Elwis 0:3 WO Minio
Ayatollah 0-0 sherer14
Aros 1-0 Piero
Cristi 0–3 WO Reksul

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pon 17:17, 07 Kwi 2008, w całości zmieniany 11 razy

-
Zagralem bardzo slabo niestety Elwis trzelil gola a potem ja nawet nie umiel mwyjsc z swojej polowy
dzieki i pozdro

pierwsze zwyciesto elwisa gratuluje !! radosny

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Pon 19:29, 10 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Elwis

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 221

Skąd: Uniejów /łódzkie

Elwis 0:1 Minio

Mecz ze wskazaniem na Minio radosny Bardziej "klarowne"miał sytuacje, chodź też miałem "jakieś tam". W strzałach 18-11 dla Minio. Dzięki

__
Pon 20:28, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 23

andzi 3:2 Biszkopt

Mecz w miarę wyrównany, ale to Finlandia dłużej utrzymywała się przy piłce. Pierwszą bramkę zdobywa Irak. Finlandia odpowiada dwoma trafieniami i takim rezultatem kończy sie 1 połowa. W drugiej połowie trochę bardziej zaatakowałem i w końcu wyrównuje, a w końcówce strzelam zwycięskiego gola. Mecz szczęśliwie wygrany, bo Biszkopt zasługiwał minimum na remis.

Dzięki za mecz i powodzenia dalej.
Pon 21:42, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora

Reksul 2 : 4 Andzi

Mecz ,który mógł zakończyć się zupełnie innym wynikiem;/ Andzi miał 2 rogi i 2 bramki z tego strzelił ,gdzie jak zwykle nic nie można zrobić;/ Moi ślepi zawodnicy nie potrafili wykorzystać ,jak policzyłem ze 3 murowanych setek;/ Tak więc jestem lekko wzburzony...Rywal miał jeszcze poprzeczkę.

Pon 22:07, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ayatollah

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 65

Ayatollah 2 : 2 Biszkopt

Mecz w miarę wyrównany, lecz przewaga w strzałach była po mojej stronie 12 do 6.
Powodzenia!

Ayatollah 0 : 0 shearer14

Mecz wyrównany, obie drużyny stwarzały bramkowe sytuacje lecz nie potrafily ich wykorzystać.

__

Ostatnio zmieniony przez Ayatollah dnia Pon 23:23, 10 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:43, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora

20 koeljka
Biszkopt - sherer
-

1-2
Przegrałem emcz w którym wyraznie byłem lepszy 3 akcje przeprowadzone przez sherera wykorzyane moje błedy... strzeliłem 3 razy w słupki duzo razy bramkarz szkocji wybronił strzały nie do obrony i to mu sie nalezy tytuł bohatera meczu..

Piero 1 - 8 Andzi
Co tu napisac no nie istnialem, dwie rzeczy nie gralem od 1-4 kompletnie odpuscilem nie robiac nic w zupelnosci stad 4 kolejne bramki. Kluczowy moment to pierwsze 7 min dwie te same akcje i bramki z glowki. Wiec generalnie gralem z najelpszym graczem grajacym tym elelmentem gry oraz z jednym z graczy ktory najczesciej wypierdala pile na pale:)
Cos mi sie spierdzielil obraz na kompie... dlatego mi nie szlo, siedze 30 min a oczy mnie bola jakbym siedzial z 30 godzin.

Generalnie nudna juz sie zrobila ta liga pewny awans dwoch ludkow, pewny tez spadek jednego...pozostaly tak zwane mecze o pietruszke:)

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Śro 0:14, 12 Mar 2008, w całości zmieniany 4 razy

Strzały 2-7
Mimo tego, że Reksul wygrał 3-0 i miał prawie 4x więcej strzałów nie powiedziałbym, że mecz był jednostronny. DO przerwy w strzałach było tylko 0:3. Reksul strzelił pierwszą bramkę tuż przed końcem 1 połowy. Później w 2 połowie dokończył to co zaczął. Miałem akcje lecz nie miałem strzałów. Natomiast przeciwnik miał akcje, które kończył strzałami. Na awans poczekam do następnego sezonu.

Ostatnio zmieniony przez shearer14 dnia Śro 1:05, 12 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 1:04, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora

22 kolejka

Minio vs Ayatollah
wynik: 2-1
strzały:10-7
strzelcy:
21' Golan
27' Perlaza
43' Kaviedas

Najpierw o 1 połowie: wg mnie pierwsza połowa to całkowita dominacja Ekwadoru, nielicząc bramki Izraela to ja miałem więcej okazji i grałem jeszcze ładnie.
Teraz o 2 połowie: to całkowita dominacja Izraela zdzier byli lepsi ja grałem najcudowniejszą taktyką, którą mnie nauczył prze zajebisty Mourinho czyli na pałę do przodu szczęśliwy byle 3 pkt utrzymać.
Wnioski: Moja taktyka 2 połowy była podyktowana warunkami czyli lagami, nie było co kombinować, i dilować akcjami przy lagach, cel utrzymać sie więc styla wybaczyć mogę. Ogólnie mecz wydawał by mi sie rożny na remis. A i jeszcze jedno obie moje bramki to czysty schemat czyli gole z głowy szczęśliwy
dzięki za mecz
Śro 22:42, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 21

andzi 2:5 Cristi

Mecz masakra. W strzałach 3:20 dla Jamajki. Napisze krótko, cokolwiek bym nie zrobił, zawsze traciłem piłkę, tak jakby z góry było ustalone, że mam przegrać ten mecz. Ta gra dziś mnie zaskoczyła - niestety negatywnie.

Dzięki i powodzenia dalej.
Czw 16:17, 13 Mar 2008 Zobacz profil autora
Piero

Posty: 380

Skąd: wuwua

Piero - Cristi 0-4 moze 5?

Jak nie idzie to nie idzie znow kryzys formy, do przerwy 0-2, przy stralach 14-3 dla mnie!!! 6 rzutow roznych, dostaje 3-0 na poczatku drugiej polowy i kompletnie odpuszczam....

Strzały 4:16

Całkowita dominacja Arosa łatwe zwycięstwo nad szkotami którym daleko do wysokiej formy. Łatwo stracone bramki obu stron.

Ostatnio zmieniony przez shearer14 dnia Czw 22:08, 13 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 21:32, 13 Mar 2008 Zobacz profil autora

andzi 1:2 Aros

Mecz z przewagą Arosa. Wku***** mnie ta gra.

Czw 22:01, 13 Mar 2008 Zobacz profil autora
Aros

Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 404

Skąd: Wrocław

Aros 2-1 minio

13-8 w strzałach, 2-1 w wyniku. Chyba było sprawiedliwie, tyle, że lekko cieło.

Dziękuję!
Czw 22:27, 13 Mar 2008 Zobacz profil autora
Aros

Posty: 404

XXIII kolejka:

To najbardziej stresujący i równy mecz, jaki rozegrałem do tej pory w lidze.
Dla mnie mecz, który rozpoczął się strasznie, bo od 10 minuty grałem w 10 zawodników.

W meczu głównie gra toczyła się w środkowej części boiska.
Mój przeciwnik oddał 4 strzały, ja oddałem o jeden więcej. Jakże ważny!
Ten piąty, ostatni strzał, na 5 minut przed końcem meczu, dał mi wygraną.

Piękny mecz, dziękuję!
...
__

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Pią 3:44, 14 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 3:41, 14 Mar 2008 Zobacz profil autora

Reksul 3 : 3 Piero

A idź ,wqurwić sie tylko mozna!!!!!! Nie mija 15 min ,a juz przegrywam 0:2 ,pierwsza bramka Piera( choć twierdzi inaczej) z dupy ,ot proste wysunięcie z trójkąta,gdzie moj obronca byl przed napastnikeim ,ale biegl jakos krzywo ,wiec tamten go przegania i ....co najdziwniejsze bramkarz będac z metr od pilki wymachuje łapami,jakby muchy przeganiał i przepuszcza piłkę!!! Szok! Biore się do ataków....a tu znów jakaś kontra ,wysunięcie z trojkąta ,przed napastanikiem Mali ,jest jeszce jeden Szwajcar ,ale......zupełnie niekontrolowanie idiota biegnie na drugi koniec pola karnego!!!!! i.... moj drugi obrońca (który był za napastnikiem Mali) fauluje sam!!! Qrwa ,jakas masakra normalnie! Karny i....zółta (niesamowite) kartka. I najlepsze jest ,to ze to ja atakuje caly cas,ale dupa. Strzelam bramke kontaktową ,naprawdę po ladnej kombinacji podań i gdy juz myśle o remisie ,na wyskości pola karnego Piero wykonuje ( aut!) ,naciska O i piłeczka pieknie leci do napastnika znajdującego się w polu karnym!!!! Nawet nie ustawiony pod kąt strzela i co? no jak co? Gol qrwa;/ 1;3 ;/ Zaczynam ciężko naciskać,to jest juz II połowa ,strzelam na 2:3 po strzale z miejsca z chyba 20 paru metrów (można się kłócić ,jak to wpadło ,ale Frei mial najlepszą forme:D) Idąc za ciosem ,mam ZAJEBSISTĄ SETKĘ ,gdzie debil H.Yakin trafia w ....slupek (kretyn) ,Piero kontratakuje (jesen z nielicznych ataków w II połowie) ,ale mój bramkarz o dziwo broni( byłoby po ptakach).. Cięzko wqurwiony ,ale padem operując spokojnie ,przeprowadzam akcję w ostatniej minucie ( loss time) ,tak rozpracowywując obronę przeciwnika ,ze strzałem z kąta staoje od bramkarza jakies 3 metry.. W strzałach 13 - 6 dla MISTRZA:Dszczęśliwyszczęśliwyszczęśliwy ( hehe <lol>)Jakby nie trafił ,to komputer poleciał by przez okno:D.. Dobry choc pkt,choc rywalom dałem cień szans na dogonienie mnie.....

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Sob 14:05, 15 Mar 2008, w całości zmieniany 3 razy
Sob 13:48, 15 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ayatollah

Posty: 65

Ayatollah 1 : 1 Cristi

Mecz wyrównany, mała przewaga moja w strzałach.

Piero - Sherer14 0-0

Mecz nudny jak flaki z olejem... z mojej strony ogromna ilosc strat i brak pomyslu na gre, moj przeciwnik raczej myslal obronie bo przez caly mecz oddal jeden grozny strzal, obrona u mnie dzialala bardzo dobrze. Wychodzac bramkarzem kilkakrotnie Szkoci dzieki temu nie stracili bramki, z mojej strony zmarnowane ze 3 setki. 10min przed koncem zirytowany takim obrotem sprawy, daje all atack i tylko 3 zawodnikow zostawiam z zielonymi strzalki, reszta ma rozowe, jednak to nic nie daje. Oby jak najmniej takich meczy, dz za mecz i powodzenia.

__

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Sob 18:09, 15 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 18:07, 15 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / III Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)