Turniej Indywidualny w II Lidze - Rozgrywki

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / III Sezon-Liga 2 Zobacz poprzedni temat

Szczere gratulacje dla ciebie kris10 a także dla mempa którego chyba to życiowy sukces. Wasze klany chyba mogą byc zadowolone z was radosny
Czekamy jeszcze na tego co zajmie 3 miejsce zdzier
Pon 1:14, 26 Sty 2009 Zobacz profil autora

Nooo dzięki dzidzi... ale kurde poirytowany jestem tym finałem bo byłem bezradny, co akcja to gol w 2 połowie, a jedyną groźną sytuację, którą sobie stworzyłem była w pierwszej połowie, gdy po strzale wyplutym przez Boruca, Diallo nie trafił do pustaka, bo trafił w Boruca.... a tak to lipa i zasłużone, acz zbyt wysokie zwycięstwo krisa. A co do życiówki to racja zdzier nawet w expressie nie grałem w finale jeszcze szczęśliwy

coyote85 3:2 DR_man

Równy mecz. W I polowie okolo 30 minuty wychodze na prowadzenie dzięki Takiejharze, w 45 minucie doktor wyrównuje. W II czesci gry Ogurek strzela 2 bramki, dalej gram spokojnie zeby nie stracic nic. Okolo 10 minut przed koncem Tunezyjczycy strzelają gola kontaktowego, całe szczescie nie udalo sie wyrównac mojemu przeciwnikowi.

Dzięki za gre
sory ze problemy ( a mianowicie):
- Serwery ? jakie serwery, no jedynie beznadziejny sejnet dzialal
- Problem z OOS podczas gry p2p oraz hamachi, ktos wie jak rozwiązac?
Piszcie

Ostatnio zmieniony przez coyote85 dnia Pon 23:34, 26 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy

Obliczenie i wykonanie graficzne przez LGZuczka buziak

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pon 2:52, 02 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pon 2:45, 02 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / III Sezon-Liga 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)