z góry i konstruował akcje a ja musiałem grać piłką po ziemi.

Nie 19:14, 07 Gru 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

KOLEJKA 18

wasiak 2 : 3 Dr Man

Mecz rozegrany pare dni temu, ale ze wzgledu na brak czasu - 10 minut juz nie wystarcza by wpisac wynik z opisem na forum zagubiony zagubiony dodaje go dopiero dzisiaj. Pamietam, ze z 0:1 doprowadzilem do stanu 2:1. Nastepnie przestalem grac, moi pilkarze staneli a Drman zaczal odrabianie. W 90 minucie na tablicy widniał wynik 2:3... Fatalne mecze w wykonaniu Maroka powoduja, ze coraz bardziej oddalam sie od lidera a przyblizam do miejsc poza pierwsza trojka

Nie 21:06, 07 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ayatollah

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 65

KOLEJKA 17

Ayatollah 0:1 Biszkopt

Mecz rozpoczął się od badania umiejętności przeciwnika. Początkowo nikt nie mógł pokazać wyższości i gra była wyrównana. Dopiero w około 35 minuty Biszkopt po dokładnym podaniu do jego napastnika strzela bramkę, która daje mu prowadzenie. W drugiej połowie mecz również jest wyrównany, a mi nie udaje się strzelić bramki na 1 do 1. Biszkopt ma parę groźnych sytuacji ale też nie wykorzystuje. Wynike 0 do 1 utrzymuje się do końcowego gwizdka.

Pon 18:22, 08 Gru 2008 Zobacz profil autora
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

KOLEJKA 17

Remek - Marcin_Chelsea 1:0
Podchodząc do tego meczu czułem się zmobilizowany na maksa, przede wszystkim nie chciałem zlekceważyć rywala. Początek spotkania jak i 1 całą połowę można zaliczyć do mniej widowiskowych. Strzały po 45 minutach: 1-3, ale mój w słupek ;D Po przerwie widoczny był przebłysk moich zawodników, którzy śmielej poczynali sobie na boisku. Gola na wagę trzech pkt nie zdobył dla mnie standardowo Tae Se lecz jego nie mniej uzdolniony kolega z ataku Tao Min. Na koniec w strzałach :5-6
Dzięki bardzo

Wto 20:17, 09 Gru 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 16

Marv 1 - 2 Remek

Podszedłem do tego meczu jakiś zaspany. Pierwsze 20 min nie wiedziałem co się dzieje i straciłem dwa gole. Później trochę się przebudziłem i przejąłem inicjatywę. Niestety do końca połowy mimo licznych starań nie udało mi się zmienić rezultatu. Druga połowa od razu rozpoczęta z wysokiego C szybko strzelona bramka daje nadzieję na korzystny rezultat. Jak to niestety bywa czasem nie wszystko idzie po myśli i dostaje czerwo w sumie za nic(faul pod polem karnym rywala zaliczający się na maks żółć). Ta kara mocno skomplikowała mi grę i nie udało mi się zmienić rezultatu spotkania. Raz na wozie raz pod wozem..