Reksul 2–2 Ayatollah
Biszkopt 0–1 Aros
Minio 1–3 Piero
Cristi 0–3 WO sherer14

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pon 17:13, 07 Kwi 2008, w całości zmieniany 9 razy

- 0-4

Porażka w pełni zasłużona grałem jak patałach i wogole nic nie wychodziło szybkie strzelenie gola przez Reksula sprawilo ze jeszcze gorzej grałem. Reksul oddał 4 strzały pod rząd i 4 razy trafił w słupek (nie będe cytował pewnego powiedzenia szczęśliwy ) Miałem farta że mecze zakończył sie takim wynikiem. Dzięki i powodzenia

Nowy plan na lige :
Utrzymać się i przygotować do nowego sezonu xD , Chyba że wkońcu sie obudze :]

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Pon 19:05, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 19:05, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
Cristi

Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 80

3-3
Cristi - biszkopt 3-3

Tracę bramkę w 93 minucie w ostatniej akcji meczu, co tu dużo pisać gdyby nie fatalna skuteczność moich zawodników to przy stanie 3-2 powinienem odskoczyć rywalowi a że tego nie zrobiłem on mnie za to skarcił w 90 minucie.

2-2

Cristi - shearer14 2-2

Kolejny remisowy mecz, tym razem ze Szkocją i po raz kolejny nie mam siły na zachowania moich zawodników pod bramką przeciwnika. Prowadziłem 1-0, później shearer wyszedł na prowadzenie 2-1 jednak natychmiast odpowiedziałem wyrównaniem. Po tej bramce miałem jeszcze kilka sytuacji aby to wygrać ale jak zwykle napastnicy w wydawałoby się łatwych sytuacjach zawodzili. Dzięki za mecz i powodzenia.
Wto 12:25, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora
Biszkopt

Posty: 764

IX Kolejka

Biszkopt - Aros -

0-1

mecz bardzo wyrównany, sytuacji zmarnowanych po tyle samo. Gol jak to powiedział Aros Szmaciarski, utraciłem połaczenie co też miało wpływ na moja gre (inni zawodnicy i w ogole)

dzieki i zycze pwoodzenia

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Wto 20:44, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Piero 0 - 4 Ayatollah

Mecz bez historii, sprawiedliwie zwyciestwo Aya ktore powinno zakonczyc sie dwucyfrowka....wygral ze mna moja ulbiona druzyna, wiec nawet nie czuje sie zly, swietny mecz rozegral moj bramkarz po raz pierwszy. Nie cierpie grac druzyna mali, sa malutcy...

VIII kolejka

Piero 0 - Biszkopt 2

Slusznie przegrywam, jak po raz kolejny marnuje wspaniele sytuacji, co tu duzo mowic wkurwilem sie przy 1-0 i odpuscilem 2 czerwone w 90, hyppia powinien dostac czerwien w 30 minucie, ale sedzia byl z serii, tych co lubia zabawy pod prysznicem. Miekus pokazal zolta oczywiscie sie tym nie zaslaniam... gra dobra a wynik do dupy, boli oko jak sie na to patrzy. Nie chce grac tymi pajacami juz wole spac, wolna obrona i brak szybkich skrzydlowych na ataku i latwy do przestawienia kanoute z mocnym uderzeniem cipowaty bramkarz, juz wolalbym canade.

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Śro 17:23, 20 Lut 2008, w całości zmieniany 4 razy
Śro 0:49, 20 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ayatollah

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 65

Ayatollah 0 - 3 Andzi

Mecz wygrany przez Andziego, gdyż był bardziej skuteczny. W strzałach było po 8 a ja miałem równie dogodne sytuacje do strzelenia bramki. Pierwszy gol padł w pierwszej połowie po niefortunnej interwencji mojego bramkarza, który podaje piłkę napastnikowi drużyny przeciwnej i ten dopełnia formalności. 2 kolejne bramki padły już w drugiej połowie po doskonale wykorzystanych kontrach Andziego.

Aros 2-4 Cristi

Nic nie zmieni faktu, że przegrałem ten mecz zasłużenie, choć bramki Cristiego były dziełem mniejszego lub większego przypadku.

Zagrałem źle, przegrałem. I to się liczy.

andzi 4:1 shearer14

Już w 8 minucie zdobywam bramkę. Mahmoud strzela bramkę po fatalnym wyjściu Gordona z bramki. 22 minucie szkocka obrona gubi się ( coś jak Celtic zdzier ) i Emad strzela bramkę. Shearer cały czas probował zdobyć bramkę, ale dopiero w 43 minucie udaje mu się ta sztuka.W strzałach po pierwszej połowie 4:8 dla Szkotów. Druga połowa należała już do mnie. Na początku jeden z moich zawodników trafia w poprzeczkę. Chwilę później Mahmoud nie myli sie i strzela swoją drugą bramkę. 20 min później ten sam zawodnik kompletuje hat-tricka. W strzałach na koniec meczu 11:12 dla shearer'a 14

Dzięki za mecz i powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Czw 16:44, 21 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 16:43, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora
Elwis

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 221

Skąd: Uniejów /łódzkie

Elwis 0:1 Piero

Mecz w strzałach wyrównany, padło tylko 7 strzałów z mojej strony jak i 7 strzałów ze strony przeciwnika. nie było jakiś większych emocji, przegrałem na własną "odpowiedzialność". Piero pod koniec stracił jednego zawodnika (czerwo), później w 2 połowie , około 60min, stracił kolejnego(tez czerwo), mimo ze grałem z przewaga nie wykorzystalem tej sytuacji, w LOSS TIME , Piero strzela 1 bramke , ktora daje mu 3 pkt.

Dzięki i powodzenia wink

Ostatnio zmieniony przez Elwis dnia Czw 19:28, 21 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 19:27, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora
andzi

Posty: 1287

Skąd: Lesko

IX Kolejka

andzi 3:1 Elwis

Mecz raczej pod moje dyktando, choć rywal też atakował groźnie. Pierwsza bramka wpadła w 30 minucie. Strzelcem bramki był niezawodny Mahmoud radosny. Przeciwnik miał też swoje szansę - raz trafia w poprzeczkę, zresztą ja też wink . Kolejna bramka wpadła dopiero w 2 połowie. Tym razem R. Farhan strzela bramkę - dość szczęśliwie piłka odbija się od obrońcy i wpada do bramki. 7 minut później Elwis zdobywa kontaktową bramkę. No i zaczęła sie nerwówka, ale jakoś dałem radę i w 89 minucie zwycięstwo przypieczętował kto nie inny jak Mahmoud. W strzałach 11:8 dla mnie.

shearer14 4:1Elwis

Mecz rozgrywany w trudnych warunkach. Już na poczatku strzeliłem bramkę (chyba w 3min.) Więcej tego samego dnia się nie zdarzyło ponieważ ping jaki mieliśmy nie pozwalał na rozegranie spotkania. Dogrywaliśmy niestety mecz w takich samych warunkach niż przedtem. W pierwszych 13min. strzeliłem aż 3 bramki. Pod koniec połowy Elwis strzelił jeszcze bramkę.

strzelcy:?????

mecz pomimo wyniku w moim odczuciu mógł się zakończyć wynikiem mniej drastycznym. Jednak andzi to jeden z lepszych zawodnikow w tej dywizji i wykorzystał z zimną krwią swoje sytuacje. Z tego co pamiętam to bardzo szybko objął prowadzenie (1 min), ja natychmiast odp (3min) a potem to juz solo irak.

9 kolejka

Minio vs Piero
wynik: 1-3
strzały: 14-10
strzelcy???

mecz rozgrywany na raty. jedna połowa to dominacja Piero strzela 3 bramki i nie pozwala na zbyt wiele ekwadorczyką(pastucha). sporadyczne próby strzałów. druga połowa to inna bajka wisiało mi czy pastuchy dostana 9-0 czy nie i ustawilem coś dziwnego o dziwno zadziałało bo zdobylm gola oddając 9 strzałów na bramke i skutecznie zagradzając doste do swojej (0 strzałów Mali), jednak 3 pkt wędrują do Piera.

Reksul 3:2 Minio

Powiem tylko tyle ,ze gdyby nie doświadczenie i ''zimna krew'' pewnie Minio urwałby mi 2 pkt;/ juz w pierwszej akcji powinno byc 1:0 ,a ja zamiast strzelac wciskam ''podanie''. Chwilę poźniej jest juz jednak 1:0 po trafieniu Hakin'a. Gdy już myślę,jak tu strzelać kolejne gole,Minio popisuje sie wręcz cudowną akcją( gol z nożyc z dośrodkowania na wprost,po uprzednim wykonaniu jeszcze jednego gornego podania) No gol -bajka i tyle,powinen byc gdzieś zamieszczony:D Dalej następuje fatalna sytuacja,bezsensu wyłapuję reda;/ w 1 połowie....Minio może mysleć o sprawieniu niespodzianki:D 2 połowe znów zaczynam z wysokiego 'C' . Elegancka brameczka (o dziwo Frei!!!) i jest 2:1...Atakuję dalej.....i......tracę bramę z ''dupy'' .Cóż czerwone strzałki zawodników z Ekwadoru musiały przynieść powodzenie( strzał zza pola karnego w bramkarza,a ten h...wie gdzie się rzuca;/!!) Jestem zły i biorę się w garść wypracowywując 2 setki bez przełożenia na gole;/ (Barnetta,Hakin). 85 min gry ,znów kilka szybkich podań w środku,podanie w ''uliczkę'' ,Ekwadorczycy tylko asystują ,jak Frei( niesamowite!!!!!) pieknie wychodzi na sam na sam i strzela obok słupka....W ostatniej akcji meczu Minio mógł zremisować strzałem rozpaczy,ale bramkarz sparował piłkę na rógszczęśliwy
Ogólnie ciężka przeprawa,ale nikt nie mówił ,że będzie lekko:D

Dzięki za mecz.

Reksul 2:2 Ayatollah

Tylko ja moge tak spier...... mecz.Wygrywając pewnie po 1 połowie 2:0 ,remisową bramke dałem sobie wbic w loss time z prawdziwego gówna;/ Jakieś wysunięcie rozpaczy przechodzi obok debilowatych obrońców;/ Ta Szwajcaria się nadaje ,pewne setki oni obok ,jak w pierwszej połowie na 3:0 lub w drugiej na na 3:1;/ Ech....jednym słowem tragedia;/ Sztywniaki niedorobione;/ (Frei znów był sobą marnując pewne gole;/znów 2 pkt do tyłu;/

Dzięki

...

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Pią 0:52, 22 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 0:21, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ayatollah

Posty: 65

Kolejak VII

Ayatollah 1 : 3 Aros

Mecz bez niespodzianki, choć udało mi się na początku strzelić gola. Spowodowało to że mój przeciwnik zmienia taktykte i przeważa przez reszte meczu, dokumentując to 3 golami.
Dzięki
Sob 13:18, 23 Lut 2008 Zobacz profil autora
shearer14

Posty: 265

shearer14 0:2 minio

Bez obrazy minio. Jest cienki jak Polsilver. Ma więcej szczęścia niż rozumu. Strzelił 2 bramki. Ja prowadziałem grę przez cały mecz. Miałem karnego niewykorzystanego. Miałem też 4-5 sytuacji sam na sam z bramkarzem. Po pierwszej połowie było w strzałach 4-8 dla mnie. Po drugiej nie widziałem bo pad wylądował na klawiaturze (konkretnie to spadł na przycisk Esc). Takie mecze powinni cofnąć w czasie neutralny Dzięki temu mogę powalczyć... o to by zagrać w 5 lidze

Mimo to życzę powodzenia minio
...
Sob 19:44, 23 Lut 2008 Zobacz profil autora
Cristi

Posty: 80

Elwis 1 - 6 Cristi

Mecz wygrany zasłużenie i wysoko ale nikomu nie życzę gry w takich warunkach bo to jest śmiech, coś ala pokaz slajdów. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Cristi dnia Nie 20:18, 24 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 20:18, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora
Elwis

Posty: 221

Kolejka VIII

Elwis 1:6 Cristi

Zasłużona wygrana Cristiego. Dokładnie, zgadzam sie z przedmówcą, też nikomu nie zycze gry w takich warunkach zagubiony

Dzięki i powo
Nie 20:22, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora
Aros

Posty: 404

Strasznie dziwny ten mecz. Reksul zawsze doprowadza do tego, że w meczu z nim nie bardzo wiem jakim mam grać ustawieniem. Moje ofensywne nie działa, a defensywne powoduje, że nie mam kim pokonać obrońców.

Wykombinowałem jakieś dziwne 4-4-2, zmodyfikowane ile się dało i .. udało się strzelić na 1-0.
Takie podanie wyszło, że masakra, strzał jeszcze śmieszniejszy, ale bramka wpadła.

Reksul zabrał się do odrabiania strat, a ja więcej uwagi poświecałem obronie niż czemukolwiek.
Chwilę później było już 1-2. Dwie bramki i nawet remis wydawał się bardzo odległą dla mnie sprawą.

Z pomocą przyszła nieskuteczność Reksula i mój fenomenalny strzał z dwudziestu metrów.
W same okienko. 2-2!

Dotrwałem, dowiozłem do końca jcenny remis z chyba najlepszym zawodnikiem tej gruypy.

Dziękuję.

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Pon 0:12, 25 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 0:10, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / III Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)