Kolejki 15-18 [08.12.08 - 14.12.08] Dywizja III [R2]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / III Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 15-18 [08.12.08 - 14.12.08] Dywizja III [R2]
______

Witam w Dywizji III. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

_______________________

______________judzik___ X - X __ rezerwa!

_______seba21990___ 0 - 4 __ Ben_Ass

___________.___zak21___ X - X __ rezerwa!

________.____Aligi PL___ 2 - 5 __ Bart0o0sh

______.___Grzehu92___ 2 - 4 __ coyote85

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Nie 17:15, 14 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy

Aligi19 4 : 2 Judzik

Mecz rewanzowy pomiedzy Burkina Faso a Kanada. Pierwsze spotkanie skonczylo sie jak dla mnie sensacyjna porazka Burkina Faso 0-1 . Wiec chcialem aby rewanz byl udany. Zaczynam rewelacyjnie. 1 min spotkania i Kibice mogli uniesc juz rece do gory ze szczescia po bramce napastnika swojego ukochanego kraju. Nie odpuszczam i atakuje nadal . Rywal nie istnial na poczatku meczu. w 24 min Wrzucam pilke w pole karne a tam bez problemow zawodnik z Faso umieszcza glowa pilke do brami i mamy 2-0 . Rywal raz groznie strzelil po rogu ale bramkarz wspanialem broni strzal po ziemi. Do przerwy 2-0. Lekko rozluzniony w drugiej polowie trace troche glupio bramke. Pilkarze Kanady nie skonczyli sie cieszyc z bramki a juz trace 3 bramke. pod koniec meczu dokladam bramke na 4-1 i juz jestem pewien 3 pkt. w Loss time kanada jeszcze strzela bramke na 4-2 i takim wynikiem Burkina Faso zdowbywa cenne 3 pkt.

seba21990 0 - 4 Ben_Ass
wyrownanana 1 polowa ale to przeciwnik przy takiej samej liczbie strzalow strzela gola pomimo moich 2 dogodnych sytuacji juz chyba nie mam szans na osiagniecie wyzszych celwo w lidz po tym co zaprezentowalem do tej pory 2 polowa to koncert w wykonaniu przeciwnieka i mojego bramkarza ktroy robi rzut karny a poznie puszcza obok siebie dwa babole

Wto 9:49, 09 Gru 2008 Zobacz profil autora
judzik

Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 67

Kolejka 17

Judzik - Ben_Ass 2-4

Kolejna porazka..jednym slowem trzeba zmienic trenera,inaczej Kanada moze spasc:)
Gospodarze rozpoczeli wysmienicie wrzutka z prawej streony i glowa strzela Radzinski.Chwile potem wyrownanie.Akcje tocza sie pod jedna ja i pod druga bramka i wrescie Freind wyprowadza kanade na prowadzenie.Lecz znowu obrona zasypia i znow mamy remis.W drugiej polowie Łotysze strzelaja jeszcze 2 bramki i po meczu..Kanada nie musiala przegrac tego meczu lecz obroncy w slabej formie sa juz od dluzszego czasu,trzeba wywalic polowe starych wyjadaczy i powolac mlodych perspektywicznych ktorzy beda z wielka duma rezprezentowac ojczyzne:D no i trener do wyrzucenia jak to dzisiaj sie stalo w Realu Madryt.

Aligi19 2-5 Bart0o0sh

Kostaryka po zlej grze i pechu przegrala pierwszy mecz wiec tutaj bylo zalozenie zeby sie zrewanzowac i tak tez sie stalo. Juz w 18 minucie jest 3-0 dla mnie i jak zwykle wrzucam na luz co wykorzystuje przeciwnik i zaczyna atakowac. Po paru min jest juz 3-1 i tak konczy sie polowa. W drugiej polowie biore sie w garsc i strzelam na 4-1 i chwile pozniej na 5-1. Przeciwnik znowu rusza do ataku i trafia na 5-2. Mialem jeszcze sporo sytuacji ze mogly lub powinny wpasc jakies bramki, a przeciwnik nie pozostawal z tylu rowniez sporo atakowal. Mecz ogolnie z moja przewaga i zasluzone 3pkt. Dzieki

Wto 18:34, 09 Gru 2008 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Posty: 293

Kolejka 16

Bart0o0sh 2-0 Tomalon
Strzaly 7-10

Kolejne z rzedu pkt kostaryki. Jednak tym razem zagralem jeden z najgorszych meczy w tej lidze jak nienajgorszy. Mecz z nieduza przewaga przeciwnika jednak moj bramkarz bronil wszystko, a Tomalon jedynie strzelal zza pola karnego. Okropnie zagralem w obronie czego przeciwnik nieumial wykorzystac ... natomiast w ataku tez niebylo lepiej ... bardzo slabe akcje ... dwie bdb zmarnowane przez Wanchope, ktory nastepnie poprawia sie i strzela w 1 polowie z glowy na 1-0 i w drugiej polowie zza pola karnego laduje pilke w okno i tak sie konczy mecz. Dzieki

Śro 22:15, 10 Gru 2008 Zobacz profil autora
Tomalon669

Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 86

Kolejka 15
Tomalon 1-1 coyote85

Mecz z przewaga coyote moja gra wygladala fatalnie lecz to ja szczelam pierwsza bramke. Niestety lagi bardzo przeszkadzaly.Przeciwnika atakowal staral sie jak mogl ja popelnialem bledy ale moj bramkarz spisywal sie kapitalnie. W ostatniej minucie meczu byl jednak bezsilny po poteznym strzale z 16 metrow. dzieki za gre

Czw 19:52, 11 Gru 2008 Zobacz profil autora

18 kolejka

Grzehu92 2:4 coyote85

Mecz grany na raty. Najpierw obejmuje prowadzenie po fantastycznym strzale z 50 metrów niemal w samo okienko, lobując bramkarza. Nie podziałało to bynajmniej zbawiennie na moją grę, bo rywal w ciągu najbliższych 20 minut przesądził losy meczu na swoją korzyść, strzelając 4 bramki. Po tym ciosie już się nie podniosłem, choć jeszcze walczyłem i honor i udało się trafić po raz drugi. Zasłużona wygrana coyote, który wykorzystał dosłownie swoje 5 minut.

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Czw 23:25, 11 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 23:24, 11 Gru 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

Skąd: Czernikowo

kolejka nr 16

rezerwa! - Ben Ass 1:3 (1:1)

Mecz grany wczoraj ale musialem ochlanac zeby dodac wynik. Rywal strzela w 3 min, nie skocentrowany bylem od poczatku, poczatek jak i caly mecz wyrownany ale to rywal mial sporo szczescia. W 20 min okolo jak pamietam nie strzelilem 200% okazji dopiero pod koniec polowki strzalem glowa po dosrodkowaniu z rzutu roznego. Wdrugiej polowie rywal doklada gole, 2 bramke strzela po zagraniu bilardowym. pilka jakos w dziwny sposob trafia pod nogi Ben'a i trafia a 3 brama to gol na konto mojego bramkarza. sparuje pilke po niegroznym strzale metr przed siebie no i wiadomo... Odechcialo sie grac...

Wazny przegrany mecz juz drugi z kolega Ben Ass'em dz powo w nastepnych meczach

Pią 21:51, 12 Gru 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Posty: 92

Post Kolejka 17
Aligi19 3 : 1 Grzechu92 (3:0)

Gdy w pierwszym meczu bylo 1-0 dla Burkina faso to juz w tym wygrana byla o wiele wieksza. Zaczynam wspanialem bo juz w 5 min wychodze sam na sam i nie marnuje okazji i umieszczam pilke w siatce. Gdy rywal nie otrzosnął sie po pierwszej bramce trai juz druga bramke. Pod koniec polowy dokladam trzeciego gola i zanosilo sie na pogrom. Druga polowa zaczyna sie od bramki rywala. ladna bramka od slupka. Kolejne minuty meczu juz jednak nie byly tak cieakwie. Walka w srodku pola. Mecz konczy sie 3-1 dla Burkina Faso i zgarniam ze swojego terenu cenne 3 pkt

Pią 22:28, 12 Gru 2008 Zobacz profil autora
Tomalon669

Posty: 86

Kolejka 17
Tomalon 4-3 Rezerwa!

Mecz bardzo wyrownany. Zaczyna sie od atakow rezerwy lecz to ja po dosrodkowaniu strzelam 1 brakme. Ponziej gra w maire wyrownana az w koncu po raz 2 pokonuje przeciwnika. Szybka odpowiedz i mamy bramke kontaktowa. Mecz bym w lagach ;/. pozniej jednach w strzelam szybko jeszcze 2 bramki i bylo 4-1. Jednak rywal nie sklada broni i strzela na 4-2 a po chwili na 4-3. Zrobilo sie nerwowo ale nie dalem rywalowi wyrownac. Dzieki

Sob 0:33, 13 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 567

Skąd: Górny Śląsk

__________Ben_Ass___ 0 - 4 __ Bart0o0sh

Passa Łotyszy po porażce 1:5 z Kostaryką w pierwszej rundzie to 7-2-0! Dzięki temu i chwilowej absencji Białorusinów udało im się nawet wskoczyć na miejsce premiowane awansem, rewanżując sie wszystkim za pierwszą rundę. Potyczka z liderem przed meczem zapowiadała się ekscytująco....do chwili oficjalnego wejścia na murawę. Zawodnicy przyjezdnych obok nazwisk wnieśli na boisko pionowe strzałki w kolorze swoich trykotów radosny. Postraszyli, a później pokazali kto jest faworytem w tym meczu. Dużo dośrodkowań z lewej strony na Wanchope'a jednak to nie przynosiło skutków i trzeba było strzelać bramki z ziemi.. Do przerwy 0:2. W drugiej połowie trochę odważniejsza gra gospodarzy, lecz nie zdołali strzelić nawet honorowej bramki, tracąc przy tym dwie kolejne podczas zawirowań w polu Kolinki.
Szoc on gol: 5-11
Zasłużone 3pkt, dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Nie 17:25, 14 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 17:24, 14 Gru 2008 Zobacz profil autora
seba21990

Posty: 42

witam nie moglem jakos dopascowac sie z graczami na rozegranie kolejek z bartoshem coyotem i grzechem z 2 juz sie umowilem ale wypadly powody ze nie mogli akurat oni zagrac np dzis z grzechu 92 prszoe o przesuniecie meczow jak nie uda sie to nie wiem jak to wyjasnic moze walkowery dla kogo kolwiek ja moge rozegrac mecze
Nie 20:26, 14 Gru 2008 Zobacz profil autora
Tomalon669

Posty: 86

Kolejka 18

Tomalon 1-2 Judzik
Mecz zaczal sie od atakow przeciwnika czego efektem byl moj blad i bramka.
Pozniej mecz wyrownany ale nudny. Udalo mi sie zremisowac w 2 polowie lecz pod koniec dostalem czerwona kartke i zaczelo sie grac ciezko i w efekcie padla bramka dajaca zwyciestwo Judzikowi. Mecz w lekkich lagach. Dzieki

Nie 21:25, 14 Gru 2008 Zobacz profil autora
judzik

Posty: 67

Kolejka 15

Judzik - Rezerwa 1-3

Mecz walki,lecz to goscie mieli bardziej korzystne sytuacje i je wykorzystali.Ja tylko postaralem sie aby nie przegrac do zera i ta honorowa wpadla:) Przegrana zasluzonaaa.Mysle ze Kanadyjczycy wrescie wezma sie za gre i zaczna wygrywac i pokaza ze stac ich na wiele:)

coyote85 3-2 seba21990

Mecz w którym przewazalem po I połowie wygrywałem 2:0 z kilkoma okazjami dodatkowo. W II połowie rywal strzela w 10 min 2 bramki zaskoczony ale ja szybko sie odgryzłem i strzeliłem zwycieska bramke na 15 min przed końcem. Ja miałem wiecej okazji i często byłem przy piłce ale rywal ostro zagrazal ( najbardziej w II polowie), gdyby rywal skuteczniej wykańczał akcje, albo gdybym ja miał mniej szczecia to różnie mogłoby się to skończyc.

Dzięki za gre

Pon 21:44, 15 Gru 2008 Zobacz profil autora
seba21990

Posty: 42

kolejka 15
seba21990 1-4 Bartoosh
mecz w pierweszej polowie wyrownany jednak przeciwnik strzela gola na 1-0 i taki wynik utrzymuje sie do przerwy w drugiej polowie ja juz w 2 minucie strzelam bramke i toczy sie wyrownaana walko do 20 min pozniej glupi blad przeciwnik zdobywa gola i juz wlasciwie czuje ze przegralem nalezy zauwazyc na postawe mojego bramkarza ktory jak zwykle wpuszcza do bramkie pilke ktora ledwo sie toczy:/

rezerwa!

Posty: 600

kolejka nr 18

zak21 - rezerwa! 1:0

Wyrownana pierwsza polowa zak21 strzela na poczatku, odechcialo mi sie grac ja mialem okazje oczywiscie ale lipa nic nie wpadlo szkoda... druga polowka mala przewaga zak21 nikt juz nic nie strzelil, dobry jest ale cos mi nie szlo, nie wiem co jest, awans sie oddalil 4 porazka w ostatnich 5 grach

Ostatnio zmieniony przez rezerwa! dnia Czw 1:41, 18 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 1:41, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
zak21

Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 201

Dzięki wszystkim za wyrozumiałość i cierpliwość w związku z nierozgrywaniem meczy przeze mnie. Tutaj także wielkie słowa uznania dla naszego opiekuna (burza_lukas) za załatwienie całej sprawy z innymi uczestnikami.

Kolejka 15
zak21 2:2 Aligi_PL
strzały 13-12
Pierwsza połowa zdecydowanie dla rywala, jednak bez goli. W drugiej strzelam pierwszy, ale rozpoczęcie Aligiego, szybka akcja i mamy remis. Mija kolejna chwila i już 1:2. Próbuję w desperacki sposób zdobyć wyrównującą bramkę, wreszcie w ostatniej minucie nieudane wybicie obrońcy (nie trafia w piłkę) i strasznie rozpaczliwy strzał pół-wślizgiem mojego napastnika z czterech metrów znajduje drogę do siatki.

Kolejka 17
zak21 0:2 Coyote85
strzały 10-11
Rywal zdobywa bramkę w pierwszej swojej akcji. Jego taktyka jest mocno defensywna, więc ciężko się przebić. Przez pierwsze pół godziny mogłem przegrywać już 0:3, ale Jamajczycy nie mieli szczęścia. Potem przejąłem inicjatywę, jednak bez efektu bramkowego. W końcówce rzucam się do ataku, co Coyote wykorzystuje ustalając wynik na 0:2.

Kolejka 18
zak21 1:0 Rezerwa!
strzały 11-4
Choć strzały na to nie wskazują, mecz był w zasadzie wyrównany, a o bramce można powiedzieć tyle, że po prostu wpadła - nic specjalnego. Szans miałem ciut więcej, ale generalnie rzecz biorąc z obu stron nic za bardzo nie chciało wpaść.

Ostatnio zmieniony przez zak21 dnia Pią 20:21, 19 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 20:20, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 16

Grzehu92 1:4 zak21

Z meczu zbyt dużo nie pamiętam, bo był grany wczoraj. Wiem tylko, że zagrałem desperacko, bardzo ofensywnie, by w jakichś sposób w końcu zacząć wykorzystywać sytuacje. Jednak znów scenariusz się powtórzył, rywal dobrze i skutecznie mnie wypunktował, a ja po raz kolejny stworzyłem parę okazji, ale nie zamieniłem ich na gole.

Nie 22:39, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / III Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)