Kolejki 1-5 [11.02.08 - 17.02.08] Dywizja IV [R1]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / IV Dywizja Zobacz poprzedni temat

No wlasnie niezauwazylem ze jest wcisniety to chyba z powodu ogromnego wkurzenia ;] jak tak bardzo przeszkadza to zmienie ;]

Pią 9:55, 15 Lut 2008 Zobacz profil autora

Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 120

II Kolejka

Rogal 0 : 0 riquelme

Mecz z moja przewaga,oddałem wiecej takich efektywnych strzałow,choć mecz bardzo nudny, miałem kilka dobrych okazji ale brakło szczescia, w koncówce dostałem jeszcze 2 źółta kartke w konsekwencji czerwona po czym riquelme miał wolnego lecz nie strzelil gola.

HunTer 2:0 Rogal
Pierwszy gol po wrzudce zdobyl chyba drewno (Rasiak), 2 bramka to blad obrony przeciwnika i

riquelme 0-7 hunter

Totalna dominacja huntera. Po pierwszych 2 golach o czerwonej kartce dla mojego zawodnika po prostu się poddałem. Pod koniec meczu z nerwów specjalnie strzeliłem se samobója.

riquelme 1-1 Krystian

1 połowa wyrównana. Krystian stworzył sobie więcej sytuacji ale to ja strzeliłem gola. W drugiej połowie Krystian w zamieszaniu w polu karnym trafia i 1-1. Podrażniło mnie to trochę więc zacząłem grać odważniej.To otworzyło drogę do mojej bramki Krystianowi miał kilka okazji sam na sam których nie wykorzystał.

Ostatnio zmieniony przez riquelme dnia Sob 19:10, 16 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 18:47, 16 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / IV Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)