Turniej Indywidualny w II Lidze - Rozgrywki

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / III Sezon-Liga 2 Zobacz poprzedni temat

Skąd: Będzin

Mariusz91bn-Nowaxis

Wynik: 0:3 WO

wans: Nowaxis

Czemu dostaje warkowera jezeli kolega nie odpisuje wogole na gg?? do mnei tez pisal lecz nie dostalem zadnej od niego wiadomosci (wiem o tym bo pisal mi na losowaniu w expressie), 0 kontaktu z nim mialem, jedynie go spotkanie na expressie to sie umowilismy na 16 a ze ja dopiero ze szkoly wracilem przed 16 wiec bylem dopiero na 16 30 weszlem a juz kolegi nie bylo wiec skad ten walkower?? to juz nie moja wina ze nie mam 15 lat i nie chodze do gim ze mam po 6 lekcji prawda? wiec licze na szybką interwencje admina i danie jednak szanse sprawiedliwosci i juz niech sam wyznaczy termin meczu i godzine ten kto teraz sie nie pojawi przegra

Ostatnio zmieniony przez Mariusz91bn dnia Pią 17:24, 16 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pią 17:12, 16 Sty 2009 Zobacz profil autora

para 2

memp 3:0 wolny los

Rywal nie był zbytnio wymagający. Nie znałem go w ogóle przed naszym spotkaniem, więc zacząłem otrożnie. Po 10min jednak zauważyłem, że szansa na awans jest spora, więc ustawienie zmieniłem na bardziej odważne. Udało się strzelić 3 gole, ale spokojnie mogłobyć ich więcej radosny Dzięki, pozdro

kris10 3:0 LGZuczek

Gra w fatalnych warunkach.Gracz nie chcial grac na p2p tylko na serwie.Mowilem zeby zagrac p2p ale LG ze sa opoznienia i zostal przy serwie.Jak zaczelismy grac to od poczatku cielo.Nie mozna bylo sobie stworzyc sytuacji.W 2 polowie jak warunki chwilowo stawaly sie lepsze konstruowalem akcje.I tak na 15 minut przed koncem trafiam na 1:0.Rywal nastawia sie bardziej ofensywnie lecz chwile pozniej podwyzszam na 2:0 a na koncu jeszcze karny i gol Boruca na koniec meczu.

Strzaly 7:5

Chyba śmiesz kpić z tego co piszesz. Kontrolowałeś grę ?? chyba niee. W pierwszej połowie były warunki jako takie ale w drugiej ciało jak nie wiem co wiec nie gadaj głupot. Bo trzeba było co jakisz czas włączyć pauzę żeby przestało ciąć. Twój sukces równa się LAg na LAgu nci nowego ;] W pierwszej połowie oddałeś 2 strzały które leciały kilometr nad bramka :] [/code]
Pią 18:25, 16 Sty 2009 Zobacz profil autora
zak21

Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 201

Para 1:
zak21 (Szwajcaria) 3:1 Luckykbk (Norwegia)
strzały 10-6
Wyrównany mecz, dość szybko wykorzystuje podwojenie obrony i podając w uliczkę wypuszczam swojego zawodnika w doskonałą sytuację, a piłka ląduje w siatce. Nie minęło kilkanaście minut, jak rywal zrobił dokładnie to samo i równie bezwzględnie wykorzystał nadarzającą się okazję. Do przerwy remis. Po przerwie, przy jednym z moich rzutów rożnych rywal popełnia błąd, piłka grzęźnie w polu karnym, a obrona nie wybija jej natychmiastowo, przejęcie mojego napastnika i piłka w bramce. Dość szybko po tym zdarzeniu przeprowadzam udaną akcję środkiem, strzelając trzeciego gola. Przeciwnik rzuca się do ataku, ja rozpoczynam ostrożniejszą obronę, w końcówce jeszcze trafiam z wolnego w poprzeczkę, a wynik udaje się utrzymać do końca.
Pią 19:31, 16 Sty 2009 Zobacz profil autora
coyote85

Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 709

Skąd: Stargard Szczeciński

coyote85 1:1 (pk. 4:3) Remek

W I połowie Remek atakuje ja cos tam probuje ale nic konkretnego nie wyszlo. Rozgrzałem sie w I polowce i dalej szlo mi juz zdecydowanie lepiej. W drugiej czesci meczu zdobywam gola i kontroluje mecz. Remek zmienia taktyke i doprowadza do wyrównania. W dogrywce miałem kilka okazji ale brakło szczescia i zminej krwi. Karne to loteria mi sie udalo. W strzalach 19:9

Strzały 17-8 dla mnie

Mimo dwukrotnej przewagi w strzalach przeciwnik wygrywał 1-3 a do konca było 20 minut ale wiedzialem ze i tak wygram ten mecz i tak sie stalo bez problemu strzelam 3 gole i wygrywam.

ps.jak sie da jeszcze rozegrac ten mecz to spoko jesli nie to trudno:)

Ben_Ass0:0, dogr. 1:0 bartosz23

Początek meczu bardzo słaby, jeśli chodzi o ofensywę. Koreańce próbowali znaleźć dogodną pozycję do strzału, Polacy uderzali głownie z daleka, nic groźnego. Druga połowa to z początku groźna dyńka Naszego, lecz wyciągnął się w bramce Żółtodziób. Jeszcze wślizg przed polem, zagranie Polaków na puste pole obok murka lecz strzał też obok... Po kilka okazji z obu stron lecz po 90 minutach bez bramek. Początek dogrywki, kilka podań, które na bramkę zamienia Park Ji Sung dwie minuty po gwizdku. Mimo wszelakich prób rywala doprowadzenia do karnych wynik został bez zmian.

Pon 21:12, 19 Sty 2009 Zobacz profil autora
Banan1707

Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 180

Skąd: KS Piaseczno

Banan1707 ( Polska) - vitoss (Polska) 2-2 karne 3-1

W pierwszej połowie wydaje mi sie ze miałem lekka przewaga sam przeciwnik powiedział ze ja przespał wynik do przerwy 1-1. W drugiej połowie wychodze na prowadzeni ale rywal odpowiada szybko i mamy 2-2. W dogrywce rywal dominował lecz nie wykorzystał sytuacji i o wyniku miały rozstrzygnąć karne Lepiej wykonywali je moi zawodnicy i to ja awansowałem.

Ostatnio zmieniony przez Banan1707 dnia Pon 23:14, 19 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:13, 19 Sty 2009 Zobacz profil autora
qbra

Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 176

qbra(Japan) 0-3WO Dr.man(Tunisia)

Przed chwilą graliśmy i stwierdziłem że nie ma sensu grać tego meczu do końca (chodź dużo nie zostało-pare minut) ponieważ dalej coś pierd... mi się z padem...
typy z formą do góry nie strzelali na pustą bramke stojac przed nią...

Można grac 1/4 finału..

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Wto 21:31, 20 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:31, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora

para 2

memp 5:4(2:3) Ben_Ass

Cóż to był za mecz :O MASAKRA!! Pierwsze 15-20 to moja dominacja, Ben_Ass stwierdził, że wyglądało to tak, jakby po boisku biegało 13 murzynów szczęśliwy I w te 20min wyszedłem na dwubramkowe prowadzenie po golach Dr Traore oraz Kanoute radosny Potem do odrabiania strat wziął się Ben_Ass. W 25min strzelił w poprzeczke, ale kolejną akcję, po wrzutce ładnie zakończył bramką. Potem to ja się broniłem, pojedyncze wypady, ale bez fajerwerków z mojej strony, a Ben_Ass mnie wypunktował i do przerwy z 2:0 dla mnie, było 3:2 dla rywala.

Druga połowa w sumie początkowo nudna z lekką przewagą Ben_Assa. W 74min strzela jedna Coulibali na 3:3, a 5min potem po pięknym strzale Kanoute jest 4:3 dla mnie. Zostało 5min do końca i myśle sobie, nie ma możliwości, że tego nie dowioze. No i sie pomyliłem. W 87min Koreaniec mija ostatniego obrońce i przy słupeczku na 4:4. Zanosiło się na dogrywkę, ale w 89min Coulibali zawinął na skrzydle dwoma obrońcami, wrzucił w pole karne a swoją łysą pałe wsadził nie kto inny jak Frederic Kanoute. Ale to nie koniec emocji!! Loss Time, zaczyna Ben_Ass od środka, 5:4 dla mnie, akcja Ben_Assa, nagle mojej obrony nie ma :O panikuję, tracę się i kosa w polu karnym. Już byłem pogodzony z dogrywką.... ale! Wyczuwam intencje rywala i mój bramkarz (musze sie nauczyć nazwiska szczęśliwy) pięknie broni jedenastkę!! szczęśliwy JEST AWANS DO PÓŁFINAŁU szczęśliwy

Dzięki za świetny mecz radosny

W strzałach 16:13 dla mnie radosny

AWANS - memp

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Wto 23:11, 20 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:10, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora
DR_man

Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 413

Skąd: małopolska

DR_man 3:0 Reksul

Eeeeee, cóż powiedzieć, mecz wygrany na ogromnym farcie. Już w pierwszej akcji powinienem przegrywać, ale przeciwnik spudłował. Rozpoczęły się ataki na moją bramkę, ale celowniki Szwajcarów były bardzo rozregulowane. Pod koniec pierwszej połowy Jemaa strzela z 16 metrów (1 strzał). Dwie sekundy później Dos Santos strzela i po łapach pada druga bramka (2 strzał). Przerwa widocznie nie pomogła drużynie przeciwnej bo znów niemiłosiernie nie mogli trafić. Natomiast mi, po kontrze, udaje się strzelić trzecią bramkę (chyba 3 strzał). Do końca wynik nie uległ już zmianie.

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Czw 18:00, 22 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Czw 17:59, 22 Sty 2009 Zobacz profil autora
kris10

Posty: 511

kris10 2:1 zak21

Bylem lepszy w tym spotkaniu.Atakowalem od poczatku bramke rywala jednak bez skutku.Pozniej uderza po raz pierwszy i trafia na 1:0.Chwile pozniej po rzucie wolnym wyrownuje stan spotkania.Do polowy 1:1 w strzalach 10:2.W 2 polowie przeciwnik nie oddal ani jedengo strzalu natomiast ja na kilka minut przed koncem zdobylem bramke dajaca prowadzenie i zwyciestwo w tym meczu.
Strzaly 15:2 Dzieki
Czw 19:37, 22 Sty 2009 Zobacz profil autora
coyote85

Posty: 709

coyote85 3:1 banan1707

Mecz o dwóch obliczach. W 1 polowie to ja cisne i atakuje czego efektem są 3 bramki Takiejhary w tym jeden po błędzie borubara ( co sie z nim dzieje, kolejny blad nawet w WE mu forma spada ). W II polowie zupelnie co innego, to banan strzela bramke i cisnie mial okazje ale braklo skutecznosci, ja opadłem jakos z sił. W koncówce mialem slupek, ale mecz równy jak to z bananem bo dobry jest.

Dzięki za gre

Czw 23:29, 22 Sty 2009 Zobacz profil autora

1/2 Finału

memp 5:2(2:1) DR_man

JEEEEST FINAŁ!! szczęśliwy 5x KANOUTE!! Po bardzo dobrym meczu w moim wykonaniu udało mi się odnieść wysokie zwycięstwo nad wyżej notowanym rywalem radosny Mecz nie zaczął się dla mnie dobrze, bo od 10min przegrywałem 1:0, po błędzie mojego zawodnika przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy. Potem było już tylko lepiej. W 26min ładnym strzałem zza pola karnego popisał się Kanoute (błąd bramkarza moim zdaniem) i był remis. W 44min po wrzutce Coulibaliego Kanoute niepilnowany skierował piłkę do bramki głową i do przerwy prowadziłem 2:1. Druga połowa to na początku walka w środku boiska, lecz w 65 ładną akcję z głębi pola zapoczątkował Sissoko, podał prostopadle do Coulibaliego, ten w sytuacji sam na sam nie strzelał tylko podał do Kanoute, a Fredric skierował piłkę do pustej bramki. Było 3:1 i DR_man zmienił ustawienie co poskutkowało ładną akcją i bramką w 70min na 3:2. Na szczęście to była ostatnia groźna akcja w wykonaniu rywala. Potem to już tylko ja grałem. W 77min po wrzutce Coulibaly strzelił głową w obrońcę, ale w porę zorientował się Kanoute i wolejem strzelił z 5 metrów do praktycznie pustej bramki. W 88min wynik ustalił nie kto inny jak sam Kanoute kończąc akcję ładnym strzałem w okienko.
Dzięki radosny

W strzałach 12:5 dla mnie.

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Sob 17:19, 24 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Sob 17:19, 24 Sty 2009 Zobacz profil autora
kris10

Posty: 511

kris10 4:2 coyote85

Mecz wyrownany lecz w strzalach mialem przewage.Na poczatku szybko wychodze na prowadzenie lecz chwile poznie rywal wyrownuje.Kilka minut pozniej znow prowadze lecz niedlugo potem coyote wyrownuje.Oddal 2 strzaly do tego momentu i trafil 2 gole.Tak zakonczyla sie 1 polowa.W 2 polowie po prostopadlym zgraniu strzelilem gola na 3:2.Pod koniec meczu gdy bylem w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywal mnie sfaulowal od tylu i dostal czerwona.Ja bezblednie wykonalem rzut wolnym i proadzilem 4:2.Do konca meczu nic ciekawego sie nie wydarzylo.

KRIS10 6:0 MEMP

Mecz rozgrywany wczesniej szczęśliwy.Postanowilismy od razu zagrac spotkanie i wpisac wtedy gdy dzidzi da znak wink.W pierwzej polowie za iwle sie nie dzialo i wynik po 1 polowie brzmial 0:0.Dopiero w drugiej polowie moi zaczeli grac a najlepszy byl Saganowski.W 15-20 minut trafilem nim 2 bramki i prowadilem 2:0.Pozniej wpadaly kolejne bramki za sprawa 2xSaganowski , R.Lewandowskiego oraz Krzynowka z rzutu wolnego.Praktycznie kazdy strzal w drugiej polowie to gol byl.Rywal nie za iwle stworzyl sytuacji wiec tez mu nie udalo sie zdobyc choc jednej bramki.
Dzieki.

Cenne 8 punktow dla naszego klanu wink

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Pon 1:02, 26 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 1:01, 26 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / III Sezon-Liga 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)