Ayatollah 1-5 Reksul
Aros 1-3 Biszkopt
Piero 5-3 Minio
sherer14 3-0 WO Cristi

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pon 17:16, 07 Kwi 2008, w całości zmieniany 12 razy

Piero 5(2) - 3(1) Minio

Zaczynam zle 1-0 dla Minia poczatkowe 10 min nalezy do niego, potem jednak odzyskuje inicjatywe czego efektem jest wyrownujaca bramka i na 2-1 w ostatniej minucie polowy 13 - 4 w strzalach mowi samo za siebie. Poczatek drugiej polowy i 2-2. Minio widze ze poczyna sobie smielej, jednak znow przyspieszam czego efektem sa dwie bramki. Potem po ladnie rozklepanej akcji Ecaudor zdobywa kontaktowa bramke. 15 min przed koncem lost, ustawiam bardzo defensywnie zespol, ale i tak mam ze 3 dobre sytuacje w tej czesci meczu i zdobywam 5 bramke.
Dzieki za mecz Mali pnie sie w gore tabeli!

___

XVIkolejka

Piero 3(1) - 0(0) Elvis

Przede wszystkim, bardzo sie dobrze stalo dla naszej ligi ze Elvis powrocil, jednak nie wyszlo mu to na dobre, bo skutetk ten sam co we wczesniejszych 4 meczach. Nie chce byc zlosliwy tylko stwierdzam fakt. Wygrywam zasluzenie, jednak rywal pomimo ze nie gral od dawna, nie prezentowal sie tak zle co prawda strzaly w generalnym rozrachunku 22-3 na moja korzysc. Jednak wszystkie strzeleckie sytuacje Elvisa byly grozne. Decydujaca sytuacja byla w okolo 60 minucie gdy moj napatnik chce dobic strzal kolegi Kanoute a bramkrza Gwinei rzuca mu sie pod nogi, czerwien karny 2-0 i wylacznie moja dominacja potem 3-0 i kilka zmarnowanych pozycji.
Dzieki za mecz i powodzenia w innych meczach!

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Pon 23:19, 03 Mar 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 19:38, 03 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ayatollah

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 65

XVII Kolejka

Ayatollah 3:0 Piero

Przewaga optyczna i w strzałach była po stronie Piero. Jego strzały jednak były oddawane w większości z dalekiej pozycji, stworzył 3 groźne sytuacje, raz trafił w słupek, raz w poprzeczke i raz Konoute zmarnował sytuacje sam na sam.

Ayatollah 1 : 5 Reksul

Mecz pod dyktando Reksula, co pokazuje wynik. Przewaga w każdym aspekcie gry. Jedyne co mnie cieszy to moja 50 procentowa skuteczność, gdyż oddałem tylko 2 strzały ;p, lecz podobna była Reksula gdyż strzelał 12 razy na moją bramkę i 5 razy ośmieszył moich obrońców i bramkarza.

bramki:21' Valencia, 80' Guagua

Pastuchy rozpoczęły mecz jak doświadczone "polsilvery" czyli od ataków i pokazaniu rywalowi, że przy nich nic nie umie oraz kto tu rządzi, udokumentowali to bramką. Potem obraz gry wyglądał tak jakby pozwalali na więcej Szkotom przed końcem I połowy McFadden groźnie z głowy uderzył tuż obok słupka. Mohamedy Ali dawały się obijać lekko czekając aż rywal od machania nóżkami się zmęczy i wyprowadzili dwie kontry jedną fajną a drugą skuteczną. Choć aby podwyższyć wynik meczu musiał się Mendez poświęcić(kontuzja do sierpnia). Podręcznikowy rzut wolny -mówię tutaj o książce Football na tak- z narożnika pola karnego wrzutka wysoka mija wszystkich szkotów i Guagua nonszalancko pakuje ją do bramki.

___

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Czw 0:29, 06 Mar 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 16:51, 05 Mar 2008 Zobacz profil autora
Cristi

Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 80

17 kolejka

Cristi 2-0 Elwis

Zwycięstwo, mecz bez historii z moją przewagą. Gwinea kończy mecz w 10 po czerwonej kartce w 25 minucie drugiej połowy.

Ostatnio zmieniony przez Cristi dnia Czw 18:07, 06 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

shearer14 3:1 Cristi

Ten mecz był dla mnie ważny, ponieważ długo nie wygrałęm i nie mogłem złapać formy. Na początku wydawało się, że ten mecz będzie tak jak moje inne ostatnie czyli przegrany. Kombinowałem taktykami i nic nie wychodziło, za to mój przeciwnik konstruował niezwykle groźne kontrataki, których nie potrafił zakończyć bramką. Gdy wydawało się, że Jamajczycy mają wszystko pod kontrolą shearer14 strzela bramkę na 1:0 w 39min. Szkoci nie nacieszyli się tym wynikiem długo ponieważ pod koniec połowy Cristi strzelił gola wyrównującego. Po pierwszej połowie w strzałach było 6:1 dla Cristiego! Po przerwie znowu groźne natarcia Jamajczyków. Myślę sobie najlepszą obroną jest atak. Zagęściłem środek pola zostawiając 3 obrońców. Miało to tylko negatywny skutek. Dostałem dwa groźne kontrataki i postanowiłem jeszcze raz uformować szyki. Tym razem postawiłem z tyłu 4 obrońców a z przodu 3 napastników. Zaraz później wpadła bramka, 2:1 dla Szkotów. Kiedy Cristi rzucił się do kontrataku poprawiłem jeszcze jedną bramką. Pierwsza połowa dla Cristiego z przewagą strzałów 1:6 druga połowa zdecydowanie dla mnie ze statystykami strzałów 8-7 również dla Cristiego.

Biszkopt - Piero
gol stzrelony przez tanino na pczatku meczu 1-0 do 70 minuty potem strzela piero a w 90 fauleje mnie na mojej polwie ja podaje po ziemi on przejmuje i 1-2.
dzieki smutny

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Nie 22:51, 09 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 19:04, 08 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 15

andzi 3:0 Minio

Pierwsza połowa wyrównana, lecz to Irak zdobywa 3 bramki w tej części spotkania. Pierwsza bramka pada w 25 minucie, niepokryty przez nikogo Emad pakuje piłkę do siatki. 10 min później mamy 2:0. Po raz kolejny Emad zdobywa bramkę. 39 min rywali dobija Mahmoud. W drugiej połowie Minio przeważał. Probował strzelić bramkę, ale nic nie chciało wpaść. W strzałach 7:11 dla Ekwadoru.

Strzały 11-12

Mecz bardzo żywy. Dużo emocji. Na początku lepsi okazują się Szkoci. To oni kontrolują grę i zdobywają piersi bramkę. Powoli sytuacja się wyrównuje. Po drugim golu Szkotów Irakijczycy zrywają się do ataku i strzelają bramkę. W drugiej połowie zdecydowana przewaga drużyny z Iraku. Nie mają szczęścia i albo broni bramkarz albo piłka zatrzymuje się na obronie shearera14. W 25min II połowy shearer14 strzela 3 bramkę. Wynik 3:1. Do końca meczu nic się nie zmienia. Dalej ataki zarówno Szkotów jak i Irakijczyków.[/b]
Sob 23:38, 08 Mar 2008 Zobacz profil autora
Cristi

Posty: 80

15 kolejka

Cristi 3-1 Aros

Ciekawy mecz, sporo sytuacji. Zwycięstwo 3-1. Mecz przedwcześnie zakończony z powodu wtargnięcia na klawiature Arosa kota. lool

__

Ostatnio zmieniony przez Cristi dnia Nie 14:31, 09 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 14:30, 09 Mar 2008 Zobacz profil autora

16 kolejka

Minio vs Reksul
wynik: 1-5
strzały 8-10

Dzień wcześniej w Ekwadorskiej gazecie sportowej, był obszerny wywiad z Delgado. Obiecał on 3 pkt w meczu z liderem grupy.
I po 12 minutach można było chłopu wierzyć- Pastuchy zdobyły jakoś dziwnie gola potem mogli nawet drugiego zdobyć. Jednak rozluźnili zwieracze i stracili szybciutko trzy gole... Do przerwy schodzili z minami krzywymi, wśród salw gwizdów!!!! Po przerwie choć mecz był wyrównany raczej to Szwajcarzy strzelali jak chcieli skąd by nie kopali... W 89 minucie meczu do głosu doszli kibice, którzy weszli na boisko i skopali Ekwadorczyków, za wyniki i rażącą nieskuteczność...Tylko dzięki szybkiej reakcji policji nie doszło do tragedii.[link widoczny dla zalogowanych] Zatrzymanym postawiono zarzuty zniszczenia mienia publicznego(murawy i płotka), choć od nowego sezonu na Ekwadorskich boiskach mają sie paść barany... Szwajcarzy sie tak bali że potem przestrzelili karnego szczęśliwy
Nie 21:36, 09 Mar 2008 Zobacz profil autora
Elwis

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 221

Skąd: Uniejów /łódzkie

Elwis 3:5 andzi

W strzałach 16-7 dla przeciwnika. W 1 połowie ok.moze 30min dostałem czerwo i cięzko mi sie gralo, chodz , to andzi miał przewage to od czasu do czasu udało mi sie stworzyc jakas grozna sytuacje co "zaowocowalo" strzeleniem 3 goli grajac w 10tke. Dzieki za mecz

Elwis 0:2 shearer14

W strzałach 11-10 dla shearera14. Próbowałem coś ugrać , nie wyszło. Dzięki

Ostatnio zmieniony przez Elwis dnia Nie 22:54, 09 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy

-

Mecz ktory mogl wygrac kazdy jednak cristi stzrelil gole, amoje strzaly mijaly bramke
Pon 0:00, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora

Reksul - Biszkopt 5:0

Reksul - Aros 2:3

Opisy będa jutro ,bo jestem wykonczony i nie mam sil juz tego napisac,a o 5.30 wstaje do roboty...Napisze ,jesli oczywiscie temat nie bedzie zablokowany...

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Pon 0:05, 10 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / III Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)