Kolejki 1-5 [17.11.08 - 23.11.08] Dywizja III [R1]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / III Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 1-5 [17.11.08 - 23.11.08] Dywizja III [R1]
______

Witam w Dywizji III. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

____-___Bart0o0sh___ 1 - 1 __ rezerwa!

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Pon 19:33, 01 Gru 2008, w całości zmieniany 18 razy
Nie 19:48, 09 Lis 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 92

Skąd: Bielsko-Biala

Aligi19 4 : 1 Ben_Ass

Pierwsza kolejka 4 ligi radosny Nie powiem... lekkie nerwy byly heh. Ale zaczynam znakomicie.. w 20 min strzalem z pierwszej pilki trafiam ladna bramke i wychodze na prowadzenie. jednak juz 10 min pozniej.. rywal wyrownuje i zas jest remis... nie podlamujac sie ta bramka , strzelam bramke do szatni. Wynik do przerw 2-1 Dla Burkina Faso. Druga polowa to juz moja przewaga 100 % . Rywal nie oddal jednego nawet groznego strzalu.. ja za to dokladam 2 bramki do swojego konta i koncze mecz z wygrana 4-1 . Dzieki radosny

Ben_Ass 4:3 Tomalon669

Pierwszy ligowy mecz przed własną publicznością. Gospodarze nie mieli dużo czasu na odpoczynek po przylocie z Burkiny Faso. Dodatkowo niektórzy gracze narzekali na bóle głowy i wymioty, lekarze wykryli u nich zakaźne egzotyczne bakterie malarias verpakovskis. 70-tysięczna publiczność w Rydze oczekiwała tylko zwycięstwa swojej reprezentacji. Lecz zaczyna sie tragicznie. Po ładnym dośrodkowaniu i strzale z głowy Słoweńcy wychodzą na prowadzenie. Nie minęło wiele czasu a po podobnej akcji mamy remis w Rydze. Publiczność woła: Jeszcze jeden! Jeszcze jeden! i w zamian dostaje nawet dwa gole. Łotysze sie uspokojają a goscie rzucają do odrabiania strat i.. robi sie 3:3. Na 15 minut przed końcem Rimkus dobija strzał kolegi z drużyny i jest 4:3. Słowenia dała z siebie wszytko w ostatnim kwadransie by doprowadzić do remisu ładnie konstruując akcje i szukając dogodnej pozycji dla napastników, ale udało sie utrzymać wynik do gwizdka.
Dzięki za mecz radosny

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Nie 14:51, 16 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy

coyote85 1:0 BartOoOsh

Na początku spotkania przeciwnik ostro atakował a ja ograniczałem się do obrony. Około 30 minuty King strzela bramke w jednym z nielicznych kontrataków. Po tym wydarzeniu gra sie wyrównała, zaczęłem częściej atakować, a obrona spisywała sie OK. W 2 połowie BartOoOsh musial odrobic strate odsłaniał sie ale w kilku sytuacjach nie potrafiłem tego wykorzystać. Mi sprzyjało szczęście, w jednej z akcji przeciwnik był blisko zdobycia bramki, całe szczęście dla mnie nie skończyło się to wyciąganiem piłki z siatki i tak do końca spotkania. Mecz wyrównany z małą przewagą przeciwnika, miałem trochę szczęścia. Strzały 7-6 dla BartOoOsh-a.

Dzięki za gre i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez coyote85 dnia Nie 21:34, 16 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 20:57, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
zak21

Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 201

Kolejka 5. (przepraszam Burza i dzięki za zwrócenie uwagi, bo pewnie by to tak wyglądało u mnie do końca:wink: )

zak21 (Białoruś) 2:1 Judzik (Kanada)
Nie tak miało być, bardzo nerwowe rozpoczęcie ligi z mojej strony, jednak wpadły cenne trzy pukty i teraz będzie już luźniej. Podejścia mieliśmy aż trzy, zdecydowaliśmy się na ArcadeZentrum gdzie jak na tę godzinę było w miarę płynnie (choć też bez szału), ale za to z ryzykiem OOS, które zdarzyło się nam dwa razy. Trzeba przyznać że mecz był dość wyrównany, a Judzik to klasowy przeciwnik i pozostałe trzy mecze z nim wcale nie muszą skończyć się tak samo.
Początek bardzo płynny, bez lagów, straciłem szybko gola po wrzutce bezpośrednio z rzutu rożnego - niestety moi obrońcy, jak i bramkarz byli statystami. Nie minęło kilka minut, niezłe rozegranie w środku pola i jest 1:1. Warunki zaczęły się stopniowo pogarszać, chociaż bywały lepsze i gorsze zrywy. W środku drugiej połowy trafił się moment mocniejszych przycinek, wychodzę sam na sam, wciskam strzał jeden raz, drugi - zero reakcji, bramkarz już pod nogami, jednak wypluwa piłkę prosto do kanadyjskiego obrońcy. Ten także nie reaguje, zabieram mu piłkę i z ogromnym trudem trafiam do pustej bramki od słupka. Dużo szczęścia w nieszczęściu.

Ostatnio zmieniony przez zak21 dnia Nie 21:39, 16 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

Judzik - Coyote85 3-2

Po przegranym pierwszym meczu, chcialem sie pokazac z jeszcze lepszej strony:) No wiec postarali sie moi zawodnicy i wygrali to spotkanie 3-2 choc nie bylo latwo:) Coyote85 zostawil po sobie dobre wrazenie:) Mecz rozpoczynam ze spokojem,w 20 minucie strzelam na 1-0radosny ta bramka ozywila troche moich zawodnikow,jednak w zamiesznaiu pod brmaka moja Jamajczycy wyrownuja wynik spotkania.Wynik do przerwy 1-1radosny Lecz po przerwie z dobrej strony sie pokazal Friend.Napastnik mierzacy 195cm:) to on strzelil 2 bramki i dal zwyciestwo Kanadyjczykom w moim debiucie w Lidze weol:) w miedzy czasie jak strzelam bramke za pola karnego na 2-1,Jamajcyzcy w mgnieniu oka odpowiadaja strzalem z glowy:) Lecz jak pisalem ostatnie slowo nalezalo do Frienda i to on znowu strzalem za pola karnego daje 3pkt:) 3pkt ciesza:)
dzieki i powodzenia Coyote85 dalej:)

Nie 21:44, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Posty: 709

KOLEJKA 5

coyote85 1:0 Ben_Ass

Słaby mecz w moim wykonaniu w 1 połowie udało mi się strzelic bramke z wolnego. Ben_Ass miał duzo sytuacji ale szczęścia miał mniej niz ja i to zdecydowanie. W drugiej połowie częściej byłem przy piłce niż w pierwszej odsłonie meczu, przeciwnik starał się odrobic ale albo brakło mu szczęścia albo moi obrońcy dobrze interweniowali. Ciężko dochodzi mi się do sytuacji bramkowych Jamajczykami (moze sa spaleni). Skład tez miałem troche rozwalony, przez co oddałem tylko 3 strzały, Ben_Ass 9. Niesprawiedliwy wynik.

judzik 0 - 3 Bart0o0sh

Wszystko dzis dostawalem w dupe wiec przyszedl czas zeby cos wygrac. Mecz z moja przewaga zasluzona wygrana. Juz na poczatku 1 polowy po klepce pada bramka na 1-0 ... sporo kopaniny i dopiero pod koniec polowy meczu po dwoch poprawnie rozegranych akcjach srodkiem boiska pada bramka na 2-0 i chwile pozniej 3-0. 2 polowa juz bardziej wyrownana i malo ciekawa... malo skutecznie ataki przeciwnika, natomiast moje akcje konczyly sie samymi spalonymi.
Dzieki powodzenia dalej.

Nie 22:47, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
seba21990

Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 42

seba21990 0-2 judzik
pierwszy ligowy mecz w moim wykonaniu przeciwnik juz bardziej ograny wlasciwie pierwszie 20 min przeciwnik ograniczial sie do obrony a ja nic nie robilem poza posiadaniem pilki i szarpana gra glownie z lewej strony pierwsza polowa zasluzenie na ramis . na poczatku 2 popelniam fatalny blad w obronie czego skutkiem jest strata bramki i przeciwnik po mistrzowsku to wykorzstal 2 gol podobnie padl zamiast wybic pilke bawilem sie w obronie i stracilem zawodnika po czerwonej kartce ograniczalem sie do kontr ale to nic nie dalo rywal mial szybszych zawodnikow, w meczu duzo spalonych bylo. wlasciwie mecz wygrany po bledach co dowodzi niska koncentracja w obronie gratulacje dla przeciwnika bo w koncowce mial jeszcze 3 dogodne sytuacje po zlym wybiciu pilki

Nie 23:42, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Posty: 709

KOLEJKA 1

coyote85 1-2 Aligi PL

Kolejny słaby mecz w moim wykonaniu. Obaj atakujemy ale groźniej pod bramką zachowuje się Aligi i juz w pierwszej akcji zdobywa bramke. Do końca 1 połowy przeciwnik miał kilka dobrych sytuacji ale szczęście miałem ja ( chyba mam monopol na szczęście - czyt. farta). Pod Koniec pierwszej odsłony spotkania zdobywam bramke wyrównującą. Druga połowa niemal identyczna jak pierwsza, a Aligi w 80 minucie wykorzystuje błąd mojego obrońcy i strzela zwycięską bramke.

Dzięki i powo dalej

Pon 21:24, 17 Lis 2008 Zobacz profil autora
Tomalon669

Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 86

Tomalon 1-2 Aligi19
Od poczatku wiedzialem ze Aligi jest faworytem tego spotkania ale nie mailem zamiaru sie poddać.Mecz zaczal sie od gry w srodku pola nie było wiele ciekawych akcji staralem sie trzyamc rywala zdala od swojej bramki. Jednak pod koniec 1 połowy rywal podaje pilke staje sam na sam i jest bramka.W 2 polowie chcialem odrobic strarty i zaczalem atakowac co przynioslo skutek po moim uderzeniu bramkarz odbija pilke ktora wpada pod nogi mojego napastnika i jest 1-1. Obaj mielismy sytuacje na strzelenie gola jedak w ostatnich min dosrodkowanie i 2-1 dla Aligi19.Dzieki i powo dalej ;]

Pon 22:49, 17 Lis 2008 Zobacz profil autora
seba21990

Posty: 42

kolejka 4
seba 21990 0 -3 zak21
znow przegralem mozna powiedziec ze jestem chlopcem do bicia wlasciwie strzal przeciwnika w 5 min pozniej moj w 8 do 20 min nic gdy przeciwnik trafia w slupek i pozniej nudna gra nie celne strzaly juz w 2 polowie po 3 min trace bramke po tym jak pilka odbija sie od moich obroncow 2 gol podobnie padl niemal identycznie wzialem sie do gry ale poza slupkiem nic nie trafilo w swiatlo bramki pod koniec zak wychodzi z kontra i strzela zasluzenie 3bramke jak tak mi dalej pojdzie to sajonara szacunek dla przeciwnika

Pon 23:56, 17 Lis 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Posty: 92

Post Kolejka 5
Aligi19 3 : 0 seba 21990

Mimo iz rywal na 2 mecze rywal nie zdobyl ani jednego pkt nie moglem go zlekcewazyc... Do przerwy prowadze 1-0 ale powinno byc 2-1dla rywala. Pierw strzela glowka w slupek a nastepnie marnuje sytuacje sam na sam na moje szzcescie. 2 polowa to juz tylko moa pewna gra. Pokonuje Bramkarza z Algeri dwoma pewnymi strzalami i wynik konczy sie 3-0 dla mnie .

Wto 0:17, 18 Lis 2008 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Posty: 293

Kolejka 1

Bart0o0sh 5-1 Zak21

Strzaly 15-10

Mialem strasznego pecha ostatnio, i chyba w tym meczu sie skonczyl. Poczatek meczu odrazu ataki z dwoch stron i po paru chwilach R.Gomez przyjmuje pilke... zza pola karnego z miejsca strzela pierwsza bombe w tym meczu prosto w okno zdzier. Zak21 atakuje ale bramkarz latal jak na dopingu i podzielil sie nim chyba z R.Gomez bo ten ponownie przyjmuje pilke... ponownie strzal... gdzie pilka? znikla? ooo jest w bramce... bomba ze pilki nie widac w srodek bramki 2-0... koniec 1 polowy w ktorej mimo wyniku 2-0 dla mnie przewazal przeciwnik.
Druga polowa i wszyscy juz mysleli ze wspomagacze u R.Gomeza puscily, jednak wbiega on w pole karne w srodek zamieszania jak szalony wpada na pilke i wciska do bramki na 3-0. Przeciwnik ponownie atakuje a bramkarz ponownie sie popisuje gdy nagle moj obronca uslyszal z trybun ze jakis kibol go wyzywa... chcial kopnac w niego pilka wiec uderzyl pilke w strone swojej bramki na aut zdzier po ktorym zaraz pada bramka na 3-1. Ale to nic R.Gomez ponownie prawym szkrzydlem tym razem asysta i glowa na 4-1 Saborio i chwile pozniej na 5-1. Jeszcze kilka groznych strzalow po obydwu stronach i koniec meczu. Dzieki powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Wto 0:28, 18 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 0:21, 18 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

Kolejka 2
Ben_Ass 1:2 zak21

Egzotyczny trip na Jamajkę w poprzedniej kolejce nie pomógł graczom łotewskim przed zrewanżowaniem się własnej publiczności. Testy medyczne wykryły, że większość zawodników na szczęście pozbyła się groźnej choroby przywleczonej jeszcze z Burkiny Faso, ale dlatego tylko, że leczyła się naturalną medycyną w stolicy Kingston. Lekarze u całego zespołu wykryli wcale nie śladowe ilości Tetro-Hydro-Cannabinolu, którym to leczono sie na wyspie u znanych znachorów.
Skutkiem tego było bardzo ospałe i senne podejście do meczu, w którym Łotysze gościli faworyta bukmacherów do wygrania tej ligi Białorusinów.
Goście już od pierwszej minuty rzucają się jak sępy na padline Kolinki i po kilku sprawnych akcjach udaje im się otworzyć wynik. Formacja obronna gospodarzy sprawia wrażenie jakby jej to nie ruszało i wciąż z uśmiechem na mordach rusza sie jak żuk w gów... przed własnym polem karnym. Raz na czas przebłyski geniuszu dochodzą do Verpakovskisa ale niestety nie udaje mu się pokonać bramkarza Białej Rusi. W drugiej połowie zmiana przez Łotwe testowanego ustawienia na bardziej ofensywne, co doprowadza do tego... że Hleb wychodzi sam na sam, lobuje bramkarza i jest już 0:2. Na 20 minut przed końcem Verpa po strzale w okno daje cień nadziei swojemu krajowi. Zaczynają sie nerwy z obu stron i nawet kilka szans doprowadzenia do remisu plus kilka zmarnowanych kontraataków przyjezdnych. Wynik ostatecznie nie ulega zmianie.
Stan strzałów: po 9.
Bardzo słaby łotewski start sezonu. Kibice wciąż mają nadzieję, że ich drużyna zapomni o chorobach i aferach i dostarczy im więcej powodów do radości.

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Wto 1:49, 18 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 1:44, 18 Lis 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

Skąd: Czernikowo

kolejka nr 2

rezerwa! (Czarnogora)- Aligi19 (Burkina Faso) 5:3(1:1) strzaly 7-13

Mecz zaczyna sie spokojnie, akcje glownie w srodku, po 10 min akcje z jednej strony jak i z 2'ej no i w 15 min po ataku pozycyjnym, po dobitce strzelam brame. Nastepnie rywal wzial sie ostro do roboty czego efektem bym gol wyrownujacy w 35 min, nienajlepiej zachowal sie moj bramkarz zreszta jak i rywala przy mojej bramce. Druga polowka przewaga rywala no i w 50 min strzela na 2:1 !!! Jush przestalem wiezyc az 10 min pozniej strzelam i mamy remis. Rywala atakuje a ja dokladam kolejna brame a za 2 min jeszcze jedna i mamy 4:2 dla mnie !!! Rywal jeszcze bardziej sie sprezal a ja ustawiam 5 obroncow, no i ten 5 obronca laduje pieknego samoboja, naprawde bardzo ladny !!! ostatnie 10 min, rywal ciagle na mojej polowce lecz to ja w loss strzelam na 5:3 !!!

Wynik nie sprawiedliwy Aligi trafil na moj mecz jezeli chodzi o skutecznosc ( 1 na 20 meczy )
dz za gre

kolejka nr 4

rezerwa!(Czarnogora) - coyote85(Jamajka) 3:1 (2:1) strzaly 5-10

Podobno nic 2 razy sie nie zdarza... klamstwo. W 3 min wychodze na prowadzenie, po dobrze rozegranej akcji i strzelam a 8 metow. W 8 min wykonuje rzyt wolny z 32 metrow i bramka !!! Nastepnie dokonca polowki przewaza rywal ja oddalem tylko 2 strzaly a rywal 6 i zdobyl w 30 min brame, tylko 1 ... Na poczatku drugiej polowki oddaje 3 strzal i 3 GOL !!! Nastepnie rywal stwarza sobie 2 okazje lecz nic nie chcialo wpasc lub bronil bramkarz. Po 60 min nic ciekawego sie nie dzialo, ruywalowi odechcialo sie grac.

Znowu wygrywam mecz ktorego nie powinienem wygrac... ale podoba mi sie to dz

Ostatnio zmieniony przez rezerwa! dnia Wto 23:26, 18 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:02, 18 Lis 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

kolejka nr 1

rezerwa! - seba 21990 1-0 (1-0) strzaly 10-5

W pierwszej polowie moja spora przewaga, rywal oddal grozny strzal z 20 metr na poczatku meczu i to byla jego najgrozniejsza akcja, w sumie oddal 3 strzaly ( w tej polowce) a ja 9, sporo z glowki groznych strzalow jeden w 35 min wpadl do siatki, szkoda ze tylko 1. W dugiej polowce jakby cos zie zacielo w mojej grze, mialem jedna sytuacje podobnie jak rywal, moze mial 2. Chyba myslami bylem orzy nastepnym meczu na szczescie zainkasowalem 3 pkt moim zdaniem zasluzenie.

dz powo w nastpnych meczach

Ostatnio zmieniony przez rezerwa! dnia Czw 17:09, 20 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 0:55, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora
Tomalon669

Posty: 86

Zak21 2-0 Tomalon

Cały mecz był w miare wyrównany troche towarzyszył nam wierny kibic czyli lagi. Na poczatku meczu trace bramke po bledzie w polu karnym. Mialem szanse wyrownac ale bramkarz rywala spisywal sie dobrze. Po długim podaniu zak zlanazl sie sam na sam i bylo juz 2-0. Do konca nic sie nie zmienilo probowalem atakowac trwala zacieta walka w srodku pola. Mam nadzije ze nastepnym razem sie odegram. Dzieki za mecz ;]

Wynik dodaje gospodarz.
Edit by burza-lukas

Czw 16:09, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora
zak21

Posty: 201

zak21 2:0 Tomalon
Nie dodałem od razu ponieważ niezwłocznie po meczu wychodziłem. Dziękuje rywalowi za opis, bo prosiłem go żeby w związku z tym, w miarę możliwości, to on go dodał. Skoro jednak ja także muszę, to do rzeczy: spotkanie było tak jak napisał Tomalon bardzo wyrównane, oddałem o jeden strzał więcej i strzeliłem dość szczęśliwe bramki. Gdyby skończyło się wynikiem 0:0 - nie mógłbym mieć dużych pretensji. Godzina na mecz nie była najlepsza, czego efektem najgorsze warunki w jakich do tej pory grałem w lidze. Następnym razem spróbujemy może jakoś późnym wieczorkiem, to będzie okazja pokazać umiejętności, a nie liczyć na łut szczęścia.

Ostatnio zmieniony przez zak21 dnia Czw 18:14, 20 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 18:12, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / III Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)