Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / II Sezon-Liga 2 Zobacz poprzedni temat

Post 3 Kolejka II Ligi [S2-L2]
_________

_________

Przedstawiam wam Trzecią kolejkę II Ligi II Sezonu WEOL Clan League.
Mam nadzieję że w tej edycji obejdzie sie bez zgrzytów,kar i wykluczeń i będziemy ostro rywalizować w sportowej atmosferze.
Więc proszę o terminowość i jak najszybsze granie meczy ,aby nie zostawić tego na koniec.
Przypominam to tylko jeden mecz!
Pozdrawiam i miłego zdobywania punktów,KAPITANOWIE pamiętajcie o OPISACH MECZY!

Termin na rozegranie 3 kolejki mija 11.05.2008 o godzinie 23:59

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Czw 22:59, 22 Maj 2008, w całości zmieniany 13 razy
Sob 13:42, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora

$liwa 2-4 Rafal6217

Mecz wyrównany, nawet z lekką przewagą rywala, ale stworzyłem sobie kilka sytuacji 100% z czego 4 wykorzystałem, prowadziłem juz 3:0, ale w drugiej połowie gra przestała się układać i wyszło jak wyszło, liczy siezwycięstwo i 3pkt dla WtF, dzięki za mecz.

godlo 2-3 marky_ramone

dość wyrównany mecz, choć to ja częściej byłem przy piłce i oddałem więcej strzałów, trzy razy wychodziłem na prowadzenie, godlo dwukrotnie doprowadzał do remisu jednak na trzecią bramkę nie zdołał juz odpowiedzieć i 3 pkt. zasilają konto klanu WTF.

DrNo11 1-2 50ml

zasluzone zwysiesto,chociaz przegrywalem 1:0, w strzałach 12:5

Tomaszek 0-2 sheva7

strzaly 14:10 otwarty mecz, moja przewaga i duzo sytuacji bramkowych.

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Wto 15:25, 06 Maj 2008, w całości zmieniany 5 razy
Pon 15:43, 05 Maj 2008 Zobacz profil autora

Remek 1 - 2 lukas15

Pierwsza połowa pod moje dyktando.Rywal wogóle nie mógł sie odnaleźć.Po pierwszej połowie powinno być 3-0 lecz 2-0 to był najniższy wymiar kary.Druga połowa to zupełnie inny obraz gry niż w pierwszej. Przeciwnik zmienił formacje i wyszło mu to na dobre strzelił jedną bramkę.W strzałach 7-7

Samolot 0 - 0 mALo

Bardzo wyrównany mecz, który toczył się przez większą część czasu w środku pola. Groźnych akcji w tym meczu było jak na lekarstwo. Mecz miał nudny charakter świadczą o tym statystyki końcowe. Obie drużyny oddały po zaledwie cztery strzały na bramkę.

Bielu- pawjel

Wojder 3 - 1 vitoss

Strzały: 11-15

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Nie 20:20, 11 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 17:41, 05 Maj 2008 Zobacz profil autora
kaberlem

Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 114

Skąd: Z daaaaaaaaaleka

kaberlem - Lukasus 3:0

Mecz całkowicie pod moje dyktando, przeciwnik dostaje czerwoną kartkę w 1 polowie a ja po tym zdobywam 3 bramki.

mackal -Giggsy 3:0

w stzralach 13:5 dla mnieraczej zasłużona wygranaWięcej z gry miała moja drużyna udowodniając to 3 golamirywal mimo małej ilości sytuacji podbramkowych mógł pokusić sie conajmniej o 1 gola.

Andzinho - Ohirbyk 2:1

opis w niedalekiej przyszłości...

Reksul - MartiniTSW ?: ?

Ostatnio zmieniony przez kaberlem dnia Pon 20:42, 05 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 18:58, 05 Maj 2008 Zobacz profil autora

Mecz nagrany przez Banego do odtworzenia w kaillerze. Oto link: [link widoczny dla zalogowanych]

Mecz ciekawy... Dwukrotnie udaje mi się wyrównać, lecz memp znów wychodzi na prowadzenie i przy stanie 2-3 i 30 minutach do konca PC robi wslizg i dostaje czerwo, memp strzela z karnego. Chwile pozniej karny dla mnie i nie trafiam w bramke... :/ memp zdobywa bramke na 5-2 udaje mi sie jeszcze strzelic gola na 5-3 jednak to juz byl koniec, mialem jeszcze jedna sytuacje ale nie wykorzystałem jej. Szkoda meczu :/ Dzięki i powodzenia dalej.

W pierwszej polowie widoczna byla przewaga Koreanczykow, ktorzy przerywali niemal kazda akcje zespolu z Afryki i bedac w posiadaniu pilki skutecznie rozbijali jej obrone, do przerwy dwie bramki z ataku pozycyjnego i 4-0 w strzalach. Druga polowa to lepsza obrona druzyny Mali, przez co Azjaci zmuszeni zostali do oddawania strzalow z mniej przygotowanych pozycji. Warte zauwazenia sa dwie grozne kontry, z ktorych szczegolnie pierwsza powinna zakonczyc sie bramka dla Mali. W ostatniej minucie Korea dobija rywala ustalajac wynik na 3-0. Strzały 14-3.
opis by zak21

Rywal wykorzystal sytuacje strzeleckie,a ja nie i tyle.
opis by xPRIMOx

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Nie 23:18, 11 Maj 2008, w całości zmieniany 5 razy
Pon 23:01, 05 Maj 2008 Zobacz profil autora

Bad Boys Clan vs Czarni Baghdadu

lincoln 3:5 memp
Wkońcu zwycięstwo... mecz super... pierwsza połowa wyrównana pod każdym względem radosny 4:4 w strzałach i 2:2 w bramkach. Za każdym razem gdy wychodziłem na prowadzenie to Koreańczycy wyrównywali po 2min... co mnie irytowało szczęśliwy
Druga połowa to gra w środku pola... aż do 60min gdzie wychodzę po raz trzeci na prowadzenie i postanawiam sobie, że nie stracę znowu tak szybko gola... udaje się i 7min później wychodzę na czystą pozycje, ale PC lincolna mnie kosi z tyłu i karny + czerwo dla obrońcy. Fletcher pewnym wykonawcą jedenastki i mamy 4:2 dla Szkotów. Nie minęło 5min i główką popisał się Ferguson po rożnym i jest 5:2. Aaaa.. jeszcze przed bramką Korea nie wykorzystała rzutu karnego (strzał w trybuny szczęśliwy). Rozluźniłem się już trochę przy trzybramkowym prowadzeniu i mogło się to źle dla mnie skończyć bo na 10min do końca pada bramka na 5:3, a w 88min było blisko do bramki kontaktowej, ale w porę strzał zablokował obrońca.
WKOŃCU WYGRANA szczęśliwy dzieki za fajny meczyk i powodzenia radosny ===> opis by memp

Bany 1:1 nadolski
mecz wyrównany , jako pierwszy na prowadzenie wychodzi bany i z wynikiem 1-0 dla banego konczy sie pierwsza połowa. ogolnie mecz wyrównany mało strzałów na bramke , w drugiej połowie miałem 2x sam na sam , jedna wykorzystałem a jedna ze spokojem obronił boruc ==> opis by nadolski

zak21 3:0 pudel88
Generalnie nie ma co opisywać. Wynik mówi sam za siebie, a gdyby był wyższy nie mógłbym mieć pretensji. Zagrałem straszną bryndzę. Pierwszy strzał oddałem w jakies 60 minucie gdy przegrywałem już 2:0. Trzecią bramkę tracę w doliczonym czasie meczu. Zasłużona porażka.... W strzałach 14:3 dla przeciwnika. ===> opis by pudel88

xPRIMOx 0:2 19Ruch20
Mecz jednostronny przeważałem 11-3 w strzałach mówi samo za siebie 2 poprzeczki bramkarz xprimox bronil w niewyobrażalnych sytuacjach.Pokazałem kto jest lepszy! Strzały 3:11 ==> opis by 19Ruch20

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Nie 22:41, 11 Maj 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pon 23:14, 05 Maj 2008 Zobacz profil autora
X-ViD

Posty: 143

Skąd: OGC

X_VID 1-6 totomiX
rywal zasłużył na wygraną ale nie taką
nie podoba mi się styl gry (kosa i jedziemy) ale nic mi do tego bo każdy gra jak chce i lubi
przy stanie 0-1 rywal robi kose od tyłu bez szans na odebranie piłki i co??? i nawet żółtej nie ma
zacząłem grać offa w 2 połowie ale totomix spokojnie kontrował i strzelał
ja miałem 3 szanse w ostatnich 15 minutach ale tylko jedna wpadła chodź totomix'owi wpadały cudowniejsze zdzier
dzięki za mecz i powodzenia dalej no i oczywiście przepraszam swoją ekipe za taką wtope

nowaxis- eman

shearer14 3-2 lukasso
W 2 minucie gry głupia strata piłki shearer'a14. Bramkarz fauluje przed polem karnym zawodnika Gwinei, która dobrze rozgrywa swoją akcję z wolnego i mamy 1-0. W 5 minucie wyrównanie. Piękny strzał głową po dośrodkowaniu i piłka wpada do siatki przeciwnika. Przed przerwą pada jeszcze jedna bramka. W polu karnym Gwinei do pilki dopada jeden z zawodników shearer'a14 i z chirurgiczną precyjzą umieszcza piłkę obok lewego słupka bramki. Na początku 2 połowy znowu składna akcja Lukasso i znów wyrównanie. Obu stron nie satysfakcjonował taki wynik jednak to shearer14 w 33 min 2 połowy strzela bramkę i wynik do końca nie ulega zmianą.

Musiek07 0-2 bakel
Mecz na lagach wiec i wynik nie koniecznie odzwierciela jego przebieg. Musiek07 nie zagral zle lecz to rywal lepiej odnalazl sie w tych warunkach i strzelajac dwie sredniej jakosci bramki wygral mecz 2-0

Ostatnio zmieniony przez X-ViD dnia Czw 15:18, 08 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 11:38, 07 Maj 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993- Krystiaan 1:2
08:18:02Już w 3 minucie gola zdobywa Krystiaan. Później cały czas atakuje, jednak nie mogę się wstrzelić. W 2 połowie od początku nie moge się przedrzeć przez obrone, jednak zdobywam gola na 1:1 na 10 minut przed końcem meczu. Jednak 2 minuty później przegrywam 1:2. W końcówce jeszcze nie wykorzystałem 1 na 1.

Biszkopt- gonzo09 2:0
Mecz bardzo szczęśliwy dla mnie Gonzo cały czas przeważał ale był zbyt słaby aby pokonać mojego bramkarza radosny ja wykorzystałem swoje sytuacje on nie umiał i dlatego wygrałem. dzięki za mecz Wink (Biszkopt)

Shatko- Owca 0:0
Przeważałem ale nie strzeliłem mecz w lagach w strzałach 10:3 dla mnie. Nie wygrałem tylko dlatego że były lagi.(Shatko)

promil- Grzechu92 1:0

Ogólnie mecz w miarę wyrównany, choć pierwsza połowa należała do mnie oddałem 6 groźnych strzałów Grzechu92 zaledwie 2 jednak też niczego sobie. W drugiej połowie gra wyrównła się, reprezentacja Peru nawet częściej dochodziła do sytuacji strzeleckich, które nie raz mijały moją bramkę o włos. Ja w tej połowie też miałem swoje okazje, jednak większe szanse na zmienę rezultatu miał Grzechu92. Na szczęście dla mnie nie pokusił się o zmianę wyniku i dowiozłem cenne 3pkt. do końca. Jak narazie niepokonana drużyna Mali po raz kolejny odnotowuje 3 zwycięstwo z rzędu i oby tak dalej.
dzięki (promil)

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Nie 11:20, 11 Maj 2008, w całości zmieniany 4 razy
Śro 18:56, 07 Maj 2008 Zobacz profil autora
pes.4

Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 376

fobber 1-3 pes.4
ładny meczyk szybki nawet... do pierwszej połowy 3-0 dla mnie po jednym golu Sissoko i Dwóch Kanoute (jedna brama z wolnego z 40m bramkarz wbił sobie do bramy szczęśliwy). W drugiej połowie szybko tracę bramę i M.Diarra wylatuje z boiska z drugą żółć ale jakoś udaje mi się utrzymać wynik.THX

wez1 0-1 rosja
"Przewaga Weza jednak dobrze spisywal sie moj. bramkarz. Wybronil bardzo wiele sytacji. gol dla mnie po glowce Carewu. Na koniec jeszcze czerwona kartka dla rywala"

Pierti 2-1 Piero

DominiX 0-1 menel1987

Ostatnio zmieniony przez pes.4 dnia Nie 22:03, 11 Maj 2008, w całości zmieniany 4 razy
Śro 21:53, 07 Maj 2008 Zobacz profil autora

Mecz z moja przewaga, mogłem wygrac wyżej, jednak w 70 minucie dostałem glupia czerwona kartke, przez co pozniej straciłem nawet bramke. W strzałach 8-14.

nowaxis 0-5 eman
"przebudzenie Belgow ... Miralas Debmele 2-0 do przerwy po przerwie rzut rozny glowka Van Buytena i na koniec 2 razy Miralas po 2woch asystach wprowadzonego Huysegemsa" - eman

"bez komentarza
obrona czestochowy
zmiana taktyki zalezna od wyniku
3 gole z d*py" - lukasso

Musiek07- Bakel 0-2
"Cały mecz toczył się pod dyktando graczy z Afryki jednak na początku skośnoocy mieli szansę na objęcie prowadzenia, gdy po katastrofalnym podaniu z lewego skrzydła, koreanski napastnik przejął piłkę na 40 metrze stając oko w oko z golkiperem Malijczyków. Mógł zrobić wszystko, nie zrobił nic. Później widzowie oglądali kilka niewykorzystanych sytuacji przez graczy z Czarnego Lądu, aż pod koniec pierwszej połowy, po świetnym zagraniu z głębi pola w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Fredrick Kanoute. Pewny strzał obok prawego słupka spowodował zmianę wyniku na tablicy świetlnej.
Druga połowa rozpoczęła się od kolejnych ataków Mali, zwieńczonych drugim golem autorstwa Kanoute.
Gdyby afrykańscy gracze byli bardziej skuteczni to mecz mógł się zakończyć wyższym rezultatem.

Adrian1993 1-2 Krystiaan
Mecz zaczął się wyśmienicie już w pierwszej akcji w 2 minucie meczu strzelam bramke. Potem grałem słabo i nie mając najlepszego obrońcy popelniałem dużo błędów i grałem bardzo niespokojnie. W drugiej połowie przyatakował Adrian, i 10 minut przed koncem strzelil wyrównującą bramke, a 2 minuty później euforia po strzale zza 16 metra piłka trafia do siatki. Gdyby nie gol w pierwszych minutach mecz mógł się różnei potoczyć, zwłaszcza przy tragicznej mojej grze w obronie.
Biszkopt 2-0 gonzo09

Shatko 0-0 Owca
Śmieszny jesteś Shatko, możesz i strzałów masz więcej ale ty strzelałeś na pałę, ja rozgrywałem akcję. Większość piłek grałem na Kanoute ale miałeś farta bo było 7 spalonych na pograniczu.Gdyby nie spalone powinno być kilka do zera dla mnie, nagrałem meczyk i wg mnie to ja przeważam ocb? .Ale co to zmieni.... i jeszcze jedno mecz nudny miałeś tak samo jak ja 1 okazję do bramki, ja byłem bliżej ale wybiłeś z lini bramkowej zły
Dzięki za mecz i spróboje opublikowć nagrany mecz także inni osądzą kto przeważał, ale jakie to ma znaczenie zdzier
promil 1-0 Grzehu92
Mecz zaczął się bajecznie dla promila, 1 minuta i strzelec wyborowy, czyli Kanoute, pokonuje bramkarza Peru. Zespół Mali mógł spokojnie kontrolować mecz. Raz po raz próby ataku widoczne były po stronie latynosów, a najlepsza okazje w 1 połowie zmarnował Guerrero. W 2 połowie strona przewazajaca byl Grzehu, ale szczescie nie opuszczalo w tym dniu promila. 1-0 , w strzalach 6-6

Ostatnio zmieniony przez Owca dnia Nie 16:20, 11 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy
Czw 21:57, 08 Maj 2008 Zobacz profil autora

Reksul - Martini TSW 3:3

Mecz wyrównany,ale szczerze przegrałem przez glupoty ciut nie zalezne ode mnie;/ jedna z bramek dla rywala pada po bezndziejnym przezucie mojego player'a,ktory zamiast na druga strone boiska zarzuca do rywala znajdujacego sie pod moim polem karnym;/ tsssss... Szkoda bo szansa byla duza tymbardziej ze 3-krotnie wychodzilem na prowadzenie. Coz z remisu tez nie bede plakal ,Dzieki:D

Opis meczu: Reksul 3-3 MartiniTSW

Jak widać mecz był bardzo zacięty i do ostatniej minuty niewiadomo było kto zwycięży w tym spotkaniu. Z każdej ze stron był piękne oraz składne akcje. I mecz zakończył się wynikiem 3-3. Mecz nie wyłonił zwycięzcy, więc drużyny w tym spotkaniu musiały się podzielić punktami.

Życzę mojemu przeciwnikowi powodzenia w dalszej grze w Lidze WEOL CLANÓW.

Andzinho 2-1 Ohirbyk

Opis meczu: Andzinho 2-1 Ohirbyk

Wynik 1-2 dla mojego przeciwnika, był bardzo trudnym rywalem. Pierwsza połowa należała do mojego przeciwnika, po pierwszej połowie było 1-2, a natomiast drugiej połowie już była bardziej zacięta gra, ale mi się nie udawało strzelić bramki i mecz zakończył się wynikiem z pierwszej połowy.

Dziękuję przeciwnikowi za rozegranie dobrego spotkania i życzę powodzenia w dalszych meczach.

kaberlem 3-0 Lukasus

Opis meczu: kaberlem 3-0 Lukasus

Pierwsza połowa należała do mnie od pierwszych minut to ja utrzymywałem sie więcej przy piłce... Lecz w 33 min mój zawodnik dostaje żółtą kartkę, po chwili 2 żółtą i w konsekwencji czerwoną. Jeszcze przed przerwą Peruwiańczycy strzelili bramkę... Do szatni: Szkocja-Peru 0-1
Druga połowa to dominacja mojego przeciwnika... On atakuje ja się tylko bronię... Szkoci bez pomysłu na grę, Peruwiańczycy to wykorzystują i strzelają mi bramkę w 76 minucie i jest 0-2, po chwili 0-3. Mało strzelałem mało atakowałem przeciwnik odwrotnie... Byłem słabszy...

Gratuluje przeciwnikowi wygranego meczu życzę powodzenia w dalszych rozgrywkach...
Mi tylko pozostaje przeprosić TEAMDOVERS za 3 z rzędu porażki.

mackal 3-0 Giggsy

Opis meczu: mackal 3-0 Giggsy

Mecz moim zdaniem bez żadnej historii. Wielka i niepodważalna przewaga mojego rywala. Jego gra była poprostu wyśmienita, jego gracze popisali się wieloma dobrymi zagraniami, natomiast zawodnicy prowadzeni przeze mnie sporadycznie znajdowali się pod bramką rywala.
I mecz zakończył się rezultatem 3-0 dla przeciwnika. Myślę, że zwycięstwo zasłużone.

Gratulacje dla przeciwnika i powodzenia w dalszej grze.

Ostatnio zmieniony przez Giggsy dnia Nie 15:57, 11 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 15:54, 11 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / II Sezon-Liga 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)