Kolejki 24-27 [22.12.08 - 28.12.08] Dywizja III [R3]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / III Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 24-27 [22.12.08 - 28.12.08] Dywizja III [R3]
______

Witam w Dywizji III. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

______________Aligi PL___ 0 - 3 __ zak21

____________Ben_Ass___ 1 - 1 __ rezerwa!

_____.______coyote85___4 - 1 __ Grzehu92

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Czw 15:45, 01 Sty 2009, w całości zmieniany 6 razy

coyote85 1:2 zak21

Mecz tragedia w I połowie mecz nudny mało się działo, oprocz jednej dobrej sytuacji zaka. Pod koniec I polowy przeciwnik fauluje mnie w polu karnym i mam penalty a zak czerwo. King strzela bramke a to co sie działo w II polowie to lepiej przemilczec cos tam klepałem ole ogolnie to gó!no wyszło ! a Zak w 10 strzela najpierw bramke na remis a poźniej na 2:1 graty.

Strzaly 8-3

Po zwyciestwie nad zakiem,w tym meczu musialem powalczyc o pkt.Z przebiegu meczu raczej niewielka przewaga moja byla,wydaje mi sie ze mialem bardziej korzystniejsze okazje ale no nic nie wpadlo.moja obrona w tym meczu zagrala bezblednie,az 9krotnie lapiac kolege na spalonego.Trzeba sie cieszyc i z 1 pkt chociaz niedosyt maly jest. dzieki i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez judzik dnia Pon 19:19, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 19:18, 22 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 567

Skąd: Górny Śląsk

Szkoleniowiec Czarnogóry, który narzeka ostatnio na spadek formy swoich podopiecznych przyjechał do Łotwy w celu przełamania złej passy. Powinien być i tak bardzo zadowolony z wywiezionego punktu. W pierwszej połowie wszystkie ataki gości były rozbijane przez Łotyszy, którzy natomiast, mimo kilku dobrych okazji, nie potrafili znaleźć drogi do siatki. Do przerwy bezbramkowy remis. Strzały 6:0.
Druga połowa podobna, Czarnogóra próbuje gry kombinacyjnej, jednak brakuje im ostatniego podania, a gospodarzom udaje się po wrzutce i lekkim zamieszaniu ustalić wynik na 1:0. Następnie pare marnych prób podwyższenia wyniku i przychodzi 90 minuta... zabrakło zimnej krwi obrońcom łotewskim, którzy dają sobie wpakować bramkę z 5 metrów.
Szczerze myślałem, że to był pierwszy strzał na bramkę w wykonaniu rezerwy!, jednak statystyki pomeczowe pokazały 10:3.

Wto 23:09, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

Skąd: Czernikowo

kolejka 24

rezerwa! - Judzik 0:3

Jush na poczatku w 20 min bylo 0-2, mecz taki nijaki wsumie wyrownany lecz rywal byl skuteczniejszy. Nie zachwycilem po raz kolejny za to Judzik strzelil w 70 min z wolnego z 22 metrow. Pozniej jeszcze traFIL W SLUPEK, nastepnie byla gra bez checi i tak jsh bylo dokonca.
dz za mecz

Wto 23:31, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
judzik

Posty: 67

Kolejka 22

Judzik - Tomalon669 1-0

Mecz wygrany,choc nie bylo latwo.Strzelilem bramke po podaniu prostopadlym,lecz Tomalon po stracie bramki przycisnal mnie bardzo i okazje marnowal.W drugiej polowie mialem swoje okazje,lecz slaab skutecznosc byla z mojej strony, goscie tez mogli wyrownac,wygrac lecz albo bramkarz stawal na drodze albo obronyc. dzieki i powodzenia

Śro 15:41, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

Kanadyjczycy nadrabiający straty z pierwszych rund ligowych zbliżają się do czołówki. Mecz ten był spotkaniem o pozycję czwartą w aktualnej tabeli. Mogło być to dobre spotkanie jednak warunki na to nie pozwoliły. Mecz toczony był w baaaardzo zwoooolniooonyyyyyyyym teeeempieeeee, z chwilowymi przebłyskami normalności.
Goście zaczynają od akcji sam na sam, zdesperowany Kolinko wychodzi z bramki i odprowadza wzrokiem piłkę lecącą nad jego głową do siaty. Chwilę później z lewej strony Verpa strzela i dobija do pustej kiery Łotysz. Następnie znowu obrona zaspała i w akcji sam na sam słupek ratuje Kolinkę. Widziałem, że rywal gra pułapki ofsajdowe i nie zawsze mu wychodziły, jednak tego nie umiałem wykorzystać w slow-motion tempie. Kilka akcji z obu stron, lekka przewaga w strzałach przyjezdnych i wszystko zapowiadało się na remis, na 5 minut przed końcem rzut rożny grany po ziemi.... toczyła się z 5 sekund w pole... a skamieniali obrońcy podziwiali piłkę którą rywal pakuje przed ich nosem do bramy.
Dzieki.

WESOŁYCH ŚWIĄT Z LITWY DLA WSZYSTKICH GRACZY

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Śro 15:52, 24 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 15:42, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
seba21990

Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 42

kolejka25
seba21990 0-1coyote85
mecz ogolnie wyrownany przeciwnik strzelil gola po akcji z kontry dosrodkowal a jego zawodnik stzrlil golaze szczupaka on mial jeszcze slupek i ze 2 akcje po mojej stronie podobnie trudny chyba byl mecz dla niego no ale coz wygral znou ktosn ie ja

Pią 20:07, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

Kolejny słaby mecz Łotyszy w ataku. Mimo wielu okazji, ciężko było im porządnie uderzyć do siatki. Atakuje, atakuje i nic. Do przerwy strzały 5 po mojej stronie, jeden od niechcenia rywala. Algeria próbowała gra do skrzydła i szukała szczęście we wrzutkach. Druga połowa to znowu lekka przewaga gospodarzy. Dopiero w 75 minucie na dobrą pozycję wychodzi Mihalops (?!) po zgraniu dyńką Karlssona i strzela bramkę, która wisiała w powietrzu radosny. Algierczycy zdołali jeszcze groźnie odpowiedzieć kontrą, niestety nieskutecznie. Zasłużone i dowiezione do końca 3 pkt.
Strzały 14:4. Dzięki.

Pią 20:49, 26 Gru 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Posty: 709

KOLEJKA 24

coyote85 2:1 Tomalon669

Kolejny mecz z łapanki ( pierwszy mecz dzis ). W I polowie szybko zdobywam bramke i przeciwnik zaczął ostro atakować miałem duzo szczescia ze nie stracilem bramki. Kolo 30 min Tomalon dostaje czerwo, myslalem ze bedzie latwiej ale nie bylo, na dodatek chwile po tym incydencie trace bramke. Jednak dzis mam farta i szybko strzelam na 2:1. W II połowie rywal nadal atakowal ja chcialem tez cos ustrzelic ale akcje nie kleiły się. W strzałach 5-15 dla rywala. Miałem mase szczescia w tym meczu. Sory Tomalon.

Dzięki i powo dalej

KOLEJKA 27

coyote85 4:1 Grzehu92

W meczu z Grzehem szybko wyszedłem na prowadzenie, poźniej dołozyłem jeszcze jedną bramkę. Rywal atakował i mial 2 świetne okazje na zdobycie bramki, dzis szczescie jest po mojej stronie i jakos sie udało nie stracic bramki. W II polowie Grzehu zdobywa bramke, moj GK łapie piłke i po chwili wypuszcza rywal wbiega z piłką do pustej bramki. Szybko odpowiedzialem bramką Gardnera co pewnie podłamało rywala, na koniec dolozylem 4 bramke po błędzie GK Grzeha.

Ostatnio zmieniony przez coyote85 dnia Sob 23:31, 27 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Sob 20:47, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

kolejka 26

rezerwa! - Tomalon 2:0

Po 10 meczach bez zwyciestwa ( 3 remisy i 7 por ) wkoncu wygrana. Niestety gra sie nie poprawila mecz wyrownany wsumie nic sie nie dzialo 1 gol w 30 min po dobitce. Pozniej mialem problem zeby powachac pilke ale jakos dotrwalem do przerwy. Drugi gol po rajdzie jak nie ja eheh rywal tez mial z okazje ale nie wykorzystal.

dz

kolejka 27

rezerwa! - zak21 2:4

2 min i moj wspanialy bramkarz po rekach pakuje pilke do siatki. W 10 min wyrownuje po dosrodkowaniu z lewej manki i mamy remis. W 30 min po obrocie ucieka zak i 1:2. Zaraz przed przerwa kiks mojego obroncy i 1:3... Nastepnie znowu kiks lecz zak21 pudluje. Odechcialo sie grac pozniej lekka moja przewaga ale nie chcialo wpasc dopiero w 70 min strzelam po wysunieciu ze srodka sam na sam i gol na 2:3. Poznie zak21 znowu trafia. mecz wyrownany lecz jak zwykle zak21 skutexcczniejszy w strzalach 11:9 dla mnie

Ostatnio zmieniony przez rezerwa! dnia Nie 0:33, 28 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

strzały 3-12
Zagrałem słabo, w ofensywie ciągle brakowało ostatniego podania. Moje bicie głową w mur przerwała bramka rywala na początku drugiej połowy. Zmieniłem taktykę na ofensywną co skończyło się całą masą kontr, w których miałem sporo szczęścia. Dwie minuty przed końcem wychodzę sam na sam w świetnej pozycji, piłka przelatuje obok bramkarza... ale i obok słupka. Generalnie zasłużona porażka, gratulacje dla przeciwnika.

Nie 2:46, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 293

Kolejka 24

Bart0o0sh 2-2 Ben_Ass

Mecz z moja wyrazna przewaga .. glupio puszczam na samym poczatku 2 bramki natomiast przeciwnik po 1 polowie na 3 strzaly padaja 2 bramki. Druga polowa to juz duza moja przewaga jednak nic niewpada i jest tylko 1 pkt. Dzieki

Kolejka 27

Bat0o0sh 1-3 AligiPL

Jeden wielki lag trace bramki przez koszmarne opoznienia szkoda slow i tyle.

Kolejka 26

Bart0o0sh 3 - 0 seba21990

Niezbyt udane mecze po przerwie swiatecznej (dwa remisy nieprzyjemne i jednak beznadziejna porazka) mocno oslabily pozycje Kostaryki na 1 miejscu, jednak w nasepnych dwoch meczach pokazuja ze cos z formy zostalo. Tutaj totalna moja dominacja... juz w 30 min pierwszej polowy ustalam wynik na 3-0 i przestaje grac. W drugiej polowie to totalna olewka i gra na luzie, ale przeciwnik i tak nie zagrazal powaznie mojej bramce... a ja od czasu do czasu przeprowadzalem godne uwagi grozne akcje. Zasluzone 3pkt.dzieki

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Nie 22:53, 28 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 20:24, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora
Tomalon669

Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 86

Kolejka 25

Tomalon 0-3 Bartooosh

Mecz zasluzenie wygrany przez Bartooosha lecz nie moge powiedziec ze nie mialem szans zrobic czegos w tym meczu.Mialem kilka akcji po ktorych padaly slupki jednak to bartooosh wykorzystywal moje bledy bez wahania i wygral zasluzenie. Dzieki ;]

Nie 21:57, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 26

Grzehu92 2:2 Aligi PL

Starcie z moją lekką przewagą. Gra cios za cios. Szybko obejmuję prowadzenie, ale równie szybko tracę gola. Potem znów strzelam bramkę na wagę prowadzenia, ale pod koniec meczu Aligi PL ustala wynik spotkania na 2;2.

Czw 15:33, 01 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / III Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)