Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / III Sezon-Liga 1 Zobacz poprzedni temat

Post Faza Pucharowa- Rozgrywki.
_______

_______

Witam!
Poniżej znajdziecie rozpiskę par fazy pucharowej na poszczególnych szczeblach. Termin na rozegranie spotkań pierwszej fazy mija 13.02. o godzinie 23:59.

Baraże o miejsca 1-4:

Nankatsu vs Chosen Ones

adek4 2-2 Aros
Bakel 1-4 mater
HoOpeK 1-1 andzi
Krzysiuk 2-5 rogas

Szybkonogie Leniwce vs WTF (What the Fu?k)

Baraże o utrzymanie:

ReggaeBoyz vs Majestatyczne Jeżozwierze.

8 miejsce- Majestatyczne Jeżozwierze

Termin na rozegranie spotkań mija 18.02 o godzinie 23:59 ( o przedłużeniu terminu proszę zapomnieć!)

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Czw 13:46, 19 Lut 2009, w całości zmieniany 7 razy
Wto 1:49, 10 Lut 2009 Zobacz profil autora

Baraż o utrzymanie luzu w gaciach

ReggaeBoyz vs Majestatyczne Jeżozwierze

s-m-o-l-u-ch 5-1 dzidzi

Z początku dzidzi miał ostrego pecha. Po pierwszych 10 minutach powinien prowadzić 2-0. Po 20 minutach zrobiło się 2-0 dla mnie. Potem dzidzi dostawał czerwone kaerki: pierwszą, drugą, a pod koniec meczu trzecią. I tak to na koniec to chyba w ogóle grał bez lini obrony. Wynik końcowy 5-1

Minio- soniak 2:2

Pierwsza połowa zdecydowanie dla sonika. Oddałem tylko jeden strzał. W drugiej lepiej coś było i z 2:0 na 2:2. W strzałach 8:6 dla soniaka.
dzięki.

Damian232 3-3 Marv

Wygrywałem już 3-0 przeciwnik dostał jeszcze czerwoną kartke ale pokazał że potrafi walczyć do końca.Ja niewykorzystywałem sytuacji a on tak i na wlasne życzenie nie wygrałem meczu.

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Pią 14:06, 13 Lut 2009, w całości zmieniany 5 razy
Wto 23:59, 10 Lut 2009 Zobacz profil autora

Dobry, wyrównany meczyk. Gola zdobywam w 1 połowie po rzucie rożnym. Rywal wyrównuje kilka minut później. I na tym się kończą gole w tym meczu. Dzieki.

Mecz zagralem dosc slabo i bardzo spokojnie. Obejmuje prowadzenie na 1-0 dosc szybko... pozniej troche kopaniny i pada bardzo ladna bramka z daleka na 1-1. W drugiej polowie sporo akcji ale slabo wykonczonych. Dosc szczesliwie strzelam na 2-1 i tak konczy sie mecz. dzieki

Shatko - adzinho

Mecz wyrównany jednak gola jako pierwsi strzelają gracze z Ekwadoru po dośrodkowaniu z prawej strony C.Tenorio Delgado ładnie główką trafia do bramki. Poźniej strzelam dwa gole przy stanie 3:0 przeciwnik zdobywa swoją pierwszą bramkę w tym meczu. Do przerwy wynik 3:1. W strzałach 4:8 (?). Po zmianie stron mecz nadal wyrównany jednak znwou Ekwador jako pierwszy strzela gola i mamy 4:1. Przeciwnika stać jeszcze na jednego gola. Wynik spotkania w loss time ustala niezawodny Delgado. Strzały na koniec spotkania 8:12. Dzięki

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Sob 14:47, 14 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Śro 15:58, 11 Lut 2009 Zobacz profil autora

Baraż o miejsca 1-4

Ja gram ultra defensywnie, a przeciwnik ultra ofensywnie.Początek z lekką moją przewagą co wykorzystuję i wychodzę na prowadzenie.Później jednak Aros wziął się za granie i w niedługim odstępie czasu już przegrywałem.W drugiej części spotkania udaje mi się doprowadzić do remisu i wynik nie ulega już zmianie.Myślę, że remis jest wynikiem odzwierciedlającym przebieg spotkania.Dzięki

bakel 1-4 Mater

Mecz z garunku tych w których Ty grasz, a rywal zdobywa gole. W strzałach było bodajże 20-7 dla mnie, to ja prowadziłem grę, dominowałem w polu, rywal skupił się na organizacji kontr, które skrzętnie wykorzystywał.
Przy stanie 0-3 nie zrezygnowałem z walki, ale 100% Blaszczykowskiego, Lewandowskiego i Brożka fantastycznie bronił Boruc. Przy wyniku 1-3 kolejną świetną okazję miał Lewandowski, ale fatalnie przestrzelił. W samej końcówce skarcił mnie Brożek.
Szkoda, że pierwszy mecz w rozgrywkach klanowych tak się potoczył.

HoOpeK 3-1 andzi

Meczyk bardzo zaciety, bardzo duzo strzalow na bramki z obu stron, ktore potencjalnie powinny zakonczyc sie w siatce, niestety nieskutecznosci naszych napastnikow byly ogromne, gdy zdobylem prowadzenie na 2-1 andzi sie podlamal a ja wykorzystujac to zdobywam 3 gola. Zaraz po wznowieniu gry przeciwnik zdobywa swojego jedynego gola w tym meczu. Dzieki za fajny meczyk, pozdro. Wink

Z takimi błedami nie ma co liczyć na kożystny wynik. Obrońca zamiast podać do przodu podaje to tyłu neutralny. Wyszedł brak gry. Rywal był lepszy w tym meczu. Zasłużone zwycięstwo.

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Nie 1:05, 15 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Czw 1:15, 12 Lut 2009 Zobacz profil autora

adek4
2:2 Aros

Opis później ...

bakel 1:4 mater

Bardzo zacięty mecz. Wynik spotkania otwiera Mater. Bakel zaczyna coraz odważniej atakować ale Mater podwyższa na 2:0. Kilka minut później jest już 3:0. Bardzo dobrze w bramce spisywał się Artur Boruc, który bronił wszystko co mógł. Ale w drugiej połowie Bakel obraca się z obrońcą i strzela na 3:1. Ale ostatnie słowo w tym meczu należy do Matera, który strzela na 4:1. Tak wysoki wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu. Dzięki

HoOpeK 3:1 andzi

Mecz w miarę wyrównany i bardzo otwarty. Po 15 minutach mogłem, a nawet powinienem prowadzić 0:3, bo zmanrowałem trzy akcje sam na sam. W 15 minucie rywal przechwytuje piłkę na 30 metrze, podaje do środka i strzałem z 16 metrów strzela gola neutralny. Później obaj atakowaliśmy na zmianę i to bardzo groźnie, ale ani ja, ani HoOpek nie potrafiliśmy wykorzystać 100 % sytuacji. Przed przerwą rywal strzela bramkę po dośrodkowaniu. W drugiej połowie nadal nasi napastnicy zawodzili. Rywal podwyższa na 3:0 po zamieszaniu w polu karnym. Ja odpowiadam tylko jednym trafieniem, chociaż miałem jeszcze okazję, żeby postraszyć trochę rywala. W strzałach bodajże 19:17 dla przeciwnika, ale mam wrażenie, że miałem o kilka setek więcej i głupio przegrałem mecz smutny. Dzięki.

Krzysiuk 2:5 rogas

Pierwsza połowa zakończyła sie wynikiem 1-0 dla mnie a w sytuacjach bramkochych 6-3 dla Ekwadorczyków. Druga połowa juz o niebo lepsza w moim wykonaniu. Dużo akcji i tez dużo zmarnowanych sytuacji. Rywal zmienia taktykę na bardzie ofensywną, co nie przyniosło mu to żadnych skutków tracą aż 4 gole. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Pią 23:23, 13 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pią 23:14, 13 Lut 2009 Zobacz profil autora

Masters Squad - Niedźwiedzie Polarne

burza-lukas X - X KrecikGKS

****************************************************

Sebus93 X - X EloZiomKonin

rymp@lus13 1 - 4 kakaesiak

OMG...Ta gra już naprawde niebędzie nigdy normalna...Mali? Jakie mali, nielepiej napisać Kanoute niż pisać Mali skoro w tej drużynie gra tylko jeden zawodnik a resztya to dno.

ptakms 2 - 0 Przemas

Moja dominacja na boisku dużo sytłacji bramkowych nie wykorzystanych mogło być wiecej ale coż w strzałach 18 do 5 dla mnie ale to nie przedstawia wyniku zdzier dołaczam screena:D

Sob 14:03, 14 Lut 2009 Zobacz profil autora

Aros 1-2 Biszkopt
W pierwszej połowie przeważałem i do bramki Arosa trafiłem dwukrotnie, wynik mógłbybyć wyższy ale niecelnie strzelali moi napastnicy, przeciwnik w pierwszej połowie nie oddał żadnego strzału na moją bramkę. Po zmianie stron Aros zaatakował śmielej i strzelił gola. Mimo tego wynik sie nie zmienił.
Dzięki radosny

andzi - shatko

rogas 1-4 Bart0o0sh

mater 1-1 Adrian1993

Mecz z moja przewagą. Wiedząc że remis może wystarczyć do zwycięstwa zagrałem na luzie co zemściło się w 68 minucie. Na szczęście na 13 minut przed końcem upragnionego gola strzela R.Lewandowski i to Szybkonogie Leniwce triumfują w I Lidze Klanów!!

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Wto 16:09, 17 Lut 2009, w całości zmieniany 6 razy
Pon 16:36, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora

Baraże o miejsca 3-4

adek4 5(6)-0 marky_ramone

Początek dosyć wyrównany, lecz szybko strzelam bramkę co nieco ustawia mecz.Później dokładam kolejne i przeciwnik szybko się poddaje po drodze łapiąc dwie czerwone kartki.Dzięki za mecz.

bakel 0-0 gAc

Spotkanie toczyło się pod moje dyktando, jednakże nic nie wynikało z tej optycznej przewagi w środku pola. Bramkarze obu ekip nie mieli zbyt wielu okazji do interwencji. Summa sumarum mecz zakończył się sprawiedliwym, bezbramkowym remisem.

HoOpeK- adzinho

Krzysiuk 1-0 50ml

Mecz wyrównany. Myślę, że remis był by bardziej sprawiedliwy. Bramkę strzelam w 30 minucie po strzale z dystansu Błaszczykowskiego. Piłka odbiła sie od słupka i pleców bramkarza i wpadła do bramki. Dość szcześcliwy gol. Do przerwy w strzałach 4-5 dla rywala. W II połowie staraliśmy sie zmienic rezultat ale sie nie udało. Cenne zwyciestwo dla klanu. Szkoda ze dopiero w meczu o 3 miejsce.

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Śro 8:49, 18 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:10, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

Szybkonogie Leniwce vs Chosen Ones

2:1 Aros

Shatko 0:0 andzi

Bart0o0sh 4:1 rogas

Adrian1993 1:1 mater

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Czw 14:25, 19 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Czw 14:24, 19 Lut 2009 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / III Sezon-Liga 1 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)