Kolejki 6-9 [24.11.08 - 30.11.08] Dywizja III [R1]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / III Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 6-9 [24.11.08 - 30.11.08] Dywizja III [R1]
______

Witam w Dywizji III. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

_______________________

______________judzik___ 0 - 3 __ rezerwa!

_______seba21990___ 1 - 2 __ Ben_Ass

___________.___zak21___ 4 - 1 __ rezerwa!

________.____Aligi PL___ 3 - 0 __ Bart0o0sh

______.___Grzehu92___ 0 - 3 __ coyote85

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Wto 1:00, 02 Gru 2008, w całości zmieniany 8 razy

Aligi19 3 : 0 Bart0o0sh

Mecz jak dla mnie faworytem tej ligi... Poczatek meczu to przygniatajaca przewaga rywala.. nie potrafilem wyjsc z pilka za polwe a jak to sie stalo od razu ja tracilem. jednak zaczynam grac swoja pilke i efektem tego jest grozny strzal z ostrego kata , bramkarz niefortunnie wybija pilke pod nogi mojego napastnika i mamy 1-0 do przerwy. 2 polowa zaczyna sie tak samo jak pierwsza. Rywal chce odrobic szybko straty.. ale zas sie powtarza akcja z pierwszej polowy.. strzal , bramkarz odbija i dobitka na 2-0 . W ostatniej akcji meczu wykonuje rzut rozny. Bramkarz piastkuje pilke i wychodzi z bramki nie wwiedzac czemu.. ja przyjmuje pilke i strzelam do pustej bramki...

dzieki i powo dalej

Edit by burza-lukas:
Wynik dodany do tabeli. Motasz Aligi, wcześniej była to kolejka 10-ta teraz 9-ta. Wrzucam twój post wcześniejszy bo opis obszerniejszy.

Ostatnio zmieniony przez Aligi19 dnia Pon 15:44, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 11:23, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
judzik

Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 67

Kolejka 7

Aligi19 - Judzik 0-1

Kanadyjczycy przyjechali na teren afrykanski z mysla o zdobyciu przynajmniej pkt a jak sie uda to 3radosny Kanadyjczycy jednak nie przestraszyli sie lidera i wygrali 1-0 radosny okazje byly z jednej jak i z drugiej strony,lecz korzystniejsze do zdobycia bramki mieli kanadyjczycy,wykorzystali tylko jedna ale nie wazne jest teraz to,licza sie 3 pkt:) dzieki i powodzenia

Wynik dodany do tabeli.

Kolejka 8

Judzik(Canada) - Ben_Ass(Lotwa) 4-3

Gospodarze po ostatnim zwyciestwie chcieli potwierdzic ze to zwyciestwo z liderem nie bylo przypadkowe i od poczatku ruszyli do ataku:) Pierwsza bramke zdobywa Friend strzalem z glowy.Goscie wyrownuja stan spotkania na 1-1 lecz szybka odpowiedz i znowu Friend strzela bramke radosny do polowy wynik widnieje na tablicy 3-3 lecz powinno minium byc 5-3 dla mnie,w ciagu 2 minut dwa slupki, slaba skutecznosc moich zawonikow byla.Druga polowa byla mniej interesujaca,ale strzelam w niej zwycieska bramke z zapola karnego,a bramke strzela nie kto inny jak wlasnie tego dnia dobrze dysponowany rosly napastnik Friend:)) dzieki i powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez judzik dnia Pon 17:32, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 16:36, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Posty: 92

Post kolejka 8
Aligi19 1 : 0 Grzechu92

Gracze z Burkina Faso odczuwaja juz chyba lekkie zmecznie po wczesniejszych grach , poniewaz ta gra nie jest tak energiczna jak wczesniej. Mimo tych problemow Gracze z Burkina Faso strzelaja w 35 min gola za sprawa Kone i wygrywaja mecz skromnym wynikiem 1-0 radosny

Ostatnio zmieniony przez Aligi19 dnia Pon 22:35, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:31, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
judzik

Posty: 67

Kolejka 6

Judzik - Rezerwa 0-3

Co tu duzo mowic,zalsuzone zwyciestwo rezerwy.Ja cos musze zmienic bo zawsze zagram dwa mecze dobre a potem przychodzi taki okres ze nie moge nic zrobic,nie wiem czego.To jest moje zadanie na przyszlosc zeby zmienic myslenie kanadyjczykow.Nie moga tak odpuscic meczu bez walki,no jakby pierwszy raz grali w pilke.Chyba posypia sie kary i odsuniencia od kadry! dzieki i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez judzik dnia Wto 0:43, 25 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 0:41, 25 Lis 2008 Zobacz profil autora
seba21990

Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 42

Kolejk 9
seba21990 1 -2 Ben_Ass
mecz bardzo dobrze rozpoczal sie dla mojego przeciwnika szybko strzelil gola wlasciwie w srodek bramki ale moj bramkarz nawet takich strzalow nie jest w stanie obronic. trwala walka o kazdy metr boiska i kacje sie przeplataly raz z jednej i z drugiej strony w koncu kolo 40 min doprowadzam do wyrownania . 2 polowa praktycznie taka jak 1 z tym ze przeciwnik ulokowal pilke do siati a ja juz nie moim zdaniem mecz na remi ale znowu zostalem ograny nalezy odnotwac to ze to 1 moja bramka mozna powiedziec w koncu w tej lidze mam nadziej ze bedzie lepiej dzieki pozdro

strzały___(14 - 6)

Cóż... teraz już się przekonałem dlaczego Aligi jest liderem - zabójcza skuteczność. Na początku udaje mi się przejąć inicjatywę i po kilku ciekawych akcjach i mniej więcej dwudziestu minutach wyjść na prowadzenie. Kubeł zimnej głowy zlał się jednak na moją głowę bardzo szybko. Aligi rozpoczyna, kilka podań, zejście do boku, wrzutka spod prawej chorągiewki i piłka ląduje w siatce - 1:1. Wznawiam grę, nieudany atak, przejęcie przeciwnika, piłka na prawe skrzydło, wrzutka spod chorągiewki... efekt identyczny jak minutę wcześniej (choć bramka raz zdobyta głową, raz nogą) i mamy 2:1. Były to dwa z trzech strzałów które Burkina Faso oddała w tej połowie. Nie przejąłem się tym, wszak do końca pozostawało jeszcze dużo czasu - ładne podanie w uliczkę, bramkarz na ziemi, piłka puszczona tuż obok niego i ... tuż obok słupka. Niedługo potem rzut rożny, główka, piłka przelatuje nad próbującym główkować obrońcą i... ląduje na poprzeczce. Wreszcie w następnej akcji udaje się zdobyć bramkę po szybkiej kombinacji w środku pola. Do przerwy remis. Druga połowa bardziej wyrównana, jednak remis mnie zdecydowanie nie zadowalał i starałem się zdobyć kolejnego gola, dwa razy niemal bliźniaczo, udaje mi się uderzyć z dobrych pozycji zza pola karnego, jednak piłka równie bliźniaczo minimalnie mija dwa razy słupek. Kolejna okazja: rzut rożny, wrzutka, dobra główka... po raz drugi w tym meczu poprzeczka. W mniej więcej 70 minucie dopinam swego i piłka ląduje w siatce po kolejnej kombinacji. Starałem się utrzymać ten styl gry, jednak rywal przejął inicjatywę i mocno walczył o remis, w końcówce wreszcie dopiął swego, jego napastnik obiegł mojego obrońcę i umieścił piłkę w siatce. W ten sposób Burkina Faso wywozi z Mińska jeden punkt.

Skoro opisałem ładnie jeden mecz to niech będzie i drugi ;-) :

___________Kolejka 8
zak21___2 : 0 __ coyote85
strzały_____(9 - 6)

Dwójka najlepszych jamajskich napastników przed meczem była kompletnie bez formy, w związku z czym rozpoczęła spotkanie na ławce - nie wróżyło to dobrze dla ofensywy gości. W efekcie, podczas pierwszej połowy rywal praktycznie nie atakował, oddał jeden niegroźny strzał i głównie się bronił. Robił to jednak bardzo skutecznie, próbowałem różnych metod i za każdym razem bardzo ciężko było oddać strzał w taki sposób, żeby miał jakiekolwiek szanse powodzenia. Skończyło się na czterech próbach, z których żadna nie zakończyła się golem. Po przerwie wreszcie zdobywam bramkę, dość szczęśliwe, strzał z dobrej pozycji odbija bramkarz, do piłki dopada mój drugi napastnik i pakuje ją do siatki. Po raz kolejny małe rozprężenie w moich szeregach i Jamajka ma wreszcie swoje szanse, których jednak nie wykorzystuje. Spokój u Białorusinów po chwili powraca i znowu starają się zdobyć bramkę, zamiast niepotrzebnie się bronić - w efekcie Kornilenko ściąga na siebie trzech obrońców i podaje do kompletnie niekrytego Hleba który bez trudu podwyższa wynik.

Ostatnio zmieniony przez zak21 dnia Śro 13:54, 26 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 13:52, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 293

Kolejka 7

Bart0o0sh 2 - 0 Tomalon669

Mecz tragiczny i w dodatku lagowalo wiec niebardzo jest co komentowac. Pozatym wydawal sie byc wyrownany ten plynny pokaz slajdow...W 1 polowie strzelam na 1-0 i moi zawodnicy przestaja grac... przeciwnik cisnie, a obrona zachowuje sie jak kukly niepelnosprawne... naszczescie koniec polowy. Juz na poczatku 2 strzelam na 2-0 i ponownie to samo przeciwnik cisnie a u mnie teatrzyk pod bramka. Nic ciekawego lagowalo i mecz ogolnie brzydki. Dzieki powo.

Śro 18:57, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora
Tomalon669

Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 86

Tomalon 4-4 Coyote85
kolejka 6

Kolejne emocjonujace spotkanie. Juz na poczatku meczu trace bramke. Pozniej mecz w miare wyrownany dopiero w ostatnich sekundach strzelam rywalowi do szatni i do przerwy1-1. Druga polowa to bylo cios za cios. Coyote na 2-1 po minucie jest 2-2 Coyote na 3-2 po chwili jest karny moj zawodnik trafia w slupek ale dobitka juz precyzyjna. Chwile potem strzelam na 4-3 lecz po chwili jest juz 4-4. Wynik do konca nie ulegl zmianie.dzieki;]

Tomalon 1-1 Judzik
Kolejka 9

Mozna powiedziec ze mecz na remis. W pierwszej polowie ja strzelam bramke rywal ma 2 slupki.
W drugiej polowie rywal strzela bramke i ja mam 2 slupki. Moim zdaniem mecz byl wyrownany chociaz mi sie wydaje ze z delikatna moja przewaga ale to juz kwestia sporna. Najgorsze jest to ze rywal strzela swojego gola w ostatnich sekundach meczu. Ogolnie mecz nie przysporzyl wielu ciekawych sytuacji. Dzieki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez Tomalon669 dnia Śro 18:11, 26 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

Strzaly 6 - 20

Mecz pod moje dyktando... pelna kontrola i wysokie zasluzone zwyciestwo. Juz na samym poczatku mocno przycisnelem rywala jednak ten kontruje i trafia w slupek... chwile pozniej nastepne moje ataki i jest juz 1-0 dla mnie. Duzo atakowalem kontrolowalem pilke i strzelam nastepne dwie bramki na 3-0. Druga polowa to gra na luzie jednak przeciwnik mnie obudzil strzelajac bramke... znowu zaczelem groznie atakowac i szybko odpowiadam na jego bramke... 4-1... na koncu calkowita dominacja i dobijam na 5-1 tym samym konczac mecz. Spotkanie w bardzo dobrych warunkach ( zero lagow ) i w koncu dobrze zagralem caly mecz . Dzieki powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Śro 21:49, 26 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 21:48, 26 Lis 2008 Zobacz profil autora
zak21

Posty: 201

zak21 4:1 Rezerwa
Równy mecz, coś podobnego jak mój z Bart0o0shem w pierwszej kolejce, obie drużyny grają, a tylko jedna strzela. Nie spodziewałem się takiego wyniku, szczególnie że nigdy wcześniej z Rezerwą nie wygrałem, a forma dzisiaj naprawdę wybitna nie była. Szczerze mówiąc sam nie wiem jak to się stało wink Meczyk generalnie na lagach, momentami nieprzyjemnie. W strzałach 11-9 dla mnie.

coyote85 7:0 seba21990

Ostatnio zostawilem swoją taktyke którą gram od zawsze (4-3-3) na rzecz nowej (4-4-2) i odrazu widze efekty, gra mi sie poprostu lepiej. W tym meczu jamajka w końcu pokazała dobrą gre ( chyba poszli na detoks ) i jest to moj 1 mecz w lidze zagrany dobrze, nawet bardzo dobrze. King strzelił 4 gole, reszte strzeliła ... reszta, nie pamiętam juz dokładnie kto. Rywal w sumie tylko raz tak dobrze mi zagroźił strzelając z baśki w słupek. W strzałach 13-6.

Dzięki i powo dalej.

Ostatnio zmieniony przez coyote85 dnia Pią 1:06, 28 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 1:04, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
seba21990

Posty: 42

seba21990 1-2 grzechu92
kolejny mecz w plecy mecz byl ja dla mnei na remis a moze nwet na moja wygrana ale gdy ma sie taka skutecznosc ja ja i tak grajacego bramkarza to nic nie mozna poradzic strzaly rozpoczely sie pozna przeciwnik strzela pierwszy raz w 15 min w srodek bramki a moj bramkarz oczywiscie top pusza poznie duzo walki ja strzelam wywalczam rozny po ktory pada gol 2 polowa do 30 min dfduzoi walki i prob z obu stron ale przeciwnik znow strzela mi gola ja szybko mam szanse 1 mniute po tym na wyrownanie i nise strzelam nawet w siwatlo bramk z 9 metra sam na sam pozniej mialem jeszcze 3 podobne akcje po ktorych powinien pasc gol no ale coz ta gra jest brytal dzieki za mecz pozdro

Sob 0:04, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora
Tomalon669

Posty: 86

Tomalon 0-1 Rezerwa

Mecz wyrownany z minimalna przewaga rezerwy. W pierwszej polwie duzo walki w srodku pola z ktorej nic nie wynikalo. W drugiej polowie akcja rezerwy na miare zwyciestwa. Rezerwa uderza moj bramkarz wybija pilke przed siebie i dobija ja napastnik przeciwnika. Do konca meczu nic sie nie dzialo. Dzieki za mecz

Sob 11:57, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora

7 kolejka

Grzehu92 0:3 zak21

Nie ma co się specjalnie rozpisywać. Zak od 1 do 90 minuty robił sobie z moją obroną, co chciał i tylko szczęście sprawiło, że nie przegrałem wyżej. Moje skromne odpowiedzi nie pozwoliły na zdobycie chociaż honorowego gola. Chyba pierwsza moja porażka, która była w pełni zasłużona. Bardzo słaby tydzień w moim wykonaniu, czołówka wyraźnie odskakuje. Brakuje mi w mojej drużynie indywidualnoiości. Chinczycy maja sredni, ale równy zespół, a np. Białoruś zaka jest generalnie cienka, ale ma w swoich szeregach Hleba, który jak strzela to na 99 coma 9 jest gol.

Sob 23:00, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

Skąd: Czernikowo

kolejka nr 7

rezerwa! - Ben Ass 1-2

Najgorszy mecz w lidze, w 1 polowie przewaga rywal mial 3 swietne okazje lecz wykorzystal tylko jedna w 25 min a ja nie gralem nic... Mimo to udalo sie wyrownac w ostatnich sekundach 1 polowy. Pierwsze 20 min 2 polowy to moja dominacja lecz nic nie wpadlo... Pozniej Ben sie obudzil i kiedy myslalem juz o wyrze walnal gola w 86 min ... Moglem wyrownac ale golkiper rywala swietnie obronil strzal z 7 metrow.

Ostatnio zmieniony przez rezerwa! dnia Nie 23:46, 30 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 23:15, 30 Lis 2008 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Posty: 293

Kolejka 8

seba21990 1 - 4 Bart0o0sh

Kolejny skuteczny i dobry mecz w moim wykonaniu. Na poczatku meczu troche przeciwnik mnie zaskoczyl pierwsza akcja i gol nawet dobrze pada niechwycilem zdzier. Ale to nic szybko wyrownuje i strzelam na 2-1... potem 3-1 i konczy sie polowa. W drugiej czesci meczu lekka przewage mial seba, a ja sobie bronilem korzystnego wyniku od czasu do czasu groznie atakujac i wlasnie po takiej groznej sytuacji pod koniec meczu trafiam na 4-1. Dzieki

Pon 22:25, 01 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / III Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)