GRUPA H (II Faza)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / MR Surprise Cup 2 Zobacz poprzedni temat
Rafal6217

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 1427

Skąd: Lublin <--> Okolice

Post GRUPA H (II Faza)
Termin na rozegranie II Fazy Grupowej mija dnia 04.12.07 o godzinie 23.59

Jeżeli do 01.12.07 do godz. 23.59 gracz nie będzie miał rozegranych przynajmniej 4 meczy zostaje usunięty z Turnieju i wędruje na Czarną Listę Graczy na miesiąc.

1.totomiX [link widoczny dla zalogowanych]
2.pawjel [link widoczny dla zalogowanych]
3.Rafal6217 [link widoczny dla zalogowanych]
4.Grzehu92 [link widoczny dla zalogowanych]

Nick_________Me___Wy__Re__Po__BZ__BS__Bil___Pkt
totomiX______06___04__02__00__11__06__+05___014 AWANS!!
Rafal6217____06___02__03__01__05__04__+01___009 AWANS!!

Rafal62170-0Grzechu92

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Pią 23:58, 30 Lis 2007, w całości zmieniany 5 razy
Śro 19:07, 28 Lis 2007 Zobacz profil autora
Rafal6217

Posty: 1427

Rafal6217 0:0 Grzechu92

Oba mecze wyrównane, pierwszy nudny jak flaki z olejem, drugi nieco ciekawszy, ale ogólnie nie było duzo 100%, raczej za mało żeby któraś z drużyn strzeliła bramkę, wyniki zasłużone, dzieki

PS: 300 post dedykuje Krystynie z gazowni szczęśliwy

Rafal6217 2:1 pawjel

Rafal6217 1:0 pawjel

W obu meczach dużo szcześcia po stronie drużyny Polskiej, o ile jeszcze w pierwszym troche lepiej mi szło to w drugim dzieki temu e pawjel dostał czerwo, strzelam z wolnego pomiedzy zawodnikami, dzieki i powodzenia szczęśliwy
Śro 19:45, 28 Lis 2007 Zobacz profil autora
Grzehu92

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 1390

Grzehu92 2:3 pawjel
pawjel 1:1 Grzehu92

W 1 meczu konsekwentnie zagrałem swoją "Surprisową" taktyką 4-5-1. Niestety spaliła ona na panewce, bo po zaledwie 20 min było już 2-0 dla pawjela. Aby mieć jeszcze jakiekolwiek szansę w tym meczu musiałem zmienić ustawienie na klasyczne 4-4-2. Przyniosło ono efekt, moi podopieczni stwarzali sobie sytuacje podbramkowe i w efekcie zdobyli kontaktowego gola. Niestety, zwinni i szybcy Koreańczycy, szybko mnie skontrowali i było 3-1. Było jednak sporo czasu do końca, a gra Irańczyków wyglądała naprawdę dobrze. Kilka minut pózniej znowu bramka dla mnie i 3-2. Niestety taki wynik utrzymał się do końca i pawjel wygrał. Odniosłem porażkę głównie przez beznadziejne ustawienie, które pawjel wykorzystał.

Rewanż zagrałem już 4-4-2, ale oba zespoły przez 1 połowę nie stwarzały żadnych okazji. W strzałach 1-0 na korzysc pawjela. 2 połowa już o wiele ciekawsza. Najpierw gola strzela Korea, natychmiast potem ja. Potem wzajemne marnowanie dogodnych sytuacji. Mecz kończy się zasłużonym wynikiem 1-1.
Czw 21:42, 29 Lis 2007 Zobacz profil autora
totomiX

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 1635

totomiX 2-1 Rafal6217

Mecz rozgrywany w lagach, Rafał przez dlugi czas prowadzil 1-0, jednak pod koniec przycisnalem i zdolalem wygrac 2-1. W strzalach 14-4 dla mnie. Drugi mecz w pozniejszym terminie.

**********************************************************************

totomiX 3-1 pawjel
strzaly po 45 minutach: 10-1 ; strzaly po 90 minutach: 20-4

Mialem zdecydowana przewage, do polowy prowadze 2-0. Na poczatku drugiej polowy moj obronca nie wykopuje pilki mimo wyraznego polecenia i mamy gola kontakowego dla pawjela. Pozniej jednak Dellas potwierdzil moja dominacje w tym meczu.

totomiX 1-0 pawjel
strzaly po 45 minutach: 3-3 ; strzaly po 90 minutach: 7-5

Drugi mecz znacznie bardziej wyrownany. Ogolnie na boisku panowal chaos, podania zawodnikow najczesciej byly niedokladne. Udalo mi sie strzelic bramke jeszcze w pierwszej polowie, tego prowadzenia nie oddalem do konca.

Dzieki za mecze.
Czw 22:18, 29 Lis 2007 Zobacz profil autora
Rafal6217

Posty: 1427

Rafal6217 1:1 totomiX

Mecz wyrównany z wskazaniem na totomiXa, ja strzelam bramke dosyć szczęśliwie, ale dla mnie liczy się pkt, a dla tota powodzenia z Grzechem życze szczęśliwy

Pią 23:08, 30 Lis 2007 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

totomiX 1-1 Grzechu92

Grecy tego dnia nie byli w najwyzszej formie, w pierwszej jedynastce wyszlo wielu zawodnikow, ktorzy normalnie grzeja ławe. Mimo to do przerwy w strzalach bylo 8-2 na korzysc Grekow, jednak juz skutecznosc tego dla pozostawiala wiele do zyczenia, wynik byl bezbramkowy. W drugiej polowie Grecy wyszli na prowadzenie, jednak Iranczycy szybko doprowadzili do remisu po ladnym strzale Karimiego. Taki wynik utrzymal sie do konca meczu, w strzalach 11-3 dla Grecji.

totomiX 3-2 Grzechu92

Bardzo emocjonujacy mecz, Grecy jako pierwsi wyszli na prowadznie. Z biegem czasu Iranczycy doprowadzili do remisu, a pozniej wyszli na prowadzenie 1-2. Chwile pozniej Grecy doprowadzili do remisu i gdy mecz mial sie juz zakonczyc ostatnia akcje tego meczu przeprowadzili Grecy. Ta akcja okazala sie decydujaca, pilke dostal Vryzas, wymanewrowal obroncow rywala i mocno strzelil w dlugi rog bramki. Wynik koncowy 3-2 dla Grecji. W strzalach po 45 min. 2-1, po 90 minutach: 6-4.
Pią 23:54, 30 Lis 2007 Zobacz profil autora
Rafal6217

Posty: 1427

PODSUMOWANIE!!

totomiX - zajął 1 miejsce w grupie z dorobkiem 14pkt, i był bezkonkurencyjny, nie było rywala który by z nim wygrał, jednak stracił kilka pkt, ale jego Grecy pewnie awansowali do kolejnego etapu

Rafal6217 - chyba nikt nie myślał że akurat ten zawodnik przejdzie dalej, a już napewno nie jego rywale, a ten awans zapewniły mu 2 zwycięstwa nad pawjelem, ale czy ten awans nie był przypadkiem okaże sie juz w 1/8 fianłu

pawjel - ten zawodnik napewno liczył na coś więcej, źle rozpaczął ten turniej bo od 2 porazek, i już raczej podchodził do kolejnych meczy bardziej rozluzniony, nie przełożyło się to jednak na wyniki, w kolejnych 4 meczach zdobył co prawda 4pkt, ale to były pkt, które nic nie dały temu graczowi

Grzechu92 - zajął ostatnie miejsce tylko dlatego że miał gorszy bilans w meczach bezpośrednich, napewno nie jest zadowolony ze swojego występu bo stać go na więcej, jedna z osób która byłą typowana do awansu z tej grupy, jednak skończyło sie na obliczeniach

GRUPA H ZAKONCZONA! DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA ROZEGRANIE MECZY W TERMINIE!
POWODZENIA W DALSZEJ FAZIE I INNYCH TURNIEJACH! DO USłYSZENIA!

Sob 0:08, 01 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / MR Surprise Cup 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)