Kolejki 10-14 [01.12.08 - 07.12.08] Dywizja III [R2]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / III Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 10-14 [01.12.08 - 07.12.08] Dywizja III [R2]
______

Witam w Dywizji III. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

____-___Bart0o0sh___ 1 - 0 __ rezerwa!

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Pon 1:56, 08 Gru 2008, w całości zmieniany 5 razy
Nie 16:20, 30 Lis 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 92

Skąd: Bielsko-Biala

Aligi19 1 : 3 seba21990

Najgorszy mecz w lidze -_- . Poprostu.. zlekcewarzylem rywala totalnie. Swietnie wykorzystuje dwa rzuty rozne w pierwszej polowie i doklada jeszcze jedna po akcji sam na sam. Daje wszystko na atak ale daje mi to tylko jedna bramke ...

Aligi 19 2:1 coyote85

Mecz nawet równy, w porownaniu z naszym 1 meczem w lidze to grało mi sie lepiej, ale to nie pomogło. Pierwszy strzeliłem gola KINGIEM aligi wyrównał i strzelił 2 bramke a mogł więcej, obrona dawała d...:/

tyle pamiętam bo graliśmy wczoraj a jeszcze temat był bloknięty

Dzięki i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez coyote85 dnia Pon 19:16, 01 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 19:13, 01 Gru 2008 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 293

Kolejka 11

Bart0o0sh 1-0 Grzehu92

Tutaj wynik moglbyc rozny. Pierwsza polowa zdecydowanie dla przeciwnika. Mial przewage wiecej atakowal, a ja ledwo co oddalem strzal czy dwa na bramke. Druga polowa juz bardziej wyrownana... w 17min stawiam na mocniejszy atak zmieniam taktyke i w 30min jest 1-0 dla mnie. Przeciwnik mogl, a nawet powinien jeszcze wyrownac lub wygrac jednak szczescie tym razem bylo po mojej stronie. Dzieki

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Pon 20:05, 01 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:03, 01 Gru 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Posty: 92

Post Kolejka 12
Aligi19 1 : 4 Ben_Ass

Mecz rewanzowy pomiedzy Burkina Faso a Lotwa. Wiedzialem ze rywal chce dobrze sie zrewanzowac za pierwszy mecz przegranym w Rydze az 4-1. I udalo mu sie to w 100% . W pierwszej minucie spotkania moj napatsnik po wrzutce w pole karne przyjmuje pilke na klatke piersiowa i uderza.. jednak w prost bramkarza. I sie zaczelo... Rywal na to odpowiada dwoma bramkami... Jednak atakuje nadal i kolejna kontra rywala i 3-0... Koniec pierwszej polowy. W drugiej juz nie mialem takiego zapalu do gry. Rywal mnie dobija czwarta bramka.. w koncowce na otarcie lez strzelam bramke na 4-1. Brak formy? Brak sil? takie pytania zapewne maja w glowie kibice Burkina Faso. lecz wierza ze pilkarze odbija sie od dna i pokaza ze stac ich na miejsce w czolowce.

Wto 14:00, 02 Gru 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Posty: 709

KOLEJKA 14

coyote85 2:6 Ben_Ass

Mecz parodia, a raczej czarna komedia bo az tak sie nie uśmiałem. Bramkarz totalnie zawalił mi 2 bramki ( raz rzucił sie i lezał gdy przeciwnik dobijał do pustej, drugi raz piłka odbiła się od słupka i od kolana mojego GK). Przeciwnik powiedzial ze troche fartownie padły jego bramki no nie wiem czy fartownie ale zawsze jak sie odbijala pilka w polu karnym to trafiała do niego, tez tak chce. Ja mogłem strzelic z 4 gole ale nie mam skutecznosci 100%.
Dzięki i powo dalej.

ps. Przed meczem byłem robic "numer 2" i jestem pewny ze to co wyprodukowałem lepiej by spisywało się na linii bramkowej niż moj GK.

Ostatnio zmieniony przez coyote85 dnia Wto 16:53, 02 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 16:53, 02 Gru 2008 Zobacz profil autora
judzik

Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 67

Kolejka 11

Judzik - Coyote85 3-2

Po dlugiej przerwie znowu nadszedl czas na rozgrywki reprezentacyjne:) No i tak wlasnie trener kanadyjczykow wprowadzil nowe ustawienie w druzynie i sie oplacilo mimo ze nie bylo łatwo.Kanadyjczycy rozpoczeli to spotkanie nerwowo,moze to bylo spowodowane tym ustawiniem i sie nie mogli dostosowac.Jamajka po 25 minutach mogla prowadzic juz ze 2-0 lecz wynik dlaej widnial 0-0. Wrescie niezawdony w tej lidze Friend otwiera wynik spotkania i jest 1-0.Jamajczycy zucili sie do atakow i strzelaja bramke.Druga polowa i znowu Frienn plaskim strzalem wyprowadza Kanade na prowadzenie.Lecz Jamajczycy nie chcieli sie poddawac jeszcze w tym meczu i mocniej zaatakowali.Jedna z kontr gospodarzy i wywalczony faul przy lini koncowej,wrzutka po ziemi, bramkarz jamajki wychodzi do wrzutki a tu niespodziewanie jakby wyrosl z ziemi de guzman wypprzydza bramkarza i pakuje pilke do pustej bramki:) Szalenstwo na trybunach 3-1 dla Kanady!! Jamajka jeszcze pod koniec strzelila druga bramke i za chwile sedzia zakonczyl spotkanie.Cieszy zwyciestwo tymbardziej ze Kanada grala pierwsyz raz w ustawiniu 3 obroncami. Dzieki i powodzenia

Wto 19:18, 02 Gru 2008 Zobacz profil autora
seba21990

Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 42

kolejka13
seba21990 0-1 zak21
mecz ogolnie wyrownany w ilosciach strzalow ale moim zdaniem to glownie zak ograniczal sie do kontratakow i przez wieksza czes meczu wybijal tylko pilke bramkarz przeciwnike swietnie bronil co uchronilo go co najmnie dwukrotnie w pierwszej polowie od straty co najmniej 2 bramek na poczatku 2 polowy przeciwnik wyprowadza akcje w 5 minucie latwo ogrywa moich obrooncow i strzela sam na sam ja walcze o wyrowanie ale nie udaje mi sie znowu mialem szanse na sprawieinie niespodzianki

Wto 23:11, 02 Gru 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

Skąd: Czernikowo

kolejka nr 10

rezerwa! 4:0 seba21990

Pierwsza polowa grana w nocy w niedziele, tylko 1 bo wylaczyli mi prad. Z tego co pamietam to wyrazna moja przewaga, strzelilem 2 bramki mozna powiedziec tylko 2... Dopiero teraz rozegralismy druga polowke. Gralem spokojnie, zachowawczo, rywal oddal 3 strzaly niezbyt grozne ja oddalem 5 i dolozylem 2 bramki, po bledach obroncow i moim presingu. Wydaje mi sie ze wynik sprawiedliwy dz i powo w nastepnych meczach.

Wto 23:30, 02 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 567

Skąd: Górny Śląsk

Ben_Ass 6:1 zak21

Łotysze wrócili z egzotycznych wyjazdów bardzo zadowoleni, zdobywając 6 ważnych punktów i przy tym strzelając aż 10 bramek. Tak nakręceni podeszli do meczu z liderem ligi - Białorusią.
Zaczęli bardzo szybko; na środku pola Prohorenko bardzo dobrze się ustawił dwukrotnie i po 9 minutach gry było już 2:0. Tak podbudowani gospodarze nie zwalniali tempa, dokładając jeszcze przed przerwą dwie bramki. Białorusini mieli naprawdę zły dzień, pierwszy strzał oddali dopiero w 65 minucie, pierwszy na bramkę, nieco później, ale po uderzeniach Rimkusa i fenomenalnego tego dnia Prohorenko, było już 6:0 dla Łotwy!! Ostatecznie udaje się przyjezdnym strzelić na pocieszenie kontaktową bramkę w końcówce meczu.

P.S. W tabloidach, dziennikarze już doszukują się afery dopingowej śledząc ostatnie poczynania swojej reprezentacji, jednak trener uspokaja społeczeństwo, twierdząc tylko, że po porażce 1:5 z Kostaryką zmienił psychologa drużyny.
Następne mecze zweryfikują, czy to tylko chwilowy podmuch w żagle, czy może włączenie się na poważnie do walki o awans ?!

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Śro 1:20, 03 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 1:03, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

Ben_Ass 2:2 Tomalon669

Pierwszy remis w rozgrywkach ligowych.
Słoweńcy przyjechali zrewanżować się za porażkę 4:3 w pierwszy meczu. Spotkanie jednak nie zapowiadało się 'bramkowo'. Bardzo dobra gra defensywna obu drużyn. Pierwszy strzał na bramkę padł dopiero pod koniec pierwszej połowy. Zaraz za nim padła pierwsza bramka dla przyjezdnych.
Nie cieszyli się jednak on długo prowadzeniem. Przy zamieszaniu po rzucie rożnym na lewym skrzydle pojawia się Veprakovskis, który dostaje piłkę leciutko posyła ją obok bramkarza. Słowenia nie daje sie łatwo obedrzeć z punktów i licznymi wymianami podań rozpracowuje obronę Łotwy. Po jednej takiej akcji i wrzutce napastnik zachowuje zimnąkrew i wyporwadza na 25 minut przed końcem gości na prowadzenie 1:2. Zmiana taktyczna trenera Łotwy, wchodzi Solinichev i strzela ładną bramkę z powietrza, wbiegając w pole karne na 5 minut przed gwizdkiem końcowym.

Śro 19:28, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Posty: 709

KOLEJKA 12

coyote85 0:3 BartoOosh

Dałem dupy po całosci gram jedno wielki gó*no az sie odechciewa poprostu. Zasłuzone zwycięstwo, ja praktycznie nie miałem okazji do zdobycia bramki a pewnie nawet gdybym miał okazje to i tak bym nie strzelił. Oboje dostalismy po czerwie za wątpliwe faule ( sam na sam wslizg z tyłu na nogi ).

Śro 21:27, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Posty: 293

Kolejka12

coyote85 0 - 3 Bart0o0sh
Strzaly 4-12

Kolejne dosc wysokie zwyciestwo Kostaryki. W pierwszej polowie lekka moja przewaga i strzelam bramke do szatni dla przeciwnika, ktory nie oddal zadnego strzalu. W drugiej polowie dzialo sie juz znacznie wiecej. Przeciwnik ustawia bardziej offensywne ustawienie i zaczyna atakowac. Jednak to po jednym z moich atakow Wanchope wychodzi sam na sam i dostaje kose z tylu ( czerwona kartka dla przeciwnika i kontuzja mojej gwiazdy zdzier ). Po rzucie wolnym odrazu mam rzut rozny rozegrany krotko... strzal i po rykoszecie od obroncy pilka wpada do bramki 2-0. Nastepne proby ataku przeciwnika koncza sie czarwona kartka dla mnie ( identyczna sytuacja jak wyzej tylko ze tym razem ja fauluje ). Pod koniec meczu Nunez który przeszedl na lewe skrzydlo przyjmuje pilka markuje strzal obronca odchodzi w zapomnienie i bramka na 3-0. Dzieki

Kolejka 14

Bart0o0sh 1-0 rezerwa!

Mecz z moja przewaga i zasluzona wygrana jednak szczescie tym razem nie bylo juz po mojej stronie. Pierwsza polowa zaczela sie odrazu atakami po obu stronach i byla dosc wyrownana. Po jednej dobrze zagranej akcji Wanchope wychodzi sam na sam i nietrafia w bramke.Chwile pozniej po dobrym podaniu R.Gomez ustala wynik na 1-0 dla mnie i tak tez konczy sie ta czesc meczu. Druga polowa to pokaz nieskutecznosci w moim wykonaniu sporo zmarnowanych akcji i dwa razy nietrafiam na pusta bramke. Przeciwnik tez mial swoje sytuacje po ktorych mogl odwrocic losy spotkania jednak pod koniec zamiast on cisnac na remis to ja cisnelem na 2-0 ( nie udalo sie) . Dzieki powo dalej.

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Śro 23:09, 03 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 21:30, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora
Tomalon669

Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 86

Tomalon 0-3 Aligi19

Mecz rozpoczal sie wyrownanie. Spotkanie przeiegalo na dobrym poziomie i kazdy z nas mial okazje do zdobycia gola. Wszystko bylo ok do momentu kiedy dostalem czerwona kartke. Wtedy odrazu poszla akcja i bylo 1-0. Potem to juz glownie rywal atakowal ja nie mialem za bardzo akcji. Skonczylo sie na jeszcze 2 bramkach i w efekcie wynik wyglada 0-3. Dzieki za mecz

Śro 23:09, 03 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

Ben_Ass 3:3 Grzehu92

Kolejny remis, z drużyną z 'dołu' tabeli radosny
Pierwsza połowa spotkania to popis nieporadnej gry drużyny łotewskiej. Konto bramkowe otwiera banią jakiś żółty dryblas. Potem Chińczycy oddają jeszcze ze 3 groźne strzały, z których jeden trafia w słupek. Łotwa po pierwszym strzale na bramkę wyrównuje ale jeszcze raz Chiny wychodzą na prowadzenie przed przerwą, po 'hokejowym karnym' - bieg sam na sam od 30-tego metra. Strzały 1:5 do przerwy, rezultat 1:2.
Druga część spotkania to śmielsze ataki gospodarzy, którzy niestety tracą kolejną bramkę w 65 minucie. Wynik 1:3. Lekkie podrasowanie ustawienia, wchodzi Pahars, który dobrze rozdziela piłki do napastników i przy małej pomocy chińskich obrońców na 10 minut przed końcem jest już 3:3 po bramkach Prohorenki i Verpakovsisa. W ostatnich minutach była jeszcze szansa na wygranie ale piłka po główce z rożnego trafia wprost w obrońcę trzymającego się słupka. Rywal przeprowadza jeszcze szybką kontrę, lecz przytomnie zachował się Kolinko. Strzały na koniec 10:10. Remis wydaje sie sprawiedliwym wynikiem, jednak mimo wszystko obie drużyny mogą czuć niedosyt...

Czw 1:13, 04 Gru 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

kolejka nr 13

rezerwa! - coyote85 1-1

Slaby mecz kolejny w miom wykonaniu... Przewaga w pierwszej polowie rywala, mial 3 swietne okazje lecz ich nie wykorzystal za to ja mialem jedna i wykorzystalem !!! W drugiej polowie podobnie lecz moze bardziej wyrownanie i kiedy myslalem o 3 pkt w 83 min trace gola... Szkoda aczkolwiek zasluzenie. Mecz konczy sie remisem chociaz nie zasluzylem na 1 pkt nawet

dz i powo dalej

Czw 1:18, 04 Gru 2008 Zobacz profil autora
Tomalon669

Posty: 86

Kolejka 11
Tomalon 3-1 Seba21990

Mecz ktory gralem bardzo nerwowo. Juz na poczatku to rywal obejmuje prowadzenie. Pozniej gra raczej z moja przewaga lecz wszystkie ataki konczyly sie niepowodzeniem. Dopiero w ostatnich sekundach 1 polowy dosrodkowanie i bylo 1-1. Poczatek 2 polowy to nerwowa i wyrownana gra. Dopiero pod koniec strzelam 2 a po chwili 3 bramke po ladnych oderzeniach w dlugi rog bramki rywala. Dzieki za mecz

Czw 14:47, 04 Gru 2008 Zobacz profil autora
zak21

Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 201

Kolejka 12
zak21 4:1 Tomalon
Słoweńcy bardzo szybko tracą bramkę i przez to prawie cały czas muszą atakować. Słupki, poprzeczki i koszmarne pudła, białoruska bramka jest niczym zaczarowana. Gospodarze odgryzają się, szybka kontra... i na tablicy już 2:0. Słowenia ciągle naciera, próbuje przeróżnych sposobów, a w efekcie po jednej ze strat... traci trzeciego gola. W tej sytuacji można tylko załamać ręce. Tymczasem kolejna akcja Białorusi przynosi czwartą już bramkę. Gra słaba, ale wynik fantastyczny i to dla gospodarzy było najważniejsze. W końcówce goście wreszcie dopinają swego i strzelają honorową bramkę. W strzałach 9-12, w golach 4:1 - to wiele mówi o tym meczu.

Kolejka 14
zak21 3:2 Judzik
W pierwszej akcji, niemal z rozpoczęcia, od razu wychodzę na prowadzenie, potem gram słabo, Judzik atakuje, ma niesamowite sytuacje, wreszcie niedługo przed przerwą udaje mu się wyrównać. Rozpoczynam, kilka podań, dobra okazja i piłka ląduje w siatce - natychmiastowa odpowiedź i mamy 2:1. W tym momencie następuje powrót do mojej mizerii i rywal po raz kolejny wyrównuje. Znów próba ataku z rozpoczęcia - bez efektu, tracę piłkę, jednak pod moją bramką udaje mi się ją odebrać. Dwa szybkie zagrania, rywal próbuje założyć kolejną z wielu w tym meczu pułapek ofsajdowych, jednak moje podanie jest w tempo, Kornilenko ma masę swobody, pędzi na bramkę, chce lobować bramkarza, jednak ten nie wychodzi... zmiana decyzji, płaski strzał po ziemi - piłka w siatce! 3:2, Kanadyjczycy po raz kolejny nie nacieszyli się długo prowadzeniem. Pozostaje jeszcze trochę czasu, Białorusini chcą utrzymać korzystny wynik i o ich grze można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że był to futbol na tak. Szczęśliwie do końca wynik nie ulega zmianie - Hleb i spółka wracają na czoło tabeli, w strzałach 9-10.

Czw 21:35, 04 Gru 2008 Zobacz profil autora
seba21990

Posty: 42

kolejka12
seba21990 3-2 Judzik
mecz w miare wyrownany w 1 polowie na poczatku 2 to ja stwarzalem wiecej sytuacja i lepiej gralme przeciwnik ograniczal sie do kontr. strzlema po rozklepaniu w polu karnym 2 bramka kolo 30 min okolo 5 minut pozniej strzelma 3 bramke z rzutu wolnego przeciwnikowi nie brak ambicj probuje dalej strzelic wywalcza rzut rozny i w doliczonym czasie gry strzela bramke swoja 2 w tym meczu jednak bylo za pozno do konca meczu nie pozwolilem mu juz dotknac pilki

Czw 23:48, 04 Gru 2008 Zobacz profil autora

14 kolejka

Grzehu92 0:2 Tomalon

Mecz na szczycie dołu tabeli grupy C. Jaki szczyt taki mecz chciałoby się powiedzieć. Bo widowisko nie było porywające. Od początku mecz zdominował Tomalon. Wyszedł na mecz bardzo ofenywnie usposobiony, chcąc już na początku wbić mi kilka goli. To mu się po części udało, bo do przerwy było 1;0. Potem jeszcze kilkanaście akcji z jego strony, po których niesamowitymi paradami popisywał się moj golkiper. Tomalonowi przed końcem udało się mnie dobić, i sięgnął po zasłużone 3 punkty.

Pią 17:37, 05 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / III Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)