Kolejki 33-36 [12.01.09 - 18.01.09] Dywizja IV [R4]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / IV Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 33-36 [12.01.09 - 18.01.09] Dywizja IV [R4]
______

Witam w Dywizji IV. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

memp 0:1 lisekx111

Mecz nudny jak flaki z olejem. Lisek się starał, ale mało co mu wychodziło, a ja się nie starałem i też mi nic nie wychodziło szczęśliwy zwycięska bramka pada w 76min bodajże. Bądź co bądź zwycięstwo liska zasłużone, ale mecz był do bani na maksa szczęśliwy

Kenny 5-1 memp

Mecz pod kontrolą bardzo cenne zwycięstwo. Mecz bardzo wyrównany do momentu strzelenia przezemnie trzeciej bramki bo wtedy poczułem że coś w przeciwniku pękło nie tworzył on już takich groźnych sytuacji jak wcześniej. Ale do samego meczu pierwszą bramkę strzelam w 2 minucie spotkania po kwadransie doprowadzam do dwubramkowej przewagi następnie memp się budzi i strzela bramkę jak się okazało jedyna w tym spotkaniu dla niego. W drugiej połowie strzelam jeszcze trzy bramki i ustalam wynik na 5-1. Bardzo cenne trzy punkty szczęśliwy

Kolejka 35

Kenny 1-3 gAc

Mecz na korzyść przeciwnika co nie podlega żadnej dyskusji zdecydowanie najlepszy zawodnik tej federacji mecze z nim to czysta przyjemność. gAc dość szybko strzela trzy bramki i kontroluje przebieg meczu mnie stać tylko na honorówkę. POWODZENIA W 3 LIDZE gAc szczęśliwy !!!!

Ostatnio zmieniony przez Kenny dnia Pon 21:51, 12 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pon 21:48, 12 Sty 2009 Zobacz profil autora

memp 1:6 gAc

Nie wiem co sie w tym meczu działo, gAcowi wszystko wychodziło, wygrał zasłużenie xD dostałem ładne klepy xD ale i tak jest fajnie, bo lubie zime i piękne kobiety, które zawsze potrafią poprawić nastrój xD a za tydzień się bawimy chłopaki szczęśliwy yeah szczęśliwy

memlok 1:1 Scott89

Mecz calkowicie pod dyktando Scotta. Od poczatku to on atakowal. Od czasu do czasu udawalo mi sie przeprowadzic kontratak. Bramke na 1:0 Scott zdobywa na poczatku meczu. W niedlugim czasie udeje mi sie wyrownac i to by bylo na tyle. W tym meczu nie stworzylem juz zadnej groznej sytuacji. W drugiej polowie rywal mial jedna grozna sytuacje pod koniec meczu gdy wyszedlem bramkarzem, ktory wybil pilke wprost pod nogi przeciwnika, ale ten gdy mial pusta bramke nie zdolal oddac strzalu. Do konca wynik sie juz nie zmienil. Dzieki za gre.

HoOpeK 3 - 3 gAc

Mecz o wszystko, wszystkie wygrane teraz dalyby mi awans. Chciałem się wykazać niestety nie moglem.. warunki gry byly fatalne, przyciecia, lagi. Rozegrany mecz wyrownany, niestety czuje niedosyt. Trudno. Gratuluje awansu, Liskowi takze. Wink cya. :]

Śro 22:19, 14 Sty 2009 Zobacz profil autora
Kenny

Posty: 108

Kolejka 36

Kenny 3-2 albi1752

Mecz wyrównany jako pierwszy strzelam bramkę później albi wyrównuje po pięknym strzale z dystansu. Następnie znów wychodzę na prowadzenie ale albi wyrównuje. Mecz później bardzo zacięty wiele okazji z mojej strony słupek z drugiej strony jak albi strzelił z główki to piłka minimalnie poszła nad poprzeczką. do 44 minuty tak właśnie wyglądał mecz ale w 44 minucie prostopadłe podanie i Jamajka cieszy się ze zdobycia cennych 3 pkt szczęśliwy

Czw 20:29, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora
memlok

Posty: 306

Kolejka 35

memlok 3:0 memp

W pierwszej polowie to ja przewazalem i zasluzenie prowadzilem do przerwy 2:0. Moglo byc jeszcze wyzej, ale brak skutecznosci w dodatku gre troche utrudnialy lagi. Strzaly do przerwy 6:4. W drugiej polowie role sie odwrocily. To memp czesciej atakowal. Moi napastnicy nie mogli sie przebic przez obrone mempa gdzie wszyscy zawodnicy robili wslizgi. Jednak raz udalo mi sie przebic w pole karne po kontrataku. Moj napastnik kiwa obronce i w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza. Do konca meczu juz nikt nie zdolal strzelic gola. Strzaly na koniec 8:11.
Dzieki za mecz.

Czw 21:27, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora
HoOpeK

Posty: 196

Kolejka 35

HoOpeK 5 - 2 albi1752

Pierwszy zdobywam prowadzenie, ale dosc szybko albi doprowadza do remisu. Pod koniec pierwszej polowy zdobywam pod rzad 2 brameczki i poczulem sie w meczu swobodniej szczęśliwy W drugiej polowie strzelam jeszcze 2, a Albi ratuje resztki wyniku strzelajac 2 bramke. radosny dzieki za mecz, cyu. Wink

Pią 22:35, 16 Sty 2009 Zobacz profil autora
memlok

Posty: 306

Kolejka 34
memlok 2:1 Kenny

Dosc wyrownany mecz chociaz to Kenny mial wiecej groznych sytuacji. Dosc szybko, bo juz w 9 minucie wyszedlem na prowadzenie po ladnej akcji kombinacyjnej. Pozniej obie druzyny atakowaly. W pierwszej polowie Kenny mial jeszcze sytuacje. Jednak moj bramkarz spisal sie idealnie broniac strzal z odleglosci okolo 10 metrow. W drugiej polowie rywal calkowicie przejal inicjatywe. W pierwszych minutach drugiej polowy Kenny oddaje strzal z bliskiej odleglosci jednak pilka trafia w slupek. Chwile pozniej przeprowadzam kontre i po wrzutce z lewej strony Wanchope spokojnie po raz drugi kieruje pilke do bramki druzyny przeciwnej. Dalsza czesc meczu to ciagle ataki Jamajki. 5 minut przed koncem spotkania Kenny strzela bramke kontaktowa, ale do konca spotkania wynik sie juz nie zmienia. Chociaz przeciwnik mial jeszcze szanse zdobyc bramke jednak przytomnie wyszedlem bramkarzem, ktory wybil pilke z pod nog napastnika. Ogolnie chyba niezasluzone zwyciestwo, ale kazde 3 punkty ciesza. Dzieki za mecz.

Pią 23:51, 16 Sty 2009 Zobacz profil autora
albi1752

Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 141

ALBI1752 2 ; 1 RADOSZGOLX

moje ostatnie 6 kolejek mówiły wszystko 0punktów czyli brak formy.
ostatni mecz ligi chciałem zakończyć przerwaniem tej kiepskiej passy.. no i udało sie choć to w 68 minucie z niczego radosz zdobywa prowadzenie ale pozbierałem sie szybko i zdobyłem dwa gole wynik 2;1 strzały 17;3 dla mnie niestkuteczność raząca ale ostatnie 3 punkty są.
dzieki wszystkim za mecze i do kolejnych:) pozdro

Sob 16:23, 17 Sty 2009 Zobacz profil autora

KOLEJKA 35

radoszgolx 1-4 Lisekx111

wpisuje wynik, gdyż mecz został rozegrany wczoraj wieczorem, a jak widzę radoszgolx nie wpisał... po meczu na gg poinformowałem go o tym, żeby uzupełnił... jednak zero odpowiedzi... w związku z tym postanowiłem wpisać, żeby nie było za późno... a rywala całkowicie nie rozumiem...

radoszgol(algieria)vs scoot(Bfaso) 0:1
Mecz przegrałem na własne życzenie niegrałem źle ale scoot też nie grał źle i wygrał dzieki trafieniu w I połowce Ja potem chciałem wyrównać ale mi sie nie udało choć miałem wiele okazji do zdobycia gola spadam z ligi i czekam na kolejne eliminacje do 4 ligi może znowu wejde do niej

PS
co do meczu z liskiem myślałem że to on jest gospo skoro graliśmy na jego boisku i ze to on powinien dodać wynik skoro ja do niego wbiłem a nie on do mnie

Nie ma znaczenia kto do kogo wbija tylko jak potem dodać wynik. Najlepiej tak aby było wszystko według regulaminu

Nie 23:49, 18 Sty 2009 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / IV Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)