Grupa D (II faza)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / MR Surprise Cup 2 Zobacz poprzedni temat

Post Grupa D (II faza)
................................

Witam wszystkich serdecznie w "grupie D". Chciałbym życzyć wam powodzenia i zaciętych meczy. Mam nadzieję że w tej grupie nie będzie żadnych problemów. Prosiłbym podawanie wyników wraz z opisami. To chyba na tyle, niech wygra najlepszy!!!

Regulaminy:

Zanim zaczniecie grac proszę obeznac sie z regulaminem ogólnym turniejów
-->klik!

Również z regulaminem turnieju Surprise Cup 2
-->klik!

Uwaga!

Termin na rozegranie II Fazy Grupowej mija dnia 04.12.07 o godzinie 23.59!

Jeżeli do 01.12.07 do godz. 23.59 gracz nie będzie miał rozegranych przynajmniej 4 meczy zostaje usunięty z Turnieju i wędruje na Czarną Listę Graczy na miesiąc.

rogas__________________
fobber________________
KrecikGKS___________
....Koshaolin...______

Nick_______________Me___Wy__Re__Po__BZ__BS__Bil___Pkt
KrecikGKS__________06___03__03__00__12__07__+05___012 Awans !!!
rogas______________06___03__00__03__11__11__+00___009 Awans !!!

Powodzenia radosny

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Czw 23:17, 29 Lis 2007, w całości zmieniany 14 razy
Śro 19:51, 28 Lis 2007 Zobacz profil autora

KrecikGKS vs. Kosh
Szkocja 0:0 Tunezja

Pierwsza połówka raczej pod moją kontrolą w strzałach 5-0.Ale ataki mało zgrabne chodź 2 sytuacje mogłyby przynieść drogę do siatki.Niestety za lekko strzela K.Miller a w doliczonym czasie 1 połówki bo niepewnym odbiciu piłki ze skraju pola karnego bramkarza mojego zawodnika blokują gracze Tunezji i golkiper drużyny przeciwnej pewnie łapie piłkę.W drugiej połowie Kosh swoimi schematami na skrzydłach(choć powoli łapałem je) doprowadzał do kilku sytuacji.Najlepszą ma w 90 minucie lecz z najbliżej odległości napastnik gości nie potrafił pokonać Marshalla.W strzałach 8-6 na moją korzyść ale na tablicy wyników bezbramkowy remis..
Szkocja 1:1 Tunezja
Mecz również wyrównany jak poprzedni.Do przerwy nic się nie dzieje.W strzałach 2-3 na korzyść trenera Kosha i jego zawodników.Po przerwie gra się ożywiła dwie sytuacje marnuje K.Miller raz sam na sam strzela wysoko w środek co piąstkuje nad bramką bramkarz,a następnie po rzucie rożnym dochodzi do strzału jednak uderza trochę niecelnie.Mecz tak naprawdę rozpoczął się w ostatnich 5 minutach.Moja akcja na lewym skrzydle dorzuca OConnor,wyjście w powietrze McCaloka i jest gool.Bramkarz tunezyjski nie wiedzieć czym zmylony wyszedł trochę w bok tylko niestety dla Kosha nie w ten,który uderzał napastnik "Walecznych Serc".Radość nie trwała długo.W ostatniej minucie spotkania po rozegraniu "lamerskim" jak dla mnie Kosh dochodzi do sytuacji odbicie od mojego najlepszego stopera G.Calldwela,Gordon wyciąga się jak może dotyka piłki czubkami palców jednak ta wpada od słupka do siatki.Sędzia już nie wznawia gry..Tunezja się cieszy a Szkocja po "przegranym" remisie ma powody do ŻALu..
Dzięki pozdro.Mecze nudne.Zespoły dobrze poukładane w destrukcji.
KrecikGKS vs. Rogas
Szkocja 5:3 Iran

Pierwsza moja akcja,która rozpoczyna mecz i odrazu bramka.Napastnika znajduje miejsce na strzał bramkarz odbija jednak K.Miller dopada do piłki i umieszcza ją w siatce.Moja radość za długo nie trwa i wyrównanie dla Iranu pada ok.20 minuty.Do przerwy zabardzo nic się nie dzieje.Po przerwie to już prawdziwa strzelanina.Najpierw strzelam na 2-1 ale prowadzenie utrzymuje króciutko a Karimi,który ośmieszył moją obronę zdobywa bramkę.Gdy strzelam bramkę na 3-2 zmieniam taktykę na 4-4-2B aby nie stracić cennych pkt.tj, w meczu z Koshem.Ta taktyka sprawdza się..kapitalnie w ataku.Wprowadzam wysokiego McCaloka,który zdobywa ostatnią bramkę.Przedostatnią dla mnie strzela K.Miller niezawodny jednak
wink piękną głową w samo okno bramki.W ostatniej minucie standardowo tracę bramkę ale nie ma nic do znaczenia.Strzelcem Karini
Szkocja 2:1 Iran
Mecz jak zawsze w tym turze rozpoczynam ładnie.Uwolnił się McFaden i uderza ale bramkarz wykonuje ładną robinsonade i mamy korner.Ok.17 minuty spotkania obejmuje prowadzenie po dobitce bramkę zdobywa Szkocja.Radość była jeszcze większa,ponieważ po kilkunastu minutach było 2:0 rzut rożny dośrodkowanie strzał K.Millera w samego bramkarza ten jednak chyba odgania się od muchy i przepuszcza tą piłkę,która ląduje w bramce.Na koniec pierwszej połówki drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartką ukarany zostaje defensywny pomocnik drużyny gości i zespół prowadzony przez Rogasa musi sobie radzić w 10.Drugą połówkę jego zespół rozpoczyna z dużego "C" i już 2 minuty po przerwie bramkę zdobywa Karimi.Później mecz wyrównany.Staram się kontrować pusty środek w moich akcjach ofensywny ale nie zdobywam bramki.Świetna gra Fletchera w moim zespole.Na 10 minut przed końcem stawiam na destrukcję i do końca meczu nie oddaje zwycięstwa.Dzięki pozdro.
Śro 21:10, 28 Lis 2007 Zobacz profil autora

Oba mecze pod moje dyktando i zwycięstwa zasłużone. Rywal w dwumeczu oddal gdzieś z 5-6 strzałów. Ustawił defensywą taktykę i było bardzo trudno uderzyć na bramkę. Ważne że wygrałem. Żeby awansować musiałbym wygrać dwa razy z koshem zagubiony

Szkocja 2:0 Szwajcaria

Mecz pod moje dyktando.Mało z niego pamiętam bo rozgrywaliśmy go wczoraj ok.22.30.Pamiętam,że do przerwy było 0:0 choć sytuacji nie brakowało.W drugiej połówce ściągnąłem drewnianego Boyda i mecz zaczął się układać.Moja pierwsza bramka to błąd Fobbera gdy mam sam na sam i nie potrafię zdobyć bramki chyba przeżywał za mnie i zagapił się ale już jego zawodnik piłki nie miał i B.Ferguson zdobył bramkę.Szwajcarzy byli dziurawi w obronie jak ich ser lool i zdobywam drugą bramkę zadając decydujący cios.Wynik brzmi 2-0.
Szkocja 2:2 Szwajcaria
Ten mecz gram bardzo spokojnie i do przodu przede wszystkim.Świetna gra Fletchera,który wyprzedzał zawodników trenera Fobbera i dzięki niemu szybko przechodziłem do groźnych ataków.Bramka długo nie pada aż do 45 minuty i bramkę do szatni zdobywa McFadden,który uwolnił się spod opieki szwajcarów i strzałem od poprzeczki zapewnia prowadzenie gospodarzom.Fobber nic sobie z tego nie robi i zdobywa bramkę zaraz po przerwie."Waleczne serca" jak na przydomek przystało nigdy się nie poddają i tego wieczoru nie było inaczej.Ok.20 minuty drugiej połówki obejmuje prowadzenie 2-1.Niestety katastrofalny błąd popełnia McManus,który zamiast podać do bramkarza tj.chciałem podaje do krytego zawodnika ten zostaje wyprzedzony i szwajcar grający w Borussi nie ma kłopotów z umieszczeniem piłki w siatce.Nie starczyło czasu by zdobyć zwycięską bramkę.Ferguson ma jeszcze sytuacje ale pudłuje naciskany przez obrońców.Dzięki pozdro.
Wg.Moich obliczeń uzyskałem awans wink WALECZNE SERCA POWER . Czarny chyba pierwszy raz mnie pochwalił oops
Czw 11:58, 29 Lis 2007 Zobacz profil autora

Mecze moim zdaniem nudne, Kosh się strasznie kiwał.. w pierwszym meczu mogłem zwyciężyć więcej ale 2 słupki. W drugim zaś meczu wychodzę na prowadzenie, ale Kosh się nie poddał i zdołał wbić 2 bramki. Dzięki za mecze wink
Czw 19:04, 29 Lis 2007 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 0 - 2 fobber

Początek meczu rozgrywany wczoraj, a dlatego tylko początek ponieważ były ogromne lagi więc po chwili włączam pauze i pisze na czacie czy ma wszystko wyłączone itd. lecz fobber nie odpisuje no więc nie miałem wyboru i musiałem grać dalej. Gramy jeszcze chwile i fobber mi strzela bramkę w ogromnych lagach po czym znowu pisze na czacie i dopiero wtedy fobber odpisuje ale to już było za późno bo już przegrywałem 1:0. Chwile po tym rozgrywałem mecz z KrecikiemGKS i nie było mowy o żadnych lagach. Ten mecz został dzisiaj dokończony, w którym od samego początku byłem skazany na porażkę ponieważ miałem mniej czasu na odrobienie straty. Gdyby fobber łaskaw był odpisać wcześniej na czacie to byśmy u nikli gry w takich okropnych lagach i grali cały mecz od początku w innym terminie. Niestety ten mecz zadecydował, że nie awansuje do kolejnej rundy... no cóż życie.

...Koshaolin... 3 - 1 fobber

Do połowy wygrywam 1:0 i fobber'a nagle z lagowało. Jeszcze raz łączymy grę, ustawiamy już składy i znowu mój przeciwnik został z lagowany. Później już jakoś udało się dokończyć mecz o pietruszkę, w którym strzelam jeszcze 2 bramki, a fobber odpowiada w końcówce spotkania honorowym trafieniem.

Czw 21:47, 29 Lis 2007 Zobacz profil autora

No i zakończyliśmy rozgrywki grupowe w II fazie turnieju. Dziękuje wszystkim za szybkie rozegranie meczy i oczywiście za to że nie było żadnych problemów. Awans do fazy pucharowej wywalczył KrecikGKS oraz ja czyli rogas.

Podsumowanie:

KrecikGKS - Gracz solidny, na początku wiadome było już że będzie walczył o awans. Po pierwszych meczach mógł być niezadowolony remisując dwa razu z Koshem. Następne mecze z rogasiem i łatwa przeprawa wygrywając oba meczu i mógł dopisać 6 pkt. W ostatnich meczach zdobył 4 pkt co dały mu pierwszą lokatę w grupie.

rogas - Po dobrej pierwszej fazie przyszła kolej na drugą i trudniejszą. Byłem pewien że z Krecikiem zdobędę 3 pkt, ale sie przeliczyłem i w dwumeczy wywiozłem 0 pkt. Następnym moim rywalem był fobber, mając w pamięci ostatnie 2 mecze chciałem się odgryźć i to się udało wygrywając oba pojedynki. Kosh to już nie byle kto, znakomity gracz, jednak nie przeszkodziło mi to zdobywając z nim 4 pkt i dzięki temu wyszedłem z grupy z 2 miejsca.

...Koshaolin... - Oczywiste było tym ze gracz będzie faworytem grupy. Jednak wszyscy się zawiedli zdobywając w 6 meczach tylko 8 pkt. z Krecikiem remisował dwukrotnie, z rogasiem przegrał i wygrał zaś z fobberem wygrał mi przegrał. Żeby awansować musiał zdobyć z nim 4 pkt, co się nie udało. Poległ...

fobber - Chłopiec do bicia? raczej nie. Waleczny zawsze grał do końca. Punktów łatwo nie rozdawał, mimo to jednak w 6 meczach zdobył tylko 4 pkt co dało mu czwartą ostatnią lokatę.

Podsumowanie może nie za ciekawe, ale napisałem jak umiałem radosny
Pią 23:42, 30 Lis 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / MR Surprise Cup 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)