Kolejki 19-23 [15.12.08 - 21.12.08] Dywizja III [R3]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / III Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 19-23 [15.12.08 - 21.12.08] Dywizja III [R3]
______

Witam w Dywizji III. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

___________Grzehu92___ X - X __ BartOoOsh

______________Aligi PL___ X - X __ rezerwa!

________BartOoOsh___ X - X __ judzik

_____._____coyote85___ X - X __ rezerwa!

____-_-_____rezerwa!___ X - X __ BartOoOsh

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Pon 1:22, 15 Gru 2008, w całości zmieniany 5 razy

Aligi19 8 : 0 Coyote85

Wiedzialem ze nie idze mi tak w lidze jak to sobie zalozylem na poczatku i chcialem w koncu pokazac ze stac mnie na dobry mecz i ze moge sie liczyc o awans. Mysle ze tym meczem to udowodnilem. do przerwy prowadze juz 5-0 !! Kontrolowalem gre przez caly mecz. Nie pozwolilem rywalowi oddac nawet strzalu celengo na moja bramke. w drugiej polowie dokladam jeszcze trzy bramki i zdobywam 3 pkt .

coyote85 1:0 rezerwa!

Po ostatniej wysokiej (high) porażce wysłałem kilku piłkarzy na niezbędny detoks, ich forma spadła od jarania tego gów..a, opłaciło się. W I połowie atakowałem ale nie mogłem przebic sie przez obrone przeciwnika. Po jednym z moich strzałów piłka trafiła w słupek, nic ciekawego się nie działo do końca I połówki ( 500 ml.) Po połówce zawodnicy rezerwy się rozkręcili, ale to ja zdobywam bramke i o dziwo nie był to KING. Przeciwnik bardzo chciał wyrównać ale moja obrona dobrze przejmowała piłki, po jednej z akcji rezerwa mógł strzelic gola ale jego plajer strzela w słupek z odległości dwóch Rasiaków ( około 5metrów). Do końca nic sie nie zmienilo... w strzałach 7-7

Dzięki za gre

Ostatnio zmieniony przez coyote85 dnia Śro 0:54, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 0:46, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
Tomalon669

Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 86

Kolejka 19

Tomalon 3-4 Ben_ass

Mecz przebiegiem przypominajacy 1 koleje. Przeciwnik zaczal od atakow czego skutkiem bylo strzelenie 1 bramki. Pozniej wzialem sie za gre i byl remis. pod koniec 1 polowy moglem prowadzic ale pilka uderzyla w slupek. W drugiej polowie 2 bramki zdobyl ben_ass i bylo 3-1 jednak podnioslem sie z tego wyniku i bylo juz 3-3. Jednka pod koniec moj glupi blad i przeciwnik zdobywa bramke na wage 3ptk. Dzieki ;]

Śro 12:26, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 567

Skąd: Górny Śląsk

________.___Ben_Ass___ 2 - 2 __ Aligi PL

Bardzo ważny mecz dla obu drużyn, które walczą zażarcie o drugie miejsce w tabeli ligi (pod nieobecność zak21). Tym razem Burkina Faso pojawiła się na stadionie w Ventspils dzień wcześniej niż planowano, czego dowodem była bardzo dobre przygotowanie kondycyjne (czerwono-pomarańczowe) do meczu. Czarnuchy zaczęły mocnym uderzeniem, obrona gospodarzy była zagubiona w pierwszych minutach ale na szczęście Kolinko robił swoje, a po 20 minucie Łotwa dochodzi do strzału, dokładnie Prohorenko i niespodziewanie jest 1:0. Łotysze uwierzyli w siebie i chwilę później prowadzą już 2:0. Burkina jednak nie przyjechała po to by zostawić skalp w Europie Środkowo-Wshodniej i do przerwy pokazuje jeszcze pazur strzelając bramkę na 2:1 (Kone). Strzały do przerwy 6:7, jednak z tych 7 mogły śmiało paść ze 3 bramki dla egzotycznych.
Druga połowa to próba podwyższenia niespokojnego wyniku z mojej strony, która zazwyczaj kończy się na obrońcach, i próba doprowadzenia do remisu ze strony rywala, która dochodzi do skutku w ok 60 minucie znów za sprawą Kone. Wynik 2:2 i nerwowa gra obu stron. Mimo kilku sytuacji podbramkowych nikomu nie udaje strzelić się zwycięskiego gola.
Podział punktów wydaje się sprawiedliwym rezultatem, jednak goście mogą czuć niedosyt, szczególnie za niewykorzystanie ogromnej przewagi z początku spotkania. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami zapowiada się gorąco.

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Śro 13:12, 17 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 13:08, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Posty: 709

KOLEJKA 20

coyote85 1:1 Judzik

W I połowie równa gra, mało sie działo aż do 30 minuty gdy Stalteri strzela bramke dla przeciwnika, który gra moją ulubioną drużyną szczęśliwy. Przed przerwą Judzik popełnia błąd w defensywie a Gardner przechwycił piłkę zakręcił GK Kanadyjskim i ładnym strzałem wyrównuje stan gry. W II połówce gra nadal była równa i nie za duzo sie działo ale kazdy z nas miał po jednej sytuacji tzw. 100 - setunia ( mniam!), ale wynik się nie zmienił.

Śro 18:39, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

______.______Ben_Ass___ 4 - 3 __ coyote85

Mecz miał być rewanżem Jamajczyków za dotkliwą porażkę z poprzedniej kolejki. Początek niemrawy z obu stron mało groźnych strzałów jednak to gospodarzom udaję się wpakować piłkę w bramce. Chwile później znów po zamieszaniu w polu jamajskim do piły dobiega Rimkus i jest 2:0. Wynik taki utrzymuje się do przerwy. Druga połowa to zmiana taktyki graczy z Kingstonu, którzy stawiają w przodzie 5 atakujących. Kontaktowa bramka pada w 51 minucie, za chwilę jest już 2:2 i po następnej akcji 2:3 dla Jamajki. W 7 minut stracone prowadzenie. Wynik taki utrzymuje się przez jakiś 10 minut, Łotysze skoncentrowani z lekką pomocą środkowych obrońców jamajskich strzelają najpierw w słupek, by w następnej akcji już wyrównać. Po 6 minutach znowu obejmują prowadzenie i na 20 minut przed końcem jest 4:3 Łotwy. Gracze z Kingstonu robią wszystko by wyrównać jednak strzelają wprost w Kolinkę, który dzielnie dotrwał do końcowego gwizdka dając 3 pkt dla swojej reprezentacji.

Śro 20:06, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 22

Grzehu92 1:0 Ben_Ass

Dziwne spotkanie. Przez pierwszą połowę nawet nie powąchałem pola karnego rywala, zaś Ben_Ass notorycznie gościł pod moją bramką, stwarzając sobie groźne okazje. Sytuacja zmieniła się w drugiej części. Już pierwsza akcja przeprowadzona przez moją drużynę kończy się bramką. I potem gra wyglądała o niebo lepiej, mecz stał się wyrownany, cios za cios, ale ostatecznie skończyło się na skromnym, acz cennym rezultacie. Czy wygrana zasłużona? Raczej nie, ale od czasu do czasu trzeba polegać na szczęściu.

Śro 21:05, 17 Gru 2008 Zobacz profil autora
Tomalon669

Posty: 86

Kolejka 23

Tomalon 3-0 Grzehu92

Mozna powiedziec ze mecz byl wyrownany. Rywal robil wszystko zeby strzelic ale jedyne co ustrzelil to slupki i poprzeczki. Strzelam na 1-0 z rzutu roznego a po chwili rywal sam na sam lecz fauluje go przed polem karnym i gram w 10. W drugiej polowie jednak przeprowadzam 2 akcje po kotrych padaja bramki i mecz konczy sie wysokim wynikiem 3-0. Dzieki za mecz ;]

Czw 14:53, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
seba21990

Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 42

kolejka20
seba21990 0 -0 Tomalon
mecz typowy na remis wiecje strzalow oddal toamalon jednak to mje byly czesciej oddawane w swaitlo bramki jedna dobram oja sytuacja zostala zaprzepaszczona ogolnie gra toczona w srodku boiska jakbym mial oceniac to 1 polowa dla toamalona a 2 dla mnie ale byly to minimalne roznice

kolejka 19
seba21990 0-0 rezerwa
mecz na poczatku wyrownany mialem sam na sam ale zle uderzylem pozniej wlasciwie to rezerwa przewazal ja ograniczalem sie do kontr ale slay mecz w moim wykonaniu ale dobra gra w obrnie i dobtrze wkoncu zagral moj bramkarz w sumie wwalczylem ale salbo rezerwa jeszcze w ostatnije minucie strzelil w poprzeczk zaslugiwal na zwyciestwo ale coz nie zawsze mozna wygrac liczy sie szczescie rowniez lepszy 1pkt u mnie niz 0

Ostatnio zmieniony przez seba21990 dnia Czw 22:51, 18 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:24, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
judzik

Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 67

Kolejka 19

Judzik - Grzechu92 3-1

Do meczu przystapilem z mysla zeby wygrac,zeby odrabiac pkt do czolowki i Kanadyjczycy nie zawiedli To byl mecz Johna Oceeana.Hattri-ck w spotkaniu i piekna gra.Jakbym zachowal wiecej krwi pod bramka przeciwnika to wynik bylby wiekszy:) No nic wazniejsze zwyciestwoo jest i dobra gra gospodarzy.Chinczycy strzelaja honorowa bramke pod sam koniec meczu wiec na nic wiecej nie mogli liczyc, a ja po wygranej patrze optymistycznie do przodu. dzieki i powodzenia

Czw 23:59, 18 Gru 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Posty: 92

Aligi19 3 : 0 Tomalon

Mecz z poczatku byl zaciety. Okazje z obu stron lecz do przerwy nikt z nas nie byl skuteczny. W drugiej polowie rozwiazal sie worek z bramkami dla Burkina Faso. 3 gole padly po skladnych akcjach i nie dalem sobie wydrzec chocby jednego punktu.

Dzieki Za mecz

Wynik dodany do tabeli. Numery kolejek bo wpisze na listę z upomnieniami !

Pią 16:13, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 293

Kolejka 21

BartOoOsh 3 - 1 coyote85

Mecz z moja przewaga i zasluzone kolejne 3pkt. Trudno bylo sie docisnac do bramki przeciwnika wiec trzeba bylo grac skrzydlami... dosrodkowanie Wanchope strzela i Saborio dobija na 1-0. W 2 polowie mecz wygladal podobnie jednak pod sam koniec dwie ladne akcje ( Saborio i R.Gomez ) i jest 3-0 dla mnie. Przeciwnik strzela w Loss Time z kontry na 3-1. Dzieki

Kolejka 22

BartOoOsh 2 - 1 judzik

Nieskuteczny mecz w moim wykonaniu duzo zmarnowanych akcji. Przeciwnik juz na poczatku meczu wychodzi na prowadzenie jednak dlugo sie nim niepocieszyl bo jeszcze w 1 polowie po dwoch bardzo ladnych akcjach wygrywam 2-1. Druga polowa podobna do pierwszej jednak tym razem nic mi niewpada i Wanchope w Loss Time marnuje sam na sam. Mecz z moja niewielka przewaga i 3pkt. sa . Dzieki

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Pią 19:31, 19 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

strzały 12-4
Pierwsza połowa wyrównana, strzelam pierwszy gola, ale rywal szybko odpowiada. W drugiej części udało mi się przejąć inicjatywę i zdobyć drugą bramkę, jednak trwało to dość długo. W końcówce wpada także jeszcze trzecie i czwarte trafienie. Mecz potoczył się po mojej myśli, ale wcale tak nie musiało być.

Pią 20:24, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

Skąd: Czernikowo

kol 21

rezerwa! - Grzehu92 3:3 (2:0)

Dramatu ciag dalszy zaczynam dobrze w 10 mn 1:0 po ladnym rozegraniu w 20 min karny kosa w polu karnym i 2:0 pozniej rywal zmnienia ustawienie na all off a ja zamiast to wykorzystac to myslalem o niebieskich migdalach... W 55 min rywal strzela ja oczywicie marnuje okazje a Grzehu takze w ok 80 min wychodze z kontra 3 na 1 ze dwa razy lecz przekombinowalem za to rywal trafia w 90 min pomyslalem po meczu znowu. po wznowieniu trafiam na 3:2 !!! Uff pomyslalem ale rywal po wznowieniu trafia na 3:3... Ja p.. niemozliwe....

Pią 21:42, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 20

Grzehu92 0:0 Bart0o0sh

Z przebiegu spotkania przewagę miał Barto0sh. Kilkakrotnie groźnie wchodził w pole karne i straszył mojego bramkarza. Ten na szczęście był dzisiaj w dobrej dyspozycji. Mój udział w tym meczu ograniczał się do kontr, które nie zaskoczyły bynajmniej rywala. Starałem się dowieść remis do końca i to mi się udało. W tym sezonie prezentuje się fatalnie, brakuje szczęścia, wykończenia, bo na ostatnie miejsce nie zasługuję. Potwierdza to fakt, iż urwałem punkt liderowi.

W strzałach: 4-8

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Pią 22:19, 19 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 22:19, 19 Gru 2008 Zobacz profil autora
Tomalon669

Posty: 86

Tomalon 3-6 Zak21

Mecz zaciety jak zawsze z zakiem. Objmuje szybko prowadzenie rywal wyrownuje i strzela jeszcez 2 bramki. Jendak 2 akcje jedna po druguiej i jest 3-3. potem faul z mojej strony czerwona kartka i bylo po meczu. Bramka padla zaraz po kartce i poznej drugi faul i kolejna czerw kartka.zak strzelil jeszcze 2 bramki i mecz zakonczyl sie 6-3. Dzieki

Sob 17:55, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
zak21

Posty: 201

zak21 4:0 Seba21990
strzały 16-3
Początek zdecydowanie dla rywala, jednak udaje mi się przetrzymać napór. Wraz z upływem czasu coraz bardziej kontroluję grę, czego efektem są cztery bramki na moim koncie. W ostatniej akcji mając dobrą okazję trafiam w słupek.

Ostatnio zmieniony przez zak21 dnia Sob 17:56, 20 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 17:56, 20 Gru 2008 Zobacz profil autora
seba21990

Posty: 42

kolejka 23
seba21990 1- 5 AlgiPL
poczatek meczu wyrownany do 20 min przeciwnik strzlea gola z rzonego i czuje ze jest po meczu nie mialem dobrej sterownosaci nad zawodnikami polowa konczy sie 2:0 w 2 polowie strzelam pieknego gola i chyba to mnie pomnoslo zbardzo przeciwnik strzela z kontry gola i jest po meczu pozniej juz tylko dobija mnie i slaba moja gre dzieki

Nie 10:57, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora