Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / II Sezon-Liga 2 Zobacz poprzedni temat

Post 12 & 13 kolejka 2 LIGI [S2-L2]
_________

_________

Przedstawiam wam 12 kolejkę II Ligi II Sezonu WEOL Clan League.
Proszę o terminowość i jak najszybsze granie meczy ,aby nie zostawić tego na koniec.
Przypominam to tylko jeden mecz!
Pozdrawiam i miłego zdobywania punktów,KAPITANOWIE pamiętajcie o OPISACH MECZY!

_________

Termin na rozegranie 12 i 13 kolejki mija w niedzielę 22.06.2008 o godzinie 23:59

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Śro 16:50, 25 Cze 2008, w całości zmieniany 6 razy

Opis meczu: Giggsy 2-2 lukas15
Jak widać po wyniku mecz był zacięty, ale tak w zupełności nie było. Przewagę i to dużą miał przeciwnik, i strzelił mi dwie bramki, ale moi zawodnicy nie dali po sobie tego poznać, gdy nastało ostatnie 20 min ruszyłem do ataku i wykorzystałem jedną z akcji i pod koniec meczu w doliczonym czasie gry udało mi się wyrównać na 2-2. I taki wynik pozostał do samego końca.

Obydwie ekipy po meczy podziękowały sobie za dobrą grę.

Dzięki Lukas15 za wspaniałą grę i powodzenia dla waszej ekipy w kolejnych meczach w Lidze Clanów.

13 Kolejka

XPRIMOX - Lukasus

Dejw 2 - 3 Giggsy

Opis meczu: Dejw 2-3 Giggsy
Jak widać po wyniku mecz zacięty do ostatniej minuty meczu. Co to dużo opisywać mecz wielkiej walki. Zawodnicy mojej ekipy starali się przeważać, ale przeciwnicy nie odstawali nam na krok i udało im się strzeli 2 bramki, natomiast moja ekipa wykorzystała aż 3 okazje które zamieniła na 3 bramki.

Dziękuję przeciwnikowi Dejwowi za piękną i waleczną grę. I powodzenia dla waszej ekipy.

Lincoln 1 - 0 MartiniTSW

Opis meczu: Lincoln 1-0 MartiniTSW

Zak21 - Ohirbyk

Opis meczu: Zak21 - Ohirbyk

Ostatnio zmieniony przez Giggsy dnia Pią 16:48, 20 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 12:31, 16 Cze 2008 Zobacz profil autora
X-ViD

Posty: 143

Skąd: OGC

12 KOLEJKA

X-ViD 0-2 19Ruch20
"po wysokiej wygranej z adrianem1993 zlekcewazylem przeciwnika i przegralem ten mecz ;/ przepraszam moj clan za to.

Musiek07 3-0 rymp@lus13
"Zaczynamy dobrze tą kolejkę. Wreszcie Korea zagrała na odpowiednim poziomie i udało mi sie gładko, głównie dzięki niedokładności rywala, wygrać ten mecz. Dzięki"by Musiek07

nowaxis 1-2 nadolski
""by nowaxis

grzelbi 3-4 memp
""by grzelbi

13 KOLEJKA

Adrian1993 3-7 X-ViD
"B.dobry mecz w moim wykonaniu radosny ciesze sie ze wkoncu zdibylem "pewne" 3 pkt dla mojego teamu. powo dalej ! "

promil 2-1 Musiek07
""by Musiek07

Shatko 3-1 nowaxis

Biszkopt 2-3 grzelbi

Ostatnio zmieniony przez X-ViD dnia Nie 19:54, 22 Cze 2008, w całości zmieniany 7 razy
Wto 12:55, 17 Cze 2008 Zobacz profil autora

12. kolejka

musiek07 3:0 rymp@lus
brak dokładnych podań Malijczyków nadal obkwituje moim rywalom i dlatego zmiania Teamu szczęśliwy ==> opis by rympek

nowaxis 1:2 nadolski

X-Vid 0:2 19Ruch20
przeciwnik w tym meczu nie istnial w 1 polowie 7-1 w stralach bawilem sie pilka.2 polowa wyrownana chociaz tez bylem lepszy. ==> opis by 19Ruch20

grzelbi 3:4 memp
Fajny meczyk radosny W 1 minucie obejmuję prowadzenie, a po 15min jest już 2:0 radosny Potem rozluźnienie w moich szeregach i bramka kontaktowa grzelbiego, a na 10min do konca dostaję zasłużoną czerwoną kartke radosny Druga połowa zaczyna się od bramki na 3:1 dla mnie !! szczęśliwy Po kilku minutach swoją przewagę bramką dokumentuje grzelbi, a na 25min do końca dostaję drugie czerwo szczęśliwy Grając w 9 wyprowadzam kontratak 3 zawodnikami szczęśliwy wrzutka z lewej strony i Ferguson fantastycznym szczupakiem strzela na 4:2 radosny pod koniec grzelbi strzela na 4:3, a w losstime miał sam na sam, ale świetnie obronił Gordon radosny ==> opis by memp

13. kolejka

Owca 4:2 19Ruch20

Grzehu92 0:0 memp
Mecz bardzo wyrównany. Oba zespoły miały po jednej stuprocentowej sytuacji. Miller w 65min wyszedł sam na sam, ale strzelił obok słupka, a w losstime Grzehu minął już bramkarza i miał przed sobą pustą bramkę, ale świetnie zaasekurował golkipera Szkotów obrońca i wyłuskał piłkę napastnikowi Peru. Zasłużony wynik w moim odczuciu ==> opis by memp

gonzo09 2:3 nadolski

Krystiaan 1:1 rymp@lus13
Zacznijmy od tego że gra niechodziła bardzo płynnie tylko jakoś tak dziwnie i źle mi się grało. Ten mecz przypominał mecz Polska - Austria. Ja atakuje Jaziri lub Dos Santos bez formy strzelają obok. Dopiero w 23minucie drugiej połowy strzela okienko od słupka. Nadal moja przewaga jedna jakaś przypadkowa piłka odbija się od nogi obrońcy wprost sam na sam dla napastnika Ghany i 1-1. Grało mi sie lepiej Tunezją niż Mali ale jak napastnicy z szarymi to co sie dziwić. Mecz powinienem spokojnie wygrać, ale szczęście dopisało rywali. Dzięki i powo dla klanu wink ==> opis by rympek

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Nie 19:56, 22 Cze 2008, w całości zmieniany 6 razy
Wto 13:24, 17 Cze 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 12

MartiniTSW- vitoss

Lukasus 5-5 mALo

Ohirbyk- pawjel

Giggsy 2-2 lukas15

"Mecz z delikatną moją przewagą.Wygrywałem 2-0 na 20 min przed końcem meczu i dałem sobie wbić 2 gole. Niestety za słaba psychika." lukas15

KOLEJKA 13

lukasso 4-0 lukas15

"Skill" lukasso

eman-mALo

totomiX 1-6 pawjel

''Moja obrona była dziurawa jak szwajcarski ser, nie zagrałem nic ciekawego. Zasłużona wygrana pawjel'a.'' totomiX

Bakel 2-1 vitoss

"Mecz był na remis. Prowadzenie objął vitoss. Nie załamało to Malijczyków, którzy tuz po wznowieniu gry zainicjowali akcję zakończoną golem. Przebieg gry wskazywał na to, że gracze podzielą się punktami. Ale na kilka minut przed końcem po dużym zamieszaniu w polu karnym Mali zdobyło zwycięską bramkę." Bakel

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Pon 13:24, 23 Cze 2008, w całości zmieniany 7 razy

godlo 1-1 Adrian1993

Mecz wyrównany ,na początku to ja grałem lepiej ale w drugiej połowie juz zarysowała się przewaga Adriana.Wynik jak najbardziej sprawiedliwy,mecz toczony na raty
Dzieki Powodzenia dalej

Tomaszek 1-2 Biszkopt

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 KOLEJKA

Wez1 0-1 godlo

Mecz wyrównany z niewielką przewagą Weza.Strzelam bramke w 25min i jak okazało się była to bramka decydująca o 3pkt dla FC ĘĄ.Pomimo dogodnych sytuacji Weza-nie trafil z dużego kąta na pustą bramkę,i moich-sam na sam i szczupak w słupek wynik się nie zmienił.

Dzieki za mecz i GO GO GO FC ĘĄ!!!

Stary- Tomaszek

Leszczu 0-2 $liwa

Pietri- kaimada

Ostatnio zmieniony przez $liwa dnia Wto 15:12, 24 Cze 2008, w całości zmieniany 4 razy
Wto 14:06, 17 Cze 2008 Zobacz profil autora

12 kolejka

dejw - WOjder

zak21 3-0 Remek
Od początku Korea nacierała, co poskutkowało kosą w polu karnym i czerwoną kartką dla zawodnika Izreala. Karny został pewnie wykorzystany, a potem Azjaci mogli spokojnie kontrolować mecz.
opis by zak21

XPRIMOX - Samolot

lincoln 3-0 Bielu
zasłużone zwycięstwo, nic więcej na ten temat radosny

13 kolejka

dejw 2-3 Giggsy
zawodnik wcale nie byl lepszy wykrzystaw wszystkie bledy nie najlepiej spisujacego sie mnie
opis by dejw

lincoln 1-0 MartiniTSW
Dobry meczyk z przewagą Martiniego. Mimo że dobrze grałem w obronie i wyprowadzałem ataki to nie stwarzałem 100% sytuacji jakich pare miał rywal. Jednak szczęście było po mojej stronie gdy w 79 minucie po indywidualnej akcji Parka zdobywam bramkę i wygrywam to spotkanie. Dzięki Martini i powo dalej.

zak21 - Ohirbyk

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Śro 15:37, 18 Cze 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 21:42, 17 Cze 2008 Zobacz profil autora

12 kolejka
kaimada- promil 1:1
Już od początku widząc szare strzałki formy u czołowych zawodników wiedziałem, że o szczęściu w tym meczu to mogę zapomnieć. Kanoute i S. Traore na ławie. No ale nic pomyślałem coś przynajmniej powalcze xD. Mecz ogólnie wyrównany, kaimada z początku przycisnął i dość szybko straciłem bramkę po silnym uderzeniu od poprzeczki. Ale to mnie zmobilizowało i potem już gra się wyrównała, coraz częściej zagrażałem bramce rywala, jednak brakowało Kanoute, który swoją skutecznością byłby w stanie odrobić straty. No ale i bez niego jakoś dałem sobie radę bo zdołałem w końcu wyrównać. Były nawet szanse na wywiezienie 3 pkt., jednak po dokł. zagr.(daleka wrzutka głęboko w pole karne rywala i w idealnej sytuacji sam na sam znalazł się mój zawodnik nic tylko uderzyć jak złoto xD). Ale kaimada spauzował grę i strzał nie załapał a zawodnik stanął jak słup zły diabeł, a Gk wtedy podbiegł i spokojnie przejął piłkę zły diabeł. Tak ogólnie mecz wyrównany, rywal miał trochę wiecej strzałów, ale na nie wiele pozwalałem dobrze grając w obronie. Dzięki

$liwa- Shatko 2:4
0:1, 2:1 2:4 zdzier

godlo- Adrian1993 1:1
Wyrównant mecz, z lekkim wskazaniem na mnie, miałem problemy ze zdobyciem drugiej bramki. Dzięki.

Tomaszek- Biszkopt 1:2
Ależ wymęczone zwycięstwo. W pierwszej akcji meczu miałem 100% ale strza Farfana obronił bramkarz. Poźniej niestety straciłem gola a przy stanie 1:0 mój bramkarz obronił 2 strzały pod rzą z odległosci 2 metrów. W drugiej połowie to ja zaatakowałem i stzreliłem bramkę na 1:1. Poźniej z biegeiem czasu strzeliłem na 1:2 i tak zakonczył sie ten mecz. Dzięki.

13 kolejka

promil - musiek07 2:1
Opis do drugiego meczu tj. z Muskiem07: W tym meczu przeważał rywal miał o wiele więcej strzałów jednak skośnoocy nie grzeszyli skutecznością xD. Ja przez jakiś czas starałem się nie stracić bramki , jednak niestety wpadła takowa ; / . Ale nie rezygnując coraz lepiej grałem w obronie i zaczynałem częściej zapuszczać się pod bramkę rywala, ale do przewry 0-1. W drugiej połowie postanowiłem skupić się na skutecznym wykończeniu akcji, zdając sobie sprawę że jest ich niewiele, bo trudno było mi się przebić przez 6 defensorów. Uptrywałem więc szczęścia ze stałych fragm.. Wyczekałem aż wbiegną moi w pole karne i z autu po dalekiej wrzutce do jednego z moich wystarczyło skutecznie przymierzyć co uczyniłem strzlając na 1-1. Ponownie rywal rzucił się do ataku jednak już nie pozwalałem na zbyt wiele dobrze grając w defensywie. I w końcówce nadażyła się kolejna idealna sytuacja, co po raz kolejny w przciwieństwie do rywala, potrafiłem wykorzystać zostawiając za sobą obrońców po raz kolejny zdobywam brameczkę xD. Jak się okazało na wagę 3 pkt. Rywal może mieć pretensje jedynie do swojej porażającej nieskuteczności. Ja też to nie raz przerabiałem, ale na szczęscie wyjątkowo tym razem to właśnie na skuteczność mogłem liczyć xD. Dzięki

shatko- nowaxis 3:1
Rywal oddał tylko jeden strzał i gol ja byłem lepszy

Biszkopt - grzelbi 2:3
Mecz przez jakis czas pod moje dyktando ciągle bylem przy piłce jak rywal dostawał piłke ja ją odrazu przejołem stzreliłem na 1:0 ptem było 1:1 po akcji żurawskiego minoł obronce zwodem i pewnie w długi róg. Później znowu ja zaatakowałem i stzreliłem na 2:1. W drugiej połowie rywal szybko stzrelił na 2:2 i potem lost;/. Dogrywalismy 30 minut rywal wbił bramkę ja też miałem sytuacje ale cóż nalezał mi sie przynajmniej remis. Dzięki za mecz i powodzenia dalej radosny

Adrian1993 - X-Vid 3:7
Co dziwne moja przewaga w tym meczu, bramkarz rywala bronił niczym Boruc w meczu z Niemcami, a McGregor bronił niczym Thomas Myhre w meczu z Bośnią i Hercegowiną. Rywalowi wchodziło wszystko co strzelał. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Nie 18:30, 22 Cze 2008, w całości zmieniany 3 razy

pes4 1-3 kajorek17

Mecz z moja przewaga.Pes4 stworzył kilka groźnych akcji ale tylko 1 wykorzystał.

Piero 5-2 marky_ramone

siano zagrałem, cały mecz w 10 i bramy też po błędach lub podaniach pod nogi rywala, który zagrał swoje i wykorzystał co miał, w tym 2 karne

rosja 2-2 50ml

zabraklo skutecznosci,mialem pare sytuacji,ale wszystko praktycznie lecialo w bramkarza,rosja tez mial pare dobrych okazji,z przebiegu meczu ja mialem wiecej dogodnych sytuacji i powiniennem wygrac,

machel -sheva7

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Pon 0:27, 23 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 16:34, 21 Cze 2008 Zobacz profil autora

machel - lukasso

rosja 3-5 eman
"moja gra to jedna wielka tragedia, ale udało sie wygrac"

pes4 0-2 Bakel
"Mecz stał na dość niskim poziomie. Pierwszą okazję do strzelenia gola miał pes4, ale po dośrodkowaniu i dziubnięciu piłki czubkiem buta przez Koreańczyka piłka przeleciała tuż obok słupka. W 25 minucie po potężnym uderzeniu Kanoute z linii pola karnego bramkarz wybił piłkę przed siebie i Traore nie miał problemu ze skierowaniem jej do pustej bramki. Kilka minut później przed dobrą szansą stanął Kanoute - rzut wolny z 20 metrów. Najlepszy strzelec drużyny Mali nie zmarnował tej szansy śląc futbolówkę nad murem tuż obok prawego słupka.
Po drugim goli Mali skupiło się na obronie wyniku, a Korea niespecjalnie miała pomysł jak dobrać się do skóry rywalom."

Piero 2-5 totomiX
Ciekawy mecz, toczylismy wyrownane spotkanie, jednak pod koniec przyspieszyłem i zgarnałem 3 punkty.

"Skill"

eman ?-? mAlo

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Nie 11:41, 22 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 11:25, 22 Cze 2008 Zobacz profil autora