Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / II Sezon-Liga 2 Zobacz poprzedni temat

Post 4 kolejka II Ligi [S2-L2]
_________

_________

Przedstawiam wam Czwartą kolejkę II Ligi II Sezonu WEOL Clan League.
Mam nadzieję że w tej edycji obejdzie sie bez zgrzytów,kar i wykluczeń i będziemy ostro rywalizować w sportowej atmosferze.
Więc proszę o terminowość i jak najszybsze granie meczy ,aby nie zostawić tego na koniec.
Przypominam to tylko jeden mecz!
Pozdrawiam i miłego zdobywania punktów,KAPITANOWIE pamiętajcie o OPISACH MECZY!

Termin na rozegranie 4 kolejki mija 18.05.2008 o godzinie 23:59

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Czw 23:00, 22 Maj 2008, w całości zmieniany 6 razy
Pią 14:02, 09 Maj 2008 Zobacz profil autora

zak21 1-2 Rafal6217

Wyrównany mecz z małym wskazaniem na mnie, przegrywałem juz 1;0 ale udało sie doprowadzic do remisu a nastepnie strzelic bramke na 2:1 i zainkasowac 3pkt, dzieki zak i powo w next

lincoln 4-0 marky_ramone

chyba jak pierwszy raz odpaliłem We to lepiej grałem, kompletne zero w kazdej formacji, jakos nie myślałem o grze, sorki chłopaki

Bany- sheva07

XPRIMOX 1-2 50ml

dosc latwy mecz,bramke trace pod koniec i to praktycznie wszystko czym zagrozil mi przeciwnik,
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Pon 0:20, 19 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 14:52, 13 Maj 2008 Zobacz profil autora

Mecz dosyć równy. Ja nie mogłem strzelić a rywal wykorzystał dwa z moich błędów.
opis by zak21

Znając klasę rywala i jego umiejętności musiałem ustwić zespół defensywniej z 5 obrońcami. Powiedziałem sobie, że 4 kolejka to najwyższy czas na przełamanie i udało się wreszcie wygrać. No bo z kim się przełamać jak nie z tak klasowym graczem. Zdecydowanie nie był to dzień marky'ego, niewiele mu w tym meczu wychodziło i skończyło się wysokim wynikiem na moją korzyść. Bardzo się cieszę, że wygrałem ten mecz. Dzięki marky i powodzenia w następnych kolejkach. W strzałach 17-8 na moją korzyść.

Bany 1-0 sheva07
mecz nudny mało sytuacji bramkowych, bramke strzelam po rzucie roznym zaraz na poczatku drugiej polowy, duzo walki w srodku pola wiekszosc alkcji konczylas sie na ok 20 metrze, mecz bez historii.
opis by Bany

xPRIMOx 1-2 50ml
50ml strzela w I polowie gola.PO strzale i rykoszecie piłka pechowo wpada pod nogi nie pilnowanego zawodnika i gol.2 połowa bramka na 2:0 ,zamieszanie pod bramką ,strzał lekki po ziemi i niestety 2:0. Zrobiłem rotacje ,zmiana taktyki,opłaciło się strzeliłem gola ,ale nie zdarzyłem niestety już zremisować .Kolejna porażka po dobrym początku w clan games.Chyba mnie chłopaki zwolnią nie wypłacająć pensji.
opis by xPRIMOx

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Nie 23:54, 18 Maj 2008, w całości zmieniany 7 razy
Wto 14:55, 13 Maj 2008 Zobacz profil autora

19Ruch20 2:0 rosja

memp 2:1 pes.4
Hahahaha xD Magia WEOL trwa szczęśliwy. Po pierwszej połowie przegrywam 1:0 po karnym dla Malijczyków szczęśliwy W drugiej w 54min doprowadzam do remisu... Mali wznawia od środka, wślizg mojego napadziora i czerwona. 10 min później Kanoute wychodzi sam na sam i przyznam chamsko go kosze z tyłu i druga czerwona. Nie minęło kolejne 6min kosa w środku boiska i 3 czerwona :O Gram 8 na 11.... Nadchodzi 78min i w 8 wywalczam rzut rożny szczęśliwy z cornera wrzuca Dailly wprost na głowę Fergusona, a ten (pamietajmy że cały czas gram o 3 zawodników szczęśliwy co przy rożnym raczej nie ma znaczenia szczęśliwy) strzela obok bezradnego malijskiego bramkarza szczęśliwy bronię się jak szalony do ostatniego gwizdka... ale w sumie żadnej groźnej sytuacji Mali nie stwarza szczęśliwy wcześniej jak było po 11 to mieli 2 razy sam na sam... BOSKO szczęśliwy haha szczęśliwy

pudel88 1:2 Piero
no niestety...

nadolski 0:1 machel

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Nie 17:07, 18 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 18:23, 13 Maj 2008 Zobacz profil autora

mALo 0-2 mackal

Mecz nudnawy z przewagą mojego rywala. Mackal wykorzystał swoje szanse bramkowe i uzyskał dwubramkowe prowadzenie. Szkoci grali słabo w ofensywie i zdołali oddać tylko jeden groźny strzał w słupek godny opisania.

Strzały: 6 - 12

pawjel 1 - 3 Reksul

vitoss 1-3 Andzinho

Strzały: 10 - 10

lukas15 0 - 2 kaberlem

Mecz w pierwszej połowie należał do przeciwnika.Moim zdaniem powinien być remis ale niestety taka jest piłka. W strzałach 7-5 dla mnie

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Sob 19:20, 17 Maj 2008, w całości zmieniany 4 razy
Wto 22:18, 13 Maj 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 147

DrNo11- Ohibryk

godlo 4-0 Lukasus

mecz dosyc wyrównane ale lukasus niemial dogodnych sytuacji a mi kazdy strzał wchodził w bramke. (Opis by godlo)

$liwa 3-2 Giggsy

Mecz w sumie wyrownany w pierwszej połowie wychodzę na prowadznie 1:0 po strzale Riise w dłógi róg, za chwilkę znowu strzał Riise bramkarz odbija przed siebie i do piłki dobiega Carew i jest 2:0 do końca połówki wynik nie ulega zmianie. Druga część to częstrze ataki Finów skrzydłami co przynosi brameczke na 2:1, 15mi przed końcem meczy kuriozalna sytyacja pod bramką Norwegów strzał odbija bramkarz dobitka Fina znowy bramkarz odbija, piłka od głowy obrońcy spada na nogę napastnika Finów który pakuuje piłęczkę do pustej bramki, jest 2:2. Pod koniec meczu swięrzo po wejsciu Pedersen nie dał sznas zmęczonej obronie Finów i mocnym strzałem w dłógi róg pokonuje bramkarza. W loost time Finowie jeszcze się poderwali do ataku i po strzale sam na sam bramkarz wybija, koniec meczu, derby skandynawii wygrywa Norwegia radosny Dzięki i pozdro.

Tomaszek 1- 4 MartiniTSW

Ostatnio zmieniony przez $liwa dnia Pią 9:55, 23 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy

Remek - X-VID 1:1
Dość wyrównany mecz... Przeciwnik wysuwa sie na prowadzenia, lecz udaje mi się zremisować i uratować honor przed własnym klanem. Dzięki i powo dalej
Bielu - nowaxis 0:1
Samolot - shearer14 4:0

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Pią 23:51, 16 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy

Remek 1-1 X-VID
Mecz z moją przewagą. Mimo to 1:1 mnie cieszy bo ten mecz był powrotem do mojej nominalnej dyspozycji gdyż ostatnio coś zgubiłem formę
Bielu 0-1 nowaxis
Nowaxis strzela bramkę i kontroluje przebieg gry
Mogło być różnie. ale udało się wygrać

Samolot 4-0 shearer14
Wynik mówi sam za siebie
słaba dyspozycja w tym dniu shearer14 odbiła się na tym meczu ale na pewno teraz będzie już lepiej

mackal - mALo 2:0

mecz był ze wskazaniem na mniemiałem trochę wiecej sytuacji,a końcowym wyniku zadecydowała jak zwykle skuteczność

Reksul - pawjel 3:1

Mecz otwarty i zacięty ,jednak ze wskazaniem na gospodarza;] Polska szybko strzela bramke ,bodajze juz w 2 minucie;/ Nie podłamuje sie ,ale zaczynam grac swoje;] Wreszcie trud zostaje nagrodzony,ale dopiero w 2 połowie. Remis 1:1 i zaczynam groźniej atakować. Narazie bezskutecznie. Wreszcie ok 80 minuty meczu szybka wymiana miedzy napastnikami Maroka i Chamkh pakuje piłkę do siatki. Po tym golu Polska odkrywa sie i efektem tego jest trzeci Maroka;] Wczesnie niecelnie aczkowlwiek groznie uderzał Smolarek. Wynik 3:1 ,sprawiedliwszym byłby 2:1;]

Andzinho
- vitoss 3:1

bardzo wyrownany mecz...

kaberlem - lukas 15 2:0

W 1 połowej całkowita moja dominacja ale brak mi skuteczności. 2 połowe zaczynam od mocnego uderzenia i jest 1:0. Po tym mecz się wyrównuje a ja jeszcze dokladam 2 bramke. Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo

Honor dla Grzecha w ost minucie.

Za dużo niecenzuralnych slow padło w opisie emana zebym mógł go upublicznić Wink

Owca ?-? Bakel
Wkrótce.

Krystiaan 0-3 totomiX
Strzały na koniec 6-12 dla mnie. Ogolnie to miałem przewage i wygrałem zasłuzenie.
Nie 19:07, 18 Maj 2008 Zobacz profil autora